Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Rozumiem Twój niesmak na widok pozostałości po jakimś trollu ale jak sądzisz co jest ważniejsze - usunięcie kilku postów z komentarza do którego za parę/naście dni będą zaglądać już tylko archeolodzy czy też pozostawienie jak najpełniejszej kartoteki która pozwoli szybciej namierzyć i usunąć przyszłe konta tego osobnika lub też zablokuje mu pozytywne rozpatrzenie prośby o odbanowanie konta?

@ Tyler_D
Myślę że raczej chodzi o ten śmietnik w komentarzach do tekstów gdzie dzisiaj faktycznie szalał jakiś wyjątkowo nachalny spamer reklamowy, jeśli go nie zauważyłeś to zgaduję że masz te kategorie odhaczone na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 17:17, Tyler_D napisał:

Przepraszam - gdzie jest ta fala spamu? Bo naprawdę nic nie zauważyłem a przerzuciłem
sobie trzy ostatnie strony ... Owszem - było parę zamkniętych tematów, takich typowo
''dajpanseriala'' albo ''jestem newbie'' ale żeby zaraz to była fala spamu? No chyba
że o czymś innym mówisz.

W prawie każdym temacie aktualnie ostatnie kilka postów to same [m].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 17:48, Dared00 napisał:

W prawie każdym temacie aktualnie ostatnie kilka postów to same [m].

Zajrzałem sobie w losowe 10 tematów [ 6 zwykłych i 4 newsy bodajże ] - i co? Owe emki widziałem w 3 newsach na 4 i w żadnym z losowych tematów. Także moje przypięte to ominęło. ;-)

Karharot
- odpiętych ich nie mam ale zwyczajnie w świecie w zasadzie do nich nie zaglądam bo nie mam takiej potrzeby, jak już pisałem wielokrotnie - siedzę w 99,9% tylko w swoich favach i to mi wystarcza do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra "Niebiescy"

Chciałbym wam życzyć "Happy New Year" w nadchodzącym roku 2014. Jak najmniej trolli i banów za spam i piractw [w co ja wierzę xD] zdrowia i różnych tam różnistości jakie się tam życzy.
Macie ode mnie fajerwerki a dla Karharota jest specjalny obrazek :P [mam nadzieje, że się spodoba]

Pozdrawiam.

20131231181947

20131231182000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 18:40, Isildur napisał:

Szczęśliwego i wesołego nowego roku :)


Szczęśliwego i wesołego to jak masła maślanego

=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 18:49, Pietro87 napisał:

Szczęśliwego i wesołego to jak masła maślanego


Lub po prostu jak nietrzeźwego i niewiedzącego, co pisze. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A są tu tacy co do 23 nie otworzą nawet piwa =P
Ba powiem więcej, jak losowanie będzie kiepskie i padnie na mnie, to do nowego roku co najwyżej tylko jakieś jedno "babskie" piwo dostane [takie z kategorii 2-2.5%]. Bo po takim można spokojnie po 2-3 godzinach wsiąść do samochodu i jechać za szofera rozwozić "sylwestrowe zwłoki" po domach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 18:49, Pietro87 napisał:

Szczęśliwego i wesołego to jak masła maślanego

=)


Wybaczcie za takie skromne życzenia, nie jestem dobry w składaniu życzeń chociaż dla dziewczyny przygotowałem specjalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 19:55, Pietro87 napisał:

Specjalne tzn złożysz je nago obwiązany tylko czerwoną kokardą xD ?


Pozwól, że to pozostawię dla siebie i dla niej xD

W każdym bądź razie Szczęśliwego Nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2013 o 19:59, Isildur napisał:

Pozwól, że to pozostawię dla siebie i dla niej xD


Stary przemyśl to - gdybyś podzielił się tym np na YT, to mając partnera w agorze zarobił byś dodatkowo ładne parę złotych :)

Dnia 31.12.2013 o 19:59, Isildur napisał:

W każdym bądź razie Szczęśliwego Nowego :)


Wzajemnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 19:40, Pietro87 napisał:

A są tu tacy co do 23 nie otworzą nawet piwa =P


To są chyba tacy, którzy są już tak nawaleni, że nie otworzą go.

Dnia 31.12.2013 o 19:40, Pietro87 napisał:

Ba powiem więcej, jak losowanie będzie kiepskie i padnie na mnie, to do nowego roku co
najwyżej tylko jakieś jedno "babskie" piwo dostane [takie z kategorii 2-2.5%]. Bo po
takim można spokojnie po 2-3 godzinach wsiąść do samochodu i jechać za szofera rozwozić
"sylwestrowe zwłoki" po domach xD


Żywe zwłoki? Pamiętaj o obowiązkowym hedszocie przed zbliżeniem się do takich i o późniejszym spaleniu ich. A jeśli mówisz o tamtych, innych zwłokach, to życzę szczęścia w losowaniu. Znając życie, padnie na ciebie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2013 o 20:13, Kakarotto napisał:

Żywe zwłoki? Pamiętaj o obowiązkowym hedszocie przed zbliżeniem się do takich i o późniejszym
spaleniu ich. A jeśli mówisz o tamtych, innych zwłokach, to życzę szczęścia w losowaniu.
Znając życie, padnie na ciebie. :D


Zapewne tak, bo ostatnie bite 4 lata mogłem sobie pić do upadłego a za szofera robił brat =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2013 o 18:20, Braveheart napisał:

Macie ode mnie fajerwerki a dla Karharota jest specjalny obrazek :P [mam nadzieje, że się spodoba]

Spodobał się :)

Ja również życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku - oby dla każdego był on udany.

20131231211505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 17:12, Isildur napisał:

Takie posty nie są usuwane bo służą za dowód popełnionego przestępstwa. Usuwać tematów
nie możemy.


Taka uwaga, może należałoby dodać do regulaminu jakiś termin w którym można zakwestionować decyzję moderatorów, np jeden/dwa miesiące, po tym czasie tego "dowodu" można by się pozbyć, a decyzja pozostaje nieodwołalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 18:20, Fatal-X napisał:

Taka uwaga, może należałoby dodać do regulaminu jakiś termin w którym można zakwestionować
decyzję moderatorów, np jeden/dwa miesiące, po tym czasie tego "dowodu" można by się
pozbyć, a decyzja pozostaje nieodwołalna?


Przecież jest w regulaminie, że możesz i masz prawo się nie zgadzać z decyzją moderatora ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2014 o 18:51, Isildur napisał:

Przecież jest w regulaminie, że możesz i masz prawo się nie zgadzać z decyzją moderatora
;]


Oczywiście, ale chodzi tylko o to żeby dać wam możliwość pozbycia się tych wszystkich spamerskich tematów i pokasowania spamerskich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się