Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Za samo określenie kogoś w ten sposób nic nie grozi. Co nie oznacza, że nie może to być część większej wypowiedzi, którą już jako spam i wycieczki osobiste jak najbardziej można zakwalifikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, a w zasadzie to wielką prośbę, czy jest możliwość aby odblokować/odbanować moje konto? Zostałem pozbawiony możliwość pisania w 2008 roku, mój mail na którym się wtedy rejestrowałem już nie istnieje, da radę coś z tym zrobić? Prosiłbym o jakąś pomoc, gdzie mógłbym napisać w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 19:59, PanSzpieg napisał:

Witam, mam pytanie, a w zasadzie to wielką prośbę, czy jest możliwość aby odblokować/odbanować
moje konto? Zostałem pozbawiony możliwość pisania w 2008 roku, mój mail na którym się
wtedy rejestrowałem już nie istnieje, da radę coś z tym zrobić? Prosiłbym o jakąś pomoc,
gdzie mógłbym napisać w tej sprawie?


Napisz nam na skrzynkę taka prośbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Isildurze,

Czy mógłbyś odpowiedzieć na moją prośbę? Jaka jest Twoja decyzja? Jakie kryterium musiałbym spełnić, bys był tak łaskawy i cofnął przed Świętami ten Degrad?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam i życzę udanego popołudnia.

J.I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Przejmujesz się tym degradem bardziej niż zbliżającym się końcem świata. Nie minie dużo czasu i znów dostaniesz awans. Wyluzuj trochę i żyj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 17:43, sirufok napisał:

Lol. Przejmujesz się tym degradem bardziej niż zbliżającym się końcem
świata. Nie minie dużo czasu i znów dostaniesz awans. Wyluzuj trochę i żyj dalej.

Akurat zależy mi na utraconej randze, nie będę tego krył.

Uważam również, że przez nadgorliwość moderatora zostałem ukarany nad wyraz nieproporcjonalnie mocno co do rzeczywistego przewinienia. Z samą karą nie dyskutuję, z jej wymiarem tak.

Mam nadzieję, że Isildur odniesie się do tego, co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z mojego doświadzczenia, chyba też dostałem od Isildura degrada za tak naprawdę coś, co uznałem za niską szkodliwość czynu (po prostu nie wykasowałem tego, co było w odpowiedzi a powinno być pod cenzurą). Ale się o to nie kłóciłem, bo w tym nie o to chodzi- dostałem to dostałem, nie ma po co drążyć tematu, po to modkowie są, żeby porządek był. Dlatego też szczerze? Po prostu pisz i tyle. Prosta odpowiedź- zdarza się i tutaj powinien wskoczyć pewien tekst z Forresta Gumpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 17:48, Janek_Izdebski napisał:

Uważam również, że przez nadgorliwość moderatora zostałem ukarany nad wyraz nieproporcjonalnie
mocno
co do rzeczywistego przewinienia. Z samą karą nie dyskutuję, z jej wymiarem
tak.


A mógłbyś może dać linka do tego, według ciebie błędu moderatora? Nie każdy wie o co się rozchodzi, a każdy lubi modkom wytykać błędne decyzje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 17:59, Kakarotto napisał:

A mógłbyś może dać linka do tego, według ciebie błędu moderatora? Nie każdy wie o co
się rozchodzi, a każdy lubi modkom wytykać błędne decyzje. ;)


Linki referencyjne :>
A kolega Janek_Izdebski otrzymał odpowiedź, ale się do niej nie zastosował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 17:59, Kakarotto napisał:

A mógłbyś może dać linka do tego, według ciebie błędu moderatora? Nie każdy wie
o co się rozchodzi, a każdy lubi modkom wytykać błędne decyzje. ;)

Chodzi o wątek o Steam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 18:12, Isildur napisał:

A kolega Janek_Izdebski otrzymał odpowiedź, ale się do niej nie
zastosował ;]

Nie otrzymałem odpowiedzi. Napisałem trzy maile na: isildur@moderator.gram.pl Odpowiesz teraz?

Dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 18:35, Janek_Izdebski napisał:

Ok. W takim razie mógłbyś jeszcze odebrać maila i odpisać? Dzięki.

Nie śmieć już proszę... Odpisałem na maila nie cofnę degrada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko wtrącę i to o dziwo adekwatnie, bo w sprawie moderatorów.

Powyższa sytuacja jest nie tylko przykładem głupoty, ale też waszej niekonsekwencji. Bezsensem było cofanie degrada, a już ponowne go przyznanie to porażka tygodnia. Facet spina się o Delegata (co jeszcze jest śmieszne), wysyła trzy maile (co już jest żenujące), a wy w czymś takim uczestniczycie. Zdegradowany użytkownik robi ostatnimi czasy z tego forum jedynie śmietnik (bold w co drugim poście i komenty często zakrawające wręcz o chamski spam), osobiście dziwię się, że jeszcze bana nie dostał, ale to już tylko moje zdanie. Wy, jako moderatorzy, nie powinniście dopuszczać do tego rodzaju sytuacji.

Trochę powagi i pomyślunku panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 18:39, Isildur napisał:

Nie śmieć już proszę...

Nie śmieć już proszę? Przecież robisz to samo odpisując mu na każdego posta na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się