Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2014 o 13:34, Muradin_07 napisał:

Bo tak jak już wcześniej napisałem - ciężko jest przekonać kogoś, że ktoś kto już wcześniej
coś nabroił że się zmienił albo też jest innym człowiekiem. Taka dość prosta i cholernie
niesprawiedliwa rzecz...


Teraz piszesz jakby Wojman był jakimś księdzem czy inną normą moralną. Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@luzac - ma to, że po prostu gdyby wcześniej nie zasłużył się dla systemu negatywnie sprawę załatwić dałoby się o wiele szybciej.

@Plagasul - nie, piszę to tak jak to widzę. Wojman nie jest żadną istotą nadprzyrodzoną, aby jej cześć oddawać. Jednak prawda też jest taka, że niestety od nich tutaj wiele zależy i raczej jeśli ktoś wcześniej nabroił to ciężko jest się z kimś dogadać normalnie i po ludzku.

Oczywiście można także odwołać się do samej góry w tej kwestii. Jest wiele sposobów, aby to zrobić. Już nawet pomijając kwestię moderatorską (i nie patrząc na to, że na miejscu tych co są może przyjść ktoś jeszcze gorszy) można spróbować uderzyć po prostu w zieloną strefę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja konformistyczna postawa jest bardzo smutna.
"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."


Jeśli naprawdę nie pamiętasz, to ja jestem "tą osobą", która rozpoczęła tutaj całą tą sytuację. Nie należę i nigdy nie należałem do tzw. środowiska Ostrowiaka, nigdy nawet nie miałem z nim żadnego kontaktu poza serwisem. Nie uważam, że z tego powodu nie powinienem zwrócić uwagi na tę sytuację. Sądzę, że interwencja w sytuacji, gdy dzieje się coś, co uważam za niesprawiedliwe, jest słuszna. Niezależnie kogo ta niesprawiedliwość dotyczy. Uważasz, że stawiam się w roli "ostatniego sprawiedliwego", może tak jest, nawet jeśli, to nie mam nic przeciwko. Ale ostatni na pewno nie jestem, bo jak widać znalazło się parę osób, które mają co do tej sytuacji podobne zdanie do mojego.

Poza tym, dyskusja wywiązała się sama. Ja w tym temacie jedynie zadałem pytanie, na które odpowiedział moderator i potem odpowiadałem tylko na posty tegoż moderatora. Mówię o sytuacji na samym początku. Jeśli chcesz to sprawdzić, to zaczęło się to na stronie 1247 (na 499 jeśli masz ustawione wyświetlanie po 50 postów na stronę). Nie prowadziłem tej dyskusji drogą mailową, bo uznałem, że taki temat jak kwestia odblokowania gramsajta po zakończeniu bana jest informacją, która przyda się ogółowi, a ewentualna kwestia nieodblokowania gramsajta Ostrowiaka w sytuacji gdy dysponowałem informacją o zakończeniu jego bana też jest istotna dla całej społeczności. Przy okazji okazało się, że nie można ufać informacjom przekazywanym przez Wojmana oficjalnymi kanałami, ponieważ mogą być nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Pojawiłem się w tej dyskusji tylko po to, by napisać to, co Ty teraz. W każdym razie, mam nadzieję, że wpływ kogoś z góry będzie już lepszą motywacją do rozwiązania sprawy.

@Manwe
Wiesz ile osób było w takiej sytuacji jak Ostrowiak? Może nawet mających mniej bogatą historię. Czemu ich nikt nie broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to można zadać tylko jedno pytanie - to dlaczego nie walczyć tak o każdego? Ale mówię - każdego. I powiem szczerze: kiedyś tak chciałem, aż do momentu kiedy właśnie walczyłem o wszystkich, a nikt za mnie nie walczył. Ale to już są prywatne sprawy, nie mam zamiaru ich tutaj wyciągać. Stare dzieje. Niestety - jeśli już walczyć to o wszystkich. Dać wgląd do kartotek, wiedzieć gdzie, kto i za ile "siedzi". A nie tylko o jednego, bo był nieco barwniejszy niż inni. O ile osoby, które dostały "ciche bany" faktycznie chciałbym wiedzieć co i jak to w przypadku kogoś, kto zapracował na swojego bana wiadomo wszystko.

Natomiast faktycznie sprawa odzyskania tekstów powinna zostać rozwiązana i mam nadzieję, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę na tym forum tak głęboko, żeby znać inne przypadki takiego postępowania.
Jeśli chodzi o sytuację Pietra sprzed jakichś 2 miesięcy, to nie zdążyłem się wtedy wypowiedzieć zanim ban został cofnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 14:00, Muradin_07 napisał:

No to można zadać tylko jedno pytanie - to dlaczego nie walczyć tak o każdego?

@ZoSo

Dnia 08.03.2014 o 14:00, Muradin_07 napisał:

Wiesz ile osób było w takiej sytuacji jak Ostrowiak? Może nawet mających mniej bogatą historię.
Czemu ich nikt nie broni?

Może dlatego, że ManweKallahana interesuje tylko sprawa Ostrowiaka? No i może jeszcze Jerjerroda, bo na jego cichego bana też nikt nie wyszedł z odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajanski podnosił głos, gdy degrady za nic dostawali Sigu i Janek. Ty natomiast robisz tutaj za takiego "Pana pacyfkę", co to tylko wygłasza hasła, które nic nie znaczą, bo ci, co zostali zbanowani już nie mogą się bronić, a jak ktoś ich broni, to zostaje zjedzony przez lokalne kółko samopomocy gramikowej. I do tego jesteś strasznie egocentryczny, jakby wyciąć wszystkie fragmenty "ja, mnie, ja powiem tak", to zostałoby może z 25% tych treści.

I o jakich "wszystkich" mówisz? Tutaj do obrony został tylko Ostrowiak.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc wygłaszać nie będę. Tak samo nie będę już egocentryczny i nie będę pacyfkowaty. Proszę bardzo i także za uwagę dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale akurat ja, jako fragment samopomocy gramikowej ruszyłem dupę i spróbowałem coś zrobić, ponad bezsensowne wykłócanie się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moderatorzy czasem nie informują o kartotece, jak się do nich napisze? :)
Chyba o czymś takim słyszalem, bo jakoś sam nigdy nie pytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 16:04, pawbuk napisał:

A moderatorzy czasem nie informują o kartotece, jak się do nich napisze? :)
Chyba o czymś takim słyszalem, bo jakoś sam nigdy nie pytałem...


Informujemy jedynie osoby których sprawa dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 16:08, Isildur napisał:

Informujemy jedynie osoby których sprawa dotyczy.


Tak, chodziło mi o osoby zainteresowane :) I nie ma żadnego problemu, żeby się dowiedzieć czy na koncie ma się jakieś ostrzeżenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 16:09, pawbuk napisał:

Tak, chodziło mi o osoby zainteresowane :) I nie ma żadnego problemu, żeby się dowiedzieć
czy na koncie ma się jakieś ostrzeżenia? ;)


Nie ma problemu, jeśli chcesz wiedzieć wyślij maila nam na skrzynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 16:21, Revanchist napisał:

Czyli po prostu ten Gramik jest po to, żebyś mógł sobie wycierać nim gębę przy dowolnej
okazji?

Rozwiń myśl, bo czegoś nie rozumiem - jakąś konkretną sytuację masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że coś zrobiłeś, więc w związku z tym powinniśmy iść za twoim przykładem. Idę ci na rękę i myślę o tym, że odnosisz się do Gramika. Bo jeśli chodzi ci o to, że napisałeś, żeby oddać Ostrowiakowi teksty dla świętego spokoju, to hahahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Teksty się mu należą, a ja mam dosyć dyskusji, która nic nie wnosi - niezależnie od tego, czy ja jestem Gramikiem, czy sobą, ani czy on jest Ostrowiakiem, czy kimkolwiek innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest ten temat,to pozwólcie że zmienie na chwile temat.Pytanie dla modelatorów!
Dlaczego mój temat został zablokowany związany z tabletem air i laptopem.Coś przeskrobałem?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się