Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie


Od kiedy to napisanie posta typu " bez komentarza w temacie jest spamem? Bo tak twierdzi moderator aka Wojman. Weź człowieku poczytaj na internecie co to jest spam a dopiero degraduj sb, a jak nie znasz znaczenia "spam" to nie degraduj bez powodu śmiech na sali ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 19:53, Kubson023 napisał:


Od kiedy to napisanie posta typu " bez komentarza w temacie jest spamem? Bo tak twierdzi
moderator aka Wojman. Weź człowieku poczytaj na internecie co to jest spam a dopiero
degraduj sb, a jak nie znasz znaczenia "spam" to nie degraduj bez powodu śmiech na sali
;) .



Panie Doktorze, pacjent znowu majaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 19:58, skyline20 napisał:

Panie Doktorze, pacjent znowu majaczy!

Ja nie potrzebuję doktora bo czuje się znakomicie, po prostu śmiać mi się chce jak widzę takie sytuacje, może niedlugo bd degradować za to że ktoś napisał posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 20:10, Kubson023 napisał:

Wyraziłem swoją opinię krótko i na temat, co myślę na temat EA. Ja nie dostrzegam w tym,
żadnego spamu .


To wyraziłeś czy nie? Brak komentarza to brak komentarza w ogóle, a nie pisanie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 20:00, Kubson023 napisał:

bd

Może przydałyby się jakieś degrady za coś takiego, bo aż oczy bolą. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie była opinia. Napisałeś posta byle napisać... Co to za opinia "Bez komentarza", jak nie chcesz komentować to po co to robisz jeszcze w taki sposób?
Poza tym do odwołania służy formularz bądź mail a nie forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 20:28, Isildur napisał:

Nie, to nie była opinia. Napisałeś posta byle napisać... Co to za opinia "Bez komentarza",
jak nie chcesz komentować to po co to robisz jeszcze w taki sposób?
Poza tym do odwołania służy formularz bądź mail a nie forum...

Chyba pisanie, co myślę na dany temat nie jest zabronione w regulaminie? Czym jest problem? Za takie coś to powinno się dawać ostrzeżenia a nie degrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 20:31, Kubson023 napisał:

Chyba pisanie, co myślę na dany temat nie jest zabronione w regulaminie? Czym jest problem?
Za takie coś to powinno się dawać ostrzeżenia a nie degrady...


Przecież ty nic nie napisałeś. Sugerujesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 20:31, Kubson023 napisał:

Chyba pisanie, co myślę na dany temat nie jest zabronione w regulaminie? Czym jest problem?
Za takie coś to powinno się dawać ostrzeżenia a nie degrady...


Czasami lepiej swoich myśli nie przelewać na słowo pisane, tak jak czasami milczenie jest złotem.
Wyjaśnij sprawę z Moderatorem, który udzielał degrada.
Dam Ci radę, zrób to na spokojnie nie atakuj bo w taki sposób nic nie zdziałasz ;)
Napisałeś maila, więc czekaj aż Moderator odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2014 o 20:36, Isildur napisał:

Czasami lepiej swoich myśli nie przelewać na słowo pisane, tak jak czasami milczenie
jest złotem.
Wyjaśnij sprawę z Moderatorem, który udzielał degrada.
Dam Ci radę, zrób to na spokojnie nie atakuj bo w taki sposób nic nie zdziałasz ;)
Napisałeś maila, więc czekaj aż Moderator odpowie :)

Formularz został wysłany wczoraj do dziś nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie. Zresztą nie będę tu robił jakiegoś zamieszania powodu degrada, ale na przyszłość to niech modek aka wojman zapozna się z tym, czym jest spam a dopiero niech niesłusznie wystawia degrady no chyba, że ma problemy z odczytaniem, czym jest spam no, ale to już nie mój problem:D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę oto wyjaśnienie z Wikipedii co to jest spam "Spam – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne." - Więc według tego Twój post o treści "Bez komentarza" był wiadomością niepotrzebną i niechcianą, bo nic nie wnosił do dyskusji i nie wyrażał Twojego zdania, bo "Bez komentarza" nie jest wyrażeniem własnego zdania.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi na mój formularz? Naprawdę tak ciężko jest przeczytać i odpisać? Bany czy degrady to szybko jesteście w stanie dać a zwykłego formularza to już nie laska przeanalizować. Nie wiem, kto wam dał funkcję modelatora, ale cóż ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 07:54, Piotrek_K napisał:

Czy wiadomo czemu niniejszy temat zostal zamkniety?


Przyłączę się do pytania. Jak zobaczyłem temat wieczorem, pomyślałem sobie, że mam nawet listę gier, które chętnie bym zobaczył w nowej wersji. Rano wstaję, odpalam kompa i co widzę? Temat zamknięty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Przyłączam się do tematu w związku "Gry po liftingu" - nie przeczę, że tytuł mógłby być lepszy.
Również posiadam pomysły, które gry byłoby fajnie zobaczyć "po liftingu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2014 o 12:07, Wojman napisał:

Błąd techniczny. Wątek już otwarty.


Umm... u mnie nadal zamknięty. Odświeżałem stronę, zamykałem przeglądarkę - nadal kłódeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się