Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2013 o 20:25, Latimeria napisał:

Może prędzej pasowałoby się zająć łamaniem regulaminu. Bo zostałam jako kobieta obrażona
w temacie o sprawach damsko - męskich, zgłosiłam problem (poprzez linka do zgłoszenia
posta), a człowiek obrażający nie doczekał się żadnej kary.

Heh, przypomniałaś mi o podobnej sytuacji. Też się nie doczekałem reakcji ze strony moderacji. Spróbuję wysłać zapytanie raz jeszcze ocb, może się doczekam. A może to formularz nie działa? ;-)

Azra -> no cóż, jeśli tak to widzisz to twoja sprawa. Tylko pewnie wynika to z faktu że albo mało kto tak to drąży jak ja albo mało komu się chce. A że ja przy okazji mam fun jak czytam takie dyskusje jak powyższa z Laidem i resztą o tych sankcjach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 20:29, Daelor napisał:

Akurat Kłejku robi to samo od lat, jest nudny i przewidywalny w swoich narzekaniach o
nic - ot, folklor forum, jak kiedyś narzekania na Wojmana.

Nawet jak ktoś ciągle "jest na nie" to jest jego sprawa i jego prawo. To jest FORUM służące do dyskusji i wyrażania opinii. Ja też uważam, że te zmiany mogą utrudnić dyskusję.

@@@Tyler
Moderatorzy raczej by chcieli, by formularz nie działał -_-

@@@Moderatorzy
Kiedy mogę spodziewać się reakcji na swoje zgłoszenie? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 20:05, Janek_Izdebski napisał:

Inni jakoś mogą ze mną wymieniać poglądy, Ty "masz alergię" na moją osobę,


Janek, nie. Jesteś najbardziej irytującą osobą na forum od czasów świetlności Cygiego i TobiAlexa. I uwierz, że tych osób jest więcej, a każdej, która zwraca Ci uwagę, odpowiadasz to samo. Nie wiem, czy robisz to świadomie, czy nie, ale masz STRASZNIE denerwującą manierę zadawania głupich pytań i nieustannego "kończenia off topu", którego sam jesteś autorem, a samo oświadczenie oczywiście na nic się nie zdaje. Nie wiem, czy czujesz się dowartościowany, gdy w natłoku postów, których jesteś autorem jeden spotka się z pozytywną reakcją (vide chwalenie się, że jakaś promocja komuś się spodobała), ale wyjdź na dwór i spróbuj poznać ludzi w prawdziwym świecie. Duży chłopak już jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłejku no, nie myśl, że Cię nie lubię czy coś - Twoje narzekania i specyficzne wypowiedzi to stały element forum gramu. Dla mnie to w większości kłótnie i wąty o nic, bo mi zwisa, czy będę mógł wstawić linka do innego sklepu czy nie (dla mnie oczywistym jest, że nie: forum gramu to własność gramu, ustala takie zasady jak chce - a ta zasada odnosi się bezpośrednio do ich zarobków, więc się jej nie dziwię; to nie organizacja charytatywna) - ale ja ogólnie jestem mało problematyczny.

Latimeria ->

Dnia 06.03.2013 o 20:29, Tyler_D napisał:

Nawet jak ktoś ciągle "jest na nie" to jest jego sprawa i jego prawo. To jest FORUM służące do dyskusji i
wyrażania opinii

Jak ktoś ciągle jest na nie, to trudno z nim dyskutować, zawsze negatywne opinie też mnie nie interesują. Do wiecznych malkontentów w stylu haruni czy boro666 (do Kłejka jak jest w bojowym nastroju zresztą też) nie podchodzę nawet z kijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bueheh, dobre sobie. ;-D Teraz najlepiej zejdźcie z tematu nowych zasad i/lub Janka i podyskutujcie o tym co ja wiem, co widziałem a co nie i dlaczego jestem taki zuy. Ukryta hipokryzja niektórych mnie rozwala, widzę że nie ma po co tutaj się udzielać, przynajmniej miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 20:38, LESZ3u napisał:

Janek, nie. Jesteś najbardziej irytującą osobą na forum od czasów świetlności
Cygiego i TobiAlexa.

Jakoś oni są i dizałają nadal na tym forum i nikt ich się nie czepia (może poza ostatnią dyskusją o homoseksualizmie z udziałem Cygiego). O wybiórczym traktowaniu moich komentarzy i moim udziale w rożnych dyskusjach już wspomniałem.

Dnia 06.03.2013 o 20:38, LESZ3u napisał:

I uwierz, że tych osób jest więcej, a każdej, która zwraca Ci uwagę, odpowiadasz
to samo. Nie wiem, czy robisz to świadomie, czy nie, ale masz STRASZNIE denerwującą manierę
zadawania głupich pytań i nieustannego "kończenia off topu", którego sam jesteś autorem,
a samo oświadczenie oczywiście na nic się nie zdaje.

Mógłbym Ci wymienić wiele osób z którymi wymieniam rzeczowe uwagi i prowadzę ciekawe dyskusje. Owszem są osoby, które "mają alergię" na moją osobę, ale nie sądzę, że jest to zdecydowana większość gramowiczów.

A co do pytań, nie uważam, żeby wszystkie, które zadaję były głupie. Jeśli palnę coś głupiego, od razu widzę negatywną rekację innych i się wycofuję. A tak w ogóle to jakie pytania masz na myśli? Jeśli mam jakiś problem techniczny lub wątpliwości w jakiejś konkretnej sprawie, to nie mogą zadać pytania w odpowiednim temacie na forum?

Co się tyczy off-topów, to ostatnio dużo jest takich na forum i to w różnych wątkach. Poza tym często zaciera się różnica między danym tematem a off-topem - przykład pierwszy z brzegu to temat o Bioshocku i kontrowersjach religijnych. Wszyscy wiemy, do czego doprowadziła ta dyskusja.

Nie zaprzeczam, że sam wezmę czasem w takim wątku/off-topie udział. Prawda jest niestety taka, że takich off-topów jest zdecydowana większość w róznych tematach tutaj na Gramie... Może głównym problemem jest brak wystarczającej reakcji moderatorów na początku takiego off-topu. Gdyby reakcja moderatórów była zdecydowana na samym początku takich "wymian uprzejmości", to i sami forumowicze bardziej by się pilnowali.

Dnia 06.03.2013 o 20:38, LESZ3u napisał:

Nie wiem, czy czujesz się dowartościowany, gdy w natłoku postów, których jesteś autorem
jeden spotka się z pozytywną reakcją (vide chwalenie się, że jakaś promocja komuś się
spodobała), ale wyjdź na dwór i spróbuj poznać ludzi w prawdziwym świecie. Duży chłopak już jesteś.

Zdecydowanie przesadzasz, ale wezmę Twoją opinię pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 20:25, Latimeria napisał:

A kto powiedział, że mamy zamiar tak robić? Chyba jako dorosły człowiek potrafisz odróżnić
luźne wrzucenie informacji o tym, gdzie kupiłam grę od spamowania w każdym temacie nt.
jakieś gry?


Robią, robią - ciężko przeoczyć Janka :).

Dnia 06.03.2013 o 20:25, Latimeria napisał:

Może prędzej pasowałoby się zająć łamaniem regulaminu. Bo zostałam jako kobieta obrażona
w temacie o sprawach damsko - męskich, zgłosiłam problem (poprzez linka do zgłoszenia
posta), a człowiek obrażający nie doczekał się żadnej kary. Hmm? Zamiast zajmować się
takimi rzeczami i "cementowaniem dyskusji" (pozwalam sobie zacytować) może zadbajcie
o to, żeby nikt userów a często i Waszych klientów nie obrażał.


Nic nie wysyłałaś w formularzu na ekipę, a jeśli zgłoszenie było na skrzynkę moderatorką, to z pewnością któryś z Moderatorów się wypowie w tej sprawie.

Dnia 06.03.2013 o 20:25, Latimeria napisał:

Jak rozumiem każda opinia, która nieco w Was uderza i nie jest dla Was korzystna i nie
jest lizaniem Wam tyłków jest dla Ciebie marudzeniem? Koleś ma prawo wyrażać opinię i
to robi, nie wiem o co się szczypiesz.


Bo ja tez mam prawo wyrazić moja opinię, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:42, Laid_back napisał:

Robią, robią - ciężko przeoczyć Janka :).

O innych oczywiście zapomniałeś imiennie wspomnieć, np. o Skrzypcu. :) Ciągle tylko ten nieznośny Janek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:45, Janek_Izdebski napisał:

> Robią, robią - ciężko przeoczyć Janka :).
O innych oczywiście zapomniałeś imiennie wspomnieć, np. o Skrzypcu. :)


Sorry, nie ma z Tobą szans - napisałeś od czerwca 4244 posty, on od lipca 322. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:48, Laid_back napisał:

Sorry, nie ma z Tobą szans - napisałeś od czerwca 4244 posty, on od lipca 322. :>

Miałem na myśli sam wątek o promocjach.
Poza tym wielu innych forumowiczów jest równie nadaktywnych, np. wspomniany już tutaj TobiAlex. Ale to ja zawsze jestem chłopcem do bicia...

A co się tyczy liczby postów. Nie przeczę, że jest ich dużo. Ale już o merytoryce różnych dyskusji nie wspominasz... Znowu ten "zły spamer Janek"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:50, Janek_Izdebski napisał:

Znowu ten "zły spamer Janek"...

Pech imienia. Janek + forum.gram od wcześniejszych lat już ze sobą nie współgrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 22:00, Wipu napisał:

> Znowu ten "zły spamer Janek"...
Pech imienia. Janek + forum.gram od wcześniejszych lat już ze sobą nie współgrały.

Masz na myśli Prince Janka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 22:04, Janek_Izdebski napisał:

> > Znowu ten "zły spamer Janek"...
> Pech imienia. Janek + forum.gram od wcześniejszych lat już ze sobą nie współgrały.

Masz na myśli Prince Janka? ;)


I zobacz co znów robisz. W temacie o moderatorach zadajesz kolejne (nie obrażając cię) idiotyczne pytanie, którego wcale zadawać nie musiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:42, Laid_back napisał:

Robią, robią - ciężko przeoczyć Janka :).

Ja tam nie widziałam jego postów w innych tematach, które kolidowałyby z obecnym zapisem. Inna sprawa, że niezbyt często wchodzę do tematów typowo "growych" (więc może faktycznie masz rację z tym Jankiem :P). Ale wątek o promocjach w którym Janek jest aktywny chętnie sprawdzam. Inna sprawa, że ostatnio wszystko jest via Steam i w ogóle bez pudełka (:D) to raczej nie korzystam, ale ciekawość wygrywa :)

Dnia 06.03.2013 o 21:42, Laid_back napisał:

Nic nie wysyłałaś w formularzu na ekipę, a jeśli zgłoszenie było na skrzynkę moderatorką,
to z pewnością któryś z Moderatorów się wypowie w tej sprawie.

Nie nie, na Waszą skrzynkę nic nie wysyłałam, wszak żaden z konsuli mnie nie uraził :)

Dnia 06.03.2013 o 21:42, Laid_back napisał:

Bo ja tez mam prawo wyrazić moja opinię, ot co.

Ofc.

Janek
Płaczesz cały czas jak to nikt nie widzi Twojej merytorycznej dyskusji w innych tematach. Dzieje się tak z prostego powodu - jak wkurzasz kogoś w temacie A to wkurzasz kogoś w temacie A a nie B. Przykład z życia: jak panienka na uczelni mnie wkurza to nie obchodzi mnie, że dla innych koleżanek czy chłopaka jest milusia. Nie wkurza mnie przez to mniej. Nie obchodzi mnie, że z innymi prowadzi "merytoryczne dyskusje". MNIE wkurza. Kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 22:29, sirufok napisał:

> Masz na myśli Prince Janka? ;)

I zobacz co znów robisz. W temacie o moderatorach zadajesz kolejne (nie obrażając cię)
idiotyczne pytanie, którego wcale zadawać nie musiałeś.

O Prince Janku i jego wkurzającej innych działalności na forum dowiedziałem się dopiero parę miesięcy temu. Wcześniej nie słyszałem o tej osobie, która ponoć stwarzała wiele problemów na forum.

@Latimeria
Ja nie płaczę z tego powodu, że ktoś nie widzi mojej merytorycznej dyskusji w innych tematach. Po prostu stwierdzam fakt, że wybiórczo traktuje się moje komentarze. Nie dostrzega się mojej działalności w innych tematach i obrzuca się moją osobę niewybrednymi epitetami. Bardzo jednostronne podejście, na które mam prawo zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 21:50, Janek_Izdebski napisał:

Poza tym wielu innych forumowiczów jest równie nadaktywnych, np. wspomniany już tutaj
TobiAlex. Ale to ja zawsze jestem chłopcem do bicia...

Przestań robić z siebie pajaca, bo już nawet neutralni gramowicze zaczynają mieć ciebie dość. Spójrz na obrazek.

Dnia 06.03.2013 o 21:50, Janek_Izdebski napisał:

A co się tyczy liczby postów. Nie przeczę, że jest ich dużo. Ale już o merytoryce różnych
dyskusji nie wspominasz... Znowu ten "zły spamer Janek"...

Znowu ta twoja "merytoryka". Prawdą jest, że tak na oko 3/4 twoich postów nadaje się na śmietnik. Albo coś reklamujesz, albo piszesz wedle zasady "nie wiem, ale się wypowiem". Do tego masa idiotycznych pytań lub zachęcanie innych do zbaczania z tematu i dyskutowania o jakiś pierdołach.

W kółko powtarzasz te same argumenty, które absolutnie cię nie usprawiedliwiają. Co najwyżej wzbudzają politowanie u każdego kto je przeczyta.
Do tego te zapewnienia o poprawie. Kłamiesz w żywe oczy, bo nawet nie próbujesz się zmienić.

Spójrz jak to w ogóle wygląda. Dorosły facet spędzający cały dzień na forum, nachalnie starający się pomóc innym, dowartościowujący się każdym pozytywnym odzewem i desperacko szukający okazji do pogadania z innym człowiekiem. Już całkiem serio, ty chłopie potrzebujesz pomocy specjalisty.

20130306225700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 22:48, Janek_Izdebski napisał:

O Prince Janku i jego wkurzającej innych działalności na forum dowiedziałem się dopiero
parę miesięcy temu. Wcześniej nie słyszałem o tej osobie, która ponoć stwarzała wiele
problemów na forum.


I znowu. W jakim celu to napisałeś? W kółko wypisujesz oczywiste oczywistości, które nic nie wnoszą do tematu/rozmowy. Lub też odpowiadając na czyjś post, zadajesz na koniec pytanie wpisując nick tej osoby
np.: ta gra jest super mega uber , prawda sirufok?.
Może nie widzisz w tym nic nadzwyczajnego, ale będąc tu już kilka lat nie spotkałem się z osobą, która w taki właśnie sposób próbowałaby zmuszać kogoś do odpowiedzi. Bo taki sposób pisania jest niczym innym jak nachalną próbą wymuszenia odpowiedzi na użytkowniku, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować "rozmowę" doprowadzając w końcu do spamu.
Widziałem już multum takich własnie sytuacji z twoją osobą w roli głównej przeglądając po prostu codzienne newsy. I uwierz, że to jest irytujące nawet dla osób, którzy w danej "rozmowie" nie uczestniczą - czyli np. dla mnie.
Kolejna sprawa to temat o promocjach. Naprawdę zaszalałeś na całego. Dopóki się tam nie pojawiłeś, miło było codziennie wejść i zobaczyć maksymalnie kilka postów. A po tym jak rozpocząłeś swoją działalność co drugi post nazywał się Janek_Izdebsk i dziennie było po kilka stron nowej treści. Niestety zrobiłeś z tego tematu śmietnik, jak już wiele osób przede mną wspomniało, bo niestety nie poprzestałeś tylko i wyłącznie na wrzucaniu promocji lecz znów zacząłeś grać słowami na swój sposób rozkręcając niepotrzebne dyskusje.
Tyle ode mnie w twojej sprawie, bo jeszcze w niej głosu nie zabierałem.
Nie życzę ci wyrzucenia z forum, bo tu nie o to chodzi. Polecam ci jedynie ograniczyć swój udział na forum o jakieś 60-70%, a także zaprzestanie stosowania w/w zabiegów słownych - to naprawdę potrafi człowieka zniesmaczyć i odrzucić od danego tematu/newsa.

@Hartus
Powinieneś na obrazku zaznaczyć też listopad 2012 roku, jako punkt kulminacyjny w karierze Jana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 22:48, Janek_Izdebski napisał:

Po prostu stwierdzam fakt, że wybiórczo traktuje się moje komentarze.

Tak samo jak ja wybiórczo traktuję zachowania koleżanki -_- Nie rozumiesz nadal? Nie obchodzi mnie, że koleżanka jest miła dla innych i sympatyczna, skoro ma coś, co MNIE wkurza. Tak jak tutaj. Kogoś wkurzasz w temacie A i kropka. Inny Cię ceni za wypowiedzi w temacie B. Nawet ja pewno kogoś wkurzam, choć niektórzy mają mnie za fajną. I co, mam im mówić, że wybiórczo traktują moje zachowania? "Iwona! Jak mogę Cię irytować, skoro dla Ani jestem ok?" To, że Ania twierdzi, że jestem ok nie oznacza, że nie mogę wkurzać Iwony i skończ z tym argumentem w kółko, bo jest bezsensowny.

Poradzę Ci tylko tyle: wyjdź do ludzi. Jesteś dorosłym człowiekiem, a życie spędzasz na forum internetowym. Znajdź sobie jakieś zainteresowania, idź na siłownię, nie wiem. Zrób coś ze sobą człowieku.

Tak btw. sirufok ma rację. Twoje posty są irytujące i niemal zmuszają do odpowiedzi w nadziei, że może da się Ciebie jakoś naprawić. Ale jak po moich argumentach Ty piszesz, że "wybiórczo traktuje się Twoje odpowiedzi"...
EOT
Bawcie się z nim sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 23:31, Latimeria napisał:

Tak btw. sirufok ma rację. Twoje posty są irytujące i niemal zmuszają do
odpowiedzi w nadziei, że może da się Ciebie jakoś naprawić. Ale jak po moich argumentach
Ty piszesz, że "wybiórczo traktuje się Twoje odpowiedzi"...

Niech Ci będzie, że masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się