Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Osobiście miałem się okazje przekonać jak czasem twardogłowy potrafi być moderator gram.pl. Dostałem -1 za krytkę decyzji moderatora, ukrytą oczywiście pod płaszczykiem, że to nie temat na takie komentarze. Niby spam.

Odnosze wrażenie, że niektórzy nie rozumieją co to jest ironia... A jedyną metodą to degrad.

Tzw: Władza uwalinia niektórym nieprzebrane pokłady wody sodowej w czaszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak moderator jest zły bo dał degrada... Ale jak prosi by nie spamować i przestrzegać regulaminu to się go nie słucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za nieznajomość regulaminu powinien od razu lecieć bab, bo wyraźnie stwierdza, że krytykowanie decyzji Moderatora nie jest sprawą do załatwienia na forum tylko przez formularz.

Degrad zasłużony, EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 12:06, Isildur napisał:

Tak moderator jest zły bo dał degrada... Ale jak prosi by nie spamować i przestrzegać
regulaminu to się go nie słucha...


Bo się dalej upieram, że to nie był spam ani temat ani komentarz a właściwie dwa a nie 10 w tym jedna odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 15:50, Wojman napisał:

Uprzejmie proszę o nie używaniem epitetów pod adresami różnych firm czy instytucji. Jeśli
jakaś się nie wywiązuje należycie ze swoich zadań można o tym śmiało podyskutować, ale
używanie epitetów jak np. "Cenędza" pod adresem Cenega Poland nie będzie akceptowane.



Na tym forum czasem brakuje opcji lubie to jak na fejsie! Swoją drobą bardzo popieram ganienie takich zachowań. Bo ostatnimi czas takie praktyki są nagminne zwłaszcza wśród pokolenia urodzonego po 1990. Nie to, że wcześniejsze pokolenie nie stousuje czegoś takiego i wogóle jest święte ale zaczynająć drugi kierunek studiów mam przyjemność obcowania z pare lat młodszymi kolegami i koleżankami. Tego typu epitety to wręcz zatrzęsienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby była opcja "lubię to" jak na Facebooku, bo bym mogła lajkować posty użytkowników którzy mi pomagali a oni by to dostali do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 18:40, PepsiCola napisał:

Fajnie by było gdyby była opcja "lubię to" jak na Facebooku, bo bym mogła lajkować posty
użytkowników którzy mi pomagali a oni by to dostali do statusu.

Tyle że status nadal znaczył by tyle co obecnie czyli nic, z multi kont by sobie likelo-wali do woli. Tak więc jedyny skutek byłby taki że "gry i zabawy forumowe" (dzisiaj służące do nabijania statusu) umarły by śmiercią naturalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 19:27, S1G napisał:

Tyle że status nadal znaczył by tyle co obecnie czyli nic, z multi kont by sobie likelo-wali
do woli. Tak więc jedyny skutek byłby taki że "gry i zabawy forumowe" (dzisiaj służące
do nabijania statusu) umarły by śmiercią naturalną.


Nic by to nie zmieniło, bo by sobie w grach i zabawach forumowych dawali te lajki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 19:27, S1G napisał:

/.../ Tak więc jedyny skutek byłby taki że "gry i zabawy forumowe" (dzisiaj służące
do nabijania statusu)/.../

Uważam, że takie zastosowanie tego działu ma miejsce jedynie u nielicznych użytkowników. Większość jednak używa go zgodnie z zakładanym przeznaczeniem - w celach rozrywkowych. Poziom niektórych z tych gier umożliwia ponadto poszerzenie swojej wiedzy na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po upływie sporej ilości czasu chciałem publicznie przeprosić moderatora Wojmana za to, że swoim "własnym tytułem" znieważyłem jego osobę. Dopiero teraz, gdy tak po upływie czasu zerknąłem w swoje statystyki ( http://gramstaty.rob006.net/users/user/164399 ) zrozumiałem o co chodziło z zarzutem - "ktoś nie dorosnął do tego, by korzystać z własnego tytułu". Wszystkie moje akcje z cyklu "Wojman to niekompetentny moderator" były dziecinadą i nie dziwię się, że władze gram.pl totalnie zlekceważyły moje prośby o odsunięcie tego moderatora. Kurcze, tyle czasu upłynęło. Nie wierzę, że kiedyś mogłem być, aż tak dziecinny. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 22:08, Kukowsky napisał:

Dopiero teraz, gdy tak po upływie
czasu zerknąłem w swoje statystyki ( http://gramstaty.rob006.net/users/user/164399 )
zrozumiałem o co chodziło z zarzutem - "ktoś nie dorosnął do tego, by korzystać z własnego tytułu".


Jednak statystyki się na coś przydają i mają jakieś plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 22:08, Kukowsky napisał:

Po upływie sporej ilości czasu chciałem publicznie przeprosić moderatora Wojmana za to,
że swoim "własnym tytułem" znieważyłem jego osobę.


Idź i nie grzesz więcej. :) I witaj znów na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 22:36, Gumisiek2 napisał:

Zapomniałeś zmienić podpis :P

Racja, już naprawiam swój błąd. Kolejny. :/

http://gramstaty.rob006.net/users/user/164399 - Niby mówią, że każdy błądzi za młodu, ale pustota mego dawnego umysłu wywołuje, aż u mnie uczucie zniesmaczenia... Moderatorzy byli dla mnie wystarczająco łaskawi, że udało mi się uchować na tym forum, aż rangę "Sekretarza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zgrywałem się trochę. Chciałem po prostu pochwalić się swoją fantastyczną historią zmian tytułów. Dalej uważam, że Wojman jest niekompetentnym moderatorem. A przynajmniej był, bo sporo czasu zdążyło upłynąć i może coś się zmieniło. Choć wątpię w to - ludzie się nie zmieniają, udowadniam to tym postem. :D

Witam na gram.pl. Egejn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 22:42, Kukowsky napisał:

http://gramstaty.rob006.net/users/user/164399 - Niby mówią, że każdy błądzi za młodu,
ale pustota mego dawnego umysłu wywołuje, aż u mnie uczucie zniesmaczenia... Moderatorzy
byli dla mnie wystarczająco łaskawi, że udało mi się uchować na tym forum, aż rangę "Sekretarza".

Jak się cały czas myślało o rzepach to wiesz....
Nawet mistrz rzepy JanJansen czasem da sobie na wstrzymanie ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam cię ''osobiście'' w sensie forumowym ale od początku dzisiejszej akcji w tym temacie wiedziałem że się zgrywasz, stara miłoś... a nie, to nie to ale wiadomo o co kaman. ;-D

Moderatorzy się nie zmieniają - co najwyżej zmienia się ich pozycja w tym socjalistycznym gramowym systemie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się