Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2014 o 22:21, Revanchist napisał:

Ta, może jeszcze ma guza mózgu i jest upośledzony


Nie wiem, może :D W każdym razie na pewno nie jest osobą, która choćby w najmniejszym stopniu jest Polsce przychylna i która dba o jako taki spokój w naszej części globu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od Rosyjskich zapędów imperialistycznych [które są zakorzenione od dziesięcioleci w ich doktrynie politycznej] - czy jakikolwiek inny kraj "dba" o taki spokój ? Bo chyba nie nasz wielki brat obrońca USA który "krzewi demokrację" tam gdzie jest ropa i nie ma atomu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic o USA nie wspominałem, bo nie leżą wg mnie w naszej części globu :D Jednak reszta krajów naszego regionu raczej stara się zmniejszać swoje wojska oraz bogacić się i zwiększać swoje znaczenie poprzez handel, a nie poprzez podbój terytoriów.

EDIT: Chyba trzeba kończyć dyskusję, to nie jest odpowiedni temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I handluje pod stołem bronią z różnymi arabskimi ekstremistami, rebeliantami oraz wszelkiego sortu elementem =)
Ale to dyskusja do innego tematu.
Globalnie wojna nikomu nie jest na rękę [od strony interesu gospodarczego], ale małe lokalne tarcia napędzają niejednemu gospodarkę.

Ale z mojej strony koniec OT [pewnie się kiedyś z podobną dyskusją spotkamy w temacie o polityce ^^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś to po to, aby zaznaczyć, że Twoje wpisy tajemniczo znikają i jest to sprawka moderatorów, czy też po to, aby nieco namieszać i zasiać ziarno niepewności? Pytam z ciekawości, bo moje wpisy też pewnie zaczną znikać, obawiam się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 23:53, Revanchist napisał:

PS. Namiary konta bankowego i PayPal prawdziwe. Cel akcji też. :)

No to w takim razie oczekuję, że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec tak jawnego łamania regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu chyba o komentarze pod tym wpisem na gramsajcie Wojmana.
Nie wiem czy narzędzia moderatorskie pozwalają kasować wpis bez zostawienia śladu [bo jak my na naszych GSach kasujemy jakieś wpisy czy to spam-bota czy zwyczajnie nie na temat np to zostaje notka o autorze wpisu z tekstem "treść komentarza usunięta przez autora"]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw a możesz mi to znaleźć w regulaminie ?
Bo ja tego nigdzie nie widzę. Prawnie chyba dobrowolne info odnośnie tego gdzie można rzucać dotacje nie jest chyba zabronione [w ramach umieszczania takich informacji na blogach np, masa streamerów czy youtuberów ma takie informacje bo niektórzy żyją z takich dotacji]

Natomiast już od strony czysto hmm jak by to ując etyczno-moralnej i tak potocznie tego "co wypada a co nie" - no to już inna bajka.

P.S.
Warto jeszcze pamiętać, że potencjalnych wpłacających z karabinem nikt nie przymusza, nie ma też co szerzyć jakiejś hipokryzji, na upartego kościół katolicki czy wspomniani youtuberzy, streamerzy etc też "idą na żebry", wytoczenie krucjaty dotacjom to walka z wiatrakami =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 00:09, Tyler_D napisał:

Tak właściwie to jaki punkt jest łamany?

IMO podpada to pod ten sam punkt co jawne referrale bądź reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 20:16, Volvox napisał:

Ja pisałem o praktyce, a nie teorii.


Mały konkurs - kiedy była jego ostatnia wypowiedź na Forum (nie licząc konkursów i komentarzy
do własnych tekstów)?

No właśnie. Czy to nie jest powód, żeby chociaż zastanowić się nad powierzeniem tego stanowiska komuś, kto będzie wypełniał obowiązki z nim związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 00:27, Revanchist napisał:

Niech ktoś mi powie, dlaczego moje komentarze u Wojmana znikają. :D

Bo są nieprzychylne, ot co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2014 o 00:27, Revanchist napisał:

Niech ktoś mi powie, dlaczego moje komentarze u Wojmana znikają. :D


Bo nie masz w nich nic do powiedzenia. I spamowanie nimi to naprawde nie jest dobry pomysł. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się