Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2013 o 21:17, Tyler_D napisał:

A ten drugi to kto taki?

Myszasty. Razem prowadzą już od trzech lat Pr0gram - podcast gram.pl. Na YouTubowym kanale Gramu prezentują też razem (albo i z osobna) wideo relacje z przeróżnych eventów, mniej lub bardziej powiązanych z grami. Piszą też od czasu do czasu ciekawe artykuły i felietony na głównej. Lucas, o ile dobrze pamiętam, był swego czasu rednaczem Gramu, ale później zastąpił go... Krzysiek Ogrodnik? Wiktor Cegła? Tak w ogóle to polecam posłuchać kilku pr0gramów aby poznać nieco lepiej Lucasa, bo ma facet łeb na karku i potrafi ciekawie opowiadać na wiele tematów.

Swoją drogą, czy utrata zielonego statusu wraz z objęciem nowej funkcji to celowy zabieg czy jakiś błąd systemu? Laid/back cały czas pisał na zielono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 21:54, Pietro87 napisał:

Recenzje, podcasty.. drugi z duetu to Myszasty.

Zasadniczo nie czytam jakichkolwiek tekstów na gramie. Przez całą swoją obecność było ich może góra kilka [ choć przyznam, że swego czasu czytałem te, które były aktywnie komentowane / wzbudzały mieszane uczucia etc ale jednocześnie musiały mnie jąkąś tematyką ciekawić bym w ogóle tam zajrzał a było takich przypadków właśnie no nie wiem ... z dziesięć może? ] pomijając GotW lub Sobota Community. A takich typowych newsów / recek zwyczajnie nie czytam bo i po co. Gry już jakoś mniej mnie jarają, to co chcę sam sobie zdobędę [ informacje ] a i o czas chodzi.

Dnia 20.06.2013 o 21:54, Pietro87 napisał:

Swoją drogą tyle na tym portalu.. do tego growym portalu i niemal zaczepiając o ignorancję
nie kojarzyć niejako flagowych redaktorów ?

Można tak na to patrzeć - wolna wola, ja mam inne pojęcie ''ignorancji''. Skoro zazwyczaj nie zerkam już nie wspominając o wchodzeniu w newsy / teksty / główną / cokolwiek inne poza forum [ zwłaszcza po upadku irca i grasza ] to trudno bym wiedział cokolwiek więcej o pewnych osobach. Nick jak nick, przemknął mi jak tysiące innych i ... to tyle.

Sandro, może i Lucas to ogarnięty człowiek pod względem ''growym'' i nie tylko. Ale teraz przynajmniej dla mnie nie ma to większego znaczenia, zobaczymy jak się będzie sprawował zamiast Laida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 19:57, Lucas_the_Great napisał:

> /.../ z
drugiej strony zaś stworzy go sztab bardzo doświadczonych prawników...

Jeśli "na wyższym szczeblu" chce się jakąś sprawę udupić, wtedy powołuje się komisję. Mam nadzieję, że ten "sztab bardzo doświadczonych prawników" okaże się z czasem nader podobnym dko "komisji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 20:34, Tyler_D napisał:

Lucas? A kto to? xD

Bo tak szczerze mówiąc nicka gdzieś tam widywałem, coś mi się kojarzy ale ani postów,
tematów a tym bardziej jakichkolwiek akcji - tak pozytywnych jak i negatywnych nie kojarzę.


Niemniej witam i po cichu liczę na nieco większą aktywność jak i normalne i odpowiedzialne
podchodzenie do pewnych spraw w stylu zgoła innymi niż ten do którego przyzwyczaił ludzi
Laid.


Ty na serio z tym Lucasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tematy te związane z różnymi usługami jak Steam np. to wydaje mi się, że zamknięte one być nie powinny. Z prostego powodu - ktoś może mieć problem z samym klientem Pary, a tam od razu idzie też to czy są jakieś promocje, może nowości wprowadzone i tak dalej i tak dalej. Co do tematów o promocjach mówiących, że w sklepie "a" jest lepsza cena - tutaj wydaje mi się, że one albo powinny pojawiać się w jednym temacie zbiorczym, albo w ogóle, aby nie latały po całym forum gram.pl. Trochę dziwnym jest jakby pod każdym tematem o grze, w serwisie utrzymującym się głównie ze sklepu, pojawiała się kontroferta konkurencji...

Swoją drogą jestem ciekawy nowości w sklepie gram.pl pod kątem regulaminu jak i całości. Ano i bardzo fajnie, że temat o klubach został założony i wykorzystany został mój pomysł na tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na temat wątku rzeczywiście najlepszy z możliwych. Wilk syty i owca cała. :)

Co się zaś tyczy tematów, które przykładowo wymieniłem w moim zapytaniu do Lucasa, to mam nadzieję, że nie znikną z forum. Obawiam się tylko kasacji bądź mocnego ograniczenia wątku o promocjach. Ale to jest akurat naturalne. Ten wątek jest pośrednim uderzeniem w interesy Gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 11:27, MrGregorA napisał:

Ty na serio z tym Lucasem?

W sensie że go nie kojarzę? Nie, żartuję sobie. Przecież to obowiązek każdego gramowego forumowicza by znać wszystkich redaktorów, pismaków, kto jest za co konkretnie odpowiedzialny, co zrobił, czym się zajmuje i ile ma lat. No i to samo oczywiście z większością userów. Wstyd nie kojarzyć kogoś kto ma już Delegata!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 17:43, Tyler_D napisał:

> Ty na serio z tym Lucasem?
W sensie że go nie kojarzę? Nie, żartuję sobie. Przecież to obowiązek każdego gramowego
forumowicza by znać wszystkich redaktorów, pismaków, kto jest za co konkretnie odpowiedzialny,
co zrobił, czym się zajmuje i ile ma lat. No i to samo oczywiście z większością userów.
Wstyd nie kojarzyć kogoś kto ma już Delegata!



^^ wiesz, patrząc na Twój staz na gramie, byłem pewny, ze Lucasa znasz. W końcu gosc ze starej gramowej gwardii (a przynajmniej tak mi sie zdaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 18:56, MrGregorA napisał:

^^ wiesz, patrząc na Twój staz na gramie, byłem pewny, ze Lucasa znasz. W końcu gosc
ze starej gramowej gwardii (a przynajmniej tak mi sie zdaje)


Nie zdaje ci się. Lucas jeśli dobrze pamiętam jest w gramie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:15, Kraju napisał:

Dlatego wróć do nas. Ludzie narzekali, trzeba przyznać, że niektóre degrady i bany nie
słuszne, ale można było to przeboleć, bo stał ktoś na straży prawa.


Skoro tak ładnie prosisz. :)

007 z licencją na banowanie wrócił. Witajcie ponownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 17:34, Wojman napisał:

Skoro tak ładnie prosisz. :)

007 z licencją na banowanie wrócił. Witajcie ponownie. :)


Witaj 007 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wiele może zmienić jedna osoba [ nie, nie Wojman ... ] ... Trochę mało wiarygodny się robisz przychodząc i odchodząc wedle widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, czyli słowa Olamagato się sprawdziły!

Powodzenia :)

P.S:
@Isildur: dostałeś może mojego maila? Jeżeli tak, to czy mógłbym prosić o odpowiedź na pytanie w nim zawarte?
Wiadomość poszła na isildur@moderator.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odszedłem, bo wtedy czułem taką potrzebę. Osoby, z którymi miałem konflikt nie pracują już w gram.pl, zostały natomiast takie, z którymi zawsze miło i fajnie się współpracowało. Więc postanowiłem odnowić licencję na banowanie, szczególnie, że forum nigdy nie opuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 17:34, Wojman napisał:

007 z licencją na banowanie wrócił. Witajcie ponownie. :)


Witamy!

Dobrze, że O/Dusza Cie na mówił do powrotu :)
mam nadzieję, że forumowy Q -> zaopatrzył w dobre zabawki

Od teraz będzie ład i porządek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 17:34, Wojman napisał:

007 z licencją na banowanie wrócił. Witajcie ponownie. :)

Jakoś nie jestem zaskoczony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się