Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Nie wypowiadaj się, jak nie znasz sytuacji. Jeśli popełniam błąd, to potrafię powiedzieć słowo "przepraszam", a do zasad się stosuję, czyli m. in. nie powielam już nikogo wypowiedzi i zawsze odświeżam stronę przed dodaniem posta. A wszystko zaczęło się od tego, że złożyłem (nie ja jeden zresztą) Moderatorom życzenia z okazji Wielkanocy, tylko oczywiście mój post został uznany za spam do nabicia licznika. Ale co tam, po co sprawdzać, co tak naprawdę miało miejsce i trzeba się dowartościować na forum i dokopać temu złemu spamerowi Mikiemu. Normalnie szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się od tego, ze boli cię prawda. Która jest oczywista jak to, ze kurs franka wzrośnie. Więc nie opowiadaj bajek, ze chodzi o twój post z życzeniami [albo naucz się czytać ze zrozumieniem, bo to tez kuleje]. Wielce się zburzyłeś za komentarz do posta Braveheart''a.
tak wiec skoro już wiesz od czego się zaczęło - to powiem tylko tyle, uważaj bo zaraz się na same święta dowiesz czym się skończy.

P.S.
Jednym z warunków odwieszenia twojego degrada miał być koniec spamu chociażby takiego :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=98814&pid=59

Gdzie jako dzielny forumowy bohater o kryptonimie CTRL+C-CTRL+V [aka pół człowiek pół ksero] po raz enty piszesz to samo pytanie, które miało już odpowiedź, które było już zadane [przez kilku innych userów].

Podsumowując - jeszcze jeden i się pożegnamy.


@JR_N7

Chodził, biegał, płakał żeby odwiesić to moderator też człowiek [no i tez user], odwiesił w dobrej wierze, że się poprawi. Ale tu jak grochem o pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 18:11, Prince_Miki napisał:

Nie wypowiadaj się, jak nie znasz sytuacji. Jeśli popełniam błąd, to potrafię powiedzieć
słowo "przepraszam", a do zasad się stosuję, czyli m. in. nie powielam już nikogo wypowiedzi
i zawsze odświeżam stronę przed dodaniem posta. A wszystko zaczęło się
od tego, że złożyłem (nie ja jeden zresztą) Moderatorom życzenia z okazji Wielkanocy,
tylko oczywiście mój post został uznany za spam do nabicia licznika. Ale co tam, po co
sprawdzać, co tak naprawdę miało miejsce i trzeba się dowartościować na forum i dokopać
temu złemu spamerowi Mikiemu. Normalnie szkoda słów...


Szkoda słów to na Cb, drogi Miki. Skoro odwieszono Ci degrada na konkretnych zasadach i moderator twierdzi, że je łamiesz, to należy undegrada cofnąć. Prosta sprawa. Tak, jak wspomniałem wcześniej - dziwię się, że po tym wszystkim wgl zdecydowano się na taki krok, ale w tym momencie dziwię się jeszcze bardziej, że pomimo łamania zasad Ty pozostajesz o rangę od WT. Już nie mówiąc o tym, że skyline ma stuprocentową rację i jestem po prostu pewien, że scenariusz z jego posta prędzej czy później (pewnie to drugie) by się zrealizował. Poza tym, powtórzę Ci to, co powtarzałem chyba milion razy na PW Steam czy w mailach - skoro tyle osób mówi Ci, że popełniasz takie i takie błędy, to może warto byłoby przemyśleć parę spraw, nie sądzisz?

EDIT
@Zekzt Rozumiem to, zresztą było to widać na forum. Swoją szansę otrzymał, ale jest bliski jej zmarnowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post pisany tylko celem walnięcia punktu na liczniku [jeszcze żeby ten licznik tak działał, to bym chociaż częściowo zrozumiał, ale mniejsza o to], na zasadzie "a walne kopię tego co już XXX userów napisało" tudzież "a zapytam się jeszcze raz o to samo mimo, że odpowiedź już padła", to według ciebie nie spam :) ?
Polemizował bym który z nas ma dziwną definicję spamu =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 18:27, Zekzt napisał:

Post pisany tylko celem walnięcia punktu na liczniku ... przez osobe która jest nielubiana przez danego
moderatora.


O teraz sie zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nach mam do niego stosunek ambiwalentny.
Aczkolwiek nie ma świętych krów i nie będzie. Ostatnie szansy tez mają swój limit =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji świąt wielkanocnych życzę wszystkim użytkownikom gram.pl zdrowych, wesołych oraz rodzinnych świąt w imieniu swoim oraz całej ekipy Moderatorów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może zaskarbię sobie tym wpisem miano off-topu, ale patrząc z perspektywy trzeciej osoby, to post Gumiśka na tle wcześniejszych dywagacji (a w sumie przerywanego monologu), wygląda jak przeglądarka Explorer i jej szybkość działania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 19:03, Tuchaczevsky napisał:

Być może zaskarbię sobie tym wpisem miano off-topu, ale patrząc z perspektywy trzeciej
osoby, to post Gumiśka na tle wcześniejszych dywagacji (a w sumie przerywanego
monologu), wygląda jak przeglądarka Explorer i jej szybkość działania :D


IE jest teraz podobno całkiem szybki, więc raczej nietrafione porównanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 18:35, Zekzt napisał:

Nach mam do niego stosunek ambiwalentny.


Dlatego przy każdej możliwej okazji to wypominasz?

No offense, doceniam Twój wkład w dyskusje na forum, aczkolwiek w tego typu sytuacjach (a już szczególnie tych pisanych na niebiesko) jestem zażenowany. Nie wiem jak się umawialiście, nie interesuje mnie to w najmniejszym stopniu, jeśli uważasz że jest powód żeby cofnąć przywrócenie statusu albo dorzucić coś ''gratis'' to proszę bardzo, nijak mi to nie przeszkadza dopóki jest argumentacja, bo nie ukrywam że spam też mnie - jako czytelnika forum - męczy. Ale do bycia moderatorem nie trzeba być burakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 20:11, Auriel napisał:

Miki Mouse - najwiekszy chwast na grame kontratakuje. Ciekawe ile to jeszcze bedzie trwać,
zanim ktos wyrwie to wanabe konsulę.

Czyim dublem jesteś? Sam się przyznasz, czy mamy szukać? Mam prośbę, święta są, naprawdę nie chce mi się robić dochodzenia, ale zacznę grzebać jeśli będę musiał. A zresztą, zaczynasz trollowanie od pierwszego posta, trzymaj tak dalej, a nawet nie będę musiał szukać twojego maina.

A, zapomniałbym - ostrzeżenie za obrażanie i trolling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2015 o 19:46, Adjatha napisał:

Dlatego przy każdej możliwej okazji to wypominasz?


Przy każdej okazji ? Jakieś linki do takich postów mi dasz - bo nie przypominam sobie. Zostałem zapytany jaki mam stosunek - to odpisałem, cytując klasyka "nie róbcie mi z tego zabójstwa Kennedy''ego" xD

Dnia 04.04.2015 o 19:46, Adjatha napisał:

No offense /ciach/


No to wypadało by się tez zdecydować w pewnej kwestii. Ciche bany złe, brak dyskusji na forum tylko degrady z prawa i lewa źle. dyskusja w adekwatnym temacie - też źle ? Prawie jak w tej bajce o osiołku co za dużo fantów dostał ^^

Ale koniec tematu nie będziemy się tu przepychać w święta =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 22:47, Zekzt napisał:

dyskusja w adekwatnym temacie - też źle ?


Ja nie mam nic do dyskusji, tylko komentarz w poście typu "Punkty na WT same się nie wbiją =)" ani niczemu nie służy - bo dyskusji to z tego nie ma, a jedyne pod co mi to podpada to łamanie regulaminu z punktem nt. szydzenia z innych użytkowników.

Serio nie da się tego uniknąć i trzymać poziom dyskusji? Nie trzeba się zniżać do poziomu przeciętnej dyskusji w internetach - dla mnie zresztą to forum przez dość długi czas było właśnie miejscem, które kojarzyło mi się z wysokim poziomem użytkowników - co niestety ma tutaj coraz częściej miejsce (chociaż być może to tylko moja subiektywna opinia na przestrzeni paru lat funkcjonowania serwisu).

Zresztą takich ''perfidnych spamerów'' (czyli takich co nie podpadają bezpośrednio pod regulamin, ale najzwyczajniej nabijają posty) jest więcej niż jeden imo.

Przepychać się nie mam zamiaru, nie o to mi zresztą chodzi. A na koniec chciałbym przytoczyć post Olamagato: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23306 - ostatnia linijka powinna być jako motto przypięta na samej górze tego tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2015 o 23:18, Adjatha napisał:

Ja nie mam nic do dyskusji, tylko komentarz w poście typu "Punkty na WT same się nie
wbiją =)" ani niczemu nie służy - bo dyskusji to z tego nie ma, a jedyne pod co mi to
podpada to łamanie regulaminu z punktem nt. szydzenia z innych użytkowników.


Przesadzasz imho. Mam pewną opinię, nie mam zamiaru się z nią chować po jakiś dziurach. Inna sprawa, ze Braveheart to prywatnie mój kumpel, nie tylko z forum. To i poziom "dowcipu" nieco inny, on wiedział do czego piję z innej prywatnej dyskusji.

Dnia 04.04.2015 o 23:18, Adjatha napisał:

Serio nie da się tego uniknąć i trzymać poziom dyskusji? Nie trzeba się zniżać do poziomu
przeciętnej dyskusji w internetach - dla mnie zresztą to forum przez dość długi czas
było właśnie miejscem, które kojarzyło mi się z wysokim poziomem użytkowników - co niestety
ma tutaj coraz częściej miejsce


Jak ma coraz częściej miejsce - to chyba dobrze =)
Nie no - widzę "literówkę", spoko. Gram trzyma stosunkowo przyzwoity poziom, dla mnie tez zawsze był forum gdzie mimo kilku trolli czy oszołomów [bo tacy są wszędzie], było od groma fajnych ludzi z którymi można się nawet posprzeczać na poziomie [tematy polityka/aborcja i prawa kobiet/piractwo są tego żywym dowodem]

Dnia 04.04.2015 o 23:18, Adjatha napisał:

Zresztą takich ''perfidnych spamerów'' (czyli takich co nie podpadają bezpośrednio pod
regulamin, ale najzwyczajniej nabijają posty) jest więcej niż jeden imo.


Ano jest i też dostają nagrody jak się im noga powinie. Tylko są tacy, którzy doskonale wiedza co robią i czemu to robią a jak przysłowiowo "gówno uderza w wentylator" nie strugają wariata tylko przyjmują karę na klatę. Są tez tacy co jak ich łapiesz za rękę będą wszystkim wpierać, ze to nie ich ręka. Co poradzisz, natury ludzkiej na siłę nie zmienisz.

Dnia 04.04.2015 o 23:18, Adjatha napisał:

Przepychać się nie mam zamiaru, nie o to mi zresztą chodzi. A na koniec chciałbym przytoczyć
post Olamagato: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23306 - ostatnia linijka
powinna być jako motto przypięta na samej górze tego tematu ;)


Dlatego taki np Miki czy Deker - ludzie trzepiący posty dla punktów na range, dalej mogą na forum pisać. Bo można ich było zbanować [bany z czapy niczym nowym na gramie nie są] - a daliśmy sobie na wstrzymanie [i nie nie rznę tu wielkiego łaskawcy, bo nie w tym rzecz przecież i nie takie meritum], bo może wystarczy jednak pokazać, że nie tędy droga. Ale jak ktoś ci zaczyna mimo dobrej woli metaforycznie "pluć w twarz i wmawiać, że deszcz pada" to pewna część cierpliwości się wyczerpuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ja jeszcze się dorzucę i też życzę wszystkim, moderatorom i zwykłym "szarym" forumowiczom (takim jak ja) wesołych, rodzinnych świąt, spokoju, odpoczynku od pracy i innych cięzkich zajęć! ;)

I dajcie sobie już spokój z tą małą wojenką, która się tu dzisiaj rozpętała :) Nie ma co się przejmować głupotami, jest tyle ważnych rzeczy w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2015 o 00:04, pawbuk napisał:

A to ja jeszcze się dorzucę i też życzę wszystkim, moderatorom i zwykłym "szarym" forumowiczom
(takim jak ja) wesołych, rodzinnych świąt, spokoju, odpoczynku od pracy i innych cięzkich
zajęć! ;)


Wzajemnie.
Też się generalnie dorzucam do życzeń dla całego forum, bo przez to dzisiejsze bieganie [znajoma spartoliła sobie internet i tv, poprawiałem jej cały pakiet od Orange, żeby nie została na święta odcięta od świata =P] zapomniałem się dopisać indywidualnie =)

Dnia 05.04.2015 o 00:04, pawbuk napisał:

I dajcie sobie już spokój z tą małą wojenką, która się tu dzisiaj rozpętała :) Nie ma
co się przejmować głupotami, jest tyle ważnych rzeczy w życiu :)


No ba, patch do PoE chociażby, który popsuł prawie tyle co naprawił =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy mogliby uzywac osobnych kont, bo jak widze niebieski post z typowymi "docinkami" w internecie, to nie wiem czy zwykly user jak napisze tak do moderatora to jak duze ma ryzyko otrzymania degrada/ostrzezenia.

W poscie z degradem/ostem wpisac 2 podstawowe rzeczy
1.odwołanie na kare sie jest na maila
2.kara jest sprawa moderatora i usera(czy jak to jest w regulaminie),
i tak mimo tego userzy komentuja wyrok w postach itd. wiec sie dziwie, ze czemu ostow nie dostaja, bo regulamin lamia?

Wczoraj wieczorem gram byl nieaktywny przez pare minut(nie wiem czy kazdy tak mial), gdy wrocil to bylo ze 10 tematow z nowym postami w krotkim odstepie czasu (10 postow w ciagu 2 minut?), posty byly napisane przez spam-bota.
Nie wiem czy jest to powiazane, ale zeby spam-bot zablokowal dzialanie strony? niepokojace,

zostawiam ten post tutaj, ale moze mial byc w temacie o "forum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się