Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2013 o 13:43, luzac napisał:

Ja tam od 5 lat się nie mogę doprosić wielkiej litery. A niby na głównej mam. Modkowie
poratujcie!


My nie mamy opcji zmiany lub modyfikacji ksywek, z tym zgłoś się do ekipy gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Laid by coś uradził ale on już na emeryturce...
Na jego miejsce o ile dobrze pamiętam Krzysiek Ogrodnik wskoczył. [Nawet nie zawędrował się tu pochwalić :P] Jak mniemam jego trzeba by było pomęczyć =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można ewentualnie liczyć, że wpadnie tutaj z wizytą i odpowie na to pytanie :) W sumie to zmiana nicku raz na... całkiem spory czas powinna być możliwa. Nie żeby od razu zmieniać nicki jak rękawiczki, ale jeżeli ktoś zmienił raz (jak dostał tą darmową zmianę wtedy) to takie korekty malutkie byłyby spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was dobra wiadomość. Od dziś kontakt z nami jest jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy. otóż zachęcam Was do kontaktowania się z nami za pośrednictwem formularza, który znajdziecie na stronie www.gram.pl/moderator

Tak wiec jak zauważycie, ze ktoś spamuje, złe się zachowuje w stosunku do innych użytkowników, lamie regulamin czy po prostu czegoś nie wiecie to korzystajcie z formularza na stronie www.gram.pl/moderator

UPDATE :
Teraz kontakt z ulubionym/znienawidzonym moderatorem jest jeszcze łatwiejszy niż kiedykolwiek. :) Wystarczy wysłać maila na adres nick@moderator.gram.pl W adresie maila zamiast słowa "nick" wpiszcie ksywkę ulubionego/znienawidzonego moderatora.

UPDATE 2:
Doczekaliśmy się własnej witryny internetowej. Zainteresowanych zapraszamy pod ten adres: http://gram.pl/moderatorzy.asp

UPDATE 3:
Kontakt z nami znów jest jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy. :) Na stronie głównej forum znajduje sie przycisk "Kontakt z moderatorem". Po jego wciśnięciu waszym oczom okaże się... a to musicie odkryć sami. :) Druga ważna zmiana jest przycisk "Moderatorzy", który kieruje wprost na stronę o nas.

UPDATE 4:
Ponieważ ostatnio pojawiła się "moda" na zakładanie przez użytkowników nowych kont w celu trollowania, uprzejmie informuje, ze będziemy na takie przypadki surowo reagować. Na konto - klon będzie nałożony BAN, a właściciel "oficjalnego" będzie się musiał liczyć z degradem lub nawet w skrajnych przypadkach z BANem

UPDATE 5:
Bardzo prosimy podawać swoje aktualne adresy e-mail na Waszych kontach. Ostatnio dość często dostajemy zgłoszenia, na które odpowiadamy i... jest problem bo wiadomość nie dochodzi do adresata ze względu na to, ze adres e-mail jest błędny.

Uprzejmie proszę o nie używaniem epitetów pod adresami różnych firm czy instytucji. Jeśli jakaś się nie wywiązuje należycie ze swoich zadań można o tym śmiało podyskutować, ale używanie epitetów jak np. "Cenędza" pod adresem Cenega Poland nie będzie akceptowane.

by Wojman

[PRZYKLEJONY]
Warto przekazać coś niezorientowanym osobom, które wypowiadały się w tym wątku. Moderatorzy nie są pracownikami gram.pl, lecz pełnoletnimi forumowiczami, którzy współpracują z ekipą gram.pl w części dotyczącej efektywnego i przyjemnego korzystania z forum (oraz w niewielkim zakresie gramsajtów). Moderatorzy nie są ściśle biorąc pracownikami, a gram.pl pracodawcą. W pewnym stopniu moderatorzy są łącznikiem między gram.pl, a pozostałymi użytkownikami, chociaż nie jest to główne zadanie moderatorów bo użytkownicy mogą się skontaktować z ekipą bezpośrednio. Głównym wyznacznikiem działań moderatorów jest regulamin oraz inne ustalenia (których on nie obejmuje) omówione z ekipą gram.pl tworzącą cały ten serwis.

by Olamagato

Uprzejmie proszę o nie używaniem epitetów pod adresami różnych firm czy instytucji. Jeśli jakaś się nie wywiązuje należycie ze swoich zadań można o tym śmiało podyskutować, ale używanie epitetów jak np. "Cenędza" pod adresem Cenega Poland nie będzie akceptowane.

UWAGA

Od dnia dzisiejszego tj. 05.03.2013, jeśli chcemy poinformować kogoś o ofertach innych sklepów proszę to robić w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2035 , jeśli takie linki znajdziemy w innych tematach, będziemy je kasować, jeśli jednak autor takiego posta, w dalszym ciągu będzie wklejać takie linki gdzie popadnie, będziemy interweniować.

Nowy adres na skrzynkę: moderator[at]moderator.gram.pl

by Isildur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 12:08, Janek_Izdebski napisał:

> Anyway, pax vobiscum, ludzie. O ile nie ma się strasznego nadmiaru czasu,
> nie ma o co kruszyć kopii :)
Tylko kto w takim wypadku ma założyć taki wątek? Ty, Lucas? Ja? Inni forumowicze? Moderatorzy?
:)

case closed:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=85193&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zmiana na stołkach. Raczej nie na gorsze. Mam więc pytanie - głównie z ciekawości - do nowej władzy.
Co władza sądzi o niniejszym zapisie w regulaminie - jaka za nim stoi racja?
"W serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią Pracownicy gram.pl oraz Moderatorzy. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!"
Oraz czy inna zasada nieobecna w regulaminie, lecz stosowana dotychczas przez moderatorów - o nieprzekręcaniu nazw firm wciąż obowiązuje? Jeśli tak, to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 19:52, Zajanski napisał:

Jest zmiana na stołkach. Raczej nie na gorsze. Mam więc pytanie - głównie z ciekawości
- do nowej władzy.
Co władza sądzi o niniejszym zapisie w regulaminie


Regulamin pochodzi z innych czasów, gdy rozwijaliśmy gram.pl nie wiedząc, czym się z czasem stanie (ale mając nadzieję na to). Wtedy był to nieco bardziej "klub dżentelmeński" niż ogólnopolska usługa. Regulamin regulował zaistnienie elementu niepożądanego, czyli blokował dopływ trolli i - jak ich wówczas złośliwie zwano - "dzieci neo".
Czasy się zmieniły, gram.pl się zmienia cały czas. Zmieni się i regulamin. Nie wiem czy wszyscy będą zachwyceni, bo z jednej strony pewnie znikną z niego niejasne zapisy, z drugiej strony zaś stworzy go sztab bardzo doświadczonych prawników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 19:57, Lucas_the_Great napisał:

Czasy się zmieniły, gram.pl się zmienia cały czas. Zmieni się i regulamin.
Nie wiem czy wszyscy będą zachwyceni, bo z jednej strony pewnie znikną z niego niejasne
zapisy, z drugiej strony zaś stworzy go sztab bardzo doświadczonych prawników...

Czy to znaczy, że można się spodziewać zamknięcia niektórych wątków? Np. tego o promocjach, o Steam, o GOG-u, o Muve itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zapis akurat jest bardzo dobry, bo rzeczywiście utrudnia działanie elementu niepożądanego. Mam nadzieję, że go zostawicie przy ewentualnych zmianach regulaminu, bo ocena tego punktu zależy od tego, jak jest stosowany (rozsądni modzi potrafią go wykorzystać na korzyść forum i można łatwiej dostosować się do nietypowych sytuacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas? A kto to? xD

Bo tak szczerze mówiąc nicka gdzieś tam widywałem, coś mi się kojarzy ale ani postów, tematów a tym bardziej jakichkolwiek akcji - tak pozytywnych jak i negatywnych nie kojarzę.

Niemniej witam i po cichu liczę na nieco większą aktywność jak i normalne i odpowiedzialne podchodzenie do pewnych spraw w stylu zgoła innymi niż ten do którego przyzwyczaił ludzi Laid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten drugi to kto taki?

I nie wiem ( a nie chce mi się sprawdzać ) co, gdzie i jak Lucas pisał ale obstawiam, że coś growego i/lub newsy/teksty więc nie dziwota, że nie kojarzę go bo tam zaglądam ... sporadycznie.

Jak pisałem tego posta coś mi się przypomniało, czy to nie jest przypadkiem TEN Lucas, który pisał coś w CDA? Jeżeli tak to niech mi powie [ albo ktoś zorientowany ] skąd on się tam wziął. Tzn wpadł jako normalny współpracownik czy wybił się przez AM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2013 o 21:17, Tyler_D napisał:

I nie wiem ( a nie chce mi się sprawdzać ) co, gdzie i jak Lucas pisał ale obstawiam,
że coś growego i/lub newsy/teksty więc nie dziwota, że nie kojarzę go bo tam zaglądam
... sporadycznie.


Recenzje, podcasty.. drugi z duetu to Myszasty.
Swoją drogą tyle na tym portalu.. do tego growym portalu i niemal zaczepiając o ignorancję nie kojarzyć niejako flagowych redaktorów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się