Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2010 o 01:16, TetraGramaton napisał:

Wszyscy głosujemy do gram.pl za wylaniem tego czerwonego mohera - tora.


Nie chcę podcinać ci skrzydeł, ale wybory dopiero na jesieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 01:14, TetraGramaton napisał:

Kiedyś przepowiedziałem upadek moderatorstwa Tyhe, Piotrka, kNOTA.


Lepiej zajmij się czymś bardziej pożytecznym niż przepowiedniami, bo takie to każdy potrafi - "jutro wzejdzie słońce", "Kaczyński nie będzie wiecznie prezydentem", "Za 364 dni skończy się ten rok".

Każdy moderator w końcu w ten czy inny sposób odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bogów Chaosu... człek idzie dumać nad sprawami tego świata, próbuje zgłębić odwieczne jego tajemnice przy wsparciu płynów wzbogacanych etanolem, nie ma go raptem trzy doby w pobliżu...a tu od razu takie hece się wyrabiają.

Bloody he'', zawsze najlepsze odcinki muszę oglądać z powtórek.

A tak na marginesie, mała notka do grona "radosnych rewolucjonistów", może któremuś trafem dziwnym zechce się to przeczytać. Tych kilku osób, które żyją nadzieją że gdy wbiją do tematu, zrobią borutę, to w ten sposób coś zmienią (prawdopodobnie świat na lepsze). Uwaga, Kolumb zbliża się do Ameryki, będzie odkrycie: uzyskujecie tylko efekt odwrotny. Gdyby ów anti-Wojman resistance oparł się tylko i wyłącznie na tych kilkunastu, może więcej osobach, które stać na jakąś konstruktywną krytykę, rozmowę przy użyciu sensownych & porządnych argumentów i rzeczową dyskusję (nawet jeśli druga strona ją zlewa), to być może, jest jakiś 1 promil szansy, jakiś zielony by tu z łaski swej wpadł i pomyślał, że cosik nie gra. A takto... rozpoczyna się 84 runda meczu "Woj vs Reszta Świata", od razu wpada jakiś radosny ludź, pobluzga pobluzga aż poleci, a Najbardziej Kochany Mordek 2009 roku dzięki temu może powiedzieć sobie i szefostwu "Widzicie? Jestem potrzebny!".

Wiem że niewiele już mądrego uczą teraz w szkołach, ale jakaś odrobina logiki...kapkę...naprawdę...?...nic z tego?...nie? Okej, fook this bollocks, who cares...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 23:22, Szarakus napisał:

Takie mam pytanie: czy w przeciągu bodajże 3-4 lat, jaśnie Wojmanie, nie mógłbyś chociaż
raz odpuścić użytkownikowi? Naprawdę, czy tak ciężko jest wykazać się empatią? ;@ Godzina.
Godzina, nie więcej, ''amnestii'' GSa na szybki backup twórczości aż tak by zaszlachtowała
twoje ego? Rozumiem głupią batalię o papierosa przy avku, wtedy się żrecie i jedziecie
po sobie właściwie dla jaj (no chyba, że to wszystko było na poważnie, ale wtedy ciężko
by mi było wyobrazić sobie spaczenie umysłu tegoż pana Moda...), ale tutaj chodzi o coś
naprawdę dużego i ważnego. Okaż się człowiekiem w końcu ;/


Przeszło przez zaporę betonową czy nadal będziemy udawać bezmózgiego robota odpier*alającego
pracę, panie Wu?


Wojman, ja nie próbowałem wykrzesać z siebie najbardziej miłego posta w historii i jeszcze w dodatku o bólu głowy na marne. Oczekuję odpowiedzi. Chociażby degrada. Przynajmniej pościk nie przeszedłby bez echa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko powiem ze na tym forum sie chyba nikt nie czuje dobrze bo Moderatorzy sa niesprawiedliwi i zeby nie było później ze coraz mniej osób odwiedza forum.gram.pl
Za odezwanie się można oberwać bana albo degragata ale cóz
ja narzie tu bede ale widze inne fora lepsze a te to wielke dno
nie ma tu zadnej zyczliwosci , tylko jest wiecej ludzi chamskich , nietolerancyjnych

A o Moderatorach lepiej juz nie móic bo jak bym wyraził swoja opinie , nawet sie nie da okreslic ich w sposób kulturalny , a juz Wojman bedzie nominowany do najgorszego moderatora biorac pod uwage wszystkie fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to byś się wziął za swoją pisownię i sztukę wypowiadania się. Wojman zrobił Ci coś, że go tak nienawidzisz? On wykonuje swoją pracę i tyle, a że to nie wszystkim się podoba... Było durne JP/100%, to może wymyślicie sobie JW/100%? Proszę Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, lepiej żeby mod rozdawał awanse i dawał sobie włazić na łeb. Być może popełnił błąd, ale kwestia poszkodowanego i krzywdziciela dotyczy ich - nie nas.

A w temacie - naprawdę by się przydał nowy nabór, bo ogarniacie obecny całokształt forum z trudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko nie rozumiem ludzi którzy bronią kolesia którego pewnie wogóle nie znają , a takze nie rozumniem tego jak ktos zostaje obrażony i sie broni a własnie njwiecej obrywa
to podejsc do tego tak dostałes w policzek to nastaw drugi , czy jakos inaczej

mskarpeta
a Ty najpierw oczysc swoje podwórko a potem pouczaj kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, proszę, używaj znaków interpunkcyjnych.
Po drugie, znają nie znają, ale byli jego czytelnikami, rozmawiali z nim na sajcie i z pewnością był dla nich kimś. Nie rozumiem tylko tego, co chciałeś przekazać w dalszej części wpisu. Możesz jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale tak Jego bronili ze doszło do wulgaryzmów
Ale powiedz Mi jedno czy broniac jego to osiagneli by cos ? Czy w taki sposób Wojman by zrobił dobry uczynek ?

Chodzi o to ze miałem cos do Ciebie ? czepiasz sie o moje słownictwo , wiec najpierw oczysc swoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że doszło do wulgaryzmów, to tylko przez paru uszytkofnikuf, którzy strzelili strasznego bulwersa, zamiast podjąć konstruktywną obronę Prosiaqa. Nie, nie osiągnęli nic, ale to już ich sprawa. W każdym bądź razie, nie potępiam tego wystąpienia. Wojman robi swoje, a to, że innym się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 12:46, Ostrowiak napisał:

A w temacie - naprawdę by się przydał nowy nabór, bo ogarniacie obecny całokształt forum
z trudem.

Kandydatury można wysyłać cały czas. Jak do ekipy trafi coś konkretnego, to kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale Wojman nie potrafi siegnąc po inne srodki tylko czuje sie jak Król ............ wiec szkoda sie wypowiadac na ten temat bo zaraz oberwe bana za nie wiadomo co ,zaraz wojman znajdzie jakis powód i mnie sie ukaże

Ludzie nie potrafią czegos w kulturalny sposób tylko siegają po najgorsze srodki .
Wiec ja te osoby co sa za kolesiem Prosiaq napisali by jakąs prosbe razem do Wojmana
To Prosiaqa powinien walczyc z Moderatorami dogadac sie jakos nie obrazając nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 13:13, gumisfajnymis napisał:

tak ale Wojman nie potrafi siegnąc po inne srodki tylko czuje sie jak Król ............

Raczej jak dozorca. Cóż, taka robota. A środki? Przecież nie on je sobie wybiera.

Dnia 03.01.2010 o 13:13, gumisfajnymis napisał:

wiec szkoda sie wypowiadac na ten temat bo zaraz oberwe bana za nie wiadomo co ,zaraz
wojman znajdzie jakis powód i mnie sie ukaże

Wtedy koniecznie zrób mu zdjęcie i wstaw no tematu Zdjęcia forumowiczów:)

Dnia 03.01.2010 o 13:13, gumisfajnymis napisał:

Ludzie nie potrafią czegos w kulturalny sposób tylko siegają po najgorsze srodki .

No właśnie, ciągle tylko chamstwo i obraźliwe zwroty:/

Dnia 03.01.2010 o 13:13, gumisfajnymis napisał:

Wiec ja te osoby co sa za kolesiem Prosiaq napisali by jakąs prosbe razem do Wojmana

Petycja? Zapewne nic nie wskóra jeśli Dosiaq się pod nią nie podpisze.

Dnia 03.01.2010 o 13:13, gumisfajnymis napisał:

To Prosiaqa powinien walczyc z Moderatorami dogadac sie jakos nie obrazając nikogo

No, już walczyć próbował i widzisz co się stało, więc chyba jednak dogadać się.

Ech, cała ta akcja przypomina sprawę pewnego reżysera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedna rzecz ciekawi, jak Prosiaqowi tak zależało na tekstach to czemu sobie ich na kompie nie zapisywał i czemu zamiast robić zadymę to nie napisał z prośbą o odzyskanie tekstów i spróbować to jakoś spokojnie załatwić, nawet jakby z Wojmanem się nie dogadał to z Hellmutem, a tak walnął focha i sobie poszedł, chyba mu wcale na tych tekstach nie zależało tylko chciał zrobić zadymę na forum. A tam, jednak mało mnie to obchodzi. Już się uspokoiło, więc niech tak pozostanie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 14:35, Albii napisał:

Mnie jedna rzecz ciekawi, jak Prosiaqowi tak zależało na tekstach to czemu sobie ich
na kompie nie zapisywał i czemu zamiast robić zadymę to nie napisał z prośbą o odzyskanie
tekstów i spróbować to jakoś spokojnie załatwić, nawet jakby z Wojmanem się nie dogadał
to z Hellmutem, a tak walnął focha i sobie poszedł, chyba mu wcale na tych tekstach nie
zależało tylko chciał zrobić zadymę na forum. A tam, jednak mało mnie to obchodzi. Już
się uspokoiło, więc niech tak pozostanie. ;p

Bo wierzy, że gram.pl z dnia na dzień nie odetnie mu dostępu do swoich tekstów. Też tak bym zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak długo Prosiaq prowadził aktywnie sajta ale było to co najmniej parę, paręnaście miesięcy jeżeli nie dłużej. I robił to i robił i żadnej afery ani problemu nikt nie miał. Robił sobie kopie ale przecież nie na bieżąco [ zwłaszcza że notki dawał właściwie codziennie a nawet po kilka dziennie ]. I nagle sruu - wszystko to co napisał idzie w piach [ tymczasowo ale zawsze ] i co? To się nazywa działanie pod wpływem impulsu - miał do tego prawo - zrobił jak zrobił. Poza tym ktoś tutaj wspominał o tym że w tych tekstach nie było nic takiego co by przedstawiało jakąś większą wartość - co z tego? Nawet jeśli nie były to jakieś teksty naukowe, felietiony ani nic cennego to sam fakt że autor napisał tego sporo [ a można to traktować jako swoisty dziennik ] już się nie liczy? Nie liczy się że poświęcił na to sporo czasu i pisał też DLA SIEBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się