Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2010 o 23:24, Albii napisał:

Okaże się, że ten tajemniczy modek poleciał do
Szwajcarii zrobić sobie operację plastyczną i upozorować swoją śmierć w wypadku samochodowym
i zacznie nowe życie pod innym imieniem i nazwiskiem!


O rany, rozpracowali mnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 23:26, Wojman napisał:

O rany, rozpracowali mnie... ;)


Wojmanie teraz możesz się przyznać jakie planowałeś alter-ego ;). Czyżby to miałbyć ten "Fojman"? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 23:32, Jakli napisał:

Wojmanie teraz możesz się przyznać jakie planowałeś alter-ego ;). Czyżby to miałbyć ten
"Fojman"? ;D

Nie, to alter ego już działa, nosi niemieckobrzmiącą ksywkę na forum, w avatarze prezentuje logo pewnej marki samochodowej i grasuje w wątku o Moderatorach po północy.

Innymi słowy, nigdy nie widziałem go na własne oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 00:17, Hellmut napisał:

Innymi słowy, nigdy nie widziałem go na własne oczy ;)

Ciekawe kto to może być... Aaa! Eee... nie, to nie może być On... A może ?! Nieee... Moja latarnia intelektu ostatnio nie świecie zbyt jasno, więc z samego rana wyruszę do detektywa Rutkowskiego w celu poproszenia go o pomoc w znalezieniu opisywanego przez Ciebie osobnika. Jakbyś kiedykolwiek go ujrzał gdzieś to daj mi znać! Od tego zależą losy świata! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż to czekam na rozwikłanie tej jakże arcyciekawej historii i skromnie bądź troszkę mniej przyznam, że wciąz marzy mi się telewizja więc może jednak napiszemy do Maćka Fridka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no,Wojman już kompletnie przesadza.. W wątku o CD-Action zadałem pytanie na temat tamtejszego forum i co? DEGRAD -2 za spam, LOL. Ciekawe, gdzie miałem zadać pytanie na temat forum cdaction, skoro tam mi nie działa, a nie chciałem zakładać nowrgo tematu dla forum cdaction, bo i po co? :(
EDIT: Nie jest źle, degrad -2 a tu przodownik ;)
EDIT: Pomyliło mi się z przewodniczącym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 11:27, Harrolfo napisał:

Ciekawe, gdzie miałem zadać pytanie na temat forum cdaction, skoro tam mi nie działa, a nie chciałem zakładać
nowrgo tematu


Na przykład drogą mailową, pisząc do administratorów/moderatorów tamtejszego forum/serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To za co zarabiles BANa na innym forum zupelnie nas nie obchodzi. Forum gram.pl nie jest miejscem dla wyjasnien dlaczego na innym dostalo sie BANa. Od tego jest mail/formularz kontaktowy tamtego serwisu. Widac nie tylko tutejszym Moderatorom podpadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 11:27, Harrolfo napisał:

/.../ Ciekawe, gdzie miałem zadać pytanie
na temat forum cdaction

Oczywiście, że na gram.pl. W końcu po to istnieje ten serwis - żeby się wyżalać na temat banów na innych stronach... (nie lubię ironii, ale tutaj pasuje jak ulał).

Dnia 29.03.2010 o 11:27, Harrolfo napisał:

skoro tam mi nie działa, a nie chciałem zakładać nowrgo tematu
dla forum cdaction, bo i po co? :(

Dobre pytanie - po co? Bo widzisz, tak ku sprostowaniu, pytanie nie było o forum jako tako, tylko o Twojego bana. A ja się zapytam: Co przeciętnego usera gram.pl obchodzi Twój ban dany na innym forum, że aż zasługuje to na dyskusję w wątku o CD-Action? Takie dyskusje proszę przeprowadzać z administratorem/moderatorem odpowiedniego serwisu odpowiednią drogą, na forum jest to traktowane jako spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziaem jeszcze, ze to ban i chciałem się dowiedzieć co to...A na tamtym forum nie działał mi formularz kontaktowy, więc chciałem się dowiedzieć od pracownika tamtego forum, który wypowiada się w wspomnianym wątku, co sie stało.
Anyway - ok, będę starał się wypowiadać tylko na odpowiednie tematy w odpowiednich wątkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, nie Ty pierwszy i nie ostatni dostałeś bana - ja również zostałem przyblokowany na pewnym znanym serwisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 15:29, Hellmut napisał:

Nie martw się, nie Ty pierwszy i nie ostatni dostałeś bana - ja również zostałem przyblokowany
na pewnym znanym serwisie ;)


No ładnie Hellmut na gramie aniołek, a na innych portalach recedywa ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 15:48, Jakli napisał:

No ładnie Hellmut na gramie aniołek, a na innych portalach recedywa ;]?

Nie, skutek uboczny używania komputerów w szkolnej bibliotece - wspólne IP kazało wstydzić się za czyiś trolling :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że się wcinam ale wg. mnie kara zbyt ostra. Jak ktoś ma problemy techniczne z grą i na forum zwróci się z pomocą to też będzie spam ? Przecie co Nas obchodzą czyjeś problemy ? Niech pisze do producenta, czy gdzieś, a nie nam forum zaśmieca. W dodatku w takiej sytuacji ten kto ma problemy tech. może napisać do pomocy technicznej, a taki zbanowany nie, bo... zgadnijcie... został zbanowany i nie może.
-------------------------------------------------------------------------------
Was moderatorów też coś takiego wkurza w njusach gramowych ?
-------------------------------------------------------------------------------
No dobra jak Wojman twierdzi, że -2 się należy, to tak jest. Ale wg. mnie lepiej jakbyście zabrali się za karanie piratów, trolli(pomijając mnie) itd. niż osób, które szukają pomocy. Nie będę podważał, zdania moderatora bo i tak to nic nie da, ale chcę pokazać jak to wygląda z mojego pkt. widzenia.

Ps. podkreśliłem to wg. mnie by było wyraźnie widać, że to jest TYLKO moje zdanie. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na WT imitujący realne statusy też jest paragraf.

A ja za adwokata nie będę robił, bo i tak jest to nagminnie uprawiane na tym poletku. Wbrew pozorom nie offtopiczę, bo ja z zapytaniem.

Czy GRam.pl dalej przysyła wam te minipaczuszki za wytrwałość? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 16:25, Ostrowiak napisał:

Na WT imitujący realne statusy też jest paragraf.

Właśnie, że nie. ;] Co innego podszywanie się pod moderatorów, bądź członków ekipy. Dostałem już za to kiedyś warna. xD A WT musiałem zmienić, by męskość pewnego delegata nie cierpiała podczas rozmów ze mną. ;D (oczywiście nie chodzi tutaj o Ciebie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 16:13, Albii napisał:

Sorki, że się wcinam ale wg. mnie kara zbyt ostra. Jak ktoś ma problemy techniczne
z grą i na forum zwróci się z pomocą to też będzie spam ?

Jak na forum pojawi się dział, w którym będzie można zwracać się z zapytaniami dotyczącymi kar na innych forach internetowych to damy znać. Ale póki co jest to spam.

Dnia 29.03.2010 o 16:13, Albii napisał:

No dobra jak Wojman twierdzi, że -2 się należy, to tak jest. Ale wg. mnie lepiej
jakbyście zabrali się za karanie piratów, trolli(pomijając mnie) itd. niż osób, które
szukają pomocy.

a) Karanie spamerów nie wyklucza karania trolli i piratów,
b) Ty nie jesteś wyjęty spod regulaminu, więc nie próbuj się nawinąć ;)
c) Nie mpomagamy osobom, którym nie jesteśmy w stanie pomóc (a dotyczy to bana na innym forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 16:13, Albii napisał:

Sorki, że się wcinam ale wg. mnie kara zbyt ostra. Jak ktoś ma problemy techniczne
z grą i na forum zwróci się z pomocą to też będzie spam ?


Nie, szczegolnie, ze mamy podforum Pomocy Technicznej i tam mozna zadawac pytania jesli ma sie problem ze sprzetem czy grami. I tak sporo uzytkownikow problem techniczny umieszcza w zwyklym, ale my wtedy zmieniamy kategorie na odpowiednia. Jesli na tym forum bedzie podforum z pytaniami o to dlaczego w innych serwisach ktos dostal BANa to takie pytania bedziemy tam tolerowac. Poki co nie ma, zatem mamy do czynienia ze zwyklym spamem. Nas naprawde nie interesuje czy i kto i za co dostal jaka "nagrode" na innym forum. A jesli dostal to niech wyjasnia sprawe w miejscu, w ktorym zostala ona przyznana.

-------------------------------------------------------------------------------
Na marginiesie: Jesli przeciwnika nie mozesz pokonac to go polub.
-------------------------------------------------------------------------------

Dnia 29.03.2010 o 16:13, Albii napisał:

No dobra jak Wojman twierdzi, że -2 się należy, to tak jest. Ale wg. mnie lepiej
jakbyście zabrali się za karanie piratów, trolli(pomijając mnie)


Acha, innych piratow i trolli mamy "nagradzac" a ciebie nie. :) Kazdy troll by tak chcial. :)

Dnia 29.03.2010 o 16:13, Albii napisał:

Ps. podkreśliłem to wg. mnie by było wyraźnie widać, że to jest TYLKO moje zdanie. ;)


A my przeciez nie zabraniamy miec wlasnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie, szczegolnie, ze mamy podforum Pomocy Technicznej... etc...
Hmmm... dobra, tutaj wygrałeś. Zły przykład dałem, racja. No ale jakby ktoś w temacie o jakieś gierce napisał "Chciałem sobie dzisiaj zagrać w xxx i pojawił się komunikat, że moje konto zostało zablokowane do yyy, wie ktoś o co może chodzić ?" Bądź coś podobnego, tylko zwrócone do jakiegoś admina gry, który wypowiada się w tym temacie, to też byłby degrad ?

Dnia 29.03.2010 o 17:41, Wojman napisał:

Na marginiesie: Jesli przeciwnika nie mozesz pokonac to go polub.

Ja nikogo nie chcę pokonać, a moderatorów lubię. Co innego z ich decyzjami. ;]

Dnia 29.03.2010 o 17:41, Wojman napisał:

Acha, innych piratow i trolli mamy "nagradzac" a ciebie nie. :) Kazdy troll by tak chcial. :)

Ja jestem dziecko specjalnej troski, więc liczę na specjalną wyrozumiałość. xD

Dnia 29.03.2010 o 17:41, Wojman napisał:

A my przeciez nie zabraniamy miec wlasnego zdania.

No ja wiem o tym, ale zaznaczyłem to, by nie było, że podważam Wasze decyzje i twierdzę, że jest inaczej niż w rzeczywistości jest. Nie chcę wprowadzać nikogo w błąd. : P

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się