Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2012 o 17:47, Wojman napisał:

Składam rezygnację z funkcji Moderatora gram.pl

Więcej czasu na granie w Diablo i SC :) Nie ma tego złego ... Witamy wśród szarych użytkowników.
Agent Jej Królewskiej Mości odszedł na zasłużoną emeryturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 19:07, luzac napisał:

To jest koniec pewnej ery. :O


Ery nie ma od ponad roku, teraz jest T-Mobile. :P Powiem Wam tyle, że przykro jest mi rozstawać się w takich okolicznościach. Niemniej jednak uważam, że skoro pełnił(o) się jakąś funkcję trzeba przestrzegać pewnych standardów. Jeśli coś jest darmowe i każdy może to mieć to nie należy mówić, że to coś jest gratisem jeśli się zrobi zamówienie w sklepie, bo nie jest. Odpowiedź Dyrektora gram.pl na mojego maila odebrałem tak jakbym dostał plaskacza, bo moim zdaniem jasno pokazuje, że w tej chwili u włodarzy serwisu brakuje minimum przyzwoitości wobec użytkowników i klientów. Jest to przykre tym bardziej, że z tej niezręcznej sytuacji można było bardzo fajnie wyjść po prostu publikując fragment opowiadania w serwisie.

No i teraz muszę na przecinki uważać, bo edycję postów mam mocno ograniczoną w czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 19:22, Braveheart napisał:

EDIT: Wojman na czarnym statusie idziemy pić

no proszę, prawdę mówiąc nie sądziłem, że Wojman przestanie keidyś być modkiem. Jakby nie patrzeć są złe i dobre tego strony. To których jest więcej pewnie zależy od indywidualnych forumowiczów xd

Aha...lepiej żeby nikt go nie zastąpił, nie wiadomo na kogo się trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Będzie brakowało. Serio mówię.

Byłaby taka możliwość w jakiś sposób pokazania odpowiedzi, którą dostałeś, jakichś urywek, lub coś w tym guście, bo naprawdę jestem ciekaw, jak wygląda dyrektor gram.pl od tej strony.

No bo jeśli to okłamywanie nie będzie sprostowane, to naprawdę się zastanowię, czy jest sens tu dalej przebywać i dalej finansować ten portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zgłaszam się na zastępcę Wojmana! Jestem otwarty na wszelkie formy oszukiwania przeciętnych użytkowników - z radością usunę niewygodne posty oraz ich autorów. Dochody z płatnych tytułów (trzeba iść z duchem czasu) przeznaczę w 50% na serwis a bana miałem tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 19:30, Piotrbov napisał:

No cóż... Będzie brakowało. Serio mówię.

Byłaby taka możliwość w jakiś sposób pokazania odpowiedzi, którą dostałeś, jakichś urywek,
lub coś w tym guście, bo naprawdę jestem ciekaw, jak wygląda dyrektor gram.pl od tej
strony.


Zdaje się iż Wojman przytoczył ją w swoim poście. Zaiste chwila historyczna, ale i postawa godna pochwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 19:33, Meketh napisał:

Zdaje się iż Wojman przytoczył ją w swoim poście. Zaiste chwila historyczna, ale i postawa
godna pochwały.


Więc to: "W skrócie: nie." jest pełną odpowiedzią na e-mail Wojmana?

Jeśli tak to to jest totalne przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2012 o 19:30, Piotrbov napisał:

No bo jeśli to okłamywanie nie będzie sprostowane, to naprawdę się zastanowię, czy jest
sens tu dalej przebywać i dalej finansować ten portal.


Okłamywanie? Nigdzie w newsie nie ma napisane, że opowiadanie zamieszczone/dołączane jest TYLKO I WYŁĄCZNIE na gramie. Nie wiem o co ta chryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 19:28, Tyler_D napisał:

Zastąpi? Lol, bądźże poważny. ;-D Nie w tych czasach.

W sumie... racja ruchu tu jak kiedyś nie ma :-D skład teraz liczy 5 ?, Z czego jeden to ma tylko sam status :D bo z niego taki moderator że o ho ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 19:36, Daelor napisał:

Okłamywanie? Nigdzie w newsie nie ma napisane, że opowiadanie zamieszczone/dołączane
jest TYLKO I WYŁĄCZNIE na gramie. Nie wiem o co ta chryja.


O to, że w zamówieniach dodają "gratis" pierwsze rozdziały książki Diablo III, choć jak dobrze słusznie Wojman zauważył nie można mówić o gratisie ( gratis ogólnie się przyjęło coś, co jest dodatkiem za który normalnie powinno się płacić ), jako że ten fragment jest podany na stronie wydawnictwa i jest ogólnodostępny. Nic nie trzeba kupować, by mieć do niego dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2012 o 19:36, Piotrbov napisał:

Więc to: "W skrócie: nie." jest pełną odpowiedzią na e-mail Wojmana?

Jeśli tak to to jest totalne przegięcie.

Na to wygląda, ja nie wnikam w to bo to sprawa Wojmana, jak będzie chciał to się sam na ten temat wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam znajdz definicje że gratis to "coś, co jest dodatkiem za który normalnie powinno się płacić". Jakby kazali płacic 99 groszy za możliwośc przeczytania "dema" ksiażki to byłoby nie fair. A tak Daelor ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2012 o 17:47, Wojman napisał:

Jako Moderator, użytkownik i klient gram.pl nie popieram i nie akceptuję
takiego zachowania wobec Użytkowników i Klientów serwisu, dlatego też w ramach protestu
rezygnuję z funkcji Moderatora.

COOO? Ale weź 1 błąd tylko, a odchodzisz już na zawsze czy tylko nie będziesz już moderatorem?
Weź to tylko 1 wpadka, ja dostałam z 1 czy 2 ostrzeżenia bo źle sformułowałam żart, interpunkcja lub niby "trollowanie".I jestem, żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega zrezygnował z funkcji Moderatora, czyli nie pełni już ów funkcji, bana nie ma więc z forum raczej nie odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 19:41, Falgo1 napisał:

E tam znajdz definicje że gratis to "coś, co jest dodatkiem za który normalnie powinno
się płacić". Jakby kazali płacic 99 groszy za możliwośc przeczytania "dema" ksiażki to
byłoby nie fair. A tak Daelor ma rację.


Jak tam uważasz. Gdyby nie było tego napisanego z takim podekscytowaniem, że w gram.pl do każdego zamówienia są dołączone pierwsze rozdziały książki to już by było lepiej. A tutaj:

"Dodatkowo do każdego dowolnego zamówienia dodajemy teraz gratis pierwsze rozdziały powieści!"

"Uwaga!

Jeśli nie jesteście pewni, czy Diablo III: Zakon przypadnie Wam do gustu, a macie zamiar nabyć w naszym sklepie inne towary, mamy dla Was doskonała propozycję. Od dziś do każdego, dowolnego zamówienia dodawane będzie (w formie elektronicznej) ponad 80 stron powieści Nate''a Kenyona, czyli kilka jej pierwszych rozdziałów. Sprawdźcie to koniecznie!"

Wykrzykniki przy końcu zdaniach, to tak jakby było, że oni jako jedyni dają taką możliwość. I ogólnie to jest bardzo złe zachowanie. Jak się reklamuje książkę, cokolwiek dając "gratisowego gratisa" to można by też było napisać o tym, że na stronie wydawnictwa, który wydaje tą książkę można też to przeczytać. A tutaj cisza. Żadnej, nawet najmniejszej wzmianki o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się