Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 17:17, Tyler_D napisał:

>Można było to inaczej załatwić,
> gdyby charakter pokrzywdzonego pozwoliłby mu trochę pomyśleć i nie używać >wulgaryzmów

A wiesz że ty teraz też się powtarzasz? ;-)

E nie raczej nie to do czego się odniosłeś napisałem pierwszy raz (to o tym, że Prosiaq mógł zrobić inaczej), przy okazji powtarzam to czego Ty nie potrafisz zrozumieć. ;/

Dnia 02.01.2010 o 17:17, Tyler_D napisał:

> Po co?
Bo nas to mierzi, bo mamy swoje zdanie na ten temat i tyle odwagi by tu w tym miejscu
o tym mówić. Czy to wciąż za mało?

hahah. Stary, to tylko forum. Skoro taki odważny to np. jedź do USA i zacznij pytać się władze amerykańskie czemu mamy dalej wojnę w Iraku, Afganistanie itp. Pokaż im jaki jesteś fajny i że twoje zdanie też powinno się liczyć... ;d, a nie bawisz się w błahostkę. Z forum robisz poligon do walki porównywalny do walczenia o wolność w wojnie xd.

Dnia 02.01.2010 o 17:17, Tyler_D napisał:

>Jesteś Prosiaq by za przeproszeniem pluć się o swoje?;/
Shlafrok już ci to maksymalnie streścił. Paniał?

Streścił i cytując jego "ja czy Ty" mogę tylko powiedzieć, jak mnie spotka nie zasłużona kara to nie zniżę się do poziomu "walki o swoje" w tym temacie, tylko postaram się to załatwić w miarę spokojnie poza stroną gramu przez gadu lub formularz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:07, Tyler_D napisał:

To wszystko prawda tyle że w cywilizowanych serwisach blokada sajta / bloga / whatever
=/ brak dostępu do tekstów.


No więc powinien wybrać cywilizowany serwis, nie wiem co się ludzie tak upierają żeby tu bloga prowadzić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:23, Tyler_D napisał:

/.../

Może powtórzę, bo wyciąłeś całą odpowiedź i odnosisz się do posta, jakby jej nie było i jakbym powiedział jedynie "pytanie zbyt ogólne": Są zasady działalności na gram.pl, w przypadku GSów bardziej liberalne, ale nie dowolne. Wspomniane słowa nie są przyzwoleniem na łamanie regulaminu korzystania z serwisu.

Dnia 02.01.2010 o 17:23, Tyler_D napisał:

No do takich wniosków to myślę że każdy sam doszedł ale dzięki ...

I dalej zadaje pytania dotyczące tej kwestii? Doprawdy dziwne. Kwestia udzielenia kopii też została już wyjaśniona (nie, nie możesz wiedzieć więcej), więc nie wiem co jeszcze chciałbyś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:25, Jakli napisał:

E nie raczej nie to

No chyba tak:

Zgadzam się z Tobą w 100 procentach, choć może bluzganie na innych nie było dobrym pomysłem.

W sumie to modzi się wypowiadali w sprawie Prosiaqa, w sumie to nie nasza sprawa już. Teraz wszystko zależy od samego Prosiaqa jak to rozegra ;].


>przy okazji powtarzam to czego Ty nie potrafisz zrozumieć. ;/
Ja to rozumiem tylko ty najwidoczniej nie potrafisz zrozumieć że ludzie mogą mieć inne zdanie niż ty. Co z tego że to samo powtarzam skoro większość nie przyjmuje tego do wiadomości choćbym to wykładał nie wiem jak łopatologicznie? Liczę że w końcu ktoś zrozumie. ;-D
>Stary, to tylko forum.
Thank you cpt obvious.
>Skoro taki odważny to np. jedź do USA i zacznij pytać się

Dnia 02.01.2010 o 17:25, Jakli napisał:

władze amerykańskie czemu mamy dalej wojnę w Iraku, Afganistanie itp. Pokaż im jaki >jesteś
fajny i że twoje zdanie też powinno się liczyć... ;d,

Bezsensowne hiperbole rulz. Idź poćwiczyć gdzieś indziej bo logicznej analogii tu nie ma.
>a nie bawisz się w błahostkę.
Ja się bawię? Po prostu zbijam argumenty innych którzy tu wpadli ... a zabawa to swoją drogą. ;-D

Dnia 02.01.2010 o 17:25, Jakli napisał:

Z forum robisz poligon do walki porównywalny do walczenia o wolność w wojnie xd.

Nie moja wina że tak to odbierasz, pretensje możesz mieć tylko do siebie.

Dnia 02.01.2010 o 17:25, Jakli napisał:

Streścił i cytując jego "ja czy Ty"/cut

No i ok ... więc jak my mamy inną taktykę to co ci to przeszkadza? Nie zabraniaj ludziom czegoś czego ty byś nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2010 o 17:36, Hellmut napisał:

Może powtórzę, bo wyciąłeś całą odpowiedź i odnosisz się do posta, jakby jej nie było


ouch, ta hipokryzja aż boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:36, Hellmut napisał:

w przypadku GSów bardziej liberalne, ale nie dowolne.

Ale są one bardzo niedopracowane a sam widzisz do czego to prowadzi a to nie pierwszy taki przypadek i zapewne nie ostatni. Przydałoby się to jakoś uregulować i zmienić. Nie ... nie chodzi mi o tomiszcze "wolno xxx, nie wolno yyy" ale o ogólne opracowanie co jest ok a co nie bo to co widzimy teraz nie nadaje się zbytnio do użycia. Fix''d regulamin please.

Dnia 02.01.2010 o 17:36, Hellmut napisał:

I dalej zadaje pytania dotyczące tej kwestii?

To że Prosiaqa można będzie kiedyś tam odbanować i dać mu wgląd do jego tekstów to żadna nowina - każdy kto jako tako jest zaznajomiony z forum doszedłby to takich wniosków. Co chcę wiedzieć? Hm ... wątpię żeby Prosiaq czekał aż łaskawie mr W go odbanuje i da mu możliwość zrobienia kopii bo jak sądzę wypiął się na ten serwis. A to że ktoś z was po prostu ze zwykłej ludzkiej życzliwości wyśle mu jego teksty choćby na maila wątpię więc to chyba na tyle.

rob006 - ja też nie wiem ale sądzę że Prosiaq znajdzie sobie lepsze miejsce. :-P Zresztą daleko szukać nie musi. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle ;).
ad moich powtórzeń. Nie wydaje mi się bym dokładnie napisał kilka razy "gdyby pomyślał i nie zachował się wulgarnie" takiej sentencji za dużo razy nie było ;P
ad twoich powtórzeń. Każdy rozumie, że Prosiaq ma prawo do swoich tekstów. ;) Przy okazji szanuje innych zdanie. Coś Ci się uroiło chyba, że tak nie jest. (Nie napisałem, że Prosiaq nie ma prawa do swoich tekstów)
ad "bezsensownej hiberboli". sory to Ty wyolbrzymiasz problem forumowy z tekstem "mamy odwagę powiedzieć ....", porównanie ma sens, bo i tu i tu nic nie zdziałasz, a problem wydaje się być w odbiorze twoich postów na podobnym poziomie, bo mimo wszystko i tu i tu mamy jakiś tam zamach na naszą wolność... ;P
ad zbijania argumentów. Nie zbijasz niczyich argumentów żądając odpowiedzi do czegoś co Ciebie NIE DOTYCZY.
Szczęśliwie chyba jednak Hellmut już Ci powiedział o co chodzi.
Ad tego co będziesz robił. Rób jak chcesz mi to rybka, ale nie zdziw się jak dostaniesz kolejnego degrada, w swojej karierze ;).
EoT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2010 o 17:51, Jakli napisał:

Ad tego co będziesz robił. Rób jak chcesz mi to rybka, ale nie zdziw się jak dostaniesz
kolejnego degrada, w swojej karierze ;).


świetnie Cię to forum wytresowało, że degrad w twoich oczach jest tak straszną karą, która czeka każdego, kto ma odwagę się postawić i oczekuje odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale chyba wiesz, że mimo wszystko degrad do degrada i masz bana ;).

Postawić się? Mam przytaczać znowu przykład z USA i Irakiem? ;P To tylko forum. A waszych wypowiedziach wygląda to tak jakbyście walczyli o coś czego i tak nie osiągniecie.
Przy okazji daj sobie spokój ze stwierdzeniami w stylu "świetnie Cie forum wytresowało", bo to brzmi dosyć nieodpowiednio z ust innej osoby korzystającej z tego samego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:47, Tyler_D napisał:

wątpię żeby Prosiaq czekał aż łaskawie mr W go odbanuje i da
mu możliwość zrobienia kopii bo jak sądzę wypiął się na ten serwis.


O nowych rzeczy sie dowiaduje. Wypialem sie na ten serwis? Kiedy? Gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:51, Jakli napisał:

ad twoich powtórzeń. Każdy rozumie, że Prosiaq ma prawo do swoich tekstów. ;)

No chyba nie bardzo [ nie, nie mówię o tobie ]. Wystarczy poczytać ten temat ...
>Coś Ci się uroiło chyba, że tak nie jest.
Nie, nic mi się nie uroiło. U fail. :-P

Dnia 02.01.2010 o 17:51, Jakli napisał:

ad "bezsensownej hiberboli". sory to Ty wyolbrzymiasz problem forumowy z tekstem Jak sam zauważyłeś przez ostatnie parę stron przewija się głównie kilka, kilkanaście osób, tak po jednej jak i drugiej stronie barykady. Nie ... niczego nie wyolbrzymiam. Po proste pewne osoby nie potrafią najwyraźniej przyjąć do wiadomości że o takie "bzdety" [ w ich mniemaniu ] można się bulwerosować. Tylko potem nie miejcie do innych pretensji jak czyjś brak reakcji będzie was coś kosztował ... to porównanie jest bardziej życiowe niż myślisz. Sprawa jest pomiędzy Prosiaqiem a modami - to fakt ale nic przecież nie stoi na przeszkodzie by my - jak userzy i po części czytelnicy jego bloga zabierali w tym momencie głos. Co nie? No właśnie.

>porównanie ma sens, bo i tu i tu nic nie zdziałasz,
Powtarzasz się ... w dodatku bezpodstawnie. ;-D

Dnia 02.01.2010 o 17:51, Jakli napisał:

ad zbijania argumentów. Nie zbijasz niczyich argumentów żądając

Prosząc. Taka mała subtelna różnica ...
>odpowiedzi do czegoś

Dnia 02.01.2010 o 17:51, Jakli napisał:

co Ciebie NIE DOTYCZY.

Ale może dotyczyć, swoją drogą dotyczyŁO bo byłem w podobnej sytuacji więc co teraz powiesz?

Dnia 02.01.2010 o 17:51, Jakli napisał:

Ad tego co będziesz robił. Rób jak chcesz mi to rybka, ale nie zdziw się jak dostaniesz
kolejnego degrada, w swojej karierze ;).

Wisi mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 18:03, Tyler_D napisał:

Mówiłem o postawie Prosiaqa ... Wojman - czytajże te posty ze zrozumieniem ... Plis.


W tym rzecz, ze czytam ze zrozumieniem. Tobie tez polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 18:07, Wojman napisał:

W tym rzecz, ze czytam ze zrozumieniem.

Trzeba było przeczytać całe zdanie a nie wybierać część cytatu. Trochę zawile to napisałem ale myślę że inni zrozumieli to tak jak trzeba. Polecam przeczytać parę ostatnich stron a i nie wybierać cytatów bez kontekstu. Serio.
>Tobie tez polecam.
A to przepraszam apropo której mojej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A ja tak już poza ogólną ,,dyskusją" chciałbym zapytać z jakiej to racji nie możecie udostępnić (chociażby i przesłać) Prosiaqowi jego tekstów?
Ni cholery tego zrozumieć nie mogę. BAN - mimo, ze nie zgadzam się z tym, wiem, że macie prawo. Ale to? Jedyne wytłumaczenie jakie widzę, to zwykłe ,,nie, bo nie", dla okazania swojej przewagi. A jeśli tak, to jest to zachowanie czysto piaskownicowe.
Czy to tak trudno? Pokazać trochę dobrej woli, pomyśleć, pójść na kompromis. I zakończyć tą sprawę. Tak bardzo lubicie afery?
Sądząc po ich ilości - tak. Ale w to też nie chcę mi się wierzyć, tym bardziej, ze miałoby to się dziwnie do waszej funkcji na tym forum.
Gdzie tu jaka logika?

I powtórzę raz jeszcze- Prosiaq ma prawo do swoich tekstów, aby je kasować, kopiować... może je nawet zmieniać gdziekolwiek by one nie były (chyba, że zwiąże się stosowną, jasną i klarowną umową, pod którą złoży podpis) i mimo tego, że miejsce w którym je udostępniał przestało być jego.
W takim wypadku Wy, jako portal jesteście zobowiązani oddać mu jego własność. W przeciwnym razie będzie to zwykła kradzież. Co na forum, gdzie obowiązują takie a nie inne zasady dot. piractwa (kradzieży) byłoby dziwne.


Proste rozwiązanie - Wy oddajecie mu teksty, jego tu nie ma, a sprawa z wolna przycicha. I znów mamy ,,ład i porządek" a przynajmniej coś zbliżonego.
Czy moderatorzy nie zobowiązują się, poprzez swą funkcję, do utrzymywania ładu i porządku za wszelką cenę?
No więc?

Przypomnę jeszcze, że z historii wiemy, że utrzymywanie ładu poprzez zastraszanie, kary i i zabójstwa (zabójstwo jest też wykluczeniem kogoś z danej społeczności, co -przekładając na świat wirtualny -równa się BANom na forach) nigdy nie było dobrym wyjściem i prędzej czy później kończyło się źle.
Dla rządzących, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć prośbę do któregoś z moderatorów?
Bo jak ja to zrobię, to wyjdzie, że się podlizuję, albo co...
Ogólnie chodzi mi o to, kto ile postów wypisał w ciągu ostatnich dwóch dni w tym wątku. Proponuję uwzględnić tylko tych, co wypisali powyżej 10 postów. Wyjdzie nam, kto najbardziej zaangażował się w (tu wpisać, w co się zaangażował, bo ja straciłem wątek). Będzie można mieć jakiś pogląd na sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 18:13, cedricek napisał:

W takim wypadku Wy, jako portal jesteście zobowiązani oddać mu jego własność. W przeciwnym
razie będzie to zwykła kradzież. Co na forum, gdzie obowiązują takie a nie inne zasady
dot. piractwa (kradzieży) byłoby dziwne.

gdzie ty tu widzisz kradziez ? nikt mu tych tekstow nie zabral, poprostu chlopak dzieki uprzejmosci gram.pl mial mozliwosc ich pokazania. bylo fajnie, ale skoro te teksty byly takie wazne to dlaczego ich sobie gdzie indziej nie zapisal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 18:13, cedricek napisał:

A ja tak już poza ogólną ,,dyskusją" chciałbym zapytać z jakiej to racji nie możecie
udostępnić (chociażby i przesłać) Prosiaqowi jego tekstów?


Wyjasnialismy juz ta kwestie. Trzeba bylo robic kopie zapasowa tekstow. Nie robil to jego problem, a nie moj. Jemu sie nie chcialo zrobic kopii zapasowej, mnie sie nie chce archiwizowac i wysylac jego tekstow. Jestem tu od pilnowania porzadku, a nie od robienia backupow.

Dnia 02.01.2010 o 18:13, cedricek napisał:

może je nawet zmieniać gdziekolwiek by one nie były (chyba, że zwiąże się stosowną, jasną
i klarowną umową, pod którą złoży podpis) i mimo tego, że miejsce w którym je udostępniał
przestało być jego.


Akceptowal regulamin i doskonale wie co oznacza BAN.

Dnia 02.01.2010 o 18:13, cedricek napisał:

W takim wypadku Wy, jako portal jesteście zobowiązani oddać mu jego własność.


Nie mamy obowiazku prowadzic archiwizacji jego tekstow. To lezy tylko i wylacznie w jego kwestii. BAN jest konsekwencja jego czynow i wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl jaki byłby bałagan gdyby każdy zbanowany żądał potem oddania tego co napisał w formie tekstów na gramsajcie czy też postów na forum. Byłaby niezła rozróba ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się