Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2014 o 21:06, S1G napisał:

To mój post, z czasów gdy system loginów pozwalał na kropkę na końcu. Dodatkowo wtedy
było to forum cdprojekt-u, więc samowolnie uznałem że mogę wyp....lać ewidentnych piratów
jak mi się podoba. "Młody" byłem i niedoświadczony jeszcze w moderce.

Nie no, spoko. Po prostu się zdziwiłem, bo brzmiało to inaczej, niż sztywne słowa Wojmana typu "Degrad -1. Jeszcze jeden wyskok i się pożegnamy" itp. :)

BTW: Co się stało z Twoim avkiem z takim lwem? Bo pamiętam, że takowy kiedyś miałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:12, Prince_Miki napisał:

Nie no, spoko. Po prostu się zdziwiłem, bo brzmiało to inaczej, niż sztywne słowa Wojmana
typu "Degrad -1. Jeszcze jeden wyskok i się pożegnamy" itp. :)

Za piractwo to był i (chyba) dalej jest permanentny ban. A ten pytał o klucz no i go dostał przy okazji.

Dnia 03.06.2014 o 21:12, Prince_Miki napisał:

BTW: Co się stało z Twoim avkiem z takim lwem? Bo pamiętam, że takowy kiedyś miałeś.

Musiał nie przetrwać którejś z licznych forumowych zmian, albo mojego grzebania w opcjach. Miałem swojego czasu problemy z obrazkami przy postach, być może wtedy. Generalnie awatary mam wyłączone od dość dawna, wiec nie jestem w stanie napisać. Swoją drogą różnie go już nazywano, ale lwem chyba jeszcze nie.


ps skoro już się tu produkuję doszło zgłoszenie? Bo problem z piratem na podforum technicznym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:23, S1G napisał:

ps skoro już się tu produkuję doszło zgłoszenie? Bo problem z piratem na podforum technicznym
jest.

O jakie zgłoszenie Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:23, S1G napisał:

ps skoro już się tu produkuję doszło zgłoszenie? Bo problem z piratem na podforum technicznym
jest.

Doszło dostał bana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:25, Prince_Miki napisał:

O jakie zgłoszenie Ci chodzi?


Guzik zgłoś. Swoją drogą co wyście narobili, zaczęło mnie na "stare śmieci (podforum techniczne)" ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:48, S1G napisał:

Guzik zgłoś. Swoją drogą co wyście narobili, zaczęło mnie na "stare śmieci (podforum
techniczne)" ciągnąć.


Jak ciągnie to wracaj do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:49, Isildur napisał:

Jak ciągnie to wracaj do nas :D

A macie nabór na to konkretnie stanowisko? Bo na forum główne nigdy się nie nadawałem, za dużo pisania co myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:53, S1G napisał:

A macie nabór na to konkretnie stanowisko? Bo na forum główne nigdy się nie nadawałem,
za dużo pisania co myślę.


Na te chwile nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:53, S1G napisał:

A macie nabór na to konkretnie stanowisko? Bo na forum główne nigdy się nie nadawałem,
za dużo pisania co myślę.


Nie, ekipa jest pełna mimo odejścia Volvoxa nie ma planów powiększenia naszego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:59, Chaotizz napisał:

Forum i tak nie żyje, na dobrą sprawę wystarczyłby jeden mod. Byle nie Isildur.

Hm czyli jest ktoś wg kogo Wojman mógłby być? Ani chyba łagodnieje nam na starość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 22:29, S1G napisał:

Hm czyli jest ktoś wg kogo Wojman mógłby być? Ani chyba łagodnieje nam na starość ;)

Szczerze mówiąc nie wiem jak Wojman się sprawuje, bo pojawiłem się tu na chwilę, po jakimś roku (a może kilku latach?) nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 22:32, Chaotizz napisał:

Szczerze mówiąc nie wiem jak Wojman się sprawuje, bo pojawiłem się tu na chwilę, po jakimś
roku (a może kilku latach?) nieobecności.


Nie było Cię, ale wiesz lepiej od tych co na forum są codziennie, że ono nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA - Moderatorzy nie są pracownikami gram.pl, lecz forumowiczami wyznaczonymi przez ekipę gram.pl do pilnowania porządku na Forum, pomagania forumowiczom itp. Głównym wyznacznikiem działań Moderatorów jest regulamin oraz inne ustalenia (których on nie obejmuje) omówione z ekipą gram.pl tworzącą cały ten serwis.
Kontakt z nami jest możliwy poprzez www.gram.pl/moderator lub mailowo na adres: moderator[at]moderator.gram.pl lub bezpośrednio do konkretnego moderatora - [nick_moderatora]@moderator.gram.pl

UWAGI:
- Uprzejmie proszę o nie używaniem epitetów pod adresami różnych firm czy instytucji. Jeśli jakaś się nie wywiązuje należycie ze swoich zadań można o tym śmiało podyskutować, ale używanie epitetów jak np. "Cenędza" pod adresem Cenega Poland nie będzie akceptowane.
- Jeśli chcemy poinformować kogoś o ofertach innych sklepów proszę to robić w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2035 , jeśli takie linki znajdziemy w innych tematach, będziemy je kasować, jeśli jednak autor takiego posta, w dalszym ciągu będzie wklejać takie linki gdzie popadnie, będziemy interweniować.
- Bardzo prosimy podawać swoje aktualne adresy e-mail na Waszych kontach. Ostatnio dość często dostajemy zgłoszenia, na które odpowiadamy i... jest problem bo wiadomość nie dochodzi do adresata ze względu na to, ze adres e-mail jest błędny.

Funkcje Moderatorów:

Senior - Jest to Moderator, który jest wyższą instancją od Moderatora Juniora, jeśli jest jakiś problem z Moderatorem juniorem, zwracacie się wtedy do Seniora. Pamiętajcie jednak, że najpierw kontaktujecie się z Moderatorem, który zajmuje się sprawą, jeśli nadal macie wątpliwości wtedy kontaktujecie się z Moderatorem Seniorem.


Główna skrzynka - moderator[at]moderator.gram.pl

Opiekun Moderatorów z ramienia gram.pl:
Muradin_07 - michal.grabowski[at]gram.pl

Seniorzy:

Isildur - Isildur[at]moderator.gram.pl
Rick - Rick[at]moderator.gram.pl

Juniorzy:

Alexei_Kaumanavardze - Alexei_Kaumanavardze[at]moderator.gram.pl
Graffis - Graffis[at]moderator.gram.pl
Gumisiek2 - Gumisiek2[at]moderator.gram.pl
Olamagato - Olamagato[at]moderator.gram.pl
Zekzt - zekzt[at]moderator.gram.pl

* Za [at] Wiadomo co wstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 21:59, Chaotizz napisał:

Forum i tak nie żyje, na dobrą sprawę wystarczyłby jeden mod. Byle nie Isildur.

A mi się właśnie wydaje, że na chwilę obecną to właśnie Isildur jest najlepszym Moderatorem, bo jest na forum bardzo często i pilnuje porządku, a zarazem nie wali degradami bez powodu, tylko najpierw daje ostrzeżenia. Nie jestem lizusem, to moja prawdziwa opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 14:00, Prince_Miki napisał:

A mi się właśnie wydaje, że na chwilę obecną to właśnie Isildur jest najlepszym Moderatorem,
bo jest na forum bardzo często i pilnuje porządku, a zarazem nie wali degradami bez powodu,
tylko najpierw daje ostrzeżenia. Nie jestem lizusem, to moja prawdziwa opinia.

Moim zdaniem gość stara się być przesadnie miłym. Wkurzają mnie też jego gimbusiarskie emotki (odpaliłem poprzednią stronę, 6 na 7 postów zakończonych jakąś głupawą emotikoną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 15:18, Chaotizz napisał:

Moim zdaniem gość stara się być przesadnie miłym. Wkurzają mnie też jego gimbusiarskie
emotki (odpaliłem poprzednią stronę, 6 na 7 postów zakończonych jakąś głupawą emotikoną).

No i co z tego, że je stawia i dlaczego znów emotki muszą być gimbusiarskie, hę? Każdy ma przecież inny styl pisania, jak i bycia. Myślałem, że czymś Ci zawinił, a ty oceniasz ludzi po stawianiu emotków. Eh, do czego zmierza ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 15:18, Chaotizz napisał:

Wkurzają mnie też jego gimbusiarskie emotki (odpaliłem poprzednią stronę, 6 na 7 postów zakończonych jakąś głupawą emotikoną).


Biorąc pod uwagę, że z tego co wiem Isildur ma 30 lat to nieźle trafiłeś z tymi "gimbusiarkimi"... On jest starszy od Ciebie.
A emotki bardzo często ułatwiają rozmowę, bo niestety z suchego tekstu bardzo często trudno wyczytać emocje.

No ale jak ktoś chce się przyczepić to i do emotki się przyczepi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2014 o 15:56, Phobos_s napisał:

Biorąc pod uwagę, że z tego co wiem Isildur ma 30 lat to nieźle trafiłeś z tymi "gimbusiarkimi"...
On jest starszy od Ciebie.


Jak cię widzą, tak cię piszą; tak cię sądzą, jak cię słyszą
Chaotizz dał kilka dni temu niezły popis w temacie o piłce nożnej więc wszelkie dyskusje na temat tego kto tu jest mentalnym gimbusem są jak dla mnie bezcelowe. Czepianie się emotikon? Nie każdy potrafi wyłapać ironię w słowie pisanym. Emotki bardzo często naprowadzają i sugerują czytelnikowi jakiś obrany kierunek czy przesłanie. Isildur, jako moderator, jest punktem kontaktu dla wszystkich forumowiczów, także tych mniej ogarniętych czy najmłodszych. Dobrze, że sprawia wrażenie otwartego i pomocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się