Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

>A wymieniony przez ciebie uzytkownik

Dnia 15.12.2012 o 21:38, Mange napisał:

jeszcze dziala na forum czy teraz prowadzi krucjate na innym?

Nieszczególnie mnie interesuje co teraz on robi i gdzie. :-P Wiem tylko tyle że tu skleił bana [ a to się raczej nie zmieniło ]. Czy i co robi poza gramem - no idea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:44, Pitej napisał:

To nie ja. Mogą to potwierdzić admini sprawdzając moje dane osobowo-adresowe przypisane do konta. Ja nie bawię się w żadne aliasy i lipne konta - to zabawa dla domorosłych specjalistów od WOMM/Buzz marketingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:45, SiDi napisał:

Mnie natomiast zastanawia co Tobą kierowało, aby podać prawdziwe dane przy
tworzeniu konta.

To było wieki temu. Z tego co sobie przypominam, głównym celem był jakiś konketny zakup w sklepie chyba. Ale już nie pamiętam dokładnie I postawiłem na jawność... Ne miałem wtedy też żadnego konta w social media. Za tę jawność w dwójnasób dostaję po "tyłku" choć nie przeczę, że sobie trochę nagrabiłem. :)

P.S. Dobra, "ciszej nad tą trumną", ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie Prince Janek to była dość barwna postać na forum która pisała baaaardzo dużo, i niekoniecznie zawsze z sensem, od taki typowy troll, a wspomnienie jego było dla starszych użytkowników, bo jednak wywołuje uśmiech przypominanie sobie takich trolli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się tłumaczyć, admini też nie muszą nic potwierdzać i sprawdzać (bo w sumie kogo to interesuje? :D). Zresztą styl pisania PRINCE JANKA był zdecydowanie inny więc imo to nie Ty.
Zresztą (2) jak sądzę Tyler wspomniał o tamtym, legendarnym bądź co bądź, użytkowniku dla jaj i to podchwycono ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:57, kindziukxxx napisał:

ogólnie Prince Janek to była dość barwna postać na forum która pisała
baaaardzo dużo, i niekoniecznie zawsze z sensem, od taki typowy troll, a wspomnienie jego
było dla starszych użytkowników, bo jednak wywołuje uśmiech przypominanie sobie takich trolli :)

Ja wyciągam lekcję z tego incydentu i ograniczam działaność na forum. Teaz skupiam się tylko na odpowiedziach, choć planowałem jeden dłuższy komentarz odnośnie najnowszego artykułu SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, nie zauważyłem żeby ktoś cię tu obrażał. Były negatywne opinie o twoich postach, o tym co robisz / robiłeś na forum. Takiej czy owakiej wielkiej prywatnej ''wrzuty'' w twoją stronę nie zauważyłem - jeśli widziałeś - zgłoś modom, nie widziałeś - nie obruszaj się bo nie ma o co. ;-) A o Janku wspomniałem i przez wzgląd na stare czasy, po to by niektórym tę postać przypomnieć i po to bo macie zbieżne imiona, przynajmniej na gramie i oboje wywoływaliście pewne poruszenie. Co prawda Janek był innym typem usera ale wywołujecie emocje obaj - przynajmniej u niektórych niezależnie od tego co robicie na gramie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 22:03, Tyler_D napisał:

Chłopie, nie zauważyłem żeby ktoś cię tu obrażał. Były negatywne opinie o twoich
postach, o tym co robisz / robiłeś na forum. Takiej czy owakiej wielkiej prywatnej ''wrzuty''
w twoją stronę nie zauważyłem - jeśli widziałeś - zgłoś modom, nie widziałeś - nie obruszaj
się bo nie ma o co. ;-) A o Janku wspomniałem i przez wzgląd na stare czasy, po to by
niektórym tę postać przypomnieć i po to bo macie zbieżne imiona, przynajmniej na gramie
i oboje wywoływaliście pewne poruszenie. Co prawda Janek był innym typem usera ale wywołujecie
emocje obaj - przynajmniej u niektórych niezależnie od tego co robicie na gramie. ;-D

Kończąc ten off-top:

a) "wrzuty" jak o ująłeś ad personam były i zostały rozwiązane i mam nadzieję, że się nie powtórzą

b) do błędnych decyzji już się przyznałem i poniosłem za to konsekwencje

c) jeśli kogś uraziłem tym spamem, to przeprosiłem.

d) nie chcę wchodzić w głupią i nic nie wnoszącą dyskusję, intersuje mnie merytoryczna wymiana poglądów.

Tyler_D, a co takiego jeszcze złego zobiłem wg Ciebie oprócz sprawy, którą rozwiązał Isildur?

Pytania, komentarze? Staram się pisać rzeczowo, czasem w ironiczno-sarkastycznym tonie. W wątku o promocjach, czasem napiszę co znajdę w czeluściach sieci. Jak ktoś zadaje pytnie i znam odpowiedź, stram się pomóc. Jak czegś nie wiem lub mam jakieś wąpliwości, zadaję pytanie. Czy to źle?

To tyle.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że co poniektórych może razić, że jesteś wszędzie. Co prawda to duży skrót myślowy, ale ciężko znaleźć wątki w których nie piszesz. Gdzie nie spojrzysz tam Janek_Izdebski. Piszesz za dużo (postów) w zbyt duże liczbie wątków. Jeżeli wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 22:28, Kraju napisał:

Myślę, że co poniektórych może razić, że jesteś wszędzie. Co prawda to duży
skrót myślowy, ale ciężko znaleźć wątki w których nie piszesz. Gdzie nie spojrzysz tam
Janek_Izdebski. Piszesz za dużo (postów) w zbyt duże liczbie wątków. Jeżeli wiesz o co mi chodzi.

Zgreed66, którego bardzo szanuję, mi o uświadomił i jestem mu za to wdzięczny. Zamierzam ograniczyć moją bytność na tym forum. Teraz skupiam się tylko na odpowiedziach, od czasu do czasu umieszczając jakąś opinię, ale z poziomu danego artykułu, nie forum.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 22:28, Kraju napisał:

Myślę, że co poniektórych może razić, że jesteś wszędzie. Co prawda to duży skrót myślowy,
ale ciężko znaleźć wątki w których nie piszesz. Gdzie nie spojrzysz tam Janek_Izdebski.
Piszesz za dużo (postów) w zbyt duże liczbie wątków. Jeżeli wiesz o co mi chodzi.


Na całe szczęście pisanie w zbyt dużej liczbie tematow nie jest jeszcze na tym forum w jakikolwiek sposób karane, o ile się to robi w sposób kulturalny, a posty sa rzeczowe i odnoszą się do tematu :)

Swoją drogą, zgadzam się ze stwierdzeniem, że w wątku o promocjach i wyprzedażach zrobil się straszny śmietnik - wiele osób pisze o tym samym kilka razy, załatwiane są jakieś prywatne sprawy itd. Mam nadzieję, że po tych wszystkich grudniowych wyprzedazach się to uspokoi :D
Aczkolwiek czeka nas jeszcze Steam Winter Sale i podejrzewam, na bazie doświadczen z zeszłego roku, że moderatorzy będą mieli więcej pracy, szczególnie w wątku o Steamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 22:45, pawbuk napisał:

Na całe szczęście pisanie w zbyt dużej liczbie tematow nie jest jeszcze na tym forum
w jakikolwiek sposób karane, o ile się to robi w sposób kulturalny, a posty sa rzeczowe
i odnoszą się do tematu :)


W przypadku Janek_Izdebski jest to aż rażące. Wchodzę do tematu pierwszy raz i zazwyczaj już na pierwszej stronie jest kilka komentarzy Janek_Izdebski. Inni użytkownicy aż tak nie rzucają się w oczy. Sam czasami dużo piszę i jest mnie pełno, ale jeszcze niedługo a zacznie się obawiać, że Janek_Izdebski wyskoczy mi z lodówki. :D Oczywiście to żart, ale chyba wiadomo o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:52, Janek_Izdebski napisał:

Za tę jawność w dwójnasób dostaję po "tyłku"

Nie myślałeś o zmianie ksywki? Kiedyś każdy gramowicz dostał jednorazową możliwość takiej operacji, ale jeżeli ją przegapiłeś to możesz napisać do Laid backa/mordown... moderatorowni ;) Jeżeli postawisz dobry argument (a imię i nazwisko w nicku to już niemała podstawa ku temu) to powinni ci w ramach wyjątku zmienić ksywkę. Pamiętam przynajmniej jeden przypadek na tym forum gdzie taka akcja się udała z błahego powodu jakim był błąd ortograficzny w nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 00:27, Sandro napisał:

Pamiętam przynajmniej jeden przypadek
na tym forum gdzie taka akcja się udała z błahego powodu jakim był błąd ortograficzny
w nicku.


To nie był błahy powód. Przez Ponurego zacząłem pisać "Rzniwiaż", zamiast "Żniwiarz". To było bardzo poważne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. :)

Jednak mój styl pisania, jest chyba aż nazbyt znany i chyba nie byłoby trudnością rozszyfrowanie, że ja to ja... Nie wiem, czy jest zatem sensowne zmienianie nicka... Muszę chyba przeboleć moją "jawność". :) Choć sam nie wiem. Może moderatorzy coś doradzą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick jak nick. Nie wiem co ludziom to przeszkadza. Równie dobrze mogłeś nazwać się inaczej, kontrowersyjnie lub nawet wulgarnie (nie na tyle, żeby admini Cię za to zbanowali). Wielu słynnych pisarzy miało swoje pseudonimy artystyczne. Pisali pod kilkoma różnymi pseudonimami, a nadal to była ta sama osoba. Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie, jak tej osoby nie poznasz. Janek_Izdebski to może tylko i wyłącznie Twój nick, a nie prawdziwe dane osobowe (nie twierdzę, że tak jest). Mam nadzieję, że zrozumiałeś ukryty przekaz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koń jaki jest... ups, nick jaki jest każdy widzi. :) Kiedyś podjąłem taką decyzję i ponoszę konsekwencje. Ale czy teraz jest sens go zmieniać? Byc może tak. Ale z drugiej strony wszyscy znają mój chrakterystyczny styli i szybko się poznają, że pod nowym nickiem kryje się "J.I." Dlatego muszę to przemyśleć. Może także moderatorzy coś doradzą...

A co się tyczy pisarzy, to masz rację, ale daleko mi do takich mistrzów pióra światowego formatu, a to głównie oni pisali pod pseudonimami... ;)

P.S. A zwracać się do mnie możesz, po prostu: "Janku". Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się