Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Niech wiersz Tuwima odda to co mam zamiar przekazać.

"Całujcie mnie wszyscy w dupę" .

Myślę, że ten o to przeze mnie przytogoczony fragment najlepiej skiwtuje to co miałem do powiedzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż wiem jaką ma Chaotizz przeszłość to cięzko mi się nie zgodzić z faktem, że na gramie są równi i równiejsi. Akurat przytoczony przez niego przykład ociera się o śmieszność, ale wielokrotnie byłem świadkiem różnego traktowania użytkownikow.
Sam dostałem degrada za jedno przekleństwo (lekko ocenzurowane) po ostrzeżeniu za jeden offtopowy komentarz w poście nawet nie bezpośrednio skierowanym do mnie (stąd nawet nie wiedziałem o jakimkolwiek ostrzeżeniu). Po prawie 8 bezproblemowych latach na forum dostałem karę za jakiś bzdet. Eh.

tak ogólnie muszę powiedziec, ze to forum jest najmniej przyjazne uzytkownikowi ze wszystkich, na których bywam. i nie mam na mysli regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 14:26, MrGregorA napisał:

Chociaż wiem jaką ma Chaotizz przeszłość to cięzko mi się nie zgodzić z faktem, że na
gramie są równi i równiejsi. /.../
tak ogólnie muszę powiedziec, ze to forum jest najmniej przyjazne uzytkownikowi ze wszystkich,
na których bywam. i nie mam na mysli regulaminu

To też jest przeszłość Chaotizz''a,
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=26849
przy czym jego ostatni post,
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=27184
to aż prosi się o powrót Wojmana. Bo teraz każdy boi się zostać tym "złym" modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 14:44, KrzysztofMarek napisał:

To też jest przeszłość Chaotizz''a,
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=26849
przy czym jego ostatni post,
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=27184
to aż prosi się o powrót Wojmana. Bo teraz każdy boi się zostać tym "złym" modem.


A co ma do tego powrót Wojmana? Skoro gość się panoszył za jego kadencji, to co zmieni jego powrót? Nie wiem czemu ześ się tak do niego przyssał, ale to już graniczy z pewnego rodzaju syndromem sztokholmskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 14:52, Prince_Miki napisał:

A według mnie zaczepki Chaotizza najlepiej po prostu olać. ;)

Dlatego też nie jemu odpowiadam, tylko takiemu użytkownikowi forum, któremu odpowiedzieć warto, chociażby miał zupełnie inne zdanie, niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisalem, że wiem. sprawiedliwy i potrzebny ban to sprawiedliwy i potrzebny ban. nic wiecej nie trzeba mowic. Wojman nie jest tutaj niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 14:26, MrGregorA napisał:

tak ogólnie muszę powiedziec, ze to forum jest najmniej przyjazne uzytkownikowi ze wszystkich,
na których bywam. i nie mam na mysli regulaminu


Myślę, że społeczność wokół CD-Action jest pod tym względem dużo gorsza, tutaj nie jest tak źle, a może być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 14:53, Tuchaczevsky napisał:

>/.../ > A co ma do tego powrót Wojmana? Skoro gość się panoszył za jego kadencji, to co zmieni
jego powrót?

Już byłby ban i spokój. Chyba, ze ktoś by wziął Chaotizz''a w obronę.

Dnia 01.02.2015 o 14:53, Tuchaczevsky napisał:

Nie wiem czemu ześ się tak do niego przyssał, ale to już graniczy z pewnego
rodzaju syndromem sztokholmskim...

>
Ja nie miałem zatargów z moderatorami. Z Wojmanem też nie miałem - przez czas od początku tego forum naraziłem się na trzy uwagi od moderatorów (więcej nie pamiętam), w tym jedna od Wojmana, druga od TYHE, a trzecia już nie wiem od kogo.
Może warto też zauważyć, że i użytkownicy nie są aniołami, trzeba, czy nie trzeba, stosują (czasem i nie wszyscy) zasadę "oko za oko, ząb za ząb" co tylko nakręca spiralę wzajemnej niechęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 14:56, MrGregorA napisał:

napisalem, że wiem. sprawiedliwy i potrzebny ban to sprawiedliwy i potrzebny ban. nic
wiecej nie trzeba mowic. Wojman nie jest tutaj niezbędny.

No to KTO to zrobi?
Dotąd nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 15:07, KrzysztofMarek napisał:

No to KTO to zrobi?
Dotąd nie wiem.

Jeżeli będzie się wciąż naprzykrzał innym i zostanie to zgłoszone Moderatorom, to prawdopodobnie dostanie BANa. I Wojman nie będzie do tego potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie, że wydaje mi się, iż grubo przesadzasz. Sprawę Tuchachevsky''ego nazwałeś "syfem na forum", choć ciągnęła się przez może jakieś 2-3 strony wyłącznie tego wątku. Chyba traktujesz to forum nazbyt poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 15:10, Prince_Miki napisał:

> /.../ I Wojman nie będzie do tego potrzebny.

Ależ o tym wiem! Już dawno zadałem pytanie, kto zastąpi Wojmana w byciu tym "złym" moderatorem. Tylko jakoś nikt się do tego nie kwapi, bo jeśli zacznie rozdawać degrady i bany, chociażby najsłuszniejsze, to wzbudzi podobną reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Jeśli tak jak wspomniano już wcześniej będzie to wyrok sprawiedliwy, to będzie on w pełni zrozumiały, nawet jeśli ktoś będzie musiał grać rolę kata nadwornego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 15:12, Barbasol napisał:

Dodam od siebie, że wydaje mi się, iż grubo przesadzasz./.../
Chyba traktujesz to forum nazbyt poważnie...

Sugerujesz, że powinienem je olać?
Forum, jako wyłącznie forum, to, być może, ale wszystkich użytkowników też? Nie, to już byłaby przesada, jest tu sporo ludzi, z którymi warto wymienić poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 15:14, KrzysztofMarek napisał:

Tylko jakoś nikt się do tego nie kwapi, bo jeśli zacznie rozdawać degrady i bany, chociażby
najsłuszniejsze, to wzbudzi podobną reakcją.

Nieprawda. Muszę Cię przekierować do posta Budo. Wojman zapracował sobie na taką opinię.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=27122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 15:14, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ I Wojman nie będzie do tego potrzebny.
Ależ o tym wiem! Już dawno zadałem pytanie, kto zastąpi Wojmana w byciu tym "złym" moderatorem.
Tylko jakoś nikt się do tego nie kwapi, bo jeśli zacznie rozdawać degrady i bany, chociażby
najsłuszniejsze, to wzbudzi podobną reakcją.


To nie ma być ktoś "zły", tylko skuteczny i sprawiedliwy. O ile w przypadku pierwszym skuteczności i konsekwencji w absurdzie odmówić mu nie można było, tak z drugim mało miał często wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję, że powinieneś odpuścić trochę i nie przeżywać tego wszystkiego tak bardzo, a żyć sobie dalej własnym forumowym życiem. To, że Wojman nie jest już moderatorem nie znaczy, że nastąpi jakaś ogólnogramowa katastrofa i wszyscy zginiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się