Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

To leci ban permanentny - wedle życzenia.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

A tak poważnie...
Za dwa powyższe "zapier*****" nie dostałeś dwóch kolejnych degradów - bo nikt tu nie jest oszołomem z inkwizycji i każdy rozumie, że istnieje coś takiego jak cytat użyty jako przykład w dyskusji. Więc to nie ja tu w cokolwiek wpadłem =)
Jest po prostu pewien poziom absurdu którego nawet ja nie umiem pojąc - jest nim brnięcie w zaparte na zasadzie "złapali mnie za rękę to powiem, ze to nie moja ręka".
Ale spoko - ustalenie, że ty kończysz pisanie tego typu krypto-wulgaryzmów a ja ci to zmieniam na ostrzeżenie mogę przyjąć jako kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeboleć nie mogę tylko jednego; mojego pierwszego konta na tym forum które założyłem jak po statach widzę w lutym 2007 roku. Ban za wrzucone z neta jakieś screeny z gry która miała zadebiutować dopiero za parę dni, szkoda mi po dziś dzień. Nawet pamiętam, że wspomnieli niejako o mnie w programie w TV (gram miał jakiś program o grach w TV, pamiętacie?) przy okazji recenzji jakiejś gry gry jeden z prowadzących krzyknął, że ta gra jest po prostu AWESOME a na to drugi prowadzący odpowiedział, że na forum gramu jest nawet użytkownik o takim nicku! Ależ fajnie mi wtedy było, że na tyle się tu udzielałem, że ktoś mnie pamiętał:)

Potem ban i koniec historii.
Kilka kont które mi banowali ówcześni moderatorzy aż w końcu mi odpuszczono i niejako ,,pozwolono" mi korzystać z tego forum pod nowym nickiem.
I tak już zaraz 7 lat minie jak jestem Citkowsky :P

Tak wiem ,,urzekła mnie twoja historia" -ale jakoś tak mnie wzięło na wspomnienia przy okazji przeczytania ostatnich stron tego tematu. To były czasy jak to forum żyło. O której godzinie by się nie weszło- tłum, nadążyć odświeżać się nie dawało bo co chwila kolejne posty się pojawiały.
Do tego masa konkursów, ścisła współpraca z CDP, konkursy extra klaski next itp (wielkie dzięki za masę nagród które udało mi się tu wygrać, z niektórych korzystam po dziś dzień). Co prawda od pewnego czasu znów zaczęły pojawiać się konkursy (wielkie dzięki za kurtkę z GTA V<--------byłem wniebowzięty) ale jednak to już nie to samo.

Ok, już nie spamuję:)

Zgłosiłem się gdy szukali modków ale chyba nie przypadłem Wam do gustu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ja w ten temat tak z przypadku "wdepnąłem", a tu widzę niesamowite emocje. Wow - czuje się jak podczas oglądania wiadomości i i "coming-outu" pewnego księdza.

@Zekzt - wątek dla "Ranne Ptaszki" to tak od 6:00 do południa :) "bo później już nie". Za duży ruch by był młodocianych po powrocie ze szkoły.

PS: ... coś mi tu pachnie <snif, snif> nowym forum. Tak powiedzmy choćby zapowiedzią np. hmmm ... w najbliższy wtorek :D A na pewno w następnym tygodniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2015 o 22:10, Citkowsky napisał:

Ja przeboleć nie mogę tylko jednego; mojego pierwszego konta na tym forum które założyłem jak po statach widzę w lutym 2007 roku.


Nie było pierwsze, wcześniej byłeś banowany na koncie citekmaniak. Sprawa z banem dotyczyła screenów z pirackiej wersji jednego z Assassin Creedów, o których Ty twierdziłeś, że są znalezione w necie i zrobione na identycznej koniguracji PC, jak Twoja, a ja nie uwierzyłem i zbanowałem. Było też kasowanie przez Ciebie gameplayów nie pasujących do Twoich wyjaśnień, ale po co drążyć stare tematy ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>.......... Było też kasowanie przez Ciebie gameplayów nie pasujących do Twoich wyjaśnień,

Dnia 05.10.2015 o 13:55, walgierz napisał:

ale po co drążyć stare tematy ;)
Pozdrawiam.


Rzeczywiście, citekmaniak konto też kiedyś miałem ale to jakaś prehistoria bo wtedy to jeszcze chyba do gimnazjum chodziłem hehe;)
Co do tych gameplayów to totalnie nie wiem o co chodzi ale, że to było dobre 5-7 lat temu to i pamięć zawodzi:)

Tak czy siak sprawa zapomniana, było minęło. Dobrze, że jako WT mogę ustawić sobie mój poprzedni nick i tyle;)

Czekać tylko na nową odsłonę forum to może i ludzi będzie więcej a co za tym idzie i moderatorów przybędzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 14:49, Citkowsky napisał:

moderatorów przybędzie:):)

Nie może być za dużo drapieżników. Równowaga w ekosystemie. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > moderatorów przybędzie:):)
> Nie może być za dużo drapieżników. Równowaga w ekosystemie. : >

Równowaga, owszem, ale stare lwy mają już starte zęby... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2015 o 14:20, Kakarotto napisał:

Równowaga, owszem, ale stare lwy mają już starte zęby... :D


Tylko, że ciężko mówić tu o kimś "starym" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 18:33, Rick napisał:


> Równowaga, owszem, ale stare lwy mają już starte zęby... :D

Tylko, że ciężko mówić tu o kimś "starym" ;)


Wszystko zależy od tego, jak rozumieć słowo "stary". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2015 o 20:22, Kakarotto napisał:

Wszystko zależy od tego, jak rozumieć słowo "stary". :D


[napisałem posta, ale go nie dodało. Myślałem, że to błąd strony, ale jak widać nie... Trudno, powtórzę]

A ty jak rozumiesz słowo "stary"? :) Bo wątpię, że przez staż. ;) Ja, Alexei i Graffis jesteśmy w smerfach nieco ponad rok. Zekzt i Outlander nawet nie tyle. Tylko Olamagato (który jest bierny) i Isildur są "starsi". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 23:09, Rick napisał:

[napisałem posta, ale go nie dodało. Myślałem, że to błąd strony, ale jak widać nie...
Trudno, powtórzę]


Uroki nowego forum. :P

Dnia 12.10.2015 o 23:09, Rick napisał:

A ty jak rozumiesz słowo "stary"? :) Bo wątpię, że przez staż. ;)


W tym przypadku mogłem mieć na myśli tylko staż, gdyż starość wiekiem raczej nie powinna przeszkadzać w Moderowaniu. Czyż nie? ;]

Dnia 12.10.2015 o 23:09, Rick napisał:

Ja, Alexei i Graffis
jesteśmy w smerfach nieco ponad rok. Zekzt i Outlander nawet nie tyle. Tylko Olamagato
(który jest bierny) i Isildur są "starsi". ;)


Jeszcze kilka dni temu napisałbym, że "starszych" Modków posłać na emeryturę, ale jak weszło nowe forum, to raczej zbędne. Niedługo będzie tu za "dużo drapieżników", gdyż póki forum nie zostanie... zreperowane, obecna niewielka liczba aktywnych userów, szaraczków będzie stopniowo spadać. :(

Oczywiście liczę na to, że się mylę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 23:21, Kakarotto napisał:

Niedługo będzie tu za "dużo drapieżników", gdyż
póki forum nie zostanie... zreperowane, obecna niewielka liczba aktywnych userów, szaraczków
będzie stopniowo spadać. :(


Nie martwiłbym się o to. Patrząc na codzienne obowiązki kilku modków i tak cud, że mają czas wejśc na forum, zamknąc dubla (bo z trollami ostatnio mamy względny spokój) i jeszcze udzielać się tutaj lub w naszych wewnętrznych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 23:28, Rick napisał:

Nie martwiłbym się o to. Patrząc na codzienne obowiązki kilku modków i tak cud, że mają
czas wejśc na forum, zamknąc dubla (bo z trollami ostatnio mamy względny spokój) i jeszcze
udzielać się tutaj lub w naszych wewnętrznych sprawach.


"Cud, że mają czas wejść" - mam przez to rozumieć, że na Moderatorkę mają mało czasu ogólnie? Jak brakuje na coś czasu, to albo się go znajduje kosztem czegoś innego lub rezygnuje się z tego czaso-zabieracza, czyż nie? Wiesz o co mi chodzi, czyż nie? :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 16:29, Kakarotto napisał:

"Cud, że mają czas wejść" - mam przez to rozumieć, że na Moderatorkę mają mało czasu
ogólnie?

Ogólnie? W pracy tak bywa, że są okresy w miarę luźne i są okresy "wzmożonej aktywności" ;) Do tego dom, rodzina - rzecz normalna. Nie widzę potrzeby rezygnowania, zwłaszcza, że nawet jeśli ktoś z nas ma gorszy okres, reszta sobie spokojnie daje radę. A odkąd wymogliśmy poblokowanie niektórych siedlisk trolli mniej jest też roboty. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim przykładzie - pracuję na dwa etaty [tj mam prace na pełnym etacie, na stałej umowie w firmie gdzie jest juz ładnych parę lat a w luźniejszych okresach dorabiam sobie na drugim etacie], lubię wyskoczyć do kina, do knajpy na miasto, na basen, na siłownie. Teoretycznie - nie ma czasu żyć, pograć czy wejść an forum - a jednak jestem tu prawie co dzień :)

Nie ma dramatów, jak się chce to się da. Mistrz Arnold zapytany kiedys jak to robi, ze trenuje 5 dni w tygodniu po kilka godzin, trzyma diete, je 5-6 posiłków dziennie, chodzi do szkoły aktorskiej, uczy się języka i dalej ma czas dla siebie i rodziny powiedział - "ile godzin śpisz redaktorze?", usłyszał "8, czasem 10", odparł tylko "śpimy 6h, człowiek potrzebuje tylko 6h snu na dobę, jak spisz dłużej - zacznij spać szybciej" :).

Zawsze jest tak, że jak się uprzesz ze wszystkim dasz radę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2015 o 23:09, Rick napisał:

Ja, Alexei i Graffis jesteśmy w smerfach nieco ponad rok. Zekzt i Outlander nawet nie tyle. Tylko Olamagato
(który jest bierny) i Isildur są "starsi". ;)



20151013210311234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 16:45, Rick napisał:

A odkąd
wymogliśmy poblokowanie niektórych siedlisk trolli mniej jest też roboty. ;P


Nie jestem na bieżąco, ale jakich siedlisk? I raczej nie chodzi tu o zawalenie wejść do ich jaskiń. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2015 o 16:58, Zekzt napisał:

Na moim przykładzie - pracuję na dwa etaty [tj mam prace na pełnym etacie, na stałej
umowie w firmie gdzie jest juz ładnych parę lat a w luźniejszych okresach dorabiam sobie
na drugim etacie], lubię wyskoczyć do kina, do knajpy na miasto, na basen, na siłownie.
Teoretycznie - nie ma czasu żyć, pograć czy wejść an forum - a jednak jestem tu prawie
co dzień :)


Niczym człowiek renesansu - ogarnia wszystko. ;]

Dnia 13.10.2015 o 16:58, Zekzt napisał:

Nie ma dramatów, jak się chce to się da. Mistrz Arnold zapytany kiedys jak to robi, ze
trenuje 5 dni w tygodniu po kilka godzin, trzyma diete, je 5-6 posiłków dziennie, chodzi
do szkoły aktorskiej, uczy się języka i dalej ma czas dla siebie i rodziny powiedział
- "ile godzin śpisz redaktorze?", usłyszał "8, czasem 10", odparł tylko "śpimy 6h, człowiek
potrzebuje tylko 6h snu na dobę, jak spisz dłużej - zacznij spać szybciej" :).


Znaczy, że też śpisz 6h?

Dnia 13.10.2015 o 16:58, Zekzt napisał:

Zawsze jest tak, że jak się uprzesz ze wszystkim dasz radę ^^


Ano, nawet do kwestii Moderatorskiej na tym forum, owe słowa pasują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się