Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2015 o 20:42, Zekzt napisał:

Moderator z opozycji uznany za opresora... Zawiodłem o_O


Nikt z Błękitnych Chłopców nie zawiódł na razie... Ale jakbyście zaczęli rzucać degradami, usuwać nieprzychylne posty czy stosować inne tego typu argumenty, to byłby zawód na całej linii, a okazja była. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 18:15, Rick napisał:

No kurczę, teczki ze zdjęciami zakładamy i wysyłamy do Warszawy. ;)


A chyba nie mamy na myśli żadnych nieprzyzwoitych zdjęć, czyż nie? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 21:28, Zekzt napisał:

Chyba okazje =P
Były i co więcej są nadal. Ciemna strona kusi =P


Kusi, kusi, ale jak raz się nie oprzesz pokusie, to wtedy końca nie widać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 21:28, Zekzt napisał:

Chyba okazje =P
Były i co więcej są nadal. Ciemna strona kusi =P

Tak, zauważyłem. A propos opozycji - zdaje się aktualny prezydent też kiedyś był w opozycji. I zdawało mu się, że jest powszechnie uwielbiany. No cóż, w końcu miał rację, zdawało mu się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łam dla mnie swoich postanowię, przecież dałeś mi kiedyś bana - rzucił bym tu pewnym przysłowiem o cholewie - ale nie rzucę =)

Swoją drogą do pewnego momentu zdarzało mi się prowadzić z tobą [w kilku tematach - vide polityka] normalną dyskusję, ba nawet był czas gdzie uważałem cię, za wartościowego usera z którym się notorycznie nie zgadzam [jak z robem chociażby] ot widać tobie gdzieś w mózgu przeskakuje prztyczek i jak ludziom się zmienia kolor czcionki to dostajesz "kociokwiku". Taka ciekawostka poboczna.


@Kakarotto

Os tam, oj tam.
Jeden silent ban tu, jeden eot-degrad tam, nikt by nie zauważył =P
A tak poważnie - dla mnie nasze community [i wszelakie społeczności internetowe w naszym kraju] idealnie odzwierciedla stare polskie przysłowie - polak bez bata nad dupskiem dostaje korby.
Sam byłem, jestem i będę - zwolennikiem dyskusji na forum a nie głupich banów z czapy [i banów z czapy ciągle nie ma - warto podkreślić], co nie zmienia faktu, że z perspektywy czasu dostrzegam, że bardzo sporadycznie takie bany bywały potrzebne [z resztą ja nie raz mówiłem, mimo niejednego zatargu i darcia kotów z Wojmanem czy kNotem (akurat z tym drugim to niewiele) - kolesie w dużej mierze robili swoje jak trzeba było, ich problem był tylko taki, że robili za dużo tam gdzie wystarczyło sobie popolemizować do przysłowiowej "usranej śmierci" ale odpuścić kary z czapy żeby na silę udowodnić "ja mam rację!" nawet tam gdzie się ją faktycznie ma]

Ale nie ma co tego ciągnąc, tak tylko dorzucam luźną refleksję, ale bez zaproszenia do kolejnego wałkowania tego tematu [bo po co =P]

P.S.
Kiedy odwieszenie gramsajta ja się pytam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 22:01, Zekzt napisał:

ot widać tobie gdzieś
w mózgu przeskakuje prztyczek i jak ludziom się zmienia kolor czcionki to dostajesz "kociokwiku".
Taka ciekawostka poboczna.
/.../

Jak widać na załączonym obrazku obrazku ( tutaj - poście) nie tylko u mnie zmiana koloru czcionki powoduje, ze coś w mózgu przeskakuje. Tyle, że u mnie prywatny ban nie trwa długo, natomiast zmiana oceny wartości dyskutanta zależy od kolejnych postów tegoż dyskutanta. Taka ciekawostka, sprawdza się przysłowie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dajcie mi władzę, a ja was urządzę. To też taka luźna refleksja bez zaproszenia do dalszego wałkowania tematu, bo i po co, skoro nic to nie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem tylko jest taki, że ja niestety nie zmieniłem się ani o jotę, natomiast ty od pewnego czasu [konkretnie zaraz po zdjęciu z funkcji Wojmana] szukasz problemów tam gdzie ich nie ma. Ciągle wciskając troskę o forum i jednocześnie często gęsto robiąc solo więcej tzw "gównoburzy" niż cała reszta potencjalnych zainteresowanych. Ot tak to jest, że każdy ptaszek swoje piórka chwali, tylko my niestety nie ptaszki i powinniśmy widzieć belkę we własnym oku zamiast wypatrywać tylko drzazgi w cudzych.
Paradoksalnie userzy [i tu mam na myśli większość] - nie widza absolutnie żadnych pozytywnych akcji jakie odwala cała ekipa, tj spamer który nawet się nie pojawia [bo jak się pojawia, to nasza reakcja w 9 na 10 przypadków jest na tyle szybka, że czasem nawet go nie zdążycie zgłosić].
To ile roboty robi administracja widzi kilku userów - tych którzy aktywnie zgłaszają naruszenia, spam, uporczywe reklamy, itp, itd. Oni to widzą bo po zgłoszeniu mogą zobaczyć jak szybko ktoś sprawe ruszył [a czasem jest to kilka sekund, ot ostatnio z Graffisem odpowiedzieliśmy razem na to samo zgłoszenie, co więcej razem chcieliśmy dac taką samą kare, dopiero po odświeżeniu panelu usera wyszło, że dwóch modów robi ten sam przypadek].

Idealnie opisał by to mem z Jokerem z The Dark Knight. Taki z podpisem +/- "Banuj trolli cały dzień, wszystko jest ok, Zdegraduj własnotytułowca i każdy dostaje korby".
I takie są realia.

Inna sprawa, ze nikt się tu nie zgłaszał do naboru, żeby go potem klepali po pleckach czy wciskali wazelinę gdzie popadnie, ale to inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie zawsze, ale również nie nigdy, WT odzwierciedla część lub całość duszy osobnika po drugiej stronie kabla. W tym konkretnym wypadku trzeba wziąć poprawkę na prawdziwość tego założenia. Spędziłem na tym forum wiele lat. Bardzo wiele. Pod pewnymi względami niektóre rzeczy nigdy się tu jednak nie zmienią. A już na pewno nie zniwelujesz nieskazitelności majestatu niektórych członków naszej społeczności.

Just sayin''. Leave it. It isn''t worth it...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2015 o 23:20, Tuchaczevsky napisał:

A już na pewno nie zniwelujesz nieskazitelności majestatu niektórych członków naszej społeczności.


Nach - nawet nie próbuję, tak sobie tylko wyrzuciłem trochę bardziej merytorycznego tekstu niż standardowe "dowcipaski". Generalnie z resztą nigdy nie byłem gościem co pisze często krótkie posty. Zawsze wedle zasady - albo już coś rozwinąć, albo nie pisać wcale.

Dnia 25.06.2015 o 23:20, Tuchaczevsky napisał:

Just sayin''. Leave it. It isn''t worth it...


Może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 23:28, Zekzt napisał:

Zawsze wedle zasady - albo już coś rozwinąć, albo nie pisać wcale.


Dylemat tego typu powinien się zazwyczaj pojawiać w sytuacji tego wartej i odpowiednio nasyconej. Skoro już pozostajemy przy temacie, to zapewniam Cię (choć wcale nie muszę, wiesz dobrze), że ta nie jest. W moim odczuciu to tylko napędza karuzelę fekaliów, które nieraz wylewają się na boki, co jest nieeleganckie i bardziej niż brzydkie. Nie wskazuję oczywiście palcem.

Z drugiej strony gdyby nie dyskusja, to forum by nie istniało. Jednak w tym przypadku pojawia się ona rzadko, często zastępowana pokazem wyciskania wody z kamienia. Jedynie anturaż się zmienia.

Dnia 25.06.2015 o 23:28, Zekzt napisał:

Może coś w tym jest.


Jest. Żyje mi się z tym bardzo dobrze. Nawet ciśnienie się unormowało. Mogę sobie pobiegać do lodówki nie bojąc się o tętno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2015 o 19:14, Henrar napisał:

Za 30 lat będziesz mógł się pochwalić, że walczyłeś z systemem na gramie, bo mają na
Ciebie teczki ;)


Będę mógł mówić, że nie o taki gram walczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2015 o 22:41, Zekzt napisał:

Problem tylko jest taki, że ja niestety nie zmieniłem się ani o jotę


Akurat ocenę czy zmieniłeś się po zmianie barw pozostaw innym. Każdy o sobie myśli, że się nie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To inaczej - ja swoich poglądów - nie zmieniłem.
Dalej np uważam, ze kary za przekręcanie nazw są bez sensu. Dalej tez jak wtedy gdy wprowadzano to obostrzenie je respektuje, ale nie akceptuje [czyli zgodnie z obowiązującym regulaminem upominam za przekręcanie nazw firm, ale w ewentualnej dyskusji - jeśli kiedyś wróci na tapetę - dalej będę za stanowiskiem, żeby ten punkt zdjąć, ot przykład 1szy z brzegu]

Technicznie - każdy się "zmienił" po objęciu stołka moderatora. Bo musieliśmy zacząć was userów karać kiedy trzeba, gdzie wcześniej sami jako userzy za takie próby dostali byśmy nagrodę za pseudomoderatorkę.

P.S.
Widziałem jakieś twoje bzdurne teorie o tym czemu zmieniłem nick.
Poszukaj sobie mojej rozmowy z Braveheartem tu na forum [temat o diablo 3 albo nocne marki]. W wielkim skrócie - we wszystkich grach online używam Nicka Zekst, na wszystkich forach zagranicznych też. Zmienił bym go tak czy siak, bo denerwowało mnie jak wiecznie się ktoś pyta [przeważnie poznając po awatarze] czy Zekzt i Pietro87 z gramu to ta sama osoba [była tez kwestia faktu, że swego czasu podszywał się pode mnie jakiś baran w Neverwinter Online i próbował robić ludzi na wałek z walutą, ale to długa i inna historia, która tez Brave jako mój kumpel od wirtualnej flaszki zna =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2015 o 22:30, Zekzt napisał:

Widziałem jakieś twoje bzdurne teorie o tym czemu zmieniłem nick.
Poszukaj sobie mojej rozmowy z Braveheartem tu na forum [temat o diablo 3 albo nocne
marki].


To nie bzdurna teoria tylko fakt (który sam potwierdzasz), a wniosek wysnułem właśnie po śledzeniu tematu o Diablo. Bo wiedziałem, że dostałeś moda, nagle zmienił się nick ale avatar pozostał ten sam. Taki ze mnie detektyw śledczy. A czemu zmieniłeś to mnie mało nie interesowało, taka szydera z mojej strony (rozumiem, że chodzi ci o post z wątku o rasistowskim Wiedźminie, po to dałem tam emotikona, żeby było wiadomo, żeby traktować to z przymrużeniem oka, a nie jako teorię spiskową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2015 o 22:30, Zekzt napisał:

Technicznie - każdy się "zmienił" po objęciu stołka moderatora. Bo musieliśmy zacząć
was userów karać kiedy trzeba, gdzie wcześniej sami jako userzy za takie próby dostali
byśmy nagrodę za pseudomoderatorkę.


Przyznasz jednak, że akcja z "tnij cytaty" była iście mistrzowska :) Taki szał przez objęcie stołka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2015 o 11:37, maniekk napisał:

Przyznasz jednak, że akcja z "tnij cytaty" była iście mistrzowska :) Taki szał przez
objęcie stołka :D:D

Zekzta chyba to nie objęło, doszedł później. ;) Ale ja przyznaję, to był błąd. Aczkolwiek uważam całą akcję za przykład jak społeczność za pomocą zwykłej dyskusji może uzmysłowić moderatorom, że "nie tędy droga". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2015 o 11:37, maniekk napisał:

Przyznasz jednak, że akcja z "tnij cytaty" była iście mistrzowska :) Taki szał przez
objęcie stołka :D:D


Tnij cytaty to niestety bez mojego udziału =P
Ja się dołączyłem razem z Outlanderem na drugim rzucie po zmianach w ekipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Rick

Dnia 27.06.2015 o 14:47, Zekzt napisał:

Tnij cytaty to niestety bez mojego udziału =P
Ja się dołączyłem razem z Outlanderem na drugim rzucie po zmianach w ekipie.


To było ogólne spostrzeżenie, a nie skierowane do konkretnej osoby :) Mimo wszystko, to było mistrzowskie pokazanie jak stołek może wpłynąć na myślenie ;) Taki "Folwark Zwierzęcy" w streszczeniu, oczywiście bez tępienia opozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2015 o 15:41, maniekk napisał:

Mimo wszystko,
to było mistrzowskie pokazanie jak stołek może wpłynąć na myślenie ;) Taki "Folwark Zwierzęcy"
w streszczeniu, oczywiście bez tępienia opozycji ;)


Mylisz się. Wszyscy jak żywo byliśmy przeciwnikami tworzenia piramidek i starsi moderatorzy o dym doskonale wiedzieli. To, że dostaliśmy status nie zmieniło nagle naszego postrzegania. A że w praniu okazało się, że to jednak nie jest takie dobre, jak wczesniej myśleliśmy to już inna sprawa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się