Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Ło matko, nie zaglądałem tu parę godzin a tu kolejne trzy strony naspamowane ...

Cała ta akcja z ostatnich kilkunastu godzin jest cokolwiek lekko zabawna jednakże podchodząca pod żenadę. Ostrowiak był prowokatorem, swego rodzaju trollem, może i nie takim najbardziej tępym, chamskim i prostackim ale jednak nic dobrego imho forum nie przynosił poza falą bzdurnych postów na które odpowiadały masy i tworzył się syf. Normalnie Trynkiewicz gramu.

Więc zupełnie mnie nie dziwi że modzi nie chcą go odbanować, ani to jego pierwszy degrad i chyba - tutaj nie ma pewności - nie pierwszy ban. Więc skoro poprawa jest żadna to po jakiego grzyba on nam tu potrzebny? Skoro jest taki rzekomo inteligentny, błyskotliwy i inne takie pitu pitu to na pewno znajdzie sobie inne miejsce w sieci.

A co do tych jego tekstów - ludzie, litości. On nie był tu ani dzień ani tydzień. Wiedział doskonale co robi, że ryzykuje i czym to grozi, także w sferze sajtów. A jak nie ... lajf is brutal bejbe.

rob - nie wiedziałeś że Wojman był / jest urzędnikiem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tu już chyba tylko o to iż ktoś został zbanowany tylko ogólny burdel na forum. A to że porównujesz Ostrowiaka do pedofila i mordercy fajne też nie jest. Chociaż Trynkiewicz wyszedł to Ostremu też dobrze wróży, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:52, Tyler_D napisał:

Cała ta akcja z ostatnich kilkunastu godzin jest cokolwiek lekko zabawna jednakże podchodząca
pod żenadę. Ostrowiak był prowokatorem, swego rodzaju trollem, może i nie takim najbardziej
tępym, chamskim i prostackim ale jednak nic dobrego imho forum nie przynosił poza falą
bzdurnych postów na które odpowiadały masy i tworzył się syf. Normalnie Trynkiewicz gramu.

Żenadą to jest ostatnie zdanie w tym akapicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 16:07, Dziam_dziam napisał:

Nie chodzi tu już chyba tylko o to iż ktoś został zbanowany tylko ogólny burdel na forum.

Jaki znów burdel? Tyś chyba burdelu na gramie nie widział.

Dnia 04.03.2014 o 16:07, Dziam_dziam napisał:

A to że porównujesz Ostrowiaka do pedofila i mordercy fajne też nie jest.

Fajne nie jest też to że nie zrozumiałeś porównania ...

Zanim ktoś się tu znów zbulwersuję - napiszę ci czarno na białym - Ostrowiak narobił różnorakiego syfu, skleił degrady, potem bana. Siedzi zbanowany i znów ktoś widzi tu jakiś spisek. Że niewinny, ciemiężony, że taki dobry user bana oberwał, że nic nie zrobił, że trzeba przywrócić go do łask. Brzmi znajomo? Więc przestań widzieć to co chcesz widzieć.

edit: no jak widać długo czekać nie trzeba było na bulwersy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 16:11, Tyler_D napisał:

Więc przestań widzieć to co chcesz widzieć.

Zacznij od siebie.

Ja chcę tylko wyłącznie tego, żeby odzyskał swoje teksty.

No i aktualizacji regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 16:13, luzac napisał:

Ja chcę tylko wyłącznie tego, żeby odzyskał swoje teksty.

Aha. TY chcesz żeby ON odzyskał swoje teksty. Skoro mu nie zależy na nich to czemu tobie? A jeżeli zależało mu to trzeba było myśleć o zrobieniu kopii przed szarżowaniem na forum. Dostał za swoje to niech cierpi. Zwłaszcza że notorycznie robił tu bałagan.

Hubi - owszem ale po pierwsze - nie wiemy co zaszło pomiędzy Ostrowiakiem a modami np: w prywatnej korespondencji czy gdziekolwiek indziej. Po drugie - recydywa to już coś innego, prawda? I dobrze - niech on tam się wykłóca z modkami jak chce na przykład mailowo ale po co klepać o tym tutaj? Absolutnie nie widzę w tym sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 16:11, Tyler_D napisał:

Zanim ktoś się tu znów zbulwersuję - napiszę ci czarno na białym - Ostrowiak narobił
różnorakiego syfu, skleił degrady, potem bana. Siedzi zbanowany i znów ktoś widzi tu
jakiś spisek. Że niewinny, ciemiężony, że taki dobry user bana oberwał, że nic nie zrobił,
że trzeba przywrócić go do łask. Brzmi znajomo? Więc przestań widzieć to co chcesz widzieć.

edit: no jak widać długo czekać nie trzeba było na bulwersy ...

Tylko wiesz, tu nie chodzi o wybielanie tylko zwyczajne prawo. Dostał bana na 3 miesiące, taki był wyrok. Gdzie skończymy gdy każdy moderator będzie robił absolutnie według widzimisię? Prawo jest teoretycznie po to by go przestrzegać, istnieje po to by ukrócić właśnie taką sprawiedliwościową samowolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mu nie zależy. Przecież mam z nim stały kontakt i gdybym nie dowiedział się od niego, że moderatorzy położyli na niego wała, chociaż prosił tylko o to by go odbanowali by mógł sobie te teksty pokopiować, a potem znowu zbanowali to chyba nie tak, że on tych tekstów nie chce?

Poza tym, gadasz o robieniu bałaganu, a co robisz w tym momencie? Wypowiadasz się w tym temacie po raz kolejny, nie pisząc nic więcej jak ładnie ubrane "wszyscy jesteście baranami a ja się z was śmieje". W czym różnisz się od takiego Ostrowiaka? Tym że używasz znaków interpunkcyjnych i wielkiej litery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 16:20, luzac napisał:

Jak to mu nie zależy. Przecież mam z nim stały kontakt i gdybym nie dowiedział się od
niego,

A ja nie mam więc domniemywałem. Poza tym - napisałem także drugą część zdania. Poza tym - proszę cię, trollowanie na maksa by potem prosić o teksty? No litości, to nie jest poważne zachowanie.

Dnia 04.03.2014 o 16:20, luzac napisał:

Poza tym, gadasz o robieniu bałaganu, a co robisz w tym momencie?

No tak, moje 3 albo 4 posty na wasze jakieś 3-4 strony to na pewno ogromna część. :-D
>Wypowiadasz się w tym

Dnia 04.03.2014 o 16:20, luzac napisał:

temacie po raz kolejny, nie pisząc nic więcej jak ładnie ubrane "wszyscy jesteście baranami
a ja się z was śmieje".

Nie, po prostu żenujące jest stawanie w obronie kogoś takiego. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 16:28, Tyler_D napisał:

A ja nie mam więc domniemywałem. Poza tym - napisałem także drugą część zdania. Poza
tym - proszę cię, trollowanie na maksa by potem prosić o teksty? No litości, to nie jest
poważne zachowanie.

A czy uniemożliwianie komuś dostępu do własnoręcznie napisanych tekstów bo takie się ma widzimisię to poważne zachowanie? Czy przedłużanie bana który miał trwać tylko trzy miesiące bo jest domniemanie, że poprawy nie ma to poważne zachowanie?

Dnia 04.03.2014 o 16:28, Tyler_D napisał:

No tak, moje 3 albo 4 posty na wasze jakieś 3-4 strony to na pewno ogromna część. :-D

Ale zauważ, że nie ma w ogóle potrzeby, byś w ogóle dodawał swoje trzy grosze do dyskusji. A Ty to uwielbiasz.

Dnia 04.03.2014 o 16:28, Tyler_D napisał:

Nie, po prostu żenujące jest stawanie w obronie kogoś takiego. :-D

Ja przynajmniej nikogo nie wyzywam od Trynkiewiczów. Ale wszyscy mamy swoje standardy w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:52, Tyler_D napisał:

rob - nie wiedziałeś że Wojman był / jest urzędnikiem? :o


Nope. Wiedziałem że bawił się jakieś biurokratyczne wojenki z niektórymi instytucjami/firmami, ale nie wiedziałem, że zawodowo zajmuje się tym samym co tutaj - uprzykrzaniem życia ludziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 16:37, luzac napisał:

ma widzimisię to poważne zachowanie? Czy przedłużanie bana który miał trwać tylko trzy
miesiące bo jest domniemanie, że poprawy nie ma to poważne zachowanie?

W naszego sądu owszem, Niejaki (teraz już) T. został znowu zamknięty mimo że odsiedział już wyrok http://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/sad-mariusz-trynkiewicz-jest-osoba-stwarzajaca-zagrozenie-i-bedzie-izolowany-w/8h544 . Skoro więc można zamknąć kogoś ot tak mimo że kara mu się skończyła, to zbanować też. I to tyle mojego w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie brak mi słów.

@ZoSo
> Widzę, że raczej nie jesteś zwolennikiem spokoju na gramie... Jedyne do czego piję, to
> to, że wiecej korzyści jest ze zbanowanego Ostrowiaka niż z odbanowanego, dlatego zastanawia
> mnie, po co wywołujesz wilka z lasu. Może dla niektórych jest on totalnie obojętny, ale
> wielu, ktorym zaszedł za skórę, pewnie totalnie gdzieś ma, czy ten ban był sprawiedliwy
> czy nie.

Jestem zwolennikiem spokoju na gramie, ale jeszcze bardziej jestem zwolennikiem poszanowania sprawiedliwości i tego, co uważam za słuszne. A postawa, o której piszesz w ostatnim zdaniu jest wielce chwalebna, nic tylko pogratulować.

@Wojman
> Jeżeli jesteś rzecznikiem prasowym bądź też adwokatem Ostrowiaka pokaż pisemne upoważnienie.
> Z regulaminu gram.pl: "Decyzje Moderatorów lub Pracowników gram.pl dotyczące Użytkownika
> bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą gram.pl oraz tym Użytkownikiem
> i nie podlegają dyskusji na gram.pl".

Ależ ja nie dyskutuję o decyzji Moderatorów dotyczącej użytkownika (a jeśli uznasz, że to robię na podstawie tych paru postów, to Ty także to robisz chociażby w postach http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=25070 i http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=25083 a regulamin nie zaznacza, że Moderatorów ten zakaz nie dotyczy). Ja jedynie zadałem pytanie o kwestie (od)blokowania gramsajta zbanowanego, która to może interesować każdego użytkownika gram.pl, bo jest to pytanie ogólne w kwestii, której regulamin z tego co wiem nie wyjaśnia. Zdanie o gramsajcie Ostrowiaka napisałem, bo chciałem żeby było jasne, co mnie do tego pytania skłoniło.

> Na GSie były wpisy w rodzaju "Oficjalna nienawiść" skierowana ku konkretnym użytkownikom
> serwisu gram.pl. O tym jakoś dziwnym trafem nikt nie wspomina.

Ja również proszę o informację o jaki konkretnie wpis chodzi, bo ja także sobie takiego nie przypominam (przypominam, że nie mam możliwości zajrzenia na jego gramsajt, więc sam tytuł wpisu niewiele mi da, jeśli oczywiście postanowisz udowodnić swój zarzut).

> Nie widzę powodu do zdjęcia
> BANa dla użytkownika, który oficjalnie promuje nienawiść względem innych użytkowników,
> a co więcej nie ma w sobie nawet krzty pokory. Więc tak, prośbę o odobanowanie potraktowaliśmy
> jak dobry żart. I nie, nie widzę możliwości, aby w najbliższym czasie odbanować tego
> użytkownika.

Czy wystarczającym powodem do zdjęcia BANa nie jest to, że jego ustalony czas się skończył? Przedłużanie "wyroku" za plecami zainteresowanego tak jak to pasuje "skazującemu" kojarzy mi się z powieścią Inny świat Gustawa Herlinga-Grudzińskiego, która to opisuje jego pobyt w gułagu (czyli radzieckim obozie pracy, jeśli ktoś nie wie) i metody jakie były tam stosowane. Takie działanie definitywnie podważa Twój autorytet jako moderatora i nie pozwala wierzyć w jakiekolwiek podejmowane przez Ciebie na tym stanowisku decyzje.

@Pietro87
> Natomiast czas bana i unban - to już tylko on sam wie na ile tego bana dostał i kiedy
> mu go powinni zdjąć.

Nie tylko on o tym wie, już o tym tutaj pisałem, że otrzymałem odpowiedź z adresu moderator@gram.pl (nie wiem od którego Moderatora, nie podpisał się) na pytanie wysłane poprzez formularz z informacją, że ban "na razie czasowy na 3 miesiące" (słowa "na razie" już wtedy kazały mi się spodziewać, że po zakończeniu bana Moderator(zy) będą tylko szukać pretekstu do dania kolejnego, może już permanentnego bana - jak widać wyszło nieco inaczej).

@Tyler_D
Jak przeczytałem to porównanie do Trynkiewicza to wręcz zdębiałem. Zgaduję, że gdybyś porównał tak np. Wojmana, to nie tylko miał byś już perm bana ale pewnie i sprawę w sądzie. Zastanawiam się, czy zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje. Jeśli nie, to będzie ciekawy precedens, bo ja mam jedno małe porównanie na końcu języka od dłuższego czasu.
Poza tym, to nie pierwszy raz gdy widzę jak w swoich wypowiedziach jedyne co robisz to informujesz wszystkich jak bardzo Cię dany temat nie obchodzi i/lub nie dotyczy i dziwisz się, że kogoś to może obchodzić i można o tym rozmawiać.

@S1G
> W naszego sądu owszem, Niejaki (teraz już) T. został znowu zamknięty mimo że odsiedział
> już wyrok http://wiadomosci.onet.pl/rzeszow/sad-mariusz-trynkiewicz-jest-osoba-stwarzajaca-zagrozenie-i-bedzie-izolowany-w/8h544
> . Skoro więc można zamknąć kogoś ot tak mimo że kara mu się skończyła, to zbanować też.
> I to tyle mojego w tym temacie

No to w pięknym kraju żyjemy. Już wyżej pisałem, jakie to są metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu gratulujesz? Bo chyba nie mi...
Tak czy owak, gdyby nie ten wielki płacz i domniemane spiski, to Ostrowiak na pewno już dawno by swoje teksty miał. Ba! Gdyby nie te "postulaty", które może i są słuszne, ale służą też w dużej mierze docinkom w kierunku moderatorów, to i regulamin dałoby się zmienić. Pietro jest przykładem, że na spokojnie da się z modkami załatwić wiele rzeczy. Ale jak widać, robienie afery to najlepsze na co stać zwolenników zmian. Z resztą, jaki by regulamin nie był, to wystarczy się zachowywać na poziomie, by jego niedociągnięcia nie miały nawet okazji rzucić się w oczy, także nikt, kto tak strasznie narzeka na obecny stan rzeczy [który oczywiście zawsze może być znacznie lepszy] nie jest "czysty". Więc w jakim stopniu to poprawa bieżącej sytuacji jest tutaj na pierwszym planie, a w jakim mniej, lub bardziej osobiste żale i gówniarski bunt przeciwko "systemowi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 17:34, ManweKallahan napisał:

Jak przeczytałem to porównanie do Trynkiewicza to wręcz zdębiałem.

Nie do Trynkiewicza tylko do jego zachowania a właściwie zachowania i reakcji na to co zaszło. Co zresztą opisałem w późniejszych postach ale powtarzam na wypadek gdyby to komuś umknęło ...

Dnia 04.03.2014 o 17:34, ManweKallahan napisał:

Poza tym, to nie pierwszy raz gdy widzę jak w swoich wypowiedziach jedyne co robisz to
informujesz wszystkich jak bardzo Cię dany temat nie obchodzi i/lub nie dotyczy i dziwisz
się, że kogoś to może obchodzić i można o tym rozmawiać.

A ty nie widzisz tego co piszę. Mówiąc najbardziej skrótowo - obrona kogoś takiego jak Ostrowiak - nawet podparta tym jego rzekomymi chęciami odzyskania tekstów średnio do mnie przemawia patrząc na to jak się zachowywał i jak bardzo przeginał i to nie raz, that''s all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 17:34, ManweKallahan napisał:

Czy wystarczającym powodem do zdjęcia BANa nie jest to, że jego ustalony czas się skończył?


Ustalony czas się nie skończył, od tego trzeba zacząć. Stwierdzenie, że BAN jest na minimum trzy miesiące, nie znaczy, że BAN jest na trzy miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się