Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2014 o 21:09, theZoSo napisał:

Zaczyna to przybierać kształt czegoś więcej, niż tylko akcji odzyskiwania wpisów.

A mówią, że to ja węszę wszędzie spiski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 21:20, ManweKallahan napisał:

No to przecież zostało to jasno powiedziane, że starał się odzyskać wpisy na długo przed
obecną sytuacją. Więc jak ta obecna sprawa mogła mu zaszkodzić w próbie całkiem spokojnego
odzyskania treści swoich wpisów? Czegoś nie pojmuję w Twoim rozumowaniu.


Ah... dobra, spoko. Źle odczytałem Twojego wcześniejszego posta. Tak czy owak, nie zmienia to faktu, że ta dyskusja jest bez sensu, a gdyby Ostrowiak naprawdę na spokojnie załatwiał sprawę z moderatorem, to by odzyskał to, na czym mu zależy. Nie wierzę więc, że mógł on zwrócić się z normalną, kulturalną i pozbawioną podtekstów prośbą o zwrócenie wpisów, bo wtedy nie bylibyśmy w tym punkcie, w którym jesteśmy.

@luzac

Nie węszę spisku, tylko się zrobił tutaj jakiś ruch obrony ostrowiaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toć się zwrócił, intencje zostały niezrozumiane, no i sprawa tak się ciągnie. Natomiast tutaj chodzi o coś innego - o jakieś brzydkie zakulisowe metody, które sugerują, iż to jakieś prywatne mszczenie się na Ostrowiaku za krzywdy, jakie wyrządził. Czego to ja się dzisiaj nie dowiedziałem, podobno ma jakieś łamiące prawo materiały na gramsajcie...

A zmianę regulaminu obiecywano już od dawna, jeszcze w zeszłym roku, nie doczekaliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 21:09, theZoSo napisał:

Zaczyna to przybierać kształt czegoś więcej, niż tylko akcji odzyskiwania wpisów.


Kształt czegoś więcej?

Może niektóre osoby po prostu wolały czasy przed Solidarnością, Towarzyszu? Tęskno im do starych czasów po prostu pewnie i chciałyby do nich wrócić.

Może inni wykazują masę zawiści, lub niekompetencji? Ewentualnie to po prostu coś w stylu: "masz inne zdanie debilu?! Zniszcz je idioto! Myśl jak my kretynie!"

A nie, już wiem co mi przypomina ten kształt! To mózg! Albo raczej jego resztki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli jasności - jak najbardziej jestem za tym, by Ostrowiak odzyskał swoje teksty, chociażby dla świętego spokoju. Jednak nie od dziś wiadomo, że na linii moderatorzy - Ostrowiak nie jest zbyt różowo, dlatego "niezrozumienia intencji" można się było jak najbardziej spodziewać... wszak każdy ma swoje za uszami. Załatwienie tej sprawy leży jednak wyłącznie w rękach głównych zainteresowanych, więc w zasadzie nic tu po nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ban ma być pewnego rodzaju karą, czy jednak nie? :D O archiwizacji swoich wpisów można pomyśleć wcześniej, a nie już po zostaniu zbanowanym. Zwłaszcza, że to nie była pierwsza "nagroda" dla Ostrowiaka za jego działalność.
Jeśli ktoś przez wiele lat wkurza innych i testuje moderatorów, to niech później się nie dziwi, że moderatorzy nie chcą mu ułatwić życia...
Jest na forum wielu użytkowników, którzy są tutaj dłużej i napisali znacznie więcej postów niż Ostrowiak, a jakoś nigdy nawet degrada nie dostali, nie mówiąc już o jakimkolwiek banie.
Może jego casus będzie jakąś przestrogą dla innych, że w społeczności trzeba umieć jakoś współżyć z innymi i przestrzegać pewnych reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań już gadać o tej karze, skoro wg informacji od ManweKallahana już się powinna skończyć, a tutaj sobie zostawiają jakieś "furtki" i pogrywają sobie w dziwne gierki.
Prosiaq kiedyś był w takiej samej sytuacji i chyba też było forumowe poruszenie o to. I odzyskał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 21:59, pawbuk napisał:

Może jego casus będzie jakąś przestrogą dla innych, że w społeczności trzeba umieć jakoś
współżyć z innymi i przestrzegać pewnych reguł.


+1
Trzeba to chyba napisać jeszcze z kilkadziesiąt razy, bo niektórym nadal wydaje się, że działalność na tym forum polega wyłącznie na sprawdzaniu, do jakich granic można naginać zasady i dokuczać moderatorom oraz innym userom. A potem nazywają to wyłamywaniem się z posłusznego potakiwania wszystkiemu dookoła. Ta, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 22:01, Jerjerrod napisał:

Przestań już gadać o tej karze, skoro wg informacji od ManweKallahana już się powinna
skończyć, a tutaj sobie zostawiają jakieś "furtki" i pogrywają sobie w dziwne gierki.
Prosiaq kiedyś był w takiej samej sytuacji i chyba też było forumowe poruszenie o to.
I odzyskał.


Ja nie mam nic do ManweKallahana, ale wydaje mi się, że w kwestii kar wiarygodniejszym źródłem są jednak moderatorzy :) A chodzi mi o to, że wg mnie Ostrowiak żadnych swoich tekstów nie powinien w tej chwili odzyskać. Niech poczeka na koniec bana, a jeśli jednak ban jest permanentny, to...trudno, ma pecha :D Trzeba było wcześniej o tym pomyśleć :) Nie będę żałował kogoś, kto wcześniej przez dłuższy czas olewał moderatorów i reguły rządzące serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 22:26, Jerjerrod napisał:

A kogo obchodzi twoje zdanie, skoro nie jesteś moderatorem, a kara miała trwać 3 miesiące?


Nie wiem, pewnie nikogo :D Ale to samo można powiedzieć o większości wypowiedzi na tym forum ;) A długość kary znają chyba tylko sami moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 22:26, Jerjerrod napisał:

A kogo obchodzi twoje zdanie, skoro nie jesteś moderatorem, a kara miała trwać 3 miesiące?

Poważnie nie jesteś w stanie zrozumieć, że "3 miesiące" nie równa się "minimum 3 miesiące"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj troche albo dostaniesz urlop. Użytkownicy mają prawo się wypowiadać niezależnie od tego czy się to Tobie podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wielu nie chce zrozumieć, że nie chodzi wcale o odbanowanie Ostrowiaka tylko o umożliwienie mu odbioru tekstów i tyle. Naprawdę nie wiem po co cała ta farsa z szukaniem mu przewinień, by przedłużyć "wyrok" i publicznym kamienowaniem, tekstami "dobrze mu tak, my go tu nie chcemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to też jest zabawne... Jak Braveheart wypada do mnie z tekstem "tobie się chyba nudzi" to jest wszystko ok, jak ja mu odpowiadam takim tekstem, to nagle ja mam się uciszyć. Dzięki wielkie, Jerjerrod to pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się