Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2016 o 16:38, TigerXP napisał:

Swoja droga, jest jakis plan co by zwiekszyc popularnosc forum? Nie jest to zlosliwe
pytanie, naprawde jestem ciekaw, jakby nie patrzyl kilka lat juz tutaj siedze i troche
szkoda patrzec na to co sie dzieje.


Skontaktuję się z Muradinem i mam nadzieję, że czegoś się dowiem. Myślałem, że ostatnie zmiany będą trwały nadal, ale stałą się ponownie cisza. Jak coś będę wiedział to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2016 o 16:38, TigerXP napisał:

Swoja droga, jest jakis plan co by zwiekszyc popularnosc forum? Nie jest to zlosliwe
pytanie, naprawde jestem ciekaw, jakby nie patrzyl kilka lat juz tutaj siedze i troche
szkoda patrzec na to co sie dzieje.

Jeśli planowany powrót komciów pod newsami na forum niczego nie rozkręci, to będzie można wydać akt zgonu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2016 o 16:38, TigerXP napisał:

Swoja droga, jest jakis plan co by zwiekszyc popularnosc forum? Nie jest to zlosliwe
pytanie, naprawde jestem ciekaw, jakby nie patrzyl kilka lat juz tutaj siedze i troche
szkoda patrzec na to co sie dzieje.


Nigdy bym nie pomyślał, że gramowe forum spotka taki los i obawiam się, że przywrócenie komentarzy pod newsami nic nie da. Takie działanie przyniosłoby efekt, jeśli zostałoby to zrobione kilka miesięcy wcześniej jak jeszcze byli użytkownicy. A teraz... no cóż - prawa kolumna forum (pokazująca kiedy ktoś ostatnio napisał w danym temacie) mówi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gramowicze, userzy, forumowi znajomi (którzy jeszcze jakimś cudem tu trwają!)

Piszę tego posta by poinformować, iż w dniu dzisiejszym rezygnuję z funkcji moderatora forum.gram.pl

Powodów jest trochę i już od jakiegoś czasu nosiłem się z tą myślą. Powiem na wstępie, że dołączyłem do "błękitnych", bowiem chciałem przysłużyć się społeczności, którą bardzo przez lata polubiłem i się do tego miejsca przywiązałem.
Chciałem pomóc community, lecz gdy community i forum umarło, moja funkcja staje się zbędna, bo nie ma już komu pomagać :F
Dołączając już ponad rok temu do modków nawet bym nie pomyślał, że gram spotka taki smutny finał. Jasne, od lat ekipa i kolejni naczelni mieli nas w głębokim poważaniu i wszelkie obietnice zawsze kończyły się tak samo, lecz wtedy jeszcze myślałem, że da się uratować serwis. Że jako moderator będę miał na to trochę większy wpływ, lepsze dojście do informacji i komunikacji z ekipą. Niestety tak się nie stało.

Dlatego też jednym z głównych powodów mojej rezygnacji jest ostateczna utrata zaufania do ekipy gram.pl i tego co sobą reprezentują. Cała drama ze zmianami na forum oraz Fettem i Myszastym jest niezwykle niesmacznym cyrkiem. Dodatkowo ostatni post Myszastego na forum, jest przejawem wyjątkowo złośliwej bezczelności (w czym zgadzam się z dzisiejszą opinią Ringa). Nie chcę sygnować swoim nickiem obecnego stanu rzeczy. Dodatkowo mimo iż zawsze byłem najpierw userem, a potem kimś starającym się współpracować z Muradinem i ekipą gramu, rezygnuję, by nie było że "moderator serwisu uprawia wojnę z ekipą". Bowiem tak, od dłuższego czasu praktykuję dość agresywną krytykę tego wszystkiego na forum, lecz raczej nikt się tym nie przejmuje. No ale żeby nie było kwasu, będę krytykował od teraz jako naprawdę zwyczajny user.
Ponadto sytuacja, gdzie przypada (hiperbolizując, ale tylko z lekka) 3 modów na jednego aktywnego usera, jest absurdalna i tym bardziej utrzymywanie tej funkcji wydaje mi się bezzasadne - reszta chłopaków na pewno sobie poradzi z porządkiem na forum, nawet jeśli miałyby wrócić komentarze do newsów.

Dlatego zmierzając ku końcowi tych wypocin - dziękuję reszcie moderatorów i Muradinowi za współpracę i mam nadzieję, że nikt nie chowa urazy za niektóre moje "służbowe" decyzje, które padły podczas mojego urzędowania ;) Nadal pewnie będzie mnie można spotkać w tych 2-3 tematach, w których się jeszcze ktokolwiek udziela, choć ciężko powiedzieć, czy tak będzie jeszcze długo ...

Anyway, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2016 o 17:26, matiz123 napisał:

Hm, a komuś w ogóle będzie się chciało Tobie moda zdejmować, czy sam musisz/możesz to
sobie zrobić? :P


Nie możemy sami siebie zdegradować :P
Poza tym Outlander-pro już ma własny tytuł więc nie martw się o to, czy komuś będzie się chciało zabrać status ;]

Outlander-pro --> Dzięki wielkie za współpracę i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2016 o 18:21, Outlander-pro napisał:

Ponoć ktoś z IT ma się tym zająć.
Ponoć... :D

Eee według moich informacji nie masz już statusu moda xD
Kolejny błąd na forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2016 o 18:35, Isildur napisał:

Eee według moich informacji nie masz już statusu moda xD
Kolejny błąd na forum xD


No właśnie dostępu do panelu moda już nie mam, ale na swoich postac "Moderator" jeszcze widzę xD Przeczyszczę ciasteczka może...

EDIT: nope, nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2016 o 18:41, Outlander-pro napisał:

EDIT: nope, nie pomogło


Może obniżyć Tobie ręcznie status do sekretarza i zobaczymy czy zadziała? Napiszesz posta i jeśli zadziała dźwignę do Własnotytułowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2016 o 18:46, Outlander-pro napisał:

Okej, spróbujmy :)


Okej, jak możesz napisz jakiegoś posta tutaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2016 o 18:47, Isildur napisał:

Okej, jak możesz napisz jakiegoś posta tutaj ;]


"Jakiś post tutaj"
:P

EDIT: na gramsajcie ranga się zmienia, ale tu już nie. Dobra, na razie trudno, pozostawmy do IT, albo własnemu losowi. Poza tym Ty jakoś widzisz moją rangę prawidłowo :D Ja już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2016 o 18:48, Outlander-pro napisał:

"Jakiś post tutaj"
:P


Ok trzeba zgłosić babola xD

Ja widzę, że masz rangę Moderatora, a na karcie masz Własny tytuł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, możliwe że jednak moje moce są niewystarczające i potrzeba interwencji z "góry". Tak czy inaczej tak jak Ci mówiłem też na privie - droga jest otwarta, będziesz chciał to możesz wrócić.

A na razie dzięki za współpracę, choć trochę żeśmy powojowali między sobą przez ten czas. Ale źle nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2016 o 17:08, Outlander-pro napisał:

/cięcie


Rozumiem, że to odejście nie ma nic wspólnego z tym co napisałeś 20 maja? Nie było żadnych nacisków "że moderator krytykuje władze i w związku z tym musi odejść?" ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2016 o 10:28, maniekk napisał:

Rozumiem, że to odejście nie ma nic wspólnego z tym co napisałeś 20 maja? Nie było żadnych
nacisków "że moderator krytykuje władze i w związku z tym musi odejść?" ;)


Spokojnie, aż tak źle nie jest by ktoś kazał mi odejść, to na szczęście moja dobrowolna decyzja. Wszystko co istotne jest raczej w moim poście wyżej :)
Na pewno ostatni post Myszastego przelał czarę goryczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jeden człowiek z tych "lepszych" niż my, odważył się na publiczną krytykę, złożył odznakę, bronie służbowe i opuścił ten tonący okręt.
Chciałbym złożyć moje oficjalne gratulację i życzenia z tej okazji. ;)

Ciekawe czy inni wyżsi, ale nie najwięksi, zaczną publicznie krytykować tą smutną gramową rzeczywistość. Jak na razie tylko ślepo bronią.... ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2016 o 17:08, Outlander-pro napisał:

Nadal pewnie będzie mnie można spotkać w tych
2-3 tematach, w których się jeszcze ktokolwiek udziela, choć ciężko powiedzieć, czy tak
będzie jeszcze długo ...

Anyway, pozdrawiam!


To że forum gram.pl jeszcze dycha to zasługa starej gwardii, kiedy stara gwardia odejdzie całkowicie forum umrze ostatecznie.
Lubię wątek filmowy na gram.pl i szkoda żeby upadł przez brak użytkowników.
Nie ma, nie było i nie będzie lepszego forum z wątkiem filmowym moim skromnym zdaniem, więc warto walczyć choćby o te jeden wątek.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się