Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2015 o 20:41, Alexei_Kaumanavardze napisał:

I oby niebiosa się zlitowały i zakończyły ciekawe czasy:)

Ciekawe czasy. Tak naprawdę "wyprodukowane czasy niepokoju" jakie tu nastały :P
Ktoś pamięta intro z BGII: ToB oraz ostatnie zdania wypowiedziane przez Piotra Fronczewskiego. Pasują idealnie nawet w sfery gramu.

"Tylko jedno wydaje się pewne. Dopóki krwawy Tron Bhaala będzie pusty. W Faerunie będzie panował chaos."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2015 o 13:04, Kadaj napisał:

W Faerunie przynajmniej się coś działo. ;p

Chcesz powiedzieć że tutaj mamy coś na zasadzie "połowinek" w tym przypadku nędznych? :>

Ale jeśli "chcesz iść zabić, to tam.... dalej, rozwalmy coś" to jestem za :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2015 o 18:33, Braveheart napisał:

Chcesz powiedzieć że tutaj mamy coś na zasadzie "połowinek" w tym przypadku nędznych?
:>

Raczej dom spokojnej starości. ;p

Dnia 29.12.2015 o 18:33, Braveheart napisał:

Ale jeśli "chcesz iść zabić, to tam.... dalej, rozwalmy coś" to jestem za :P

Nieee, jeszcze nie czas, by opuszczać forum z hukiem. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka informacja, być może kogoś to zainteresuje bądź też nie, ale no...

Ogólnie zaczynamy wchodzić z moderowaniem na Disqusie i powoli Moderatorzy otrzymują swoje dostępy. Z tej okazji chciałbym powiedzieć dwie rzeczy:

1. Będziemy się starali o wiele bardziej liberalnie podchodzić do kwestii komentarzy. Co to oznacza - nie będziemy tak ostro reagować na wszelkie offtopy czy inne tego typu akcje (już na Forum tego nie robimy), ale nadal będziemy wyłapywać niecenzuralne lub też obraźliwe teksty w stosunku do innych użytkowników.
2. Możecie flagować/zgłaszać posty do sprawdzenia przez nas - wszystko jest widoczne u nas w narzędziach moderatorskich.

Tak czy inaczej żeby nie było - popuszczamy dość mocno, dajemy więcej ogólnego luzu, ale nadal w granicach rozsądku i dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie, tylko szkoda, że pod newsami praktycznie nie ma dyskusji, a forum jest już niestety martwe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2016 o 17:59, pawbuk napisał:

Ogólnie fajnie, tylko szkoda, że pod newsami praktycznie nie ma dyskusji, a forum jest
już niestety martwe ;(


Wiedziałem, że pojawi się taki komentarz i cóż mogę powiedzieć - wiem o tym. Dlatego też postanowiliśmy wraz z Moderatorami, że nie ma sensu robić większego problemu tym, który jeszcze tutaj są. Nadal będziemy próbować pacyfikować przeróżne żebry o skiny i tym podobne, ale offtop będziemy traktować lżej. O ile nie przerodzi się w pyskówkę i oczernianie się nawzajem.

Natomiast co do reszty... zacząłem pisać, dlatego chyba po prostu wrzucę to na swojego gramsajta. Martwego, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2016 o 17:59, pawbuk napisał:

Ogólnie fajnie, tylko szkoda, że pod newsami praktycznie nie ma dyskusji


A to wina userów czy "artykułów"? Nie ma za bardzo co komentować, kiedy newsy to (niekiedy koślawo) przetłumaczone skróty notek prasowych z innego portalu albo wklejone materiały marketingowe od jednego z wydawców. Ile razy można komentować zawyżone wymagania, mikrotransakcje w grach AAA, czy wdawać się w między platformowe przepychanki?

Seria artykułów "opinia" miała potencjał, ale inicjatywa powoli przygasa, a i jakość tekstów była różna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że ogólnie seria "Opinia" odeszła wraz z Fettem, ale mogę się mylić. Zresztą tego typu teksty zawsze wolałem od newsów. Podobnie z materiałami wideo na temat gier lub też wywiadów, rozmów i podcastów. Gdyby gram poszedł w tym kierunku, a newsroom trochę bardziej zaczął działać reagując na nowości (to jest do zrobienia w dobie Internetu - akcja -> reakcja, podstawa na dziennikarstwie w przypadku informacji) to byłoby dobrze. A tak to od gramu chyba wolniej niekiedy teksty podrzuca polski IGN. Ci to dopiero mają bullet time...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2016 o 17:13, maniekk napisał:

No i mamy nowego moda? ;) ;)

Oświeć mnie, bo nie wiem o kim mówisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2016 o 17:13, maniekk napisał:

zwiększyła populacja jednopostowców reklamowych.

Eee tam, po prostu tak się wydaje, bo mało kto tu pisze. ;d

Dnia 23.03.2016 o 17:13, maniekk napisał:

No i mamy nowego moda? ;) ;)

Kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2016 o 17:13, maniekk napisał:

Jak widzę zmniejszyła się populacja userów, a zwiększyła populacja jednopostowców reklamowych.
No i mamy nowego moda? ;) ;)


Kogo? oO

Z tego co wiem i się orientuję to skład Moderatorski jest taki sam jaki był, nikt nie odszedł i nikt nie doszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o Mikiego, który ostatnio ubiega nas i pisze posty z odniesieniami do właściwych tematów :D
A któryś z nas (nie ja) je zamyka, bez dodania standardowego "linki podane, zamykam" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2016 o 20:34, Outlander-pro napisał:

Pewnie chodzi o Mikiego, który ostatnio ubiega nas i pisze posty z odniesieniami do właściwych
tematów :D

Was jest ośmiu, Miki jeden, a i tak zwykle jest pierwszy w takich tematach.

Wstyd. xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o Mikiego ;)
A w związku z tym, że praktycznie nic tutaj się nie dzieje, aż nawet Muradin nie pisze i jest pewnie ze 20 aktywnych użytkowników razem, to czy też mogę być modem? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2016 o 14:24, maniekk napisał:

i jest pewnie ze 20 aktywnych użytkowników razem, to czy też mogę być modem? :D:D:D:D


Jasne, ja Ci pozwalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2016 o 14:24, maniekk napisał:

Tak chodzi o Mikiego ;)
A w związku z tym, że praktycznie nic tutaj się nie dzieje, aż nawet Muradin nie pisze
i jest pewnie ze 20 aktywnych użytkowników razem, to czy też mogę być modem? :D:D:D:D


Przykro mi, ale nie :P

@TigerXP --->

Ty możesz sobie pozwolić, ale ostatnie słowo mamy my - Moderatorzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2016 o 15:14, Isildur napisał:

Przykro mi, ale nie :P

@TigerXP --->

Ty możesz sobie pozwolić, ale ostatnie słowo mamy my - Moderatorzy :P


Ej, no nie bądźcie tacy :D też bym chciał pobanować i mieć podpis pod swoim postem :D I tak nikogo tu nie ma, możemy zrobić mod-only forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się