Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2013 o 11:05, Laid_back napisał:

Nikt tu nie cenzuruje dyskusji, po prostu nie chcemy sytuacji, gdzie ktoś krąży po forum
i wkleja linki do innych sklepów gdzie się tylko da.

Nie, wcale. Dopytywaliśmy wcześniej przecież Isildura - za napisanie w temacie o grze posta, że można taki tytuł kupić w miejscu x będzie kara albo usuwanie posta / linka, co nie? To nie jest cenzura? To jest ingerencja w dyskusję. Czym innym jest normalne, forumowe odpowiedzenia na czyjego requesta a czym innym spamowanie jedną promocją w dziesięciu wątkach.

Laid - jak już mi coś zarzucasz to może jakieś konkretne argumenty podaj a nie coś w stylu 'jesteś be bo narzekasz' bo to już nie jest ani śmieszne ani nie przystoi w dyskusji pomiędzy dwójką podobno dorosłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:08, Tyler_D napisał:

Laid - jak już mi coś zarzucasz to może jakieś konkretne argumenty podaj a nie coś w
stylu ''jesteś be bo narzekasz'' bo to już nie jest ani śmieszne ani nie przystoi w dyskusji
pomiędzy dwójką podobno dorosłych ludzi.


Po prostu - jak Ci się nie podoba to forum, a nie podoba, bo od lat tylko narzekasz, wieszasz psy i krytykujesz bez żadnych merytorycznych podstaw, to po prostu dam Ci złotą radę: znajdź sobie inne forum - są ich tysiące. Takie, które spełni Twoje oczekiwania w 100%. My nigdy ich nie spełnimy, bo jesteśmy firmą, nie fanowskim blogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się pewne zagrywki i mam takie same prawo o nich tu mówić, tak samo jak ty masz prawo prawić peany na temat tego forum lub ze mną dyskutować lub nie tudzież zwyczajnie olać, zrobić co tylko ci się podoba. Ja ci nie pojeżdżam mówiąc kolokwialnie osobistymi wycieczkami, nie obrażam, nie rzucam pustych inwektyw, mówię co mi się nie podoba i dlaczego [ zresztą nie tylko ja ale oczywiście najłatwiej jest doczepić się do mnie, prawda? ]. A dlaczego tu piszę? Bo jak już wiele razy mówiłem - jest tu dla ludzi a nie dla gramu. Pewne dyskusje są nadal mi bliskie i dlatego tu jestem. Brak merytorycznych podstaw? Litości, to już zakrawa na kpinę. ;-D

Nie wspomnę o tym, że nie dostałem [ i zapewne innych to też ciekawi ] odpowiedzi na poprzednie pytania ale to detal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem nowe regulacje dotyczą także linków do promocji w sklepie gram.pl ? :D

Tak swoją drogą, mam wrażenie, że do walki z konkurencją zabieracie się od d... złej strony :D Taki przykład podam - niedawno jeden z amerykańskich sklepów z elektroniką postanowił walczyć z oglądactwem (ktoś przychodzi do sklepu, ogląda towar, robi zdjęcia, a potem kupuje w necie po niższej cenie). U nas ta walka wygląda tak, że np. jest zakaz robienia zdjęć różnym towarom. A tam? Sklep stwierdził, że każdy klient, który znajdzie lepszą ofertę na dany produkt będzie mógł kupić ten sam produkt w sklepie po cenie z najlepszej oferty, którą znalazł. Dla sklepu najważniejsze jest, żeby klient w ogóle kupił towar :)
A jak jest z gram.pl? Zaczynacie od zmian w formalnym/nieformalnym regulaminie forum, zamiast wprowadzić np. program lojalnościowy, który jest postulowany od dawna. Chwalicie się, że macie super nowoczesny magazyn, ale co to nas, czyli klientów w ogóle obchodzi? :D
Gdybym miał kupować jakąś grę i w jakimś sklepie i w gram.pl cena byłaby identyczna (chodzi o cały koszt zakupu w tym wysyłka), to na pewno wybrałbym gram.pl. Jeśli jednak u Was musze płacić za odbiór osobisty (przynajmniej do niedawna musiałem płacić, nie wiem jak jest w chwili obecnej), a w pewnym innym sklepie mam wysyłkę kurierską za darmo, a w dodatku 40% zniżki, to jak miałbym wybrać gram.pl?

Jeszcze na koniec takie pytanie, bo Isildur nie odpowiedział. Czy nowe regulacje dotyczą także ofert różnego rodzaju sprzętu, które linkujemy choćby w temacie o upgradzie komputera? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:22, pawbuk napisał:

Jeszcze na koniec takie pytanie, bo Isildur nie odpowiedział. Czy nowe regulacje dotyczą
także ofert różnego rodzaju sprzętu, które linkujemy choćby w temacie o upgradzie komputera?
;)

Nie, nie dotyczą możesz je dawać w tematach o sprzęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:16, Tyler_D napisał:

Nie wspomnę o tym, że nie dostałem [ i zapewne innych to też ciekawi ] odpowiedzi na
poprzednie pytania ale to detal.


Tematy o "Biedronce, o seriach wydawniczych Cenegi i innych wydawców, o Kompanii graczy, Allegro" zostają (chyba, że Kompania znowu będzie tu szalała, albo będą linki do ofert) . Skoro mam prawo mówić co myślę, to odpowiadam Ci z góry, że z pewnością wielu rzeczy nie dostosujemy do Twoich oczekiwań. Bez względu na to, czy Tobie, albo mi się to podoba, gram.pl jest firmą wchodzącej w skład spółki akcyjnej i są pewne zagadnienia, których musimy się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:22, pawbuk napisał:

Jak rozumiem nowe regulacje dotyczą także linków do promocji w sklepie gram.pl ? :D


Czy sklep gram.pl jest konkurencyjnym sklepem do sklepu gram.pl? No, to iście filozoficzne pytanie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu wszystko odnosisz z taką agresją do mnie, przecież nie tylko mnie się nie podobają te nowe regulacje co zresztą widać czarno na białym po tym że ''trochę'' więcej osób niż ja się w jakiś sposób sprzeciwiło lub oburzyło tym pomysłem. A czy ja wam coś każę? Narzucam? Napisałem tylko co i dlaczego mi się nie podoba cały czas zarazem pisząc, że to wasze sprawy i zrobicie jak chcecie. Tylko potem się nie dziwcie, że takie a nie inne decyzje mogą się odbić wam czkawką i nie tylko chodzi mi o kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:26, Laid_back napisał:

Czy sklep gram.pl jest konkurencyjnym sklepem do sklepu gram.pl? No, to iście filozoficzne
pytanie... :)

Powiedzmy, że było to retoryczne pytanie, bo takiej odpowiedzi się spodziewalem :D Zemści się to na wszystkich jak Janek wykorzysta lukę w przepisach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:32, pawbuk napisał:

Powiedzmy, że było to retoryczne pytanie, bo takiej odpowiedzi się spodziewalem
:D Zemści się to na wszystkich jak Janek wykorzysta lukę w przepisach :D

Od dziś będę bardzo ostrożny w tej kwestii. Nie chcę zarobić perm-bana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:34, Janek_Izdebski napisał:

Od dziś będę bardzo ostrożny w tej kwestii. Nie chcę zarobić perm-bana. :)


To był tylko taki żarcik :D Nawet gdybyś wykorzystał lukę w przepisach i zaczął pisać o promocjach na gram.pl, to pewnie po dwóch postach skończyłyby Ci się promocje do opisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:37, pawbuk napisał:

To był tylko taki żarcik :D Nawet gdybyś wykorzystał lukę w przepisach i zaczął
pisać o promocjach na gram.pl, to pewnie po dwóch postach skończyłyby Ci się promocje
do opisania :D

Zauważ, że i tak selektywnie wybieram te promocje. Subiektywnie wybieram te najlepsze. :) Nie wszystkie są uźródłowione na Lowcach. Choć czasem było ich sporo i niektórzy odczytali to jako spam. ;P Ale taka na przykład informacja o niedawnej promocji na "Civ5" spotkała się z entuzjastycznym wręcz przyjęciem ze strony innych gramowiczów. :)

EDIT: Z drugiej strony wywierana jest niezmierna presja, bym został w trybie dyscyplinarnym wyrzucony z tego forum lub sam się zamknął całkowicie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Laid uznał że jesteś najbardziej reprezentatywną osobą w tej kwestii, bo przy każdej możliwej okazji masz jakieś "ale" do działania sklepu/forum/serwisu/czegokolwiek? :D Sam muszę przyznać, że założenie, że przewodzisz jakiejś grupie narzekaczy, nie jest całkowicie bezpodstawne. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem napisanie w temacie o promocjach i ewentualne zlinkowanie w "temacie ogólnym danej gry" jest dobrym pomysłem. Poza tym miałem oglądać nowy odcinek The Walking Dead, ale lepsza akcja okazała dziać się tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:57, Daelor napisał:

Nowy nonkonformista w awatarze,

Tylko na potrzeby konkursu. ;-)
>trzeba rozkręcić kolejny shitstorm o nic, co? ^^
Nie ja zacząłem tę całą farsę a poza tym nie moja wina, że akurat moje posty odbijają się największym echem u niektórych jak widać. ;-D Nie zaglądam do wątku o promocjach, Janek mnie irytuje tam gdzie go widzę czasami więc mimo wszystko najlepszych akcji nie widziałem. Shitstorm? Nie pierwszy i nie ostatni, zresztą są lepsi ode mnie. :-D

rob - tyle że ja mam jakieś powody by narzekać. Oczywiście to że przy okazji robią to samo inne osoby to detal, może nie tak głośno ale zawsze trzeba się czepić mnie. :-D I ja już dawno nikomu nie przewodzę, oficjalnie czy nie, to już nie te czasy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 13:36, Tyler_D napisał:

Oczywiście to że przy okazji robią to
samo inne osoby to detal, /.../


Ale ty wyróżniasz się z tłumu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 13:36, Tyler_D napisał:

Janek mnie irytuje tam gdzie go widzę czasami więc mimo wszystko najlepszych
akcji nie widziałem.

Powtarzałem Tobie to już nie raz. Wybiórczo traktujesz moje posty i dyskusje, w których biorę udział. Inni jakoś mogą ze mną wymieniać poglądy, Ty "masz alergię" na moją osobę, ale cały czas to powtarzasz. Chyba raz wystarczy. Wszyscy juz o tym wiedzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:05, Laid_back napisał:

Nikt tu nie cenzuruje dyskusji, po prostu nie chcemy sytuacji, gdzie ktoś krąży po forum
i wkleja linki do innych sklepów gdzie się tylko da.

A kto powiedział, że mamy zamiar tak robić? Chyba jako dorosły człowiek potrafisz odróżnić luźne wrzucenie informacji o tym, gdzie kupiłam grę od spamowania w każdym temacie nt. jakieś gry?
Bo osobiście nie widzę zbrodni w napisaniu: "No gra bardzo dobra, przeszłam (bla bla bla 100000 innych odczuć nt. gry, które mogą się przydać graczowi zastanawiającemu się nad grą, kupiłam przedwczoraj w sklepie X, za Yzł, tanio, może ktoś z Was się załapie". Nikt nie ma zamiaru robić ze swoich postów tablicy ogłoszeń dla konkurencji.

Może prędzej pasowałoby się zająć łamaniem regulaminu. Bo zostałam jako kobieta obrażona w temacie o sprawach damsko - męskich, zgłosiłam problem (poprzez linka do zgłoszenia posta), a człowiek obrażający nie doczekał się żadnej kary. Hmm? Zamiast zajmować się takimi rzeczami i "cementowaniem dyskusji" (pozwalam sobie zacytować) może zadbajcie o to, żeby nikt userów a często i Waszych klientów nie obrażał.

Dnia 06.03.2013 o 11:05, Laid_back napisał:

Tyler_D-> tak, tak - od tylu lat piszesz w kółko to samo - jako klejk, potem Tyler_D.
Generalnie nic tylko się utopić i powiesić jednoczesnie.

Jak rozumiem każda opinia, która nieco w Was uderza i nie jest dla Was korzystna i nie jest lizaniem Wam tyłków jest dla Ciebie marudzeniem? Koleś ma prawo wyrażać opinię i to robi, nie wiem o co się szczypiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2013 o 20:25, Latimeria napisał:

Jak rozumiem każda opinia, która nieco w Was uderza i nie jest dla Was korzystna i nie
jest lizaniem Wam tyłków jest dla Ciebie marudzeniem? Koleś ma prawo wyrażać opinię i
to robi, nie wiem o co się szczypiesz.


Akurat Kłejku robi to samo od lat, jest nudny i przewidywalny w swoich narzekaniach o nic - ot, folklor forum, jak kiedyś narzekania na Wojmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się