Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Z jakiegoś dziwnego powodu zależy mi na czytelności forum- co właściwie stoi na przeszkodzie do usuwania miliona tematów na temat kluczy do gry lub innych dziwnych ogłoszeń? Takie tematy, nawet zamknięte skutecznie obniżają skuteczność wyszukiwarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było to już wałkowane ileś tam razy. Trochę to roboty jest a poza tym chodzi między innymi o kwestię ''historii'' usera / degradów / awansów, zarzucania tego czy owego bez ''podstawki'', bez dowodu i tym podobne. Nie twierdzę że bez tych tematów nie byłoby lepiej ale czy jest to aż tak uciążliwe? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja posta wtedy przeczytałem. Jednak kompozycja twojej wypowiedzi niesamowicie przypomniała mi dzieciństwo i humorystyczne groźby dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 16:48, Boguslav4 napisał:

Może wyłączyć te tematy z wyszukiwarki? Najłatwiejszy sposób, jaki mi się narzuca, to
zmiana nazwy na liczbę.


Albo dodanie kategorii tematów "Kosz", lub "Zarchiwizowane" (jak zwał, tak zwał) i zmiana kategorii zamkniętego. Nie wiem ile to roboty dodać nową kategorię do forum, więc bez krzyków, to tylko pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiła mnie pewna sprawa, ponieważ odpowiadałem na pewien wątek i został on zamknięty z jakiegoś powodu. Zauważyłem, że w tym czasie moderatorzy wyjaśnienia wstawiają z opóźnieniem (godzina, dwie zwłoki), więc czekałem z zaciekawieniem na powód zamknięcia takiego wątku, ale ponieważ sprawa właściwie mnie nie dotyczyła, to szybko o tym zapomniałem. Dziś zauważyłem, że autor poprzedniego wątku założył kolejny, który znowu został zamknięty, chociaż ani w pierwszym, ani w drugim nie otrzymał odpowiedzi. Ktoś się pomylił, czy może ten user jest na jakiejś czarnej liście za poprzednie przewinienia?
Pierwszy wątek:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90444&u=4
post ostatni nie wyjaśnia w ogóle sprawy, ponieważ autor pyta się w nim, cyz to, co znalazł będzie dobrym rozwiązaniem.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90494&u=2
Wątek zamknięty jako dubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się dorzucić z zapytaniem, bo tez nie zdążyłem tam posta zatwierdzić a temat poszedł na kłódkę ^^

P.S.
Chyba, ze w jakimś dublu ktoś go pokierował do tematu o upgradzie lub usterkach a on dalej usilnie zakłada swoje nowe watki - to by tłumaczyło sprawę, tylko ja nigdzie takiego przekierowania nie widzę.

Btw podobna sytuacja jest tu : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90495&u=1
Temat zamknięty ale bez informacji dla autora, żeby napisał np w wątku "szukam gry podobnej do..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2013 o 12:03, Narmo napisał:

Zastanowiła mnie pewna sprawa


Decyzje Moderatorów lub Pracowników gram.pl dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą gram.pl oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl.

Jestę moderatorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imieniu wszystkich Moderatorów oraz swoim życzę Wesołych Świąt, dużo prezentów pod choinką, spełnienia marzeń dużo szczęścia i miłości. Spędźcie te święta w gronie najbliższych :)

Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym prezentem byłby BAN dla wszystkich na ten dzień by nikogo nie kusiło siedzenie na forum, ale nie wiem jak administracja by na to spojrzała :)

Wesołych. A ja spadam do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy ktoś ma możliwość kasowania kont klonów? Zwłaszcza jak rozdawane są klucze/kody? Normalnie sami obywatele się w tych tematach mnożą ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 22:36, maniekk napisał:

Zastanawiam się, czy ktoś ma możliwość kasowania kont klonów? Zwłaszcza jak rozdawane
są klucze/kody? Normalnie sami obywatele się w tych tematach mnożą ;) hehe


Jedynie administracja ma takie opcje Moderatorzy jedynie mogą banować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 22:36, maniekk napisał:

Zastanawiam się, czy ktoś ma możliwość kasowania kont klonów? Zwłaszcza jak rozdawane
są klucze/kody? Normalnie sami obywatele się w tych tematach mnożą ;) hehe

Przypomniałeś mi pewną akcje....

Pamiętam jak gram.pl rozdawało beta keje do nowych Heroesów.... To dopiero była kpina :D
Posty się pojawiały mimo iż wyszła pełna wersja gry..

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=68916&u=3462

Ekipa raczej nic na to nie zaradzi. Wątpię czy kiedykolwiek próbowali.
Nie ma to jak mieć na forum zarejestrowanych X użytkowników. Pozostaje pytanie. Ile gramu w gramie ?. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A najlepsze, że nikt tematu nie zamknął jak jak skończyli rozdawać klucze, tylko dopiero 6 miesięcy później ;)
W sumie racja, lepiej mieć 10 000 zarejestrowanych luda , to i lepiej w statystykach wygląda hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny, w związku z kolejną falą spamu na forum, nasuwa mi się pytanie.
Czy moderatorzy na tym forum naprawdę nie mają narzędzi do usuwania postów? I nie, nie mówię o zastąpieniu treści posta znaczkiem [m], tak że stoją 4 takie dziwolągi jeden pod drugim, tylko o całkowitym usunięciu posta albo tematu. Był i nie ma. Zniknął na zawsze.
To jest w ogóle możliwe? I jeśli tak, to dlaczego tego nie robicie? No proszę ja Was, jedno z największych growych forów w Polsce, 5 (pięciu!) moderatorów czuwa, a śmietnik jest gorszy niż u cyganki w tobołku, jak to czasem się mawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... najgorsze jest w tym wszystkim to, że ten sam użytkownik postanowił spamować także we wpisach na gramsajtach. U mnie znalazły się dwa takie wpisy, może dlatego że mój tekst jest na głównej gramu. Ale tam sobie sam jestem moderatorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 16:59, Siriondel napisał:

Po raz kolejny, w związku z kolejną falą spamu na forum, nasuwa mi się pytanie.

Przepraszam - gdzie jest ta fala spamu? Bo naprawdę nic nie zauważyłem a przerzuciłem sobie trzy ostatnie strony ... Owszem - było parę zamkniętych tematów, takich typowo ''dajpanseriala'' albo ''jestem newbie'' ale żeby zaraz to była fala spamu? No chyba że o czymś innym mówisz.

A tak w ogóle kwestia zamykania niepotrzebnych tematów była poruszona nawet na tej stronie ale nieco wyżej.

Dnia 29.12.2013 o 16:59, Siriondel napisał:

Czy moderatorzy na tym forum naprawdę nie mają narzędzi do usuwania postów?

Ale po co skoro za dzień czy dwa totalnie spadną w otchłań innych tematów, zwłaszcza po zamknięciu?
>No proszę ja Was,

Dnia 29.12.2013 o 16:59, Siriondel napisał:

jedno z największych growych forów w Polsce, 5 (pięciu!) moderatorów czuwa, a śmietnik
jest gorszy niż u cyganki w tobołku, jak to czasem się mawia.

Takie sytuacje się zdarzają ale myślę że naprawdę mocno przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się