Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2014 o 15:02, Revanchist napisał:

Zajanski podnosił głos, gdy degrady za nic dostawali Sigu i Janek. Ty natomiast robisz
tutaj za takiego "Pana pacyfkę", co to tylko wygłasza hasła, które nic nie znaczą, bo
ci, co zostali zbanowani już nie mogą się bronić, a jak ktoś ich broni, to zostaje zjedzony
przez lokalne kółko samopomocy gramikowej. I do tego jesteś strasznie egocentryczny,
jakby wyciąć wszystkie fragmenty "ja, mnie, ja powiem tak", to zostałoby może z 25% tych
treści.


Bzdura - osoba zbanowana może się kontaktować mailowo z redakcją - ba może nawet jak się uprze znaleźć bezpośredni kontakt typu gg/skype/msn do danego moda i obgadać sprawę.
Natomiast co do opinii społeczności w sprawie danej sytuacji w tym wypadku bana dla Ostrowiaka - jak najbardziej ludzie maja prawo [merytorycznie i z zachowaniem kultury, bo wiadomo, że opinia typu "gupie buce banujo, gimba atak" to opinia którą się można podetrzeć w najlepszym wypadku] się wypowiedzieć.
Nie każdy uważa Ostrowiaka za objawienie i wielkiego zbawce forumowego - deal with it.
Natomiast sama kwestia bana - skoro był na minimum 3 miesiące to imho jasno oznacza - po 3miesiacach jeśli zbanowany wyciągnie wnioski z konsekwencji swojego zachowania ma szanse być odbanowany.
Z tego co widać - Ostrowiak dalej "wie najlepiej" i chyba nie specjalnie mu na tych wpisach zależy skoro nie może nawet zagrać odpowiedniej pozy żeby tego bana mu zdjęto.
Na forach istnieje coś takiego jak perm ban, podejrzewam, że gdyby się z Ostrowiakiem aż tak nie cackano na przestrzeni całej jego kariery wyłapał by go już dawno i problem był by z głowy [i dla niego i dla administracji/moderacji/userów]

Swoją drogą naprawdę - brak archiwizacji własnych wpisów ? To nawet taki niedzielny "gramsajtowicz" jak ja który wrzuca wpis raz na ruski rok, jak go najdzie jakaś nieoczekiwana "wena" ma wpisy zachowane w zwykłych plikach worda na kompie [chyba, ze ktoś jest masochista i pisze tekst prosto w okienko wpisu na gramsajcie, w takim wypadku podziwiam zacięcie]

I tak jeszcze na koniec - jak się wkurza kupę ludzi, to prędzej czy później ktoś cię kopnie w tyłek. To jest właśnie taki przypadek [podobnie z resztą było z "osom Balukiem"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna? Nie rozumiesz meritum sprawy - nie chodzi o odbanowanie, tylko o to, by Ostrowiak odzyskał teksty, a moderatorzy przestali wymyślać nowe przewinienia, żeby tylko bana podtrzymać. Słyszałem już tyle różnych wersji, że hej. Ostatnim hitem są "treści na gramsajcie łamiące prawo".

Nie wiem po co robisz za rzecznika moderatorów, skoro nie byłeś w takiej sytuacji jak Ostrowiak.

Dnia 08.03.2014 o 20:13, Pietro87 napisał:

Z tego co widać - Ostrowiak dalej "wie najlepiej" i chyba nie specjalnie mu na tych wpisach
zależy skoro nie może nawet zagrać odpowiedniej pozy żeby tego bana mu zdjęto.


Niby gdzie to widzisz? W mailach wyraźnie zaznaczał, że chce tylko odzyskać teksty.

Zastanów się też nad jedną rzeczą - skoro Wojman nie ma zamiaru odbanować Ostrowiaka, to czemu podaje nieprawdziwe (by nie powiedzieć - kłamliwe) informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do moderatorów, o odbanowanie Ostrowiaka na kilka godzin i pozwolenie mu na zabranie swoich tekstów z gramsajta. Nie widzicie co tu się dzieje ? Dajcie mu dostęp do tych wpisów a potem róbcie co uważacie za słuszne... Tak tylko da się to załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 20:37, SirGracz napisał:

Apeluję do moderatorów, o odbanowanie Ostrowiaka na kilka godzin i pozwolenie mu na zabranie
swoich tekstów z gramsajta. Nie widzicie co tu się dzieje ? Dajcie mu dostęp do tych
wpisów a potem róbcie co uważacie za słuszne... Tak tylko da się to załatwić.

Ty na serio?, czy widzisz w 1 wymiarze ?... mają go odbanować tylko dlatego, że w tym temacie wszczęto "o wielce ciężką" dyskusję na temat jego czy innych.. no bez jaj.... Ostrowiak był trollem kategorii AAA 10/10. Nie raz łapał degrady i lawirował nagranicy bana. Wodził moderatorów za nos do samego końca. Można by rzec, że przyszła kryska na matyska i szczezł marnie. Nawet mi go nie szkoda
+1kkk i pół litra dla moderatora który w końcu go trafił i uśpił. A teraz płacz i obrońcy bo wielki Ostrowiak nie ma dostępu do swoich tekstów. Jeszcze jakieś apele ?. Daje sobie palucha uciąć, że na bank posiada kopie zapasowe w wordzie czy tam innym notatniku, siedzi teraz przed monitorem, żre popcorn i ma niezły ubaw z tego co tu się wyprawia. Bo "problemy" tu tak ciężkie jak na Ukrainie...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 23:45, luzac napisał:

A dasz zdjęcie swojego uciętego palucha? Trzymam za słowo.

Oczywiście, że nie śmiałbym odmówić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie. Jeśli was o nie poprosi, to zróbcie eksport.
Proste 5 minut. Jeśli nie poprosi, to nic nie róbcie.
W każdym bądź razie dyskusji jest jałowa jeśli nie ma zainteresowanego.

Dodam, że jeśli mnie pamięć nie myli to macie prawny obowiązek dać mu kopie jego danych jeśli o nią poprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 01:49, Braveheart napisał:

Oczywiście, że nie śmiałbym odmówić.....

To dobrze, bo Ostrowiak nie ma kopii zapasowych.

Patrz, przez swój spam w tym temacie straciłeś właśnie palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja na serio. Nie należę do żadnych obrońców Ostrowiaka, chcę tylko by ta sprawa w końcu znalazła swój koniec. Być może moderatorzy mają lepszy pomysł na rozwiązanie problemu gdzie żadne odbanowanie nie jest konieczne więc tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 11:03, SirGracz napisał:

>/.../. Być może moderatorzy mają lepszy pomysł na rozwiązanie
problemu gdzie żadne odbanowanie nie jest konieczne więc tym lepiej.

>
Ta dyskusja ciągnie się tak długo i nastąpiło takie spolaryzowanie stron, że wcale bym się nie zdziwił, gdyby ten wątek został też zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowa Ostrowiaka:

Śledzę wątek i z przykrością stwierdzam, że nadal nie ma żadnej informacji odnośnie nowych kroków podjętych w sprawie odzyskania moich tekstów. Ostatnia informacja jaką otrzymałem ze strony moderacji to prośba o upoważnienie dla Darcey''a zatwierdzone notarialnie. Warto natomiast wspomnieć, że jeden z członków ekipy gram.pl był na tyle miły by zainteresować się sprawą i zapewnił, że spróbuje pomóc, za co chciałbym mu podziękować.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 11:43, KrzysztofMarek napisał:

Ta dyskusja ciągnie się tak długo i nastąpiło takie spolaryzowanie stron, że wcale bym
się nie zdziwił, gdyby ten wątek został też zamknięty.


Ja bym po prostu zmienił nazwę tematu na coś w stylu "Ostrowiak:jaki BYŁ naprawdę + wszelkie sprawy kręcące się wokół jego wątku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 14:10, Wolus1 napisał:

Ja bym po prostu zmienił nazwę tematu na coś w stylu "Ostrowiak:jaki BYŁ naprawdę + wszelkie
sprawy kręcące się wokół jego wątku"


Sprawa Ostrowiaka nie jest pierwszą tak licznie dyskutowaną w tym wątku :D Jak już to bym zmienił nazwę tematu na coś w rodzaju: "MODERATORZY vs. SPOŁECZNOŚĆ" albo coś w tym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wreszcie coś z tą sytuacją zrobił.

Przypominam też, że jest tutaj pytanie czy mamy do czynienia z kolejnym steath banem

Spoiler

Jerjerrod

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nam wszystkim na rękę by było, żeby moderatorzy nie mogli wykorzystywać regulaminu do usprawiedliwiania wszelkich swoich decyzji i nie unikali odpowiedzialności za nie. W tej sytuacji jednak idealnym byłby powrót Wiktora Cegły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 14:46, Revanchist napisał:

Myślę, że nam wszystkim na rękę by było, żeby moderatorzy nie mogli wykorzystywać regulaminu
do usprawiedliwiania wszelkich swoich decyzji i nie unikali odpowiedzialności za nie.

Ja tam jestem na tym forum od początku, i nie mam żadnych problemów z moderatorami.

Gadajcie sobie ile chcecie o Ostrowiaku, banu mu nie cofną. Jak chce swoje teksty to niech o nie poprosi, jestem pewien że mu udostęnią ich kopie.

Swoją drogą to też zabawne że miał czas na trollowanie, ale o głupich kopiach swoich tekstów to już nie pomyślał. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie wcisnę swoje trzy grosze. My moderatorzy mamy większy zakres w obserwacji, tzn. już tłumaczę o co mi chodzi. Widzimy więcej bo mamy dostęp do waszych kart, w których zapisane są wsze wszystkie ostrzeżenia, degrady i bany, itp.
Widzimy więc czy dany użytkownik łamał wcześniej regulamin czy go nie łamał. Sprawa Ostrowiaka jest skomplikowana, on balansował na granicy i w końcu ją przekroczył. Ban nie zostanie cofnięty to po pierwsze po drugie sprawa z odzyskaniem przez Ostrowiaka tekstów z jego gramsajta, również jest skomplikowana i tutaj nie mówię ze złośliwości czy czegoś podobnego. Poza tym nie jestem moderatorem prowadzącym tę sprawę bo nie ja udzielałem bana.
Uwierzcie mi, że gdyby to było takie proste to by było już załatwione w sposób satysfakcjonujący dla obu stron. Mogę wam obiecać, że porozmawiam z moderatorem, który udzielał kary na to by Ostrowiak odzyskał swoje dane, ale nie wiem ile czasu mi to zajmie, bo jak pisałem, sprawa nie jest prosta.

Postaram się zrobić coś by ten problem rozwiązać by był satysfakcjonujący dla obu stron.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 14:41, Revanchist napisał:

Przypominam też, że jest tutaj pytanie czy mamy do czynienia z kolejnym steath banem

Spoiler

Jerjerrod

.


Przypominam, że nadal obowiązuje tutaj

Spoiler

regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się