Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 17:32, barteg napisał:

To było przez przypadek inni modkowie za to nie karali degradem !


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12685&pid=2
Chyba oto chodzi?
Kiedyś mi powiedziano żeby takich postów nie pisać a najlepiej wogóle nic nie mówić jeśli nie ma się nic do powiedzenia. Dostałeś zastrzyk degredaniny i moim zdaniem słuszne pociesze ciebie i powiem zę szybko awnasujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 15:56, Budo napisał:

/.../

A regulamin czytałeś? Takie rzeczy ślij na moderator[małpa]gram.pl jeśli tak Ci zależy.


tutaj szybciej :P
a zależy mi na tym konkretnym przypadku bo gość wczoraj założył dwa (jak nie więcej) tematy dublujące się i mimo podania przeze mnie linków do właściwych tematów olał moją pomoc i pisał dalej w tych swoich... jednym słowem poczułem się głęboko urażony. stąd mój poprzedni post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 15:56, Budo napisał:

A regulamin czytałeś? Takie rzeczy ślij na moderator[małpa]gram.pl jeśli tak Ci zależy.


A tak swoją drogą to dlaczego właśnie tak? Gdybym ja chciał "donieść" na kogoś to tylko publicznie, tak żeby ewentualnie widział kto go wskazał i jakich użył argumentów. A tak za plecami? Pff :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2006 o 16:17, Todryk napisał:

A tak swoją drogą to dlaczego właśnie tak? Gdybym ja chciał "donieść" na kogoś to tylko publicznie,
tak żeby ewentualnie widział kto go wskazał i jakich użył argumentów. A tak za plecami? Pff
:/


To wolisz sie bawić w donosiciela jednocześnie śmiecąc w wątku poświęconym modom? Jak tam wolisz ;]
Wiele razy sami moderatorzy pisali aby sie zgłaszać na mejla więc jest to najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:20, Budo napisał:

To wolisz sie bawić w donosiciela jednocześnie śmiecąc w wątku poświęconym modom? Jak tam wolisz
;]
Wiele razy sami moderatorzy pisali aby sie zgłaszać na mejla więc jest to najlepsza opcja.


Połowa tego forum to śmietnik, więc argument to żaden. Najwyżej będe zajmował typowo polską postawę, kiedy coś złego się dzieje to odrwacam głowę gdyż się bardzo śpieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć życzenia dwóm Moderatorom, a mianowicie TYHE i RobeNowi. Już rok jak pilnie strzegą Forum przed zalewem spamu. Oczywiście do życzeń dołączam resztę Moderatorów i pracowników CDP, oraz tych, którzy przyczynili się do rozwoju portalu.

Wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 23:16, nathanadler napisał:

Prośba do modków możecie mi statusik przywrócić na Cenega Poland żeby potem nie było zgrzytów,
bo coś się zepsuło


Takie coś to na maila, tutaj może nikt nie zauważyć, a głowy nie dam, ale takie coś musi zrobić Pracownik CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 23:19, In The End napisał:

Pytanko do ? tego kto wie. Czy jak napiszę np. obrazek może być drastyczny to czy mogę
go wstawić?


Raczej NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 23:16, nathanadler napisał:

Hejka

Prośba do modków możecie mi statusik przywrócić na Cenega Poland żeby potem nie było zgrzytów,
bo coś się zepsuło


To raczej do Soleili/Leo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 23:34, RobeN napisał:

> Hejka
>
> Prośba do modków możecie mi statusik przywrócić na Cenega Poland żeby potem nie było zgrzytów,

> bo coś się zepsuło
>

To raczej do Soleili/Leo


Ok thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się