Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2013 o 11:16, PepsiCola napisał:

Hej, sorki, jeśli zły temat to mi powiedzcie ale...
kiedyś było coś takiego jak statystyki (patrz : Mój podpis)
no i potwem chyba zniknęły a dalej już nie wiem.
Są jeszcze te statystyki?


Oficjalne będą później, a potem wcale ;)

Nieoficjalne:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=75980&u=110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ciężkie tematy w tym wątku są :D może jeszcze gdzieś znajdę stare wyschnięte chipsy. :D

A tak całkiem serio to.

Tradycji musi stać się za dość.
Wesołego Jajka i Bóg wie tam czego naszym zuym Modom :D od Brave''a ;-)
Oby wasze brzuchy były tak nafaszerowane strawą żebyście nie mogli się ruszyć ]:->

Pozdrawiam.

20130331131807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imieniu wszystkich Moderatorów dziękuję za życzenia, Wam użytkownikom również życzę wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 22:40, Witcher1990 napisał:

Przepraszam, że przeszkadzam ale co to za blokada na moim GSie?


Blokadę nałożył Moderator Karharot, o tej decyzji proszę o kontakt z tym Moderatorem drogą mailową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 22:40, Witcher1990 napisał:

Przepraszam, że przeszkadzam ale co to za blokada na moim GSie?

Bo Karharot woli Metallikę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 15:47, Zajanski napisał:

Tak z czystej ciekawości - za co ten permaban?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=83410&pid=76

To trzecie konto zbanowanego maAtis9988. Pozostałości twórczości dokonanej z drugiego konta (która w sumie sama w sobie uzasadniałaby dożywotni ban) możesz sobie zobaczyć m.in. parę postów powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 18:25, Shelazar napisał:

Karharoth spoko modek, ja też nie lubię play station! ;)

Jeśli odnosisz się do tej fali spamu która chwilę temu zalała forum to był to kolejny nieudany respawn maAtis''a, mój nick to Karharot podczas gdy on trollował na Kaharot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 18:31, Karharot napisał:

> Karharoth spoko modek, ja też nie lubię play station! ;)
Jeśli odnosisz się do tej fali spamu która chwilę temu zalała forum to był to kolejny
nieudany respawn maAtis''a, mój nick to Karharot podczas gdy on trollował na Kaharot
;)


Dobra, dobra <mruga>, tej wersji się trzymamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zrobilibyście porządek z chłopcem ukrywającym się pod nickiem Witcher1990. Chyba za bardzo hormony uderzają do głowy, i przydałby się mała kłódka na ten cały spam, którym zalewa ''metalowy'' wątek(i nie tylko pewnie).:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te [m], które powstawiałeś (najprawdopodobniej Ty, bo działałeś w tym temacie) w temacie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=83642&tpage=2
w różnych postach dotyczą nazwy sklepu Muve.pl (a może innego sklepu?) czy też linków do tego sklepu?
Bo nie wiem czy obowiązuje cenzura na w ogóle nazwy sklepów w forumowych dyskusjach, czy tylko na linki do konkretnych ofert :D
Jeśli jest to troska o interesy gram.pl, to czy zdania typu "muve.pl jest gupie" też będą cenzurowane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest cenzura, po prostu prosiliśmy, zresztą w tym temacie informowałem, by linki do innych sklepów głównie do ofert zamieszczać w jednym temacie. Jak widać nie wszyscy do tego się stosują ;)

A co do drugiego pytania nie używamy zwrotów obraźliwych na inne firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo próbujesz naśladować polityków w unikaniu odpowiedzi na trudne pytania, albo nie do końca zrozumiałeś moje pytanie :D
Ja doskonale wiem, że nie powinno umieszczać się linków do ofert konkurencyjnych sklepów w tematach do tego nieprzeznaczonych. Jednak pytanie moje dotyczyło tego czy cenzurowałeś jedynie linki do sklepu Muve.pl (za co został ukarany Janek, moim zdaniem niesłusznie tak surowo) czy też samą nazwę Muve.pl (bez linka, co wynikałoby z kontekstu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie takie dziwne wrażenie, że na forum ostatnio pojawiło się dużo archeologów tudzież ludzi mocno spamujacych/trolujących, dodatkowo piszących idiotyzmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 21:47, maniekk napisał:

Też macie takie dziwne wrażenie, że na forum ostatnio pojawiło się dużo archeologów tudzież
ludzi mocno spamujacych/trolujących, dodatkowo piszących idiotyzmy?


Jeżeli chodzi o archeologię to to jest chyba związane z tym, że pod newsami z głównej pojawiają się tematy, które się ukazały dawno dawno temu. To ja akurat zauważyłem. Co do spamu/trollingu też to się pojawia jakoś tak co jakiś czas. Nie boli to, bo uwagi większej nie zwracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 21:52, Muradin_07 napisał:

> Też macie takie dziwne wrażenie, że na forum ostatnio pojawiło się dużo archeologów
tudzież
> ludzi mocno spamujacych/trolujących, dodatkowo piszących idiotyzmy?

Jeżeli chodzi o archeologię to to jest chyba związane z tym, że pod newsami z głównej
pojawiają się tematy, które się ukazały dawno dawno temu. To ja akurat zauważyłem. Co
do spamu/trollingu też to się pojawia jakoś tak co jakiś czas. Nie boli to, bo uwagi
większej nie zwracam ;)


Możliwe, ale ci archeolodzy odkopują tematy z przed kilku lat, rekordzista to chyba nawet z 2007 ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się