Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2012 o 18:43, Traitor napisał:

> Nie śmieć już proszę...
Nie śmieć już proszę? Przecież robisz to samo odpisując mu na każdego posta na forum...

Wiem, dlatego sprzątam teraz...
I przepraszam za zaistniałą sytuację, pokasowałem ten spam zostawiłem swojego ostatniego posta.

Nie cofam już degradów bo to tylko bałagan robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa powinna być przede wszystkim załatwiona prywatnie. Wątek o promocjach jest teraz cały zaśmiecony. Tym bardziej, że jest teraz okres przedświąteczny gdzie dużo się dzieje. Zamiast tego mamy kłótnię pomiędzy użytkownikiem a moderatorem, dodatkowo jeszcze publiczną. Nie może tak być. Isildur nie jest tu winny, chociaż trochę za długo przeciągał rozmowę publiczną na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 18:46, Kraju napisał:

Taka sprawa powinna być przede wszystkim załatwiona prywatnie. Wątek o promocjach jest
teraz cały zaśmiecony. Tym bardziej, że jest teraz okres przedświąteczny gdzie dużo się
dzieje. Zamiast tego mamy kłótnię pomiędzy użytkownikiem a moderatorem, dodatkowo jeszcze
publiczną. Nie może tak być. Isildur nie jest tu winny, chociaż trochę za długo przeciągał
rozmowę publiczną na forum.


Już nie jest większość pokasowałem, prosiłem by załatwiał to poprzez maila, dałem mu szansę bo myślałem, że zrozumiał i nie będzie naruszał regulaminu ale się pomyliłem, popełniłem błąd przepraszam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no, co wy chcecie? Dzięki takim osobom jak Janek [ Prince Janek? ;-D ] czy Isi jest chociaż zabawnie. Zwłaszcza jak się na to patrzy z boku, ma dość luźny mówiąc delikatnie stosunek do rang a tym bardziej cała sytuacja jest jeszcze bardziej śmiechowa jeżeli jego avatar przedstawia jego samego. Taki wiek a takie posty ... Cóż ... takie jest życie. :-D

Isi - tak tbh, czasami jesteś nad wyraz nadgorliwy. A nadgoliwość jest gorsza od faszyzmu. A normalni ludzie faszyzmem gardzą. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 18:46, Kraju napisał:

Isildur nie jest tu winny, chociaż trochę za długo przeciągał
rozmowę publiczną na forum.

I to się wyklucza. Sprawę winno się załatwić szybko, po męsku, albo stricte prywatnie. Jak dla mnie za takie zachowanie (nie chodzi mi tylko o dzisiejszą sytuację) nie powinien być warn czy degrad, a perm ban, ale co ja tam jako szary użytkownik wiem.

Przynajmniej śmietnika nie ma. Isildur posprzątał, to się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 18:51, Tyler_D napisał:

Isi - tak tbh, czasami jesteś nad wyraz nadgorliwy. A nadgoliwość jest gorsza od faszyzmu.
A normalni ludzie faszyzmem gardzą. ;-)


Zrobiłem mu przysługę, ale widać to było bez sensu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja jest po prostu żenująca. Śmieszna to była na początku, teraz jak się to czytało to jedyne co było można zabawnego zrobić to strzelić facepalma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno Ty na zdjeciu? Bo z zachowania to bym ci dal moze z 13 lat.

Nie pierwsza i nie ostatnia zapewne ''akcja'' z toba wiec w ogole to sie dziwie Isildurowi, ze cofal degrada. Ale to nie moja piaskownica, nie ja bede musial ja sprzatac teraz ;). Pamietaj Isildur, to, ze ida swieta, nie znaczy, ze trzeba byc milym dla wszystkich :P


...


PS. Pamietajcie tylko, by nie pisac mu po nazwisku, bo sie wscieknie i zacznie krzyczec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 19:03, Piotrek_K napisał:

Pamietaj Isildur, to, ze ida swieta, nie znaczy, ze trzeba byc milym dla wszystkich :P

Teraz już wiem, i błędu tego nie popełnię, narobiłem sobie tylko dodatkowej roboty ;]
człowiek chciał być miły a tu takie kwiatki wyszły, no cóż i tak bywa nie zawsze się podejmie dobre decyzje :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni moją dyskusją z Modratorem.

Postaram się w przyszłość nie popełnć więcej podbnych błędów. Rzczywiście zapsamowałem, i było to moją intencją.

Co do zwracania się do mnie. Można do mnie pisać per "Janek Izdebski", "Janek" itp. Można też do kogoś zwracać w sposób chamski i niekulturalny. Nie akcpetuję tylko tej drugiej opcji. Każdy, a tym bardziej moderator, odróżnią celowe obrażanie od neutralnego lub miłego tonu w zwracaniu się do interlokutorów, prawda? Jeśli Piotrek_K lub ktoolwiek inny nie chcą mieć ze mną nic wspólnego, to jego wola i jego decyzja. I to szanuję.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 19:19, Janek_Izdebski napisał:

Postaram się w przyszłość nie popełnć więcej podbnych błędów. Rzczywiście
zapsamowałem, i było to moją intencją.

*Rzeczywiście zaspamowałem, nie było to moją intencją. Sorry za literówkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 18:51, Tyler_D napisał:

Ej no, co wy chcecie? Dzięki takim osobom jak Janek [ Prince Janek? ;-D ] czy Isi jest chociaż zabawnie.

Tru, ale jeszcze śmieszniejsze jest to jak nam modkowie złagodnieli. Za kadencji Wojmana za publiczne dyskusje na temat ostrzeżenia/degrada leciały kolejne nagrody, nawet bany (vide sprawa lamy z wątku o Dragon Age czy abomka). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Gdzie się podziały tamte flejmy.'' ;-D

Co do modków to cóż ... każdy z nich miał jakiś swój unikalny styl. Wojman przyczepiał się czasami o byle pierdoły i był aż do bólu regulaminowy i upierdliwy [ upiordliwy, ktoś pamięta? ], z eks modów najlepiej wspominam S1Ga a z obecnych - Karharota - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Isildur jak widać czasami jest zbyt nadgorliwy, całe szczęście że już [?!] przeszla mu początkowa chęć do bycia drugim Wojmanem ...

Tak przy okazji szkoda że kiedyś tak bogate w posty i dyskusje tematy jak te o Bogu, homo, polityce i tym podobne dziś w większości świecą pustkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 18:51, Tyler_D napisał:

Ej no, co wy chcecie? Dzięki takim osobom jak Janek [ Prince Janek? ;-D ] czy Isi jest
chociaż zabawnie. Zwłaszcza jak się na to patrzy z boku, ma dość luźny mówiąc delikatnie
stosunek do rang a tym bardziej cała sytuacja jest jeszcze bardziej śmiechowa jeżeli
jego avatar przedstawia jego samego. Taki wiek a takie posty ... Cóż ... takie jest życie.


ale Prince Janek pisze na drugim koncie no właściwie to już na trzecim swoim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:13, kindziukxxx napisał:

ale Prince Janek pisze na drugim koncie no właściwie to już na trzecim swoim :D

To był tylko taki żart dla tych nieco starszych stażem. ;-) A co do Janka to nie wiem i niespecjalnie mnie interesuje na którym koncie pisze - wiem że miał ich co najmniej trochę i ciut ciut. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:05, Tyler_D napisał:

z eks modów najlepiej wspominam S1Ga


Walgierz. Walgierz był najlepszy i kropka.

Dnia 15.12.2012 o 21:05, Tyler_D napisał:

Tak przy okazji szkoda że kiedyś tak bogate w posty i dyskusje tematy jak te o Bogu,
homo, polityce i tym podobne dziś w większości świecą pustkami.


Nie wiem jak inni, ale mi się to już znudziło :P. Mam wyklarowany światopogląd (co oczywiście nie oznacza, że mi się nic już nie zmieni...) i zdałem sobie sprawę z tego, że podejście do tych spraw to tylko i wyłącznie kwestia własnych przekonań i własnej wiary. Jakoś nie motywuje to do wchodzenia w polemikę z ludźmi, którzy wyraźnie i zdecydowanie się mylą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:19, Tyler_D napisał:

> ale Prince Janek pisze na drugim koncie no właściwie to już na trzecim swoim :D

To był tylko taki żart dla tych nieco starszych stażem. ;-)

:)A co do Janka to nie wiem

Dnia 15.12.2012 o 21:19, Tyler_D napisał:

i niespecjalnie mnie interesuje na którym koncie pisze - wiem że miał ich co najmniej
trochę i ciut ciut. :-P

a tamte konta to co innego :)

a co do statusu, to osobiście mi też nie za bardo obchodzi podpis pod nickiem ale delegat i tak jest najlepszą rangą :)
W sumie aż dziwne że degrad został cofnięty, mi stosując politykę Wojmana udało się zapanować nawet nad sporą grupą na twarzoksiążce, a poprzednia polityka była delikatna... więc surowe karanie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym trochę prawdy ale chodziło mi też o zabawne sytuacje [ np: Mogrim vs reszta świata ], przy okazji czasami można było dowiedzieć się czegoś ciekawego a i czasem zrobić z siebie i innych debila. ;-P

walgierza dość średnio kojarzę, pamiętam tylko że był dość aktywny jak na moda i chyba tylko tyle z tamtych czasów, widocznie w inne tematy zaglądaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:31, Tyler_D napisał:

Jest w tym trochę prawdy ale chodziło mi też o zabawne sytuacje [ np: Mogrim vs reszta
świata ], przy okazji czasami można było dowiedzieć się czegoś ciekawego a i czasem zrobić
z siebie i innych debila. ;-P

Ja mimo, ze odkrylem ten watek gdy nie byl juz tak oblegany, a zainteresowalem sie nim niedawno, to stracilem mozliwosc uczestnictwa w tych dyskusjach. Mimo to lubie sobie od czasu do czasu poczytac wojny jak sie tam toczyly i poznac kilka perelek tego tematu ;-)
Moze jeszcze powroca tamte czasu bo sporo moza bylo sie dowiedziec i rozrywka tez stala na wysokim poziomie. Modkowie tez byli bardzo lagodni co w przypaku tematu o dosc kontrowersyjnych sprawach byla wazne i nie zabijalo ciekawych dyskusji. A wymieniony przez ciebie uzytkownik jeszcze dziala na forum czy teraz prowadzi krucjate na innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:13, kindziukxxx napisał:

ale Prince Janek pisze na drugim koncie no właściwie to już na trzecim> swoim :D

Mam tylko jeden nick na tym forum. Jest to do sprawdzenia i potwierdzenia przez moderatorów/adinistratorów serwisu?

A dlaczego Prince Janek? Wyjaśnicie mi to? Napisałem wyżej, że nie mam tu kilku aliasów. Nie uważam się również za nikogo wyjątkowego. Nie życzę sobie tylko, by mnie obrażano. To tak dużo i jest to niemożliwe do spełnienia? Pamiętajcie, że jako osobie, która nie występje tutaj inconto, jest mi jednak trochę tudniej, niż wszystkim innym. Co do pepełnienia błędu i przegięcia porzez zbytnie nagromadzenie postów w wątku o promocjach, już pzeprosiłem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się