Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2014 o 21:41, Sarinew napisał:

> EDIT: Jeszcze tak było niedawno: http://web.archive.org/web/20131007074524/http://dystrybucja.cdp.pl/board/


Nawet nie pamietam, czy tam tez byly takie tytuły paź itd., /.../

Były, dokładnie takie same, jak na pierwszym forum CDP, które 3201 dni temu przekształciło się w obecne. W tym czasie CDP przeżywał pewne kłopoty, czego objawem było usamodzielnienie się gram.pl, a CDP powołało nowe forum, które nawet niedawno też zostało faktycznie porzucone - istnieje chyba tylko po to, żeby gracze mogli odnaleźć pomoc techniczną (zdążyłem dojść na nim do Księcia - do własnego tytułu zabrakło co najmniej półtora roku). CDP przeszło w zasadzie na cyfrową dystrybucję gier, powołało jeszcze nowsze forum, które padło bardzo szybko - nie spełniło oczekiwań autorów.
Wszystko się zmienia, z tego pierwotnego forum CDP na obecnym pozostało niewiele osób, ale za to staż mają że hohoho! Ja sam na tym pierwszy forum doszedłem do własnego tytułu, wcześniej RobeN, czy Tyhe, a Olamagato jak był moderatorem na starym forum, tak do dzisiaj jest na obecnym.
Ale RobeN jest teraz pracownikiem CDP i rzadko tutaj pisze, a i to chyba głównie w kwestiach technicznych, Tyhe została lekarzem i zajmuje się pacjentami (pewnie jest już po specjalizacji) więc trudno od nich, jak również od innych równie "starych" użytkowników zajmowania się, jak chciałby Janek, "rozruszanie" TEGO forum i to tak, żeby sprzedaż wzrosła. Gram.pl inwestuje w obecne forum tyle, na ile ich stać i na ile pomaga to w działalności gram.pl - końcu kto wie o tym tyle, ile właściciele gram.pl? To jest interes, tutaj kończą się sentymenty i zaczyna twarda rzeczywistość. My możemy cieszyć się z tego, co jest, bo źle nie jest, a lepiej... lepiej już było i to bardzo dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 11:40, KrzysztofMarek napisał:

CDP powołało nowe forum, które nawet niedawno też zostało faktycznie
porzucone

Czy masz tu na myśli teraźniejsze forum CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 13:09, Prince_Miki napisał:

> CDP powołało nowe forum, które nawet niedawno też zostało faktycznie
> porzucone
Czy masz tu na myśli teraźniejsze forum CDP?

Nie.
CDP miało krótko forum na tej stronie:
https://cdp.pl/
Przedtem na tej, tyle, że dłużej:
http://dystrybucja.cdp.pl/board/
A jeszcze wcześniej do CDP należało to forum, na którym teraz piszemy. 3203 (może 3204) dni temu zakończyło działalność poprzednie forum CDP, którego bezpośrednim następcą, chociaż po zmianie właściciela jest forum, na którym teraz jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego skasowali to forum, które było jeszcze kilka miesięcy temu, a później jego resztki z dystrybucji? Przecież teraz już praktycznie nie ma forum, bo wszystkich tam zarejestrowanych można policzyć na palcach jednej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2014 o 20:00, Prince_Miki napisał:

Tylko dlaczego skasowali to forum, które było jeszcze kilka miesięcy temu, a później
jego resztki z dystrybucji? Przecież teraz już praktycznie nie ma forum, bo wszystkich
tam zarejestrowanych można policzyć na palcach jednej ręki.

To pytanie nie do mnie. A zarejestrowanych na forum: http://dystrybucja.cdp.pl/board/ było chyba kilkuset, jeśli nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem dziś, że Muradin_07 otrzymał tytuł konsula. Można coś więcej się dowiedzieć o kulisach tej decyzji? Kto o tym zadecydował? Może nowy rednacz? :) I najważniejsze, czy szykują się jeszcze jakieś inne ważne zmiany na forum? Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 14:08, Janek_Izdebski napisał:

Zobaczyłem dziś, że Muradin_07 otrzymał tytuł konsula. Można coś więcej się dowiedzieć
o kulisach tej decyzji? Kto o tym zadecydował? Może nowy rednacz? :) I najważniejsze,
czy szykują się jeszcze jakieś inne ważne zmiany na forum? Dzięki za info.

Popatrzmy czy ten temat zmienił tytuł na "Konsule: jacy są naprawdę?" oj nie dalej jest stary tytuł, więc chyba nie w tym temacie Pan zadał swoje pytanie :P
Jak wiesz Muradin_07 zajmuje się gramikiem więc został wyróżniony i bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 14:27, Isildur napisał:

Jak wiesz Muradin_07 zajmuje się gramikiem więc został wyróżniony
i bardzo dobrze :)

Po prostu chciałem się dowiedzieć więcej na ten temat, to wszystko. Dobra, powtórzę pytanie w temacie o forum. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 14:43, Janek_Izdebski napisał:

Po prostu chciałem się dowiedzieć więcej na ten temat, to wszystko. Dobra, powtórzę pytanie
w temacie o forum. Mój błąd.

Ale ja odpowiedziałem na twoje pytanie, cy będą jeszcze jakieś zmiany to zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2014 o 14:51, Isildur napisał:

Ale ja odpowiedziałem na twoje pytanie, cy będą jeszcze jakieś zmiany to zobaczymy ;)

No zobaczymy. Ciekawym tylko czyja to była decyzja o takim wyróżnienia? Naturalna kolej rzeczy ze względu na Gramik, czy po prostu pokłosie zmiany rednacza... :) W tym wątku już nie będę dalej drążył tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-action dodaje w numerze, który pojawi się za tydzień jakieś punkty do jakiegoś dziwnego portalu, bodajże z grami przeglądarkowymi. Widzę już te jednopostowe tematy z pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2014 o 11:45, maniekk napisał:

CD-action dodaje w numerze, który pojawi się za tydzień jakieś punkty do jakiegoś dziwnego
portalu, bodajże z grami przeglądarkowymi. Widzę już te jednopostowe tematy z pytaniami.


Takie tematy będą zamykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że wszyscy was tylko gnoją... w ostatnich dniach całkiem sprawnie wam idzie moderowanie, aż miło na forum wchodzić. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 15:57, Dared00 napisał:

Żeby nie było, że wszyscy was tylko gnoją... w ostatnich dniach całkiem sprawnie wam
idzie moderowanie, aż miło na forum wchodzić. Oby tak dalej :)


Dzięki wielkie, nie często się czyta takie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 15:57, Dared00 napisał:

Żeby nie było, że wszyscy was tylko gnoją... w ostatnich dniach całkiem sprawnie wam
idzie moderowanie, aż miło na forum wchodzić. Oby tak dalej :)


Cicho, cicho, bo obrosną w piórka. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 16:30, theZoSo napisał:

Cicho, cicho, bo obrosną w piórka. :>

Jak obrosną, to pierwszy przybiegnę jęczeć ;D

BTW, od kiedy jesteś zielonym? Czemu wszyscy ostatnio są zieloni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 16:35, Dared00 napisał:

Jak obrosną, to pierwszy przybiegnę jęczeć ;D

To będziesz się musiał pospieszyć, bo chętnych będzie pewnie co niemiara.

Dnia 24.07.2014 o 16:35, Dared00 napisał:

BTW, od kiedy jesteś zielonym? Czemu wszyscy ostatnio są zieloni?

Razem z Muradinem żeśmy zzielenieli w tym samym czasie. Z tą tylko różnicą, że jego od razu zlustrowali, a ja cichcem przemknąłem za kulisami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 16:35, Dared00 napisał:

BTW, od kiedy jesteś zielonym? Czemu wszyscy ostatnio są zieloni?

A kto jeszcze niby jest zielony oprócz nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to, że ostatnio trochę odświeżony został konsulat. Ludzie, którzy pracują tutaj od dawna, ale dopiero teraz pojawili się na forum w swej zieloności. No i jeszcze nowy rednacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się