Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Z takim akcentem możemy zakończyć wszystkie wojenki, a Janek_I powinien zmienić nick oraz awatar i cała nagonka się skończy. Kropka. Pokój na forum znowu przywrócony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:32, SiDi napisał:

Kto niby? Jesteś jedyny na tym forum raczej. Nikt przy rejestracji jako nicku nie podaje
swoich prawdziwych danych osobowych ;O

Tej... teraz to i mi się przypomniał jeden bardzo znany nick usera. Jeden z najstarszych gramowiczów.
Aż wręcz wstyd, że o KrzysztofieMarku zapomniano ;-). Jeszcze by się obraził i co wtedy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 22:51, Braveheart napisał:

> Kto niby? Jesteś jedyny na tym forum raczej. Nikt przy rejestracji jako nicku nie
podaje
> swoich prawdziwych danych osobowych ;O
Tej... teraz to i mi się przypomniał jeden bardzo znany nick usera. Jeden z najstarszych
gramowiczów.
Aż wręcz wstyd, że o KrzysztofieMarku zapomniano ;-). Jeszcze by się obraził i
co wtedy ? :P



Wait what. To Marek to jest nazwisko?

I czy dobrze zrozumiałem posta Olamagato, iż Wojman może wrócić do moderowania?
Byłoby dobrze... Jakkolwiek kiedyś byłem przecież w ostrej opozycji, to trochę wody w Styksie upłynęło i wyrosłem i z bycia w opozycji, i rewolucyjnych pomysłów. Pozwala mi to stwierdzić: moim zdaniem obecnej ekipie brakuje aktywności (kwestia jej mikrej liczności oraz braku niższego staffu jak na innych forach- coś typu funkcja "local moda") i twardej ręki. Więc jeżeli Wojman wróci, to wyjdzie to gramowi na zdrowie =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 23:22, Thrandir napisał:

Wait what. To Marek to jest nazwisko?

Dziwisz się?.. masz prawo.. Nie wiem czy w jego przypadku Marek to rzeczywiście nazwisko ale takie rzeczy chodzą po ludziach eee nazwiskach :-)
Dam ci kolejny przykład

Damian Aleksander... <-- dziwne co ? a jednak.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Damian_Aleksander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, nie dziwi mnie to, że imię robi za nazwisko, bo sam mam kilku takich znajomych (a jeden ma nawet najlepszego kumpla, który też ma nazwisko niczym imię :P), po prostu w przypadku KM się tego nie spodziewałem...
Ale może masz rację, nigdy się o to nie pytałem, ani nie widziałem informacji, iż tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego który zowie się Jarek Marek [Marek pełni tu rolę nazwiska].
Wbrew pozorom to dosyć popularne nazwisko z tych będących docelowo używanych jako imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 22:33, Karharot napisał:

Nick można zmienić klikając na "moje konto" w prawym górnym rogu ekranu a następnie na
"moje dane" (też w prawym górnym rogu), potem wpisujesz nowy nick w polu "Xywka" i zatwierdzasz
wybór. Zmiany tej może dokonać każdy bez kontaktowania się z kimkolwiek ale jest to opcja
jednorazowa i przestaje być dostępna po jej wykorzystaniu.


Czyli ja tę opcję wykorzystałem w pierwszym dniu ;] Pamiętam, że dobrych kilka lat temu (3-4 lata) była taka akcja, iż nicki userów nie mogły mieć w nazwie polskich znaków i chyba czegoś jeszcze, więc gram udostępnił dla wszystkich opcje zmiany nicku. Trochę przypadkowo zmieniłem sobie nick na taki, jaki mam i tak już zostało. Czyli w tym momencie pozostaje jedynie formularz z prośbą o zmianę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle zapominacie, że zmiana avatara kompletnie nic nie da. W komentarzach pod newsami wciąż pokazują się stare avatary. O ile się orientuję to redakcja o tym wie, ale jakoś nie można tego naprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 01:27, Janek_Izdebski napisał:

Tak w ogóle zapominacie, że zmiana avatara kompletnie nic nie da. W komentarzach
pod newsami wciąż pokazują się stare avatary. O ile się orientuję to redakcja o tym wie,
ale jakoś nie można tego naprawić...

Żadne stare avatary :D. [Chyba, że o czym innym prawisz] Jak zmienisz avatar to zostanie on zmieniony również we wszystkich postach jakie do tej pory zdążyłeś wyskrobać na tym forum. Nie ważne czy są one sprzed dnia, miesiąca czy nawet powiedzmy pięciu lat.
Patrz chociażby Thrandira [bo oddał post w tym wątku.]. Jeszcze wczoraj widziałem u niego inny avek a teraz ma jakiegoś kolesia z hełmem 2x większym niż głowa go nosząca. Jeśli zmieniłeś avek a wciąż wyświetla ci twoją facjatę w kaszkiecie to chyba przeładowanie strony pomagało albo głupie użycie CCleanera by wyczyścić łajno z przeglądarki. A jak już byś się po jakimś tam namyśle zdecydował na jakąkolwiek zmianę to weź w końcu wymaż ten swój dziwny podpis gdzie niby popierasz Cygiego i zowiesz go męczennikiem gram.pl <--- co to ma być ? XD. Daj sobie w to miejsce inny albo w ogóle nie dawaj. IMHO zmiana xywki, avka i podpisu w twoim przypadku : niby dobry pomysł ale czy by na dłuższą metę by się sprawdził ? ja w to powątpiewam. Jeśli już drogi Janku to pożegnaj się z Jankiem i zrób sobie po prostu nowe, czyste konto, bez jakiejkolwiek przeszłości i kartoteki. Zrób sobie może pauzę od forum. Poczuj ogniste spojrzenie mojego chomika Boo [nie mogłem się powstrzymać :D] i wróć; może odrobinkę w jakimś stopniu odmieniony bądź bardziej zdystansowany a powinno być wszystko G.
Ale w gruncie rzeczy i tak zrobisz co zechcesz i co uznasz za słuszne. Ja ci życia nie mam zamiaru układać bo wystarczy mi układanie swojego ;]

Czy w ogóle cokolwiek by się sprawdziło ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat chodziło mu o to, co widać pod newsami i na głównej gramu. Tam np. wisi mój avek ze Sleeping Dogs, którego już od prawie roku nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 08:51, Muradin_07 napisał:

Akurat chodziło mu o to, co widać pod newsami i na głównej gramu. Tam np. wisi mój avek
ze Sleeping Dogs, którego już od prawie roku nie mam...

Aaaa to fakt.. Też nie to dziwi i to nawet bardzo. Tak samo jak to, że na głownej mogą pojawić się "newsy" sprzed chociażby roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 08:51, Muradin_07 napisał:

Akurat chodziło mu o to, co widać pod newsami i na głównej gramu. Tam np. wisi
mój avek ze Sleeping Dogs, którego już od prawie roku nie mam...

Dokładnie o to mi właśnie chodzi. Sprawa była wielokrotnie zgłaszana. Może niebawem ktoś to naprawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam nadzieję, że znowu pójdzie jakaś fala zmian tak jak to miało miejsce w zeszłym roku. Bo tak coś jest w budowie, a nie jest skończone. Ale to już nie jest rozmowa w tym temacie.

Co do tematu zmiany nicku to mam pytanie do moderatorów: czy jeżeli wyśle się przez formularz kontaktowy do Was zapytanie o zmianę go to czy muszą być jakieś specjalne, dodatkowe warunki do spełnienia abyście mogli go zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 13:03, Muradin_07 napisał:

Co do tematu zmiany nicku to mam pytanie do moderatorów: czy jeżeli wyśle się przez formularz
kontaktowy do Was zapytanie o zmianę go to czy muszą być jakieś specjalne, dodatkowe
warunki do spełnienia abyście mogli go zmienić?

Coś czuję, że będziesz musiał to uargumentować w miarę ogarnięty sposób. Choć.. sam jestem tego ciekaw, może jakiś moderator uchyli rąbka tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wiesz: ja nie chcę zmieniać nicku, ewentualnie bym wywalił to "07" na końcu. Ale tam to jest mała bzdura, więc nawet na nią nie patrzę. Bardziej interesuje mnie właśnie to co trzeba zrobić, aby się to stało. Taka tam zwykła ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 13:19, Muradin_07 napisał:

To znaczy wiesz: ja nie chcę zmieniać nicku, ewentualnie bym wywalił to "07" na końcu.
Ale tam to jest mała bzdura, więc nawet na nią nie patrzę. Bardziej interesuje mnie właśnie
to co trzeba zrobić, aby się to stało. Taka tam zwykła ciekawość :)

Hmm czyli zmiana czysto kosmetyczna. Raczej dałoby się to załatwić. No i zdecydowanie by lepiej wyglądało samo: Muradin =)

@Mange

Dnia 19.06.2013 o 13:19, Muradin_07 napisał:

jak się zmieniało nick, to stare posty na forum dalej mają stary nick. przynajmniej u mnie tak jest.

Bo wszyscy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 13:29, Braveheart napisał:

No i zdecydowanie by lepiej wyglądało samo: Muradin =)

Chyba Marudin. XP

Ja tam od 5 lat się nie mogę doprosić wielkiej litery. A niby na głównej mam. Modkowie poratujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 13:43, luzac napisał:

Ja tam od 5 lat się nie mogę doprosić wielkiej litery. A niby na głównej mam.

Oh.... Rly ? :D
Jak rzeczywiście o jedną literę i to wielką ciężko to ja nie mam pytań.
Choć drugi by powiedział "Trzeba było od razu wcisnąć shift przy pisaniu literki l" ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się