Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Jacy są moderatorzy. Oczywiście, okropni! To potwierdzi nie mniej, niz 5% forumowiczów, a jeden z nich nawet dostał mojego prywatnego bana za to, ze uznał, ze sie moderatorom podlizuję.
Ale ad rem,
Ostatnio na forum CDP awansowałem i na tym forum zmieniłem sobie tytuł z "Weteran Hrabia" na Weteran Ksiżę". Miało być oczywiscie Książę, ale próbowałem, nie wiem ile razy, ale na pewno kilkanaście. Nie wyszło. Nawet Xsiżę zamiast Xsiążę wychodziło. Ale jak poprosiłem o pomoc moderatora, od razu dało się wpisać prawidłowo. Oczywiście, nie bedę pisał którego moderatora poprosiłem,żeby nikt nie wiedział, ze to

Spoiler

Wojman

mi poprawił wpis, no, ale piszę tak ogólnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 18:07, KrzysztofMarek napisał:

Jacy są moderatorzy. Oczywiście, okropni! To potwierdzi nie mniej, niz 5% forumowiczów,
a jeden z nich nawet dostał mojego prywatnego bana za to, ze uznał, ze sie moderatorom
podlizuję.

Pamiętam to jak dziś jak obwieściłeś, że już nigdy nie będziesz wchodził ani odpowiadał na posty gramowiczowi rob006 ]:->

How sweet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 18:18, Braveheart napisał:

Pamiętam to jak dziś jak obwieściłeś, że już nigdy nie będziesz wchodził ani odpowiadał
na posty gramowiczowi rob006 ]:->


Serio? To nawet ja tego nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../> Pamiętam to jak dziś jak obwieściłeś, że już nigdy nie będziesz wchodził ani odpowiadał

Dnia 01.06.2012 o 18:18, Braveheart napisał:

na posty gramowiczowi rob006 ]:->

How sweet ;-)

No, dzisiaj Dzień Dziecka, wiec częściową amnestię mogłem zastosować. Drugą część mogę zamnestionować nieco później. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 18:07, KrzysztofMarek napisał:

Ostatnio na forum CDP awansowałem i na tym forum zmieniłem sobie tytuł z "Weteran Hrabia"
na Weteran Ksiżę". Miało być oczywiscie Książę, ale próbowałem, nie wiem ile razy, ale
na pewno kilkanaście. Nie wyszło. Nawet Xsiżę zamiast Xsiążę wychodziło. Ale jak poprosiłem
o pomoc moderatora, od razu dało się wpisać prawidłowo.

A nie prościej byłoby zmienić sobie tytuł od razu na Weteran Cesarz? Miałbyś bezproblemowo (bo bez polskich znaków) i nie musiałbyś zmieniać tytułu w przypadku kolejnych awansów ;-P
BTW. Gratuluję awansu (mimo, że nie wiem jaki on jest wielki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 21:56, A-cis napisał:

> /..../ > A nie prościej byłoby zmienić sobie tytuł od razu na Weteran Cesarz? Miałbyś bezproblemowo
(bo bez polskich znaków) i nie musiałbyś zmieniać tytułu w przypadku kolejnych awansów
;-P
BTW. Gratuluję awansu (mimo, że nie wiem jaki on jest wielki).

Cysorz, to ma klawe życie...
Może byłoby prościej, ale to awans na forum CDP. Teraz tylko jakieś 4-5 lat i będę miał trzeci własny tytuł - zatem mniemam, ze nawet, jak forum CDP zmieni sie jeszcze ileś tam razy, to własny tytuł zostanie. Ale dalej już nie moge pisać, bo mi któryś z moderatorów wlepi degrad (widzisz, jak sprytnie napisałem post, że jednak jest i o moderatorach? Zmieściłem się w temacie ;-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2012 o 20:06, rob006 napisał:

Serio? To nawet ja tego nie pamiętam :P

Tak serio :D
Ja to jednak pamięć trochę mam.
Mało tego... KM pisał o tym albo w tym temacie albo w temacie o Statusach ;-)
Musiałbyś się zabawić w kerkasa ;-) i przewertować kilka postów wstecz ale wątpię bo wiem, że cenny czas na co innego wolisz poświęcić oraz masz ciekawsze rzeczy do roboty :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozpamiętuję jakoś szczególnie forumowych waśni, więc tym bardziej nie zamierzam ich rozkopywać. Jak KM czuje się lepiej z tym że mógł mnie zbanować, to pozostaje mi się tylko cieszyć. Może mnie banować ile razy tylko zechce. :D Tym bardziej że nie łudzę się nawet że w jakiś sposób bym do niego dotarł argumentami, a jak będzie miał coś ciekawego do powiedzenia, to i tak o tym napisze, więc brak dyskusji z nim jakoś mi nie przeszkadza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składam rezygnację z funkcji Moderatora gram.pl

Kiedy dostałem funkcję Moderatora gram.pl bardzo podobało mi się to, że serwis był w porządku wobec użytkowników i klientów sklepu gram.pl. W dniu dzisiejszym w serwisie pojawił się super news o super gratisie do każdego zamówienia w postaci ponad 80 stron powieści "Diablo III: Zakon".

Ów gratis kilka dni temu opublikował wydawca książki w Poslsce firma Fabryka Słów i co ważne każdy, kto chce może sobie wspomniany fragment ściągnąć i przeczytać. i jest dostępny pod tym adresem: http://fabrykaslow.com.pl/imgs_upload/Media/pdf/Diablo3_Zakon_fragment.pdf

Napisałem więc w tej sprawie maila do szefostwa gram.pl, w którym poinformowałem, że ten gratis wcale gratisem nie jest, a dobrze by było gdyby w serwisie gram.pl pojawił się news o tym, że taki fragment jest dostępny dla każdego, kto chce. Dostałem odpowiedź od Dyrektora gram.pl, którą przytoczę w całości: "W skrócie: nie."

Jako Moderator, użytkownik i klient gram.pl nie popieram i nie akceptuję takiego zachowania wobec Użytkowników i Klientów serwisu, dlatego też w ramach protestu rezygnuję z funkcji Moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 17:47, Wojman napisał:

Jako Moderator, użytkownik i klient gram.pl nie popieram i nie akceptuję
takiego zachowania wobec Użytkowników i Klientów serwisu, dlatego też w ramach protestu
rezygnuję z funkcji Moderatora.

WOW
To zaraz się zacznie... a tak po prawdzie to wielu pewnie w szoku będzie a tak po drugiej prawdzie to pewnie nie zrezygnujesz z tej funkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, faktycznie gram.pl od czasu odsprzedania CD Projektu się bardzo zmieniło, ale forum tworzą użytkownicy a nie administracja głównej strony.

Niemniej jednak- cuda na kiju się dzieją:) Piszesz z polskimi znakami diaktrycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 18:06, Daelor napisał:

To teraz czekam na rezygnację prezesa Laty.


Hahah dobre to, ale może być ciężko :)

Wojman---> powodzenia na nowej drodze życia, zobaczymy co powiedzą zieloni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2012 o 17:47, Wojman napisał:

Składam rezygnację z funkcji Moderatora gram.pl
(...)


Gdybyś złożył rezygnacje sam z siebie albo by cię wyrzucili, to bym przyklasnął i bym ci napisał dobitnie co i jak.

Widzę jednak, że to ty abdykowałeś i to w słusznej sprawie. Nie będę wnikać w to dokładniej ( ;) ), ale ten protest poparty odejściem to będzie czyn godny zapamiętania. Z godnością i zawziętością walcz z tymi, którzy olewają tych, dzięki którym mają pracę i zarobek.

Pzdr i powodzenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się