Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2013 o 19:54, Isildur napisał:

Podałem gdzie takowe oferty należy kierować. W innych tematach nie
będą tolerowane.

Czyli nawet w takiej formie jak przytoczyłem wyżej i przekierowujące do wątku o promocjach, takie posty nie będą tolerowane, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 19:59, Janek_Izdebski napisał:

> Podałem gdzie takowe oferty należy kierować. W innych tematach nie
> będą tolerowane.
Czyli nawet w takiej formie jak przytoczyłem wyżej i przekierowujące do wątku o promocjach,
takie posty nie będą tolerowane, zgadza się?

Zgadza się, o ofertach informujemy jedynie w temacie, do którego podałem linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak właściwie to z jakiego powodu wyszły takie regulacje? Zresztą wydaje mi się, że owszem - powinien być jeden czy dwa wątki o typowych promocjach ale rzucanie warnów czy tam innych kar za to że ktoś w temacie o przykładowo Oblivionie / CoDzie czy innym Diablo napisze że grę x można kupić w sklepie / miejscu za tyle a tyle lub że będzie ona na coverze pisma x zakrawa na lekką kpinę. Co innego jeśli w wątku o grze zrobi się dyskusja o tym czy lepiej kupić w sklepie x czy y to okej ale to chyba są a w zasadzie byłyby skrajne przypadki, Janek I. jest jeden a podobnych mu pościarzy ponad miarę ze świecą szukać więc nie wiem o co te halo na dobrą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:00, Isildur napisał:

Zgadza się, o ofertach informujemy jedynie w temacie, do którego podałem linka.

Dziękuję. Chciałem, żeby od razu po wprowadzeniu zmian na forum w tej kwestii, wszystko było w pełni jasne do końca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:00, Tyler_D napisał:

Ale tak właściwie to z jakiego powodu wyszły takie regulacje? Zresztą wydaje mi się,
że owszem - powinien być jeden czy dwa wątki o typowych promocjach ale rzucanie warnów
czy tam innych kar za to że ktoś w temacie o przykładowo Oblivionie / CoDzie czy innym
Diablo napisze że grę x można kupić w sklepie / miejscu za tyle a tyle lub że będzie
ona na coverze pisma x zakrawa na lekką kpinę. Co innego jeśli w wątku o grze zrobi się
dyskusja o tym czy lepiej kupić w sklepie x czy y to okej ale to chyba są a w zasadzie
byłyby skrajne przypadki, Janek I. jest jeden a podobnych mu pościarzy ponad miarę ze
świecą szukać więc nie wiem o co te halo na dobrą sprawę.


Nie chce tutaj wymieniać osób, które przesadzały z podawaniem linków do ofert innych sklepów.
Nie będziemy karać, będziemy zwracać uwagę, jeśli jednak ludzie będą ignorowali nasze prośby to warny pewnie polecą. Mój post był tylko informacją by zamieszczać takie linki w jednym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:07, Isildur napisał:

Nie chce tutaj wymieniać osób, które przesadzały z podawaniem linków do ofert
innych sklepów.
Nie będziemy karać, będziemy zwracać uwagę, jeśli jednak ludzie będą ignorowali nasze
prośby to warny pewnie polecą. Mój post był tylko informacją by zamieszczać takie linki
w jednym temacie :)

Ok, nastapiła zmiana. Trzeba będzie się dostosować. Osobiście uważam jednak że komentarz podobny do tego, który umieszczam poniżej nie powinien łamać nowych pstanowień dot. forum:

"Witam. Do wszystkich fanów (tutaj tytuł gry). Ciekawa oferta kupna tego tytułu została właśnie umieszczona w wątku o promocjach."

IMHO taki komentarz nie byłby zbytnio inwazyjny. Ale to tylko moja opinia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak będziesz pisał na temat, jak ktoś będzie szukał ofert z jakimiś promocjami to znajdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:07, Isildur napisał:

Nie chce tutaj wymieniać osób, które przesadzały z podawaniem linków do ofert innych
sklepów.

Tylko to jest trochę bezsensowne jakby się zastanowić. W wątku o danej grze nie można wspomnieć o promocji a w wątku o promocjach albo będzie parustronicowa spameriada o tym co można kupić, gdzie i za ile z Jankiem w roli głównej [ ktoś się łudzi że tak nie będzie? ;-D ] i znów będą akcje ludu grającego ''zbanować Janka bo spamuje i załatwia prywatne sprawy z userami / modami na forum''. I tak w kółko Macieju. Chcecie tak? Spoko. Jednak jeśli tak nie będzie to będę niewąsko zdziwiony i zwracam honor jednak mam dziwnie przeczucie że historia lubi się powtarzać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 19:54, Isildur napisał:

Podałem gdzie takowe oferty należy kierować. W innych tematach nie będą tolerowane.


Czekaj, czekaj, więc w wątku o danej grze nie mogę napisać, że np. na Steamie jest przecena 75% na dany tytuł? Przecież to śmieszne. Nie każdy, kto śledzi wątek, posiada swój własny egzemplarz gry. Nie mówię tutaj o spamowaniu linkami z różnych internetowych sklepów, tudzież postów w stylu:

"Gra X za 50 zł na Allegro, oto link do aukcji.

EDIT: Znalazłem nową aukcję, gra od złotówki i bez ceny minimalnej, link poniżej!".

Jednak informacja o tym, że daną grę można kupić w okazyjnej cenie, powinna być jak najbardziej tolerowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:16, Isildur napisał:

Najlepiej będzie jak będziesz pisał na temat, jak ktoś będzie szukał ofert
z jakimiś promocjami to znajdzie. :)

Ale jak pisałem wyżej, nie wszyscy stali czytelnicy wątku o jakiejś grze śledzą wątek o promocjach i na odwrót.

Ale w końcu to "Wasza piaskownica i Wasze zabawki..." :) To co napisałem, to była tylko sugestia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ja podejmowałem decyzje, tak jak powiedziałem linki do ofert proszę kierować w temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2035

Wolałem Was tutaj poinformować, niż od razu bez żadnych informacji zwracać uwagę i kasować linki :)
Nie zabraniamy informować o promocjach tylko prosimy by robić to w jednym temacie, w którym macie na to zgodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:25, Isildur napisał:

Nie ja podejmowałem decyzje

A można wiedzieć kto był taki inteligentny i wymyślił taki ''pomysł''?

Dnia 05.03.2013 o 20:25, Isildur napisał:

Wolałem Was tutaj poinformować, niż od razu bez żadnych informacji zwracać uwagę i kasować
linki :)

Wtedy byś się upodobnił do swojego idola Wojmana. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w temacie Steam, też nie będzie można informować o przecenach i promocjach. dziwne, no ale to forum nalezy do gram.pl i to oni decydują co będą, a co nie, tolerować na swoim serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:30, Tyler_D napisał:

A można wiedzieć kto był taki inteligentny i wymyślił taki ''pomysł''?


Można, administracja serwisu tak zadecydowała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nic dziwnego, po nich to można się i bardziej inteligentnych rzeczy spodziewać.

Dziękujemy, jesteście nie do podrobienia. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:45, Tyler_D napisał:

No to nic dziwnego, po nich to można się i bardziej inteligentnych rzeczy spodziewać.


Dziękujemy, jesteście nie do podrobienia. :*


Niestety nikomu się nie da dogodzić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w temacie o danej grze ktoś wymienia drugiej osobie argumenty za zakupem tytułu w ramach dłużej toczącej się już dyskusji, ale nie może podać bezpośredniego linka tylko musi specjalnie wklejać go do osobnego tematu i dopiero wtedy wklejać "linka do linka" w stosownym wątku?

Wbrew pozorom rozumiem ideę tej reguły i mogę się pod nią podpisać o ile tyczyłaby się ona przypadków gdzie w temacie o grze nagle pojawia się osoba trzecia i nie wnosząc nic nowego do dyskusji po prostu wkleja linka do promocji. Ale żeby nie można było tego użyć w toczących się już rozmowach? Sami kopiecie pod sobą dołki tymi idealistycznymi restrykcjami na forum... Czekam na zakaz używania błędów ortograficznych i slangowego słownictwa na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:49, Sandro napisał:

Czyli w temacie o danej grze ktoś wymienia drugiej osobie argumenty za zakupem tytułu
w ramach dłużej toczącej się już dyskusji, ale nie może podać bezpośredniego linka tylko
musi specjalnie wklejać go do osobnego tematu i dopiero wtedy wklejać "linka do linka"
w stosownym wątku?

Wbrew pozorom rozumiem ideę tej reguły i mogę się pod nią podpisać o ile tyczyłaby się
ona przypadków gdzie w temacie o grze nagle pojawia się osoba trzecia i nie wnosząc nic
nowego do dyskusji po prostu wkleja linka do promocji. Ale żeby nie można było tego użyć
w toczących się już rozmowach? Sami kopiecie pod sobą dołki tymi idealistycznymi restrykcjami
na forum... Czekam na zakaz używania błędów ortograficznych i slangowego słownictwa na
forum.


Tutaj jest inny problem, informowanie się różnymi promocjami spoza serwisu gram.pl, który jest również sklepem z grami jest jako tako reklamą ów sklepu czy serwisu, jak wiadomo reklamy na tym forum nie są dozwolone chyba że administracja forum wyda takie zezwolenie. W tym przypadku administracja serwisu nie zabroniła całkowicie informowania się o różnych promocjach związanych z elektroniczną rozrywką, jedynie ustaliła w jakim temacie możecie się dzielić takimi informacjami bez obawy jakichś sankcji.

Naprawdę chciałem być fair w stosunku do Was i poinformować wcześniej, zanim będziemy zwracali na to uwagę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się