Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

@Rob006 @Zekzt

No nie :) Znowu walka? :)

A tak poważnie. Nie mieliście przypadkiem zająć się tematem emulacji i dać jednoznacznej odpowiedzi? Może tak jak CD-Action? Zrobiła opis, a nie podała źródeł co i jak robić? Co jak co, ale oni są bardzo wyczulenia na kwestię piractwa jako takiego.

A może niewinny póki nie udowodni się winy?

20151001154748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje napisałem. Zaproponowałem post z regulacjami do tego tematu, tak samo jak do tematu o filmach. Przeszedł do tej pory jeden taki myk - w temacie manga i anime. Na resztę czekam, ale odzewu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2015 o 14:08, Zekzt napisał:

(...)O logach z otla też tu nie pogadam - nie mam z kim ;-) (...)


Oj tam, jeszcze byś się zdziwił. Za mało "miejscowych" mam o tym pojęcie, żeby temat się rozhulał. Gdzie indziej jest kopalnia wiedzy i "tony doświaczenia".
Trzeby by zaimportować (zwabić :) kilku użytkowników na gram i by się rozbujało. Może by konkurencja dla "Nocnych Marków" wyrosła :)

Ale to już nie byłby gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba za bardzo przywykłem do rutyny jaka panuje na PC Labie w tym temacie =P
Inna sprawa, że nie jestem na bieżąco z braku czasu od dobrego pół roku, widziałem, ze trochę się tam pozmieniało w dziale sprawdzania i czyszczenia logów wszelakich.
Ale był taki okres, że człowiek się tym strasznie zajawił i siedział czasem nawet kilka godzin na forum polując na ludzi którzy chcieli coś do analizy oddać =P

A dla marków kiedyś myślałem nad alternatywą, tj temat w stylu "Ranne ptaszki - ci którzy w nocy pracują", czyli taki swoisty off-topic na godziny dzienne np od 6 do 22. Nie wiem tylko czy to by się przyjęło obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o cofnięcie degrada, nie napisałem przekleństwa w temacie Piłka Nożna, tylko słowo "zapier*****" co oznacza zapierkować. Zekzt rozumiem, że polujesz na mnie, ale bez strzałów poniżej pasa. Proszę o wyjaśnienie tego z Isildurem czyli Twoim przełożonym. Dlaczego o kontakt z nim, bo po raz drugi (najpierw bez naprawdę poważnego powodu dostałem ostrzeżenie, mogę podesłać link, a teraz za kropeczki dostałem degrad). A Twoja korekcja [M] naprawdę mnie nie interesuje dobrze wiem co było napisane. Równie dobrze możesz napisać przekleństwa w moim poście i też możesz rzucić degrad - to jest oszustwo wymierzone we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 17:28, Kadaj napisał:

> co oznacza zapierkować.
Lel, nawet google nie zna takiego słowa. xD

Za błędny, nic nieznaczące wyrazy to nie ma degradów podobnie jak za *****, także nie można karać za coś co nie zostało przeze mnie napisane. Znajdz mi w słowniku wyraz "zapier*****".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wykropkowane wulgaryzmy są takie same nagrody jak za niewykropkowane. Tyle w temacie.
Polecam nie udawać głupiego. Polecam tez nauczyć się jaką drogą się odwołuje od degrada, bo obecną to masz co najwyżej szanse, że ktoś z ekipy [czyli ci trzej nad nami zwykłymi moderatorami] co najwyżej wsadzi ci kolejnego.

P.S.
Czekałem aż się tu wyżalisz i się nie zawiodłem [a w przypiętym poście instrukcje co i jak czarno na białym]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 18:34, Zekzt napisał:

P.S.
Czekałem aż się tu wyżalisz i się nie zawiodłem [a w przypiętym poście instrukcje co
i jak czarno na białym]

Kara się nie należy, ale dzięki za post, bo mam dowód, że były kropki, nie będę musiał szukać screenu w internet archive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że były kropki i za wykropkowane wulgaryzmy zawsze na gramie dostawali userzy po łapach i nic się tu nie zmieniło. Jedyne co się może zmienić to wymiar np na -2 albo -3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 18:47, Zekzt napisał:

Ależ oczywiście, że były kropki i za wykropkowane wulgaryzmy zawsze na gramie dostawali
userzy po łapachi nic się tu nie zmieniło. Jedyne co się może zmienić to wymiar np na
-2 albo -3.

Haha wyłapałem to słowo na d ;p swoją drogą trochę to czepialstwo za wykropkowane słowa dawać degrady. Na siłe. Ze 3/4 razy również dostałem śmiechowe ostrzeżenia za nic. Ni jak się miały do merytoryki czy stylu mojej wypowiedzi. Od tak ktoś sobie umyślał, że zostanie ''mod of the year''. Więcej wyrozumiałości szczególnie dla stałych bywalców. Podoba mi się porządek na forum, ale bez przesadyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co - użytkownikom poniżej delegata mamy degrady za takie rzeczy wsadzać a tym powyżej już nie? Komedia.
Albo wcale - albo wszystkim [czyli wszystkich równą miarą]. Czy ja się z tym zgadzam osobiście czy nie, to nie jest nawet przedmiotem rozmowy. Tak jest ustalone i tyle w temacie. Zwłaszcza jak ktoś tu jest naprawdę długo, to doskonale wie czym sobie można zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 19:00, Zekzt napisał:

Czyli co - użytkownikom poniżej delegata mamy degrady za takie rzeczy wsadzać a tym powyżej
już nie? Komedia.
Albo wcale - albo wszystkim [czyli wszystkich równą miarą]. Czy ja się z tym zgadzam
osobiście czy nie, to nie jest nawet przedmiotem rozmowy. Tak jest ustalone i tyle w
temacie. Zwłaszcza jak ktoś tu jest naprawdę długo, to doskonale wie czym sobie można
zaszkodzić.

Nigdy nie napisałem przekleństwa na forum i uważam się za osobę kulturalną, nawet jak mam powiedzieć coś na niestosowanego, to i tak zmiękczam na kur..czaka albo cho...inka. Także przypisywanie słów na siłę jest nie na miejscu, ale ok tak na to uważasz, to nie będę od teraz pisał nic dwuznacznego. Co do stałych bywalców a delegatów, to jednak takie wykropkowane słowo to promil promilów moich wypowiedzi tutaj, więc JEST RÓŻNICA między takimi użytkowniami i czas to doceniać Zekzte, możemy się nie lubić, ale jakiś poziom współżycia na tym forum trzeba zachować, także zastanów się nad tym degradem, a będzie to dobrze odebrane przynajmniej przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komedią to jest degradowanie za jedno wykropkowane słowo, które było gdzieś w potoku innych. Czasem jedno wyrażenie, nawet takie oddaje bardziej daną sytuacje niż milion innych bardziej poetyckich i politycznie poprawnych. Rozumiem, że pan jesteś tylko policjantem i masz władze wykonawczą, a od ustalania praw są inni, ale nawet tacy potrafią przymknąć oko kiedy taki czyn nikogo nie obraża i jest nieszkodliwy społecznie. Oczywiście prawo gramowe jest jakie jest i dużo bardziej boli mnie właśnie to, a niżeli że jest tak egzekwowane, o ile w ogóle mogę powiedzieć, iż to drugie mnie boli. W końcu masz napisane co karać itd., więc bezpodstawnym jest mieć do Ciebie pretensje. To co napisałem to są ''żale'' na ustalony rodzaj kar w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 19:19, Luk04229 napisał:

Komedią to jest degradowanie za jedno wykropkowane słowo, które było gdzieś w potoku
innych. Czasem jedno wyrażenie, nawet takie oddaje bardziej daną sytuacje niż milion
innych bardziej poetyckich i politycznie poprawnych. Rozumiem, że pan jesteś tylko policjantem
i masz władze wykonawczą, a od ustalania praw są inni, ale nawet tacy potrafią przymknąć
oko kiedy taki czyn nikogo nie obraża i jest nieszkodliwy społecznie.

Tym bardziej, że forum jest dla LUDZI, tak samo zasady, policjant chociaż da ci mandat i kasa pójdzie na dziurę budżetową, a taki degrad hehe? Jak się tak traktuje stałych forumowiczów, jestem tu od 2007? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tej mody na "my się nie lubimy". Ja tu nikogo nie nie lubię. Zwyczajnie tak są tu pewne odgórne zasady ustalone i tego się mamy trzymać. Nam tez się nie wszystko podoba [mi się dalej podpunkt o przekręcaniu nazw firm osobiście nie podoba i nie zamierzam się z tym kryć, ale nie latam po forum pisząc "cenędza" gdzie mi się spodoba].
Natomiast różnica między nowymi a starymi userami - no jest, ogromna. Głównie taka, ze jednak od ludzi co mają ten WT czy Sekretarza trochę więcej się wymaga i oczekuje. Przynajmniej ja oczekuję od takich userów, że znają zasady jakie tu na forum są narzucone i nie trzeba ich pilnować bo pilnują się sami.

Nawet tak głupi przykład jak instrukcja gdzie się prawidłowo odwoływać od tego degrada dalej jest tu nie ogarnięty [akurat w moim przypadku to pies to szarpał, mi tam nigdy nie wadziło nawet publiczne załatwianie takich spraw, ale innym w ekipie być może tak więc i tego się staram trzymać wedle ustaleń]

Jestem ci skłonny zmienić tego degrada na ponadplanowe ostrzeżenie - jak przestaniesz jechać ta dziecinada i pisać, ze jak rzucasz tekstem ku*** mać to masz na myśli kurcze mać, bo jest to jednak poziom "rznięcia głupa" którego nawet ja nie przetrawię.

P.S.
I tak całkiem prywatnie - nie uważam, ze jak ktoś sobie jakąś "urwą" rzuci od czasu do czasu, to trzeba go wbić na pal - nie mniej skoro tu, są takie a nie inne ustalenia, to trzeba się ich trzymać [taki np Braveheart wie, że grając na TSie potrafiłem sobie nie raz zakląć w odpowiednim kontekście - za to na forum takich tekstów w moich postach nie znajdzie]. Albo się ustaleń trzymamy - albo je olewamy, nie ma nic pośrodku.
chociaż uważam, ze w jakimś temacie typu off-topic [takim jak marki czy kwasy] wykropkowane rubaszne słownictwo, tylko bez wyjazdów personalnych, powinno być dopuszczone, stricte dla wartości humorystycznej, której czasem bez tego się nie da przekazać w 100% [ale o takie zmiany to już się będę boksował z redakcją na nowym forum, czekałem tyle czasu to poczekam jeszcze trochę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 19:32, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A ja;> Nie ma to jak zapomnieć o koledze;p

Nie chciał się pomylić przy pisaniu nicka. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2015 o 19:32, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A ja;> Nie ma to jak zapomnieć o koledze;p


Już się biczuję parówkami w ramach pokuty :)

P.S.
A tak poważnie - myślałem, ze ty do ekipy wskoczyłeś przed nami ale po ricku, w momencie gdy chyba 2 czy 3 nowych modów z pierwszej łapanki się wycofało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 19:32, Zekzt napisał:

ku [M] AŻ OCZY BOLĄ mać to masz na myśli kurcze mać.

Teraz to w pierniki wpadłeś napisałeś to co ja, także mi za 3 przekleństwa musisz walnąć bana i po 8 latach odejdę z tego forum na zawsze (świetny interes dla forum, tracą forumowicza który pisał tu regularnie od 8 lat, nawet robił w tutejszym sklepie zakupy), ale ty również nie możesz być więcej moderatorem, bo złamałeś reguły forum, swoje wielkie zasady, sorry Batory takie są ZASADY (nie dla ludzi), a ja mam screena którego nie usuniesz :) Inna opcja cofamy degrada i zapominamy o tym wszystkim, a ja już więcej nie będę pisał dwuznacznych postów, mało tego będę tępił takie przypadki. PROSTE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się