Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2013 o 13:38, Chaotizz napisał:

Czy któryś z modów byłby w stanie wypisać mi tu wszystkie moje multikonta? Byłbym z góry
wdzięczny.

Mistrz trollingu powrocił!!
PRINCE... powiem jedno :D

HARDER!!!

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 12:57, Pietro87 napisał:

Widzę krucjata "Janek VS Forum" dalej trwa...

Zauważ, że tor rozmowy był inny. Jednak Janek i ten Chaos opanował.
Laid_back wpadł zakomunikować, że odchodzi i dziękuje za wspólnie spędzony tutaj czas....
Kilka postów neutralnych z podziękowaniem i życzeniami. <-- normalka. Jednak potem już mamy Efekt Motyla.
Sigu "zatrzepotał" o warnie i nazewnictwie firm. W łańcuchu wydarzeń jaki ma miejsce Janek wpadł i swoim postem dał +1 do jego. Kilka postów wymiennych Zajanski vs Ostrowiak <---- te są punktem zwrotnym w tym całym łajnie.... potem znów Janek i jego bomba atomowa czyli: fenomenalny wywód o buttonie "Dodaj temat" XD. Rozbroił wszystko przez co przejął [ po raz kolejny ?] całkowitą inicjatywę w ogniu wydarzeń jakże tego znamienitego wątku. Znów wszystko się kręci... jakoś, niby nagle ? :3 koło Janka.
Znów nagonka na ?? eee Janka ? Znów Janek broni eeee siebie samego. Jeszcze tylko brak linka z innego topicu gdzie to niby Janek został zaatakowany przez kogoś by prywatną wojenkę przenieść w wymiaru tego wątku. Chaos opanowany!

@Evertsen_Dante

Dnia 16.06.2013 o 12:57, Pietro87 napisał:

Oj przyganiał kocioł garnkowi :)

Ja tu robię tylko za grzałkę...

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może problem jest taki, że inni użytkownicy wtrącają się w sprawę, która powinna być rozwiązana pomiędzy Jankiem, a ekipą gram.pl/moderatorami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 14:41, pawbuk napisał:

Może problem jest taki, że inni użytkownicy wtrącają się w sprawę, która powinna być
rozwiązana pomiędzy Jankiem, a ekipą gram.pl/moderatorami? :D

Wiesz... jakby te "jego problemy" były tylko i wyłącznie rozpatrywane drogą mailową z ekipą/moderatorami to może i by nikt się nie wtrącał. Ale to forum publiczne i jak jakaś sprawa leci tam gdzie wszyscy mogą to przeglądać i komentować [ooo to chyba się nazywa forum ;-)] to się nie dziw późniejszych reakcji łańcuchowych które końca nie mają. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 13:38, Chaotizz napisał:

Czy któryś z modów byłby w stanie wypisać mi tu wszystkie moje multikonta? Byłbym z góry
wdzięczny.


Nie. Taki doświadczony użytkownik powinien wiedzieć gdzie takie prośby kierować, mimo wszystko nie wypiszemy tutaj twoich wszystkich multikont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to nie ma co się dziwić, że wątek jest zaśmiecony dyskusjami o Janku, skoro samemu się do tych dyskusji włącza i komentuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 16:26, pawbuk napisał:

No ale to nie ma co się dziwić, że wątek jest zaśmiecony dyskusjami o Janku, skoro samemu
się do tych dyskusji włącza i komentuje :D


Janek to po prostu osoba, którą kocha się na Gram.pl nienawidzić (słusznie czy nie słusznie, ja się wstrzymuję od sądu)i nikt z tu go zwalczających pewnie tego nie przyzna, ale sprawia im to wielką podnietę.
Ale na miejscu moderatorów bym nie banował, bo odsłon i postów na forum ubędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie zaproponowałem zbiorczy temat o klubach dla graczy w Lublinie, Wrocławiu i Warszawie. Wilk będzie syty i owca cała. Chyba, że samo zamieszczanie opinii o takich miejscach oraz o wydarzeniach tam organizowanych w takim nowo utworzonym, zbiorczym topicu będzie uznane za reklamę. W takim przypadku nie będę prostestował, jednak mogę mieć własną opinię na temat decyzji moderatorów/kierownictwa Gramu. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 16:46, Janek_Izdebski napisał:

Dlatego właśnie zaproponowałem zbiorczy temat o klubach dla graczy w Lublinie, Wrocławiu i Warszawie.


A CO Z INNYMY MIASTAMY


lulz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak sobie wchodzę i wychodzę, nie przeszkadzajcie sobie.

A może nazwać temat po prostu "Kluby i bary dla graczy w Polsce- jakie znacie, jakie polecacie?"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 18:34, Muradin_07 napisał:

A może nazwać temat po prostu "Kluby i bary dla graczy w Polsce- jakie znacie, jakie
polecacie?"...

Całkiem rozsądna propozycja, Muradin_07. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 15:58, Isildur napisał:

Nie. Taki doświadczony użytkownik powinien wiedzieć gdzie takie prośby kierować, mimo
wszystko nie wypiszemy tutaj twoich wszystkich multikont.

Za dużo tego? Serwer by padł?

Zlituj się, nie chce mi się pisać jakiejś tandetnej formułki z prośbą o wypisanie wszystkich kont poprzez formularz... Z czystej ciekawości chciałem sprawdzić ile tego było po połowy nie pamiętam. Wiem tylko, że rekord założonych tematów należy do mnie. ;D

Bądź człowiekiem Isildur! Sam przecież byłeś niezłym spamerem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2013 o 22:06, Chaotizz napisał:

Zlituj się, nie chce mi się pisać jakiejś tandetnej formułki z prośbą o wypisanie wszystkich
kont poprzez formularz... Z czystej ciekawości chciałem sprawdzić ile tego było po połowy
nie pamiętam. Wiem tylko, że rekord założonych tematów należy do mnie. ;D

Ale zakładać konta mailowe, a następnie konta na forum żeby sobie porobić jaja to Ci się chciało,nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 22:06, Chaotizz napisał:

Zlituj się, nie chce mi się pisać jakiejś tandetnej formułki z prośbą o wypisanie wszystkich
kont poprzez formularz... Z czystej ciekawości chciałem sprawdzić ile tego było po połowy
nie pamiętam. Wiem tylko, że rekord założonych tematów należy do mnie. ;D


Jednak multikonta chciało Ci się zakładać... Zresztą pewnie z połowe samemu zbanowałem jakiś czas temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 22:15, Darkstar181 napisał:

Ale zakładać konta mailowe, a następnie konta na forum żeby sobie porobić jaja to Ci
się chciało,nie ?

Pff... Kiedy to było? 3-4 lata temu? Wtedy miałem i inne priorytety i więcej czasu, no a poza tym denerwowanie maniakalnych graczy, którzy często byli piszącymi kłębkami nerwów było nawet fajne, choć na początku raczej nieświadomie to robiłem. Ale tak to jest jak dziecko dostanie internet.

Aaa, no i Człowiek z każdym dniem się zmienia, tak dla Twojej wiadomości. Choć pewnie jesteś tego świadom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 22:19, Wojman napisał:

Jednak multikonta chciało Ci się zakładać... Zresztą pewnie z połowe samemu zbanowałem
jakiś czas temu. :)


Akurat Tobie wysłałem sporo formularzy. W ogóle to zmuszałeś mnie do zakładania kolejnych kont, więc no... koło się zamyka. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się