Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

No chyba nie do końca - skoro wraz z banem idzie blokada Gramsajta - co chyba każdy wie i co jest opisane - jeśli nie w regulaminie (nie chce mi się teraz tego wertować i sprawdzać) to jako ogólnodostępna informacja chociażby w tym temacie, to jest to bezsprzecznie element owego bana.

Co do samego odbanowania - wszystko da się normalnie obgadać poza forum.
Jestem tego żywym przykładem i o ile w moim wypadku przyczyniła się tez do tego opinia innych gramowiczów o całej tamtej sytuacji, to sama dyskusję o słuszności lub niesłuszności bana załatwiłem z Wojmanem normalnie, po ludzku poza forum w merytorycznej dyskusji, pokazując a w zasadzie argumentując, że mój punkt widzenia był prawidłowy po czym doszliśmy do wspólnego consensusu.

Pytanie zasadnicze czy Ostrowiak jest zdolny do normalnej dyskusji czy tylko do rzucania głupawymi "piesełami" i prezentowania wielce oburzonego majestatu "Pyszkina" ?
Bo jak znam jego ton wypowiedzi, to podejrzewam, że jego próba rozwiązania sytuacji była jedynie wylewaniem postawy roszczeniowej i zbędnych docinek.

Btw administracja forum nam się nigdy nie spowiadała z własnych wewnętrznych decyzji, więc wcale nie jest wykluczone, ze postanowili Ostrowiaka zostawić zbanowanego permanentnie [i chyba każdy się tu jednak zgodzi, że tego bana to on wręcz oczekiwał i to od dłuższego czasu, bo co i rusz sobie testował ile jeszcze numerów ujdzie mu płazem aż źle zmierzył siły na zamiary]

Przynajmniej ja jako neutralny "widz" to tak postrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były też gramsajty nienawiści, wytykał błędy gs''ów oraz wyrażał swoje zdanie. Często obrażał elementy gs''ów, takie jak paski odwiedzających. Za taką obrazę to właśnie permaban pewnie poleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam GSu Ostrowiaka na wylot bo fakt faktem czytałem jego wpisy bardzo wybiórczo ot np cykl "Poeta Pyszkin" był dosyć zabawny i podchodził w mojej kategorii pod taki trolling "wyższych lotów", niektóre głupawki też bywały śmieszne ale wszystkich wpisów nie znam, wiec tu się nie wypowiem.

Aczkolwiek wydaje mi się, ze chyba wszystko jest jasne - skoro elementem bana jest też blokada GSa, a sam ban nie zostanie zdjęty bo tak zdecydowaliście to generalnie w sprawie jest jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 14:17, Pietro87 napisał:

/ciach/


Znajdź mi gdziekolwiek w tym temacie albo regulaminie fragment który mówi, że zbanowany użytkownik nie ma prawa domagać się możliwości skopiowania swojej własności intelektualnej. Bo w regulaminie wyraźnie jest napisane, że użytkownik wraz z banem otrzymuje zakaz wypowiadania się. Treści się nie usuwa, no chyba że wyraźnie łamią prawo. Dlaczego więc autor tych treści nie ma do nich żadnego dostępu? Z tego co dobrze kojarzę kiedyś już był na GSach dym w związku z tą sprawą i ówczesny zainteresowany odzyskał swoje teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 14:15, Jerjerrod napisał:

Miało być 3 miesiące - dlaczego zaocznie zmieniasz "wyrok"?


Witam, jesteś użytkownikiem o ksywce Ostrowiak? Nie? Tak myślałem, więc proszę skończ prowokowanie i kolejną wojenkę, chcesz wyjaśnień to zastosuj się do regulaminu, poza tym to jest sprawa pomiędzy gram.pl a danym użytkownikiem, a nie widzę byś był osobą, której sprawa dotyczy, więc odpowiedzi na swoje pytanie nie uzyskasz, jedynie osoba, której sprawa dotyczy.
Poza tym proszę zaprzestać zaśmiecania wątku przykładowy spamerski nic nie wnoszący post: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=89009&pid=536

Obiecałem wczoraj, że dowiem się co i jak? Więc proszę uszanuj to... Nie lubię jak ktoś mnie pogania a takie posty tylko o tym świadczą...

Pierwszy i ostatni raz proszę zakończ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do wojmana, nie do Ciebie.

Poza tym udowodnij mi, że tamten post jest spamerski - odpisałem, że ów wywód jest mi niepotrzebny i nie ma sensu, bo taka jest prawda, szukanie dziury w całym jest nierozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 14:09, Zajanski napisał:

Ostrowiak pyta, jaką łapówkę musi dać, żebyś zdjął bana.
I czy pół litra wódki starczy.


A Panu dam Degrad -1 za spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na GRAMSAJCIE grozi:

usunięcie wpisu / komentarza / obrazka, którego przekaz jest niezgodny z regulaminem
reset wyglądu GRAMSAJTA (przywrócenie początkowego wyglądu i układu ale pozostawienie treści)
usunięcie GRAMSAJTA

ban na GRAMSAJCIE oraz zablokowanie możliwości umieszczania komentarzy na GRAMSAJTACH innych Użytkowników
tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu / przestępstwie


Co za tym idzie, jesli na GSie Ostrowiak miał jakieś treści które złożyły się na bana za "całokształt" to blokada jego GSa jest tu podparta powyższym wycinkiem z regulaminu. Regulaminu który chyba każdy z nas akceptuje jak się tu rejestrujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:13, Jerjerrod napisał:

Pisałem do wojmana, nie do Ciebie.


Ale jestem Moderatorem i mam prawo do dyskusji - Degrad -1 za spam.
Poza tym pisze się Wojmana a nie wojmana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:17, Jerjerrod napisał:

A ja jako użytkownik nie mam prawa do dyskusji? Brawo, robicie sobie tutaj państwo totalitarne,
tylko temu przyklasnąć.


Masz ale nie tym tonem, zwłaszcza, że mój post zwracał Tobie uwagę i był postem typowo interwencyjnym.

I proszę nie porównuj forum do państwa totalitarnego, nie jest to zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:14, Isildur napisał:

A Panu dam Degrad -1 za spam...


Nie za spam, tylko za obrażanie jego urzędniczości, który się wysługuje tobą, i nie chcę degrada tylko dawaj bana bo plwam na was i na wasz totalitarniacki serwis. A fe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:33, Zajanski napisał:

Nie za spam, tylko za obrażanie jego urzędniczości, który się wysługuje tobą, i nie chcę
degrada tylko dawaj bana bo plwam na was i na wasz totalitarniacki serwis. A fe.


Prosisz więc spełnię Twoją prośbę - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:22, Jerjerrod napisał:

Gramsajt nie zostaje usunięty, bo z tego, co wiem jest to niemożliwe.


Jak najbardziej jest to możliwe, można usunąć swojego gramsajta wystarczy napisać prośbę o usunięcie do administracji forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu raz taką wiadomość wysyłał, dostał odpowiedź, że się nie da. Przecież ta strona nie daje nawet możliwości usunięcia konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:14, Pietro87 napisał:

Co za tym idzie, jesli na GSie Ostrowiak miał jakieś treści które złożyły się na bana
za "całokształt" to blokada jego > GSa jest tu podparta powyższym wycinkiem z regulaminu.

Wydaje mi się, że ustawa o prawie autorskim ma większą władzę niż niejasny zapis w regulaminie serwisu. Ostrowiak ma pełne prawo do odzyskania swoich treści i moderatorzy nie powinni mu tej możliwości blokować bo takie mają widzimisię.

Dnia 04.03.2014 o 15:14, Pietro87 napisał:

Regulaminu który chyba każdy z nas akceptuje jak się tu rejestrujemy.

Sorry, ja akceptowałem regulamin jeszcze w 2005 roku. Trochę się od tego czasu zmieniło, a i tak od sześciu lat zbiera kurz po swojej ostatniej aktualizacji. No i kiedyś nie zasłaniano nim każdej decyzji moderatorskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:45, luzac napisał:

Sorry, ja akceptowałem regulamin jeszcze w 2005 roku. Trochę się od tego czasu zmieniło,
a i tak od sześciu lat zbiera kurz po swojej ostatniej aktualizacji. No i kiedyś nie
zasłaniano nim każdej decyzji moderatorskiej.


Sorry, ale podczas zmiany regulaminu każdy użytkownik akceptował go na nowo. I Ty też skoro masz możliwość pisania na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się