Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Ja w ogóle nie wiem dlaczego niektórzy tak trzęsą portkami na myśl, że Ostrowiak tu wróci. On tylko chce teksty z gramsajta odebrać (przykre jest to, że to niby nasza własność, a ją tracimy w momencie bana, bo nie możemy zyskać dostępu) i tyle.

Przydałoby się, żeby autor gramsajta mimo wszystko miał wgląd do gramsajta. Żadnych możliwości edycji i dodawania nowej treści, ale jak najbardziej możliwość przeglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 12:56, Jerjerrod napisał:

Ja w ogóle nie wiem dlaczego niektórzy tak trzęsą portkami na myśl, że Ostrowiak tu wróci.
On tylko chce teksty z gramsajta odebrać (przykre jest to, że to niby nasza własność,
a ją tracimy w momencie bana, bo nie możemy zyskać dostępu) i tyle.

To zależy od regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 10:31, Wojman napisał:

Jeżeli jesteś rzecznikiem prasowym bądź też adwokatem Ostrowiaka pokaż pisemne upoważnienie.
Z regulaminu gram.pl: "Decyzje Moderatorów lub Pracowników gram.pl dotyczące Użytkownika
bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą gram.pl oraz tym Użytkownikiem
i nie podlegają dyskusji na gram.pl".



Jak Pan sobie życzy. W załączniku znajduje się upoważnienie mojego klienta. Myślę, że spełnia on wszystkie Pana wymogi. To samo upoważnienie zostało rpzesłane na Pańskiego meila w celu dowiedzenie, iż nie jest to fałszerstwo.

http://i.imgur.com/u0Nov3r.jpg

Teraz wracajac do głównego pytania i sprawy mojego klienta. Wysłał on następującego meila na odpowiedni, podany przez moderatorów serwisu adres:

Witam,

Piszę w sprawie udzielonego mi BANa - upłynęły trzy miesiące, tj. data podana jako domyślny termin zdjęcia wzmiankowanego BANa z mojego konta.


Przyznam, że nie planuję udzielać się na forum i najprawdopodobniej nie będę prowadził też gramsajta, więc zdjęcie BANa miałoby charakter czysto symboliczny. Niemniej jednak proszę o ponowne rozpatrzenie decyzji.

Jeżeli decyzja będzie odmowna, proszę o udostępnienie mi tekstów z gramsajta - mam zamiar je zarchiwizować, jako iż przysługuje im ochrona prawna, o której pisałem w zeszłym miesiącu;

(2014-01-30 09:57)
Nie mam zamiaru korzystać z usług serwisu, chcę tylko i wyłącznie zarchiwizować zawartość swojego gramsajta. Odmawiając mi dostępu do ustawowo chronionego mienia z powodu prywatnych opinii na temat mojego "humoru" (cokolwiek by to znaczyło w tym kontekście) łamane jest prawo, jak i również dobry obyczaj (vide casus Prosiaqa).

Z poważaniem,

S. Ostrowiak


Na tego meila nie dostał już żadnej odpowiedzi. Dlatego też zgodnie z Pańską prośbą i upoważnieniem mojego klienta ponawiam jego pytania i prośbę.


P.S: Wojman ty tak na serio?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 12:01, Jerjerrod napisał:

Cytat z posta Luzaca: O bana też pytał i z tego co wiem do wczoraj odpowiedzi nie
dostał.


Ależ dostał. Dokładnie w takim samym stylu w jakim Ostrowiak traktował nas. Cóż, świetny dowcip był z tą prośbą o odbanowanie, tarzaliśmy się ze śmiechu. I prośbę odrzuciliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcesz się bawić w oświadczenia z doświadczonym urzędnikiem? A proszę bardzo.

Nie mogę udzielić odpowiedzi na pytania gdyż:

Brak notarialnego potwierdzenia ww. upoważnienia. Ponadto ww. upoważnienie nie zawiera podstawowych danych takich jak:
1. Adres zameldowania
2. Numeru i serii dowodu osobistego
3. Miejsca sporządzenia upoważnienia
4. Terminu i zakresu obowiązywania upoważnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 13:52, Wojman napisał:

Naprawdę chcesz się bawić w oświadczenia z doświadczonym urzędnikiem?


To ty jesteś z zawodu urzędnikiem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wojman jak sobie życzysz oficjalna odpowiedź Ostrowiaka, potraktuj ją jak chcesz:

Nie mam zamiaru dalej toczyć tej farsy i obserwować jak powaga instytucji Moderatora jest wystawiana na szwank przez zwyczajną złą wolę.

Pozdrawiam,
Ostrowiak


Od siebie dodam; jesteś śmieszny, nie spotkałem do tej pory osoby, która tak bardzo nie nadawała by się na stanowisko moderatora w jakikolwiek serwisie. Jesteś uparty niczym osioł i nie jesteś w stanie nawet przekazać komuś tekstów, które bądź co bądź są jego własnością. Obserwuję twoje "dokonania" odkąd znalazłem się na tym forum i doprawdy nie ejstem w stanie pojąc czemu mimo twych wpadek dalej jestes osobą na tak poważnym stanowisku. Nie chodzi nawet tutaj o Ostrego, który swoje za uszami ma ale o fakt, że sam nie jesteś lepszy. Zasłanaisz się regulaminem i prawem kiedy jest ci to wygodne. Nie jesteś obiektywny i próbujesz przepchnać na forum swoje prywatne wojenki. Proszę potraktuj moją wypowiedź w dowolny, wygodny dla Ciebie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 13:52, Wojman napisał:

Naprawdę chcesz się bawić w oświadczenia z doświadczonym urzędnikiem?


Bardzo dobrze towarzyszu, urzędnik w Internecie, urzędznik poza Internetem, takich ludzi nam potrzeba na świecie OHOHO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw nie moja to broszka ten Ostrowiakowy ban, ale mam pewną propozycję [być może uznasz ją za jakieś połowiczne rozwiązanie "problemu"]
Skoro twierdzi, ze chce tylko odzyskać teksty z GSa, to nie da się mu ustawić [przez admina np] dostępu do tegoż GSa na określony czas ?
Skopiuje sobie swoje prace i problemie.
Ewentualnie odbanować, poczekać aż sobie porobi kopie, jeśli po odbanowaniu nie wywiąże się z umowy [tj kopiuję GS i się "zwijam"] to wlepić perma bezdyskusyjnego i też - po problemie.

No chyba, ze zablokowanie dostępu do GSa w ramach perm bana ma być forma kary za gramowe wyskoki - to by zmieniało postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 14:04, Pietro87 napisał:

No chyba, ze zablokowanie dostępu do GSa w ramach perm bana ma być forma kary za gramowe
wyskoki - to by zmieniało postać rzeczy.

Wybacz Pietro, ale W REGULAMINIE nie ma żadnej wzmianki która pozwalałaby im na taki ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogliście się tarzać ze śmiechu, bo to ty dałeś bana i inni moderatorzy w tę decyzję nie zamierzają wnikać. Więc już nie ściemniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 13:52, Wojman napisał:

Naprawdę chcesz się bawić w oświadczenia z doświadczonym urzędnikiem?


Ostrowiak pyta, jaką łapówkę musi dać, żebyś zdjął bana.
I czy pół litra wódki starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 13:58, Jerjerrod napisał:

Dlaczego mnie to nie dziwi?


Właśnie nigdy nie zastanawiałem się, kim (pod względem zawodowym) jest Wojman. A tu nagle wszystkie kawałki układanki zaczęły do siebie pasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GSie były wpisy w rodzaju "Oficjalna nienawiść" skierowana ku konkretnym użytkownikom serwisu gram.pl. O tym jakoś dziwnym trafem nikt nie wspomina. Nie widzę powodu do zdjęcia BANa dla użytkownika, który oficjalnie promuje nienawiść względem innych użytkowników, a co więcej nie ma w sobie nawet krzty pokory. Więc tak, prośbę o odobanowanie potraktowaliśmy jak dobry żart. I nie, nie widzę możliwości, aby w najbliższym czasie odbanować tego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się