Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

///..../// Ciach wiersz bo za długi post by był!!

Nie wiem co bierzesz :D ale daj trochę. XD Z miłą chęcią spróbuje.
Ogólnie rzecz biorąc ... to nie wiem jak to skomentować :)

@Wojman
A widzisz... ostatnio się pytałeś czy o Tobie będzie cykl tomów
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23422
A tu już o was wiersze? piszą XD
Widać Isildur też ma branie i onim również w pradawnych zwojach wspominają!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:18, KrzysztofT napisał:

I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.


Wszystko się zgadza, z tym, że to nie Moderatorzy będą cierpieć katusze, a trolle. Moderatorzy trafią do nieba. Oczywiście to wiesz tylko zapomniałeś przepisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:44, Wojman napisał:

Wszystko się zgadza, z tym, że to nie Moderatorzy będą cierpieć katusze, a trolle. Moderatorzy
trafią do nieba. Oczywiście to wiesz tylko zapomniałeś przepisać?

Nieee. On o tym nie wiedział bo nie zapamiętał całego objawienia końca torllingu na tym forum. ]:-> Coś mi się wydaje, że jego Revelations xD było zbyt mocne by był wstanie je dokładnie spisać. Mózg mu nie wyrobił
Wybacz mu za te kilka błędów bo chłopiec błądzi a chciał dobrze :P


Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:44, Wojman napisał:

> I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.

Wszystko się zgadza, z tym, że to nie Moderatorzy będą cierpieć katusze, a trolle. Moderatorzy
trafią do nieba. Oczywiście to wiesz tylko zapomniałeś przepisać?


To był tak przerażający fragment, że aż się zesrałem w spodnie i nie przepisałem. Pismo mówi : moderator to zło i tak jest! Pismo nie kłamie!

20120416195307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 19:56, KrzysztofT napisał:

To był tak przerażający fragment, że aż się zesrałem w spodnie i nie przepisałem.

Leże xD

Dnia 16.04.2012 o 19:56, KrzysztofT napisał:

Pismo mówi : moderator to zło i tak jest! Pismo nie kłamie!

Czyli ogólnie rzecz biorąc Ty heretyk jesteś ?.. Kiedyś się ludzi za herezję ... paliło tudzież krzyżowano Dziś nazywa się to

Spoiler

banem lub degradem. Ja nic nie sugeruje ani nie podpuszczam nikogo ^^


Bądź za błędy się cierpiało. No kilka mocnych smagnięć bata czasami człowieka "nawrócić" potrafiło :)
Lecz kiedyś czytałem 10 przykazań moderatorskich.
Ostatnie brzmiało.
Szanuj moda swego zawsze możesz mieć gorszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 20:05, Braveheart napisał:

> /.../ > Czyli ogólnie rzecz biorąc Ty heretyk jesteś ?.. Kiedyś się ludzi za herezję ... paliło
tudzież krzyżowano /.../>

Ech, ta czarna legenda!
Jak widać, mało komu chce się sięgnąć do materiałów źródłowyych.
W krajach katolickich, Inkwizycja nikogo ( dla nierozgarniętych powtarzam: NIKOGO!) nie skazywała na karę śmierci przez spalenie na stosie. Inkwizycja orzekała jedynie, czy ktoś jest heretykiem, czy heretykiem nie jest. Jeśli heretykiem był, skazywała go na kary kościelne (np. odmawianie psalmów co wieczór, czasem nawet rano i w południe!) ewentualnie przekazywała władzy świeckiej. A władza świecka skazywała heretyków ( w zależności, czy występowali przeciwko władzy, czy też nie) na odpowiednie (według władzy świeckie!) kary. Przypominam, że czarownice palono w krajach protestanckich, to właśnie Inkwizycja, po zbadaniu sprawy, orzekła, że kto oskarża kogoś o czary jest heretykiem.
Przyznam się, że o krzyżowaniu heretyków nie słyszałem. Możesz podać jakiś udokumentowany przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 15:50, Wojman napisał:

Uprzejmie proszę o nie używaniem epitetów pod adresami różnych firm czy instytucji. Jeśli
jakaś się nie wywiązuje należycie ze swoich zadań można o tym śmiało podyskutować, ale
używanie epitetów jak np. "Cenędza" pod adresem Cenega Poland nie będzie akceptowane.



To ja taki mały ot bo chyba coś mi umknęło - od kiedy to nie jest tolerowane ?
Bo jak pamiętam od lat te zwroty, które nie bez powodu przylgnęły do wielu firm były używane bez żadnych jakiś zgrzytów z waszej strony [już nie wspomnę, że nie jeden moderator tez psioczył na ten czy inny fail owej "cenędzy" która dawała swego czasu ciała niemiłosiernie i dalej w sumie daje, tylko nieco mniej]

Drugie pytanie - takie bardziej z ciekawości...
Czyżby wielcy święci pańscy z kilku firm które są niemiłosiernie nieudolne raptem się obrazil na znane duże fora/serwisy internetowe ?
Bo widzę ostatnio w kilku miejscach próbę podciągania krytyki pod adresem naszych wydawców [i nie tylko naszych z resztą] pod hejt i niniejszym próbe blokowania owej otwartej krytyki [w kilku serwisach nawet jak sie obywają ludzie z uzywaniem takich zwrotów jak ta "cenędza" i zamieszczają konstruktywna rzeczowa krytykę]

Imho ostatnia moda na podciąganie każdej krytyki pod hejt czy krytykanctwo jest iście kuriozalne i zaczyna powoli podpadać pod cenzurę.
Juz pomijam jak nisko to świadczy zarówno o firmach które owej krytyki zniesc nie potrafią i serwisach które ich chore roszczenia popierają [bo chore sa dla mnie takie wymuszane formy cenzury, nota bene takie zwroty jak ten powyżej odnośnie Cenegi Poland można podciągać pod satyrę/szyderę która w naszym kraju nie jest zabroniona i wtedy polityka gramu wobec tej kwestii stoi bardzo słabiutko]

Konkluzja - redakcja chyba jednak niektóre swoje posunięcia powinna przemyśleć dwa razy.
Bo tym torem zmierzamy do drogi gdzie w sumie pasuje tylko zacytować Stefana Friedmana i jego kwestię z drugiej części Killera czyli "To co k*** wolno jak nic nie wolno?!?", niestety moim zdaniem takie bzdurne nakładanie ograniczeń idzie prosta drogą do sztywnej cenzury na korzyść firm które zamiast sie do jakości produktu przykładać wolą ludziom zamykać usta na forach [smutna postawa owych firm oj smutna]

Słowami zakończenia powtórzę się Cenega na miano "Cenędzy" ciężko sobie zapracowała dawaniem ciała latami i to na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 20:20, Pietro87 napisał:

> Uprzejmie proszę o nie używaniem epitetów pod adresami różnych firm czy instytucji.
/.../> Słowami zakończenia powtórzę się Cenega na miano "Cenędzy" ciężko sobie zapracowała dawaniem
ciała latami i to na całej linii.

Dodawaj zawsze "moim zdaniem", wtedy będzie to miało zupełnie inny wydźwięk. Bo tak, jak napisałeś, pretenduje to do miana "prawdy objawionej" i ten/ta firma, o której piszesz, może mieć pretensje i, moim zdaniem słuszne. Ale jak wyrażasz tylko swoją opinię, to już zupełnie inaczej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2012 o 20:28, KrzysztofMarek napisał:

Dodawaj zawsze "moim zdaniem", wtedy będzie to miało zupełnie inny wydźwięk. Bo tak,
jak napisałeś, pretenduje to do miana "prawdy objawionej" i ten/ta firma, o której piszesz,
może mieć pretensje i, moim zdaniem słuszne. Ale jak wyrażasz tylko swoją opinię, to
już zupełnie inaczej wygląda.



No tu w kontekście całego posta podsumowanie wydawało mi się dosyć jasne, oczywiście, że cały post to jest tylko i wyłącznie moja, subiektywna, opinia na temat całego zagadnienia jakie poruszyłem.
Ale nie ma problemu, dobrą rade przyjąłem, w przyszłości zastosuję [tu już mi edycję szlak trafił więc nie podziałam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 11:02, Fumiko napisał:

Staaaaary... Daj mi numer do swojego dilera, też chcę się na taką jazdę załapać...


Mój diler się pomylił i sprzedał mi GHB (pigułka gwałta) w proszku, zamiast amfy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dnia 16.04.2012 o 18:36, KrzysztofMarek napisał:

Widziałeś może kiedyś, jak policjant wlepia mandat innemu policjantowi!?

Nie jednak kiedyś [jak jeszcze oglądałem wiadomości] w Wydarzeniach mówiono o tym jak Policjant wlepił Komendantowi głównemu mandat. Komendant nie został rozpoznany przez policjanta a ten mógł przecież wyciągnąć jakąś odznakę/legitymację/czy inny świstek że jest Komendantem Głównym przez co pewnie by jeszcze został przeproszony, że go nie poznał :). Ten jednak z tego nie skorzystał, zachował się jak porządny obywatel i przyjął należny mandat za przekroczenie prędkości.
Z ciekawości w Google wpisałem kilka fraz i znalazłem na to niezbity dowód :)
http://praca.wp.pl/title,Szef-policji-dostal-mandat,wid,10924854,wiadomosc.html?ticaid=1e4ac

Dnia 16.04.2012 o 18:36, KrzysztofMarek napisał:

Jak długo żyję (a pewnie co najmniej dwa razy dłużej niż Ty!) czego takiego nie widziałem
i pewnie nie zobaczę.

Może i nie zobaczysz ale co nie zmienia faktu, że takie rzeczy się nie dzieją. :P

Dnia 16.04.2012 o 18:36, KrzysztofMarek napisał:

Przecież porządek musi być!

Porządek rzecz święta . Yeaah right

Dnia 16.04.2012 o 18:36, KrzysztofMarek napisał:

Ech, ta czarna legenda!
Jak widać, mało komu chce się sięgnąć do materiałów źródłowyych.
W krajach katolickich, Inkwizycja nikogo ( dla nierozgarniętych powtarzam: NIKOGO!) nie skazywała na karę
śmierci przez spalenie na stosie. Inkwizycja orzekała jedynie, czy ktoś jest heretykiem, czy heretykiem nie
jest. /.../

Może i rzeczywiście się tu trochę zagalopowałem i użyłem nie właściwych wyrazów do danych danej sytuacji [popełniłem kilka błędów rzeczowych] jednak czy czasem nie podchodzisz do niektórych spraw zbyt poważnie i dosłownie ? :>. Co ja się będę tłumaczył... tamten post ma/miał charakter czystko humorystyczny i nic więcej.
Jak widać nie wszyscy wyczuli bluesa :P
Był kolejną odpowiedzią odnośnie jakże humorystycznego posta od którego wszystko się zaczęło.
Czyli tego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23443.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wiadomość do Wojmana :
Hej , pamiętasz jak kiedyś czatowaliśmy? Zapomniałam maila lecz odzyskałam :) możemy znów rozmawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 15:23, PepsiCola napisał:

Mam wiadomość do Wojmana :
Hej , pamiętasz jak kiedyś czatowaliśmy? Zapomniałam maila lecz odzyskałam :) możemy
znów rozmawiać!


A ja myślałem, że do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 15:23, PepsiCola napisał:

Hej , pamiętasz jak kiedyś czatowaliśmy? Zapomniałam maila lecz odzyskałam :) możemy
znów rozmawiać!


Fajnie. :) Mail przypisany do konta działa? Jeśli tak - odezwę się na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 16:01, Isildur napisał:

A ja myślałem, że do mnie :(


Indyk myślał o niedzieli... :P A po za tym wszystko powiem komu trzeba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 16:01, Isildur napisał:

A ja myślałem, że do mnie :(

Ty nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany :P. Jakbyś wiedział ile Ona ma lat to jeszcze by Ci się odechciało wszystkiego ]:->.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2012 o 16:33, Wojman napisał:


Fajnie. :) Mail przypisany do konta działa? Jeśli tak - odezwę się na niego.

Wiedz to jest tak że zapomniałam hasła do niego i po prostu zgadłam. A zmieniać nie chce bo to taki gdzie kieeeeedyś miałam już przyzwyczaiłam się pisać go - palce same lecą. Możemy tu pogadać lub w jakimś temacie albo jeśli jest jakiś czat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:53, Braveheart napisał:

> A ja myślałem, że do mnie :(
Ty nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany :P. Jakbyś wiedział ile Ona ma lat to jeszcze
by Ci się odechciało wszystkiego ]:->.

A skąd ty wiesz ile mam lat? No jeśli wiesz to napisz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 18:03, PepsiCola napisał:

A skąd ty wiesz ile mam lat? No jeśli wiesz to napisz.:P

Swego czasu pisałeś [prawie rok temu], że jesteś bardzo młoda i przyznawałaś się do wieku dokładnie, ze jakies 13 i pół. Więc teraz masz pewnie 14 + kilka miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się