Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2012 o 04:49, Wojman napisał:

> Miałem sobie zrobić konto na cdprojekt.pl

Nie dość, że troll to jeszcze mnie straszy. :D


Oj, ja już na cdprojekt.pl byłem wiele razy ;) Potem jakoś przestałem przychodzić i skończyło się na tym że zapomniałem hasła ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no ale to "pozdrawiam" na końcu postu też się liczy :) Pisałem w nocy. Słowo "degregat" nie istnieje, wiem. "Degrad" miałem napisać, mój błąd. Mam nadzieje że tego konta mi nie skasujecie. Mógłbym się kłócić o to że ten gość co mi odpisał "nie płacz" też powinien dostać coś za prowokację, ponieważ mnie sprowokował. Może żaden użytkownik nie uznał mojego postu jako shader775 za śmieszne, ja w każdym razie bawiłem się świetnie, nie wiem może jestem jakimś psycholem. I nie uważaj też drogi moderatorze że będę przychodził z każdym nowym kontem i trollował, Mam kilka e-maili więc teraz zaczynam na nowo. O ile mi pozwolisz...

Pisze się naive. Nie naiv... Remis za tego "degregata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 10:35, damiank495 napisał:

Mam kilka e-maili więc teraz zaczynam na nowo. O ile mi pozwolisz...

Każdy może sobie założyć tyle adresów e-mail i kont ile zapragnie dlatego ban idzie na osobę a nie na konto. Jeśli chcesz mieć jakąkolwiek szansę powrotu na forum przeczytaj uważnie posta Hellmut''a (jeśli regulaminu Ci się nie chce) i zwróć uwagę że poprawną drogą odwołania od decyzji moderatora jest formularz. Nie zdziw się jednak jeśli odpowiedź będzie odmowna bo dostałeś już przecież wyraźne ostrzeżenie przed banem co zdecydowałeś się zignorować.
Na to konto oczywiście wędruje ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 10:35, damiank495 napisał:

Słowo "degregat" nie istnieje, wiem. "Degrad" miałem napisać, mój błąd.

Nie sądzę, że wiesz, bo ciągle używałeś złej formy. Ale nie to jest najważniejsze w tym temacie.

Dnia 21.02.2012 o 10:35, damiank495 napisał:

Mam nadzieje że tego konta mi nie skasujecie. Mógłbym się kłócić o to że ten gość co mi odpisał "nie płacz" też > powinien dostać coś za prowokację, ponieważ mnie sprowokował.

Różnica między prowokatorem, a prowokowanym jest ogromna.
To jest tak, jakby na przykład ktoś pokazał Ci środkowy palec i wyprzedził jadąc na swoim pasie, a Ty byś za nim pojechał na czerwonym świetle i stwarzając zagrożenie na drodze. Potem policjantom też byś tłumaczył się przez "musiałem, bo mnie sprowokował"?
I kto byłby rzeczywiście winny?
Podpowiedź: ty, bo to ty stworzyłeś zagrożenie, nie ta druga osoba.

Dnia 21.02.2012 o 10:35, damiank495 napisał:

Może żaden użytkownik nie uznał mojego postu jako shader775 za śmieszne, ja w każdym razie bawiłem się świetnie,

Niestety, a może i stety forum z założenia jest dla większej ilości osób niż jedna ;)

Dnia 21.02.2012 o 10:35, damiank495 napisał:

Mam kilka e-maili więc teraz zaczynam na nowo. O ile mi pozwolisz...

Z tego, co wiem, to multikonta są zakazane w regulaminie.

Dnia 21.02.2012 o 10:35, damiank495 napisał:

Pisze się naive. Nie naiv... Remis za tego "degregata"

Nie masz racji. Po niemiecku pisze się bez "e" na końcu ;)

W każdym razie, żeby było ogólne, wnoszące coś stwierdzenie na końcu:
Moderacja na tym forum jest bardzo dobra (zazwyczaj ;) i czujna, więc nie ma sensu pisanie postów całkowicie dla jaj. Jasne, w poście może się coś takiego pojawić, ale muszą one nieść jakąś normalną treść (vide wypowiedzi EvelineV i moje w pewnym wątku :)
Pozdrawiam.

EDIT:
O, widzę, że już jest banan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 10:51, Harrolfo napisał:

Z tego, co wiem, to multikonta są zakazane w regulaminie.


Nie są zabronione. Co więcej wiemy, że są tacy użytkownicy, którrzy po dojściu do Własnotytułowca zakładają nowe konto po to, aby znów się wspinać po szczebelkach gramowej kariery. I nam to nie przeszkadza. Jeśli jednak ktoś sobie zakłada drugie konto i na nim rozrabia będąc przekonany, że na głównym nic mu się nie stanie to niestety czeka takiego użytkownika rozczarowanie. Trollowania i łamania regulaminu nie lubimy, więc "nagrodzone: może zostać każde konto użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę, nie wiedziałem, że są osoby, których aż tak jara zdobywanie statusów ;)

Przy okazji - warto byłoby zaktualizować regulamin. Jest tam napisane na przykład, żeby się nie ogłaszać na forum, a jak wiemy jest odpowiedni temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 02:04, Hellmut napisał:

BAN.


Już ja Wam powiem jacy są moderatorzy... No po prostu! Jak mogłeś to zrobić zanim "damiank485" zaspokoił moją ciekawość?

No po prostu nie wierzę, już wiecie jacy są moderatorzy :/. Wszystko co trzeba zrobić, robią przed czasem :<. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Modki małe "MorDKI" :P Święta tuż tuż [Kolejne już. Kurcze jak szybko strzelił czas od ostatnich życzeń Bożonarodzeniowych jakie tu Wam składałem :O]
Przyszły kolejne i Wam inwigilatorom i szpiegusom forumowym też się należy. Nie wiem jaka pogoda u was za oknem ale u mnie szaro a nawet ze śniegiem XD więc "Ciepłe święta" nie wchodzą tu jeśli chodzi o pogodę w rachubę.
Wszystkiego naj w te święta. Spędźcie czas z rodzinką/znajomymi odejdźcie od komputera/gramu :P, [tak wiem zalatuje hipokryzją ale staram się zbudować jakiś nastrój :P] mniej bananów [ale dla troli jak najwięcej]
Oraz pamiętajcie o jednym.. Modzie, piłeś ?!, nie graj! XD.
Życki i jajka lecą doOlamagato gramowego pisarza/murarza tekstów [ja Ci już kiedyś pisałem. Weź lepiej książkę napisz ;-)] Hellmuta No przykro mi Cibie jakoś zbytnio nie znam ale może kiedyś poznam. Oby nie przy Bananie/degradzie. Wojmana My to się chyba jeszcze w Diablo ]I[ spotkamy ;-). Isildura również. [Kup to Diablo III nie rezygnuj. Choć łącze słabe ty daj rade!] Karharota ? XD A my to się jeszcze chyba w temacie o Anime spotkamy mam kilka pytań..
No i to chyba wszyscy. Chyba o nikim nie zapomniałem...

PS:
Aaaaa i łapcie ode mnie z miejsca wiadro wody na lany poniedziałek

20120407222112

20120407222136

20120407222143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i nawzajem. Jestem kiepski w składaniu życzeń więc powiem prosto i krótko Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa :)

Poza tym Pozostałym Moderatorom jak i Ekipie gram.pl oraz Wam Użytkownikom tego serwisu również życzę Wesołych Świąt :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 22:21, Braveheart napisał:

Karharota ? XD A my to się jeszcze chyba w temacie o Anime spotkamy mam kilka pytań..

Pytaj śmiało ;)

Dnia 07.04.2012 o 22:21, Braveheart napisał:

No i to chyba wszyscy. Chyba o nikim nie zapomniałem...

A Volvox? Jak mogłeś o nim zapomnieć? T_T

Za życzenia dziękuję i tak Tobie jak i wszystkim innym gramowiczom (niezależnie od koloru nicka) życzę Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 22:45, Karharot napisał:

Pytaj śmiało ;)

Nowy EPek OAV Hellsinga wyszedł?? XD

Dnia 07.04.2012 o 22:45, Karharot napisał:

A Volvox? Jak mogłeś o nim zapomnieć? T_T

Fakkk. Ale wtopa :C. Volvox wybacz. Jako mogłem zapomnieć o kimś kto ma wręcz kurczaka/kaczkę ? :D [ważne, że żółte] w awatarku ;/ Przyczyną chyba tego jest to, że dawno Ciebie po prostu Volvox nie widziałem i jakoś mi się zapomnieć musiało =.=.
Tamte życki of kors równiez kierowane są do Ciebie.
Rescie gramowiczów również życzę wesołego jajka :D

Pamiętajcie!!. Piliście nie grajcie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 22:52, Braveheart napisał:

> A Volvox? Jak mogłeś o nim zapomnieć? T_T
Fakkk. Ale wtopa :C.


Wszyscy o mnie zapominają ;(


Spoiler

Chyba muszę kilka osób zbanować i wtedy będzie o mnie głośno... od kogo by tu zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 23:29, Volvox napisał:

Wszyscy o mnie zapominają ;(

[Łapie za ramie niczym Tolkienowski towarzysz towarzysza....] spokojnie mówiąc:
Czasem trzeba zapomnieć by pamiętać ;-)

Dnia 07.04.2012 o 23:29, Volvox napisał:



Spoiler

Chyba muszę kilka osób zbanować i wtedy będzie o mnie głośno... od kogo by tu zacząć?


Od tego eeee tam tu ? ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 22:21, Braveheart napisał:

Aaaaa i łapcie ode mnie z miejsca wiadro wody na lany poniedziałek

Nooo to będę miał powodzenie!

Dnia 07.04.2012 o 22:21, Braveheart napisał:

Pamiętajcie!!. Piliście nie grajcie XD

Czemu? Edukacyjnie - wybrać najbardziej skomplikowaną dostępną ścigałkę i zagrać po paru głębszych. Porównać czasy przejazdu (lub długość pokonanej trasy przed rozbiciem pojazdu) z tymi bez "wspomagaczy" :>>

Dnia 07.04.2012 o 22:21, Braveheart napisał:

Od tego eeee tam tu ? ------->

Niestety strzałka prowadzi donikąd :)
I oczywiście dziękuję za życzenia, nawzajem.

@Karharot

Dnia 07.04.2012 o 22:21, Braveheart napisał:

Za życzenia dziękuję i tak Tobie jak i wszystkim innym gramowiczom (niezależnie od koloru nicka) życzę
Wesołych Świąt :)

Tobie również, ale nick wszyscy mają czarny (mam i ja!). No dobra, konsule nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 22:21, Braveheart napisał:

Życki i jajka lecą do Olamagato gramowego pisarza/murarza tekstów [ja Ci już kiedyś
pisałem. Weź lepiej książkę napisz ;-)]

Dzięki za życzenia, książkę piszę. Na razie jest to książka skarg i zażaleń, ale od czegoś trzeba w tym biznesie zacząć... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 00:23, Olamagato napisał:

Dzięki za życzenia, książkę piszę. Na razie jest to książka skarg i zażaleń, ale od czegoś
trzeba w tym biznesie zacząć... ;D


Rozdział "Wredny i Niedobry Wojman" będzie najobszerniejszy czy też temu zagadnieniu zostanie poświęcony cały tom drugi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 01:08, Wojman napisał:

Rozdział "Wredny i Niedobry Wojman" będzie najobszerniejszy czy też temu zagadnieniu
zostanie poświęcony cały tom drugi? :P

Na tą okazję to będzie zupełnie co innego:-).
Szykuj się na cały aż "Pięcioksiąg" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się