Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2010 o 18:37, Albii napisał:

/.../

W sprawie przykładu - analogia byłaby taka, że ktoś dostał bana na jakimś np. serwerze gry, i wiedząc że jego admin się tutaj wypowiada zasypuje go pytaniami w stylu "co to za ban?" "za co ten ban?" itd. Rzeczywiście, spam. Mało jest sposobów komunikacji z odpowiednimi osobami, że trzeba to robić na gramie? A surowość kary, przypominam, może być podyktowana także innymi czynnikami (kartoteką np.).

Dnia 29.03.2010 o 18:37, Albii napisał:

Ja nikogo nie chcę pokonać, a moderatorów lubię. Co innego z ich decyzjami. ;]

Tu akurat chodziło o reklamy w newsach ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 18:37, Albii napisał:

Zły przykład dałem, racja. No ale jakby ktoś w temacie
o jakieś gierce napisał "Chciałem sobie dzisiaj zagrać w xxx i pojawił się komunikat,
że moje konto zostało zablokowane do yyy, wie ktoś o co może chodzić ?" Bądź coś podobnego,
tylko zwrócone do jakiegoś admina gry, który wypowiada się w tym temacie, to też byłby
degrad ?


Nie, szczegolnie, ze mamy podforum Pomocy Technicznej i tam mozna zadawac pytania jesli ma sie problem ze sprzetem czy grami. Gdzies juz podobna odpowiedz na podobne pytanie zamieszczalem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 18:44, Hellmut napisał:

Mało jest sposobów komunikacji z odpowiednimi osobami, że trzeba to robić na gramie?

No ale jakby tylko na servie podane były dane kontaktowe do admina, albo tylko na tym servie, czy w grze byłby podany regulamin ? ;)

>A surowość kary, przypominam, może być podyktowana także innymi czynnikami (kartoteką np.).
O! I tutaj dobrze, że zaznaczyłem, że to moje zdanie. Bo jak mogę mówić, czy kara sprawiedliwa, czy nie jak nie wiem, czy użytkownik był karany itd. ? No właśnie, głupotą jest twierdzić coś nie mając pełnych informacji na temat sprawy. ;) Ale z tego co widzę i z tego co wiem mam prawo twierdzić, że kara zbyt surowa.

Dnia 29.03.2010 o 18:44, Hellmut napisał:

Tu akurat chodziło o reklamy w newsach ;)

Ech... jakby Wojman dałby to w połowie swojej dłuższej wypowiedzi to bym się domyślił... Ech... przyzwyczaiłem się, że reklamy są denerwujące i wsadzane w środku jakieś dłuższej, bądź ciekawszej wypowiedzi, a to mnie nie zdenerwowało, więc nie pomyślałem o tym z tej strony. Wybacz. ;D

Dnia 29.03.2010 o 18:44, Hellmut napisał:

Pozdrawiam.

Również. ;]

Wojman@ Czyli jakby ktoś w podforum pomocy tech. napisał, że go zbanowano w jakieś gierce i nie wie za co, to nie byłoby w tym nic złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 18:58, Albii napisał:

No ale jakby tylko na servie podane były dane kontaktowe do admina, albo tylko na tym
servie, czy w grze byłby podany regulamin ? ;)

Polecam jednak, aby czas i energię poświęcić na coś bardziej pożytecznego niż gdybanie ;) Nie zmienia to faktu, że dopytywanie się o kary z innych forów jest traktowane jako spam.

Dnia 29.03.2010 o 18:58, Albii napisał:

>A surowość kary, przypominam, może być podyktowana także innymi czynnikami (kartoteką
np.).
O! I tutaj dobrze, że zaznaczyłem, że to moje zdanie. Bo jak mogę mówić, czy kara sprawiedliwa,
czy nie jak nie wiem, czy użytkownik był karany itd. ?

Masz jeszcze tego Kreuza? Pokryj go drugim złotkiem, bo nareszcie zjawia się ktoś, kto nie uważa, że "wie lepiej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Polecam jednak, aby czas i energię poświęcić na coś bardziej pożytecznego niż gdybanie ;)
Racja. W takim razie idę sobie poświęcać czas na coś innego. ;) Po za tym trochę trudno coś pisać nie znając sprawy. Powtórzę się i powiem, że z mojego punktu widzenia wygląda to zbyt ostro, by nie było Wam za milutko. ;p

Dnia 29.03.2010 o 19:05, Hellmut napisał:

Masz jeszcze tego Kreuza? Pokryj go drugim złotkiem, bo nareszcie zjawia się ktoś, kto nie uważa, że "wie lepiej" ;)

Ano mam. Schowałem go w bezpiecznym miejscu. Przed chwilą wyciągnąłem go z mojego sejfu, by następnie zanieść go do kuźni najlepszego kowala w mojej osadzie i pozłocić go. :)

Pozdro.

20100329192249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Hellmut...

Zmieniłeś nazwę tematu, która była historyczna!!!
Toć to była nazwa jeszcze z forum cdprojekt.info!!!

Zero poszanowania dla tradycji...

Oj... oj... oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja doskonale wiem, że nazwa ta ma historyczne konotacje!

Nic straconego, nazwę można zawsze przywrócić, jeżeli się nie przyjmie ;)

Tak poważnie: podobno wypowiadający się w temacie tak chcieli. Jeżeli okaże się to nieprawdą, to wrócimy nazwę i amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 19:58, Hellmut napisał:

Ależ ja doskonale wiem, że nazwa ta ma historyczne konotacje!


Ba, pisano o niej magisterki ;]

Dnia 29.03.2010 o 19:58, Hellmut napisał:

Nic straconego, nazwę można zawsze przywrócić, jeżeli się nie przyjmie ;)


Mam nadzieję, że tak się stanie (to znaczy zostanie przywrócone do stanu poprzedniego).

Dnia 29.03.2010 o 19:58, Hellmut napisał:

Tak poważnie: podobno wypowiadający się w temacie tak chcieli. Jeżeli okaże się to nieprawdą,
to wrócimy nazwę i amen.


Cóż, ja żem widział tylko jedną osobę, która chciała zmiany, kilka olało, kilka uznało, a reszta nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 17:41, Wojman napisał:

I tak sporo uzytkownikow problem techniczny umieszcza
w zwyklym, ale my wtedy zmieniamy kategorie na odpowiednia.

No to pewnie z tego powodu, że tam mało kto odpowiada :). Zadawałem tam chyba 2-3 razy pytanie i jedyne odpowiedzi jakie dostawałem to "nie wiem" i raz "spróbuj przestawić", a potem żebym "zadzwonił do serwisu" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 21:41, Albii napisał:

Stara nazwa już przywrócona


I w takich chwilach widać dokładnie, kto ma władzę na forum : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 21:49, Mohair napisał:

> Stara nazwa już przywrócona

I w takich chwilach widać dokładnie, kto ma władzę na forum : D


Niekoniecznie ;P. Gdyby moderator się uparł to i wyszło by na jego, ale ponieważ nikt nie chce się użerać to raz można odstąpić ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2010 o 21:51, Jakli napisał:

Niekoniecznie ;P. Gdyby moderator się uparł to i wyszło by na jego, ale ponieważ nikt
nie chce się użerać to raz można odstąpić ;].


Chyba, że np. Hellmut nazwę zmienił, bo znalazł pogróżki w swojej skrzynce emailowej : D
Któż to może wiedzieć, nieprawdaż ? ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 21:55, Mohair napisał:

Któż to może wiedzieć, nieprawdaż ? ; >


Sugerujesz, że na gramie mamy społeczność mafijną ;)? (abstrachując od tematu forumowej mafii ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2010 o 22:01, Jakli napisał:

Sugerujesz, że na gramie mamy społeczność mafijną ;)?


Ja nic nie sugeruję, ale wystarczy tylko spojrzeć na avatar Pana W. , żeby wiedzieć z kim się zadziera ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 22:03, Mohair napisał:

Ja nic nie sugeruję, ale wystarczy tylko spojrzeć na avatar Pana W. , żeby wiedzieć z
kim się zadziera ;-D

Ostatnio wyszło, że Wojman ma alter-ego, teraz wyjdzie, że jest Agentem CBA szukającym mafijnych powiązań gramu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się