Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2010 o 17:38, Albii napisał:

Starscream@ Hmmm... Przyjemnie by Ci się czytało posty, gdzie w każdym zdaniu
powtarzałoby się słowo np: "Kurw@" ? Nie wiem jak kiedyś, ale zaglądały tu kiedyś także
dzieci. No, ale nieelegancko tak klnąć. Albo np: powiedziałbym " Kurw@ nadal nie rozumiesz
mojego posta" i potem. Ups... palec mi się zsunął, chciałem powiedzieć, do mojego przyjaciela
Kury, że nie rozumie mojego posta. Nie mam nic do tego posta o kolorowych jajkach, czy
co tam było, ale jakby to na każdym kroku. No, ale racja. Lepiej niech moderatorzy ganiają
po forum i cenzurują posty zamiast zająć się czymś ważnym.

Napisałem " w takich przypadkach", wiadomo ze jak ktos przesadza to ostrzezenia/degrady itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:38, Albii napisał:

Jeżeli nawet to co się stało ?

Ośmieszył się w naprawdę kiepskim stylu.
>Powiedział, że nie jest nieomylny. Zginął ktoś ? Ucierpiał

Dnia 08.02.2010 o 17:38, Albii napisał:

ktoś ?

Wtopił się na bardzo prostym tekście - to raz, nie potrafił się wybronić - to dwa, ciągle powtarzał te same gadki - to trzy. Przeczytałeś mojego ostatniego posta? Chyba nie ...
>Nie, jakbyście nie ciągnęli tego, że się pomylił to On nie musiałby się tłumaczyć.
Sugerujesz że wskazywanie komuś jego błędów jest złe? No wybacz.

Dnia 08.02.2010 o 17:38, Albii napisał:

I co Wam to daje, te ciągłe narzekanie, szukanie każdego możliwego sposobu >by wejść nowemu
modkowi w odbyt i zniechęcić go do forum ?

Wybrali nowego modka - to są nasze reakcje - proste? Proste. Poza tym - wątpię żebyśmy "my" a ja na pewno nie chcieli "wejść nowemu modkowi w odbyt".
>Ja osobiście wolę jakiegoś wesołego ludzkiego moderatora niż >maszynę >bez >uczuć.
A ja wolałbym kogoś rozgarniętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, mentalność Polaków jest straszna. Wszyscy narzekają na władzę, na brak ustaw, na nowych moderatorów. Ale żeby samemu coś w tym kierunku zrobić to już nie ma komu. Przyznam, że mi tez nie podoba się nowy moderator, ale co mi tam. A nuż się sprawdzi. Wątpię czy znalazłby się taki kandydat, który każdemu by pasował(Budo nie liczymy, to nie człowiek ;)). Jeśli ja zostałbym wybrany, ciekawi mnie ile osób podniosłoby krzyk. W większości byliby to ludzie, którzy nie zamienili ze mną ani jednego słowa, czy to realnie, czy na gg/forum. Ale cóż począć, żyjemy w konformistycznym społeczeństwie i to jeszcze dłuugo się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:53, Rick napisał:

Jejku, mentalność Polaków jest straszna. Wszyscy narzekają na władzę, na brak ustaw,
na nowych moderatorów. Ale żeby samemu coś w tym kierunku zrobić to już nie ma komu.

Zgadzam sie co do mentalnosci Polakow ale akurat userzy na tym forum nie maja prawa głosu, chyba ze w ankietach o grach:p
I dobrze po co oddawac wladze w ręce byle kogo:p Jestem przeciwny demokracji, napisalem to tylko jako sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:53, Rick napisał:

Jejku, mentalność Polaków jest straszna.


Powiedział dumny mieszkaniec Azerbejdżanu. Poważnie, popieranie swoich racji argumentem obwiniającym cały naród zamieszkujący taki wafel na mapie Europy jest śmieszne. Podobno stereotypy nie maja racji bytu? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:57, Ostrowiak napisał:

> Jejku, mentalność Polaków jest straszna.

Powiedział dumny mieszkaniec Azerbejdżanu. Poważnie, popieranie swoich racji argumentem
obwiniającym cały naród zamieszkujący taki wafel na mapie Europy jest śmieszne. Podobno
stereotypy nie maja racji bytu? -.-

Tylko ze u nas sie to widzi na co dzien więc trudno to nazwac stereotypem:p. Co innego nazywanie nas zlodziejami i nierobami na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:45, Tyler_D napisał:

Ośmieszył się w naprawdę kiepskim stylu.

Ja odebrałem jego wypowiedź trochę ironicznie, a raczej żartobliwie, bo odpowiedział przyjmując dosłowne znaczenie tych słów. Ja często rozpatruję kontekst wypowiedzi uwzględniając emotki. ":P" według mnie nie oznaczało powagę wypowiedzi.

>Przeczytałeś mojego ostatniego posta? Chyba nie ...
Znowu zostaniesz zaskoczony. Przeczytałem! :)

Dnia 08.02.2010 o 17:45, Tyler_D napisał:

Sugerujesz że wskazywanie komuś jego błędów jest złe? No wybacz.

Nie sugeruję, ale ile razy można to powtarzać, że ktoś się pomylił. Pomylił się, Ty mu to wskazałeś, On się przyznał i koniec imprezy. Nie rozumiem czemu to ciągnąć.

Dnia 08.02.2010 o 17:45, Tyler_D napisał:

Wybrali nowego modka - to są nasze reakcje - proste? Proste

Tutaj moderator sam się zgłosił. Chce poświęcić swój czas, by na forum było lepiej. Co innego, że wszyscy mają to gdzieś i narzekają, że taki moderator anie inny. W takim razie zgłosić "dobrego" według narzekających moda.

>Poza tym - wątpię żebyśmy"my" a ja na pewno nie chcieli "wejść nowemu modkowi w odbyt".
Raczej chodzi mi o przenośnię, a nie dosłowne tłumaczenie. ;)

Dnia 08.02.2010 o 17:45, Tyler_D napisał:

A ja wolałbym kogoś rozgarniętego.

Masz Wojmana. :D A jak on wg. Ciebie jest za mało rozgarnięty, to jak mówiłem, zgłoś swojego moderatora. :)

Rick@ Ja tam się z Tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2010 o 17:55, Starscream napisał:

Zgadzam sie co do mentalnosci Polakow ale akurat userzy na tym forum nie maja prawa głosu,
chyba ze w ankietach o grach:p

A ten przypięty post, to ja przepraszam co?
Jesli chcecie zostac Moderatorem albo macie jakiegos sensownego kandydata na to stanowisko to wyslijcie nam maila za pomoca formularza ze strony www.gram.pl/moderator

Z reguły, jeśli zgłaszasz swojego kandydata, oznacza to, że go lubisz/popierasz/pasuje Ci. Ale to tylko reguła.

Ostrowiak->Patrz, jak siedzę tu całymi dniami i skarżę się na forum, na moderatorów, a potem na rząd i Kaczyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 18:04, Rick napisał:

Ostrowiak->Patrz, jak siedzę tu całymi dniami i skarżę się na forum, na moderatorów,
a potem na rząd i Kaczyńskich.


Phi, a na Rosjan, tych wrednych Irlandczyków kradnących pracę, na Obamę, Haiti i Małysza to nie? ;o Jak typowe polskie zrzędzenie, to całkowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 18:04, Rick napisał:


> Zgadzam sie co do mentalnosci Polakow ale akurat userzy na tym forum nie maja prawa
głosu,
> chyba ze w ankietach o grach:p
A ten przypięty post, to ja przepraszam co?
Jesli chcecie zostac Moderatorem albo macie jakiegos sensownego kandydata na to stanowisko
to wyslijcie nam maila za pomoca formularza ze strony www.gram.pl/moderator


Z reguły, jeśli zgłaszasz swojego kandydata, oznacza to, że go lubisz/popierasz/pasuje
Ci. Ale to tylko reguła.

No i mamy nowego moda, o co chodzi?:) To o czym pisales czyli wplywanie zamiast narzekania to bardziej by sie tyczylo np. glosowania ilu moderatorow jeszcze potrzeba, itp, nie mowie tu o glosowaniu a) b) c) tylko o tym zeby ludzie z ekipy gram.pl (admini) sie tym interesowali od czasu do czasu i rozpatrywali propozycje userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo odpowiedział

Dnia 08.02.2010 o 18:01, Albii napisał:

przyjmując dosłowne znaczenie tych słów.

Nie trzeba być Einsteinem by wiedzieć o co tak naprawdę chodziło Piotrkowi, poza tym nie tylko ja zauważyłem że wdowiak się wtopił a sam nie potwierdził tego że pisał ''dosłownie''.
>Przeczytałem! :)
Ale chyba nie zrozumiałeś.

Dnia 08.02.2010 o 18:01, Albii napisał:

Nie sugeruję, ale ile razy można to powtarzać, że ktoś się pomylił.

"Wtopił się na bardzo prostym tekście - to raz, nie potrafił się wybronić - to dwa, ciągle powtarzał te same gadki - to trzy. Jak długo? Aż do skutku. ;-D

Dnia 08.02.2010 o 18:01, Albii napisał:

Tutaj moderator sam się zgłosił.

Ale ktoś musiał jego kandydaturę zaakceptować.
>Co

Dnia 08.02.2010 o 18:01, Albii napisał:

innego, że wszyscy mają to gdzieś i narzekają, że taki moderator anie inny.

Nie każdy kto coś chce zrobić nadaje się do tej czy owej roboty. Ja w tym przypadku mam duże wątpliwości w jakość jego "pracy".

Dnia 08.02.2010 o 18:01, Albii napisał:

Masz Wojmana. :D

Jego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2010 o 18:07, Starscream napisał:

No i mamy nowego moda, o co chodzi?:) To o czym pisales czyli wplywanie zamiast narzekania

Jeśli ktoś na kogoś narzeka, to logiczne jest, że sądzi, że ktoś inny byłby w tej roli lepszy. Tylko ja się teraz pytam, czy Ci co teraz grzmią zgłosili swojego kandydata? Jeśli tak, to nie ma sprawy. Jednak jeśli nie, to z czystej przyzwoitości niech zamilkną i pozwolą mu robić swoje. Jak się nie sprawdzi, droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilku kandydatów na oku - jeden definitywnie powiedział że jest na nie, reszta - bodaj dwóch już nie zagląda na gram a jak już zagląda to tylko do ''swoich'' tematów a o pisaniu czy dłuższych dyskusjach nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacek Majchrowski powiedział niedawno słowa, które wywołały burzę wśród kibiców Wisły: "nigdy nie zejdziemy na psy". Forum też miało nie zejść. A jednak...

Moim skromnym zdaniem wybierając nowego moderatora należałoby się przyjrzeć, w jaki sposób dany osobnik prezentował się w czasie pobytu tutaj. Bo gdyby zrobić listę 10 najśmieszniejszych postów, to 9 byłoby nowego moderatora. Myślałam, że równamy w górę a nie w dół. I ktoś, kto swego czasu potrafił napisać "kułkiem" będzie mnie pouczał co mam pisać i jakimi słowami? Parodia. Nie dziwię się, że coraz więcej osób stąd ucieka.

@@Rick
Niekoniecznie. Dla mnie niepotrzebny jest nowy moderator a już na pewno nie ten, który został wybrany :D Wiec to, że wyraziłam krytyczne zdanie odnośnie tego wyboru nie oznacza, że kogoś innego widziałabym w tej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 16:42, Budo napisał:

> Nie znasz moich kontaktów z Volvoxem...

Myślałem, że Volvox jest hetero...


Może to Budyniowi nie przeszkadza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 18:18, Tyler_D napisał:

Ja miałem kilku kandydatów na oku - jeden definitywnie powiedział że jest na nie,/.../


A dziwisz, się że jest na nie? Bo ja jakoś się nie dziwię. Wybory na moderatora jeszcze trwają, więc nie jest powiedziane, że następny nowy moderator będzie lepszym kandydatem. Chociaż znając życie, to również przyszykujecie mu bardzo "miłe" przywitanie...

Masz kandydata, co za problem go zgłosić, lepiej ponarzekać...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ty chamie, a ze mną nie rozmawiałeś. Co więcej, nie chciałeś napisać mojej kandydatury :/


*Wipu nuci, patrząc na odpowiednie osoby*
"You’ll burn in hell, yeah you’ll burn in hell,
Burn in hell, yeah you''ll burn in hell for your sins."
^_______^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 18:25, Isildur napisał:

A dziwisz, się że jest na nie?

Nie dziwię się.
>Wybory na moderatora jeszcze

Dnia 08.02.2010 o 18:25, Isildur napisał:

trwają, więc nie jest powiedziane, że następny nowy moderator będzie lepszym >kandydatem.

Wątpię i to mocno że jakikolwiek nowy się znajdzie.

Dnia 08.02.2010 o 18:25, Isildur napisał:

Chociaż znając życie, to również przyszykujecie mu bardzo "miłe" >przywitanie...

To zależy tylko i wyłącznie od niego tak jak w twoim przypadku.

Dnia 08.02.2010 o 18:25, Isildur napisał:

Masz kandydata, co za problem go zgłosić, lepiej ponarzekać...

Zrozumiałeś co napisałem wyżej? Jeden powiedział że się nie zgadza - reszta nie zagląda tu wcale / nie jest aktywna / zagląda sporadycznie. Wykonując proste procesy myślowe można dojść do wniosku że skoro ich tu ''nie ma'' to tym bardziej nie mieliby ochoty bawić się w moderkę. To jest BARDZO proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się