Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

trzeba pamiętać, że Polacy przez pokolenia importowali bonmoty z Francji głównie, natomiast wielka germania była, jest i będzie barbarzyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się specjalnie rozpisywał na temat osoby o której tutaj głośno, napiszę tylko jedno... moim zdaniem nie jest ona w stanie zaakceptować iż nie ma obowiązku by absolutnie każdy ją lubił. Są ludzie którzy mogą słabo znosić jej obecność i od czasu do czasu mogą nieco złośliwie o tym wspomnieć.

Jak w prawdziwym życiu. To jednak nie powód żeby się obrażać i tupać nogą, bo "ten mnie lubi a tamten nie, dlaczego !?"
Krótko mówiąc, czasy by ktoś dorosnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 10:17, rob006 napisał:

> Chamstwo zaczyna się od drobnych rzeczy, najpierw przymyka się oczy na rzeczy małe,
później
> na trochę większe a później przechodzi już wszytko łącznie z nazwaniem kogoś idiotą,

> debilem, chorym psychicznie i słowami coraz ostrzejszego autoramentu.
Wiatraki...


Gdyby cała ludzkość miała tak olewczy stosunek do wszystkiego jak Ty to by z jaskiń nie wyszła.
Wizja świata, jaką proponujesz już miała miejsce w dziejach ludzkości to świat barbarzyńców Wandalów, Hunów i innych ludów ich pokroju.
Ludzkość dziękować Bogu przetrwała ten okres, aby wiele wieków później niejaki Rob006 mógł powiedzieć, że absolutna wolność to jest najlepsza definicja współżycia społecznego.

Absolutna wolność to anarchia.

Arabowie mają takie powiedzenie:
Jeśli nie dasz wody człowiekowi na pustyni to tak jakbyś go zabił, jeśli dasz to, gdy Ty będziesz jej potrzebował ją dostaniesz a przynajmniej jest na to większa szansa.

Natomiast według twojej filozofii życiowej tej wody nie należy dawać nigdy, o.k. to Twoje zdanie tylko proszę nie podnoś tego Twojego zdania do rangi nowej religii i nie tłumacz jak genialne jest to rozumowanie.

Zło złem wraca Rob006 i do Ciebie też wróci szybciej niż myślisz.

Dnia 04.05.2013 o 10:17, rob006 napisał:

> Gdybyś w realnym życiu nazwał kogoś publicznie dajmy na to złodziejem to wypadałoby
to
> jakoś uzasadnić.
Ale ja go nie nazwałem złodziejem. W ogóle go nie nazwałem. Powiedziałem tylko że nie
mam do niego zbyt wiele szacunku - moja opinia,


Macierewicz, Kaczyński i inni ich pokroju też tylko wyrażają opinie obrażając, kogo podanie wokoło bez jakiegokolwiek uzasadnienia ale oni tylko wyrażają opinie dokładnie tak jak Ty.
Tylko "pogratulować", że poziomem kultury i dobrego wychowania nie odstajesz od polskich polityków.

Dowiem się wreszcie, dlaczego odsądzasz Janka_Izdebskiego od czci i wiary czy dalej będziesz wysuwał Twoje niepodparte ani jednym postem supozycje jakoby Janek gdzieś, kiedyś Cię obraził?

>mam do niej pełne prawo, tak jak każdy

Dnia 04.05.2013 o 10:17, rob006 napisał:

ma prawo ją zignorować.


To nie jest opina tylko stwierdzenie faktu cytuję: Szacunku do ciebie mam niewiele
i tu już nie Uzasadniłeś, dlaczego go nie szanujesz, wymordował Ci rodzinę? ukradł coś? awansu w pracy przez Niego nie dostałeś?.
Skoro wytaczasz takie ciężkie działa to warto byłoby się podeprzeć jakimś solidnym argumentem a nie rżnąć Macierewicza, gdy przyparty do muru i zapytany o swoją wypowiedź cytuję: Większość byłych ministrów spraw zagranicznych była w przeszłości agentami sowieckich służb specjalnych (Tych ministrów było 8 a więc zgodnie z logiką posła M., co najmniej 5 musiało być agentami) powiedział w końcu: a tak mi się powiedziało.

Należy rozumieć, że Tobie się też tak mówi nader często z tego co widać.

Dnia 04.05.2013 o 10:17, rob006 napisał:

> Wypadłoby jednak przytoczyć konkretne wypowiedzi w których Cię obraził.
Wybacz, ale nie jestem tobą.


Wybacz Jesteś oszczercą i człowiekiem małego ducha Któremu gdy skończą się argumenty ucieka się do wycieczek osobistych lub niedwuznacznie sugeruje u przeciwnika brak inteligencji tudzież brak piątej klepki itp.
Ciekawi mnie tylko czy w Realu też Jesteś taki odważny jak na forum ? czy tylko Kompensujesz Sobie brak odwagi cywilnej w realnym życiu obrażaniem ludzi na forum ?.
Aha to zdanie powyżej to moja opinia, mam do niej pełne prawo, tak jak każdy ma prawo ją zignorować.

>Nie prowadzę ludziom kartotek z linkami i postami, które

Dnia 04.05.2013 o 10:17, rob006 napisał:

w założeniu mają ich ośmieszać.


Przecież nie Masz się czego wstydzić prawda ? nie ośmieszam Cię ukazuję tylko Twoje prawdziwe oblicze.
Po drugie szkoda mi gramowiczów np. @Izrafel92 który miał realną wiedzę, rzeczowe argumenty i prowadził dyskusję na poziomie to w dyskusji z Nim dość szybko Zszedłeś na Swoje ulubione poletko wycieczek osobistych bo wiedzy takiej jak @Izrafel92 po prostu nie Posiadasz.

Ps. O.k. przestaję Cię karmić Trollu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 13:17, kerkas napisał:

Ps. O.k. przestaję Cię karmić Trollu.

Tym zdaniem na bank rob006 się ucieszy... why ?
Bo pdejrzewam, że rozmawiajac z Tobą, "wymieniając posty" niezłą przy okazji za każdym razem bekę ma przed monitorem. ]:-> W sumie nie tylko on.

EOT bo cięzki offtot jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 12:18, Evertsen_Dante napisał:

Na drodze w podobnym stopniu
też jesteś równy i anonimowy. Ustępujesz komuś np. pierwszeństwa?


To ma być sugestia, że savoir-vivre to coś równie dobrze uzasadnionego, jak kodeks ruchu drogowego?

Dnia 04.05.2013 o 12:18, Evertsen_Dante napisał:

Pewnie dla Ciebie jest to dziwne.
Możesz sobie ulżyć.
W Twoich domysłach


No widzisz, ty mi tu o kulturze i szacunku, a sam nie respektujesz najbardziej podstawowej zasady dyskusji w ogóle (nie tylko w Internecie) - bez przytyków osobistych i dyskutowania o tym, co "sobie wyobrażasz". Odnoś się do słów, które napisałem. Albo milcz. Od savoir-vivre lepsza jest logika.

Również kończę offtopować, zanim zdenerwuje się mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 19:55, Ostrowiak napisał:

A kim Ty jesteś, nędzny robaku, by nakazywać bliźnim Swoim pracę?

Naprawdę musisz sięgać do takich odzywek? Nie dość, że zjechaliście tematu wątku to jeszcze kogoś nazywasz "nędznym robakiem" Degrad -2

EDIT: Sprawa wyjaśniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 13:17, kerkas napisał:

Przecież nie Masz się czego wstydzić prawda ? nie ośmieszam Cię ukazuję tylko Twoje prawdziwe
oblicze.

Jedyną osobą, którą możesz swoim działaniem ośmieszyć, jesteś ty sam. Dlatego od dawna ignoruję tą twoją "działalność", myślę że nikt rozsądny nie będzie na nią zwracał uwagi.

Dnia 04.05.2013 o 13:17, kerkas napisał:

Po drugie szkoda mi gramowiczów np. @Izrafel92 który miał realną wiedzę, rzeczowe
argumenty i prowadził dyskusję na poziomie to w dyskusji z Nim dość szybko Zszedłeś na
Swoje ulubione poletko wycieczek osobistych bo wiedzy takiej jak @Izrafel92 po
prostu nie Posiadasz.

Wybacz, w ogóle nie kojarzę dyskusji.
Swoją drogą widzę, że aż nazbyt do serca wziąłeś sobie dyskusję o wielkich literach w zaimkach i zacząłeś je stosować nawet w czasownikach. :) Proponuję dla pewności każdy wyraz rozpoczynać wielką literą, tak na wszelki wypadek. :)

Dnia 04.05.2013 o 13:17, kerkas napisał:

Ps. O.k. przestaję Cię karmić Trollu.

Oj, poczułem się obrażony. Choć nie umknęło mojej uwadze, że napisałeś "Troll" wielką literą - jak rozumiem to oznaka szacunku. :D Mimo wszystko prosiłbym moderatora o interwencję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 13:37, Mange napisał:

nędzny robak= -2 ?
nawet "nędzna szumowina" to max ostrzeżenie

Pozwól, że moderator decyduje o wysokości nagrody, kolega ma już bogatą kartotekę, poza tym już wyjaśniłem z samym zainteresowanym sprawę :P
Nie wymaga ona komentarza na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2013 o 13:31, Zajanski napisał:

To ma być sugestia, że savoir-vivre to coś równie dobrze uzasadnionego, jak kodeks ruchu
drogowego?


Tak. Przestrzeganie nic nie kosztuje, a ułatwia bądź co bądź życie.

Dnia 04.05.2013 o 13:31, Zajanski napisał:

o tym, co "sobie wyobrażasz". Odnoś się do słów, które napisałem. Albo milcz. Od savoir-vivre
lepsza jest logika.


Oj widzisz trafia kosa na kamień, bo po pierwsze ciężko dyskutować na taki temat bez wycieczek z gatunku "co sobie wyobrażam". A po drugie nie musisz sie unosić bo za każdym nawiązywałem tylko do słów które napisałeś.
W teorii na pewno logika wygrywa, ale zasady społeczne mają to do siebie, że czasami z logiką nie mają wiele wspólnego. Podejście tylko od strony teoretycznej jest mało elastyczne.

Dnia 04.05.2013 o 13:31, Zajanski napisał:

Również kończę offtopować, zanim zdenerwuje się mod.


Kończmy, ale mimo wszystko zrobiło sie ciekawie.
Panie modzie to ostatni mój post w tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 11:42, Braveheart napisał:

> Co to za Janek? Ktoś mi podwalił człon nicku. Janek może być tylko jeden.
... powiedział Prince Janek.... z innego konta. Żenua.


No coś Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 14:44, PRINCE_JANEK napisał:

No coś Ty?

No nie wieżę w niego... xD. W niektórzych przypadkach pewnych forumowych nawyków/zachowań chyba się nigdy nie wyrasta co ?. Nie ważne czy się ma 15-20-30 lat + hmmm
Teraz to i tak ćwikła po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym jakoś wybitnie bronił Prince''a za jego stare wybryki [ ot takie nastolatkowe trollostwo, które nawet miejscami było zabawne ale też i nieco żenujące, bądźmy szczerzy ] ale kompletnie nie wiem coś się go czepił tu i teraz [ zwłaszcza, że jeżeli już się tu pojawia to pisze normalnie i imo już wyrósł dawno ze swoich starych wybryków ]. U niego w przeciwieństwie do jego imiennika widać postęp, zachowuje się normalnie i nie robi tego co jego imiennik, który tak na oko jest od niego starszy o co najmniej parę lat i jest [?] dorosłym facetem. Tylko że tej dorosłości jakoś nie widać po jego działalności na forum [ choćby odkopywanie postów spzed paru miesięcy by dopisać jedno nic nie wnoszące do dyskusji zdanie ].

Jeżeli komuś nie odpisałem w tym temacie to tylko dlatego, że nie chciałem walić większego offa niż był lub po prostu odpowiedź już została napisana przeze mnie wcześniej lub ktoś inny napisał to co chciałem powiedzieć.

kerkas
- tobie również napisałem wiadomość wczoraj wieczorem chyba na peemkę na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2013 o 15:53, Braveheart napisał:

> No coś Ty?
No nie wieżę w niego... xD. W niektórzych przypadkach pewnych forumowych nawyków/zachowań
chyba się nigdy nie wyrasta co ?. Nie ważne czy się ma 15-20-30 lat + hmmm
Teraz to i tak ćwikła po obiedzie.

Nie wierzę, że tak łatwo Cię sprowokować. Poza tym, to co napisałem było celowe. W ogóle po pewnym czasie na tym forum każde moje zachowanie, nawet te głupie, było w pełni przemyślane. Owszem, na początku zachowywałem się conajmniej zabawnie, ale stary proszę Cię... Kiedy to było? Z 5 lat temu?

Uwierz mi, wyrasta się z pewnych zachowań, jeśli się tego chcę, chociaż czasem nadal fajnie walnąć jakąś prowokację czy głupi żarcik. Pisuje na innych forach i jakoś nikt się na mnie nie skarży, więc to powinno dać Ci do myślenia. Co tam się będę rozpisywał, wiem, że pewien stereotyp Janka będzie się za mną ciągnął do końca mojego "pobytu" (w zasadzie ciężko to nazwać jakimś pobytem, udzielam się tu bardzo rzadko, praktycznie wcale, czasem zajrzę na stare śmieci) na tym forum. Gram.pl skończyło już dawno święcić triumfy i teraz jest to strona jedna z wielu. Brakuje tu dawnego klimatu, a szkoda.

Ale jak widać, zostało kilku ludzi którzy w coś tam wieżą, bądź nie wieżą. Tylko o kij Ci chodzi z tą wieżą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 02:14, Janek_Izdebski napisał:

Chciałbym się dowiedzieć, jak po zmianie regulaminu odnośnie reklamowania innych
sklepów informować o nieogłoszonych projektach, gdzie jedynym źródłem są wczesne
oferty różnych sklepów (np. Amazon, Game.co.uk, zavvi, Ultima.pl, Muve.pl itd)
bez narażania się na degrad lub bana?


Regulamin nie był zmieniany, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Co innego wkleić linka z informacją, co innego nachalne spamowanie linkami w każdym wątku. Myślę, że 99,8% użytkowników doskonale wie jaka to różnica, bo się do tego stosuje i nie ma żadnego problemu.

Dnia 03.05.2013 o 02:14, Janek_Izdebski napisał:

Czy mógłbyś przedstawić jednolitą wykładnię w takich właśnie wyjątkowych przypadkach,
która byłaby także wiążąca wytyczną dla moderatorów? Czy wklejenie linka ze źródłem takiej
informacji zawsze będzie skutkować karą pod pretekstem reklamowania konkurencyjnego serwisu?


j.w. nie widzę problemu by ktoś zamieścił linka gdy chce się o coś zapytać, albo wynajdzie niezapowiedzianą grę, a widzę problem gdy ktoś ciągle ozdabia forum linkami do produktów u konkurencji lub innych ofert handlowych (np. mamy na forum od kilku lat stałego bywalca z dużego sklepu ze sprzętem komputerowym, który nawet nie próbuje się nauczyć podstaw buzz marketingu i strzela linkami gdzie popadnie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2013 o 10:19, Laid_back napisał:

j.w. nie widzę problemu by ktoś zamieścił linka gdy chce się o coś zapytać, albo wynajdzie
niezapowiedzianą grę, a widzę problem gdy ktoś ciągle ozdabia forum linkami do produktów
u konkurencji lub innych ofert handlowych (np. mamy na forum od kilku lat stałego bywalca
z dużego sklepu ze sprzętem komputerowym, który nawet nie próbuje się nauczyć podstaw
buzz marketingu i strzela linkami gdzie popadnie.)


I jeszcze nie dostał bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 13:37, maniekk napisał:

I jeszcze nie dostał bana?


Dostał. Nasza konkurencja też dostała x razy bana, ale niestety ciągle się tu kręcą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 13:57, Laid_back napisał:

> I jeszcze nie dostał bana?

Dostał. Nasza konkurencja też dostała x razy bana, ale niestety ciągle się tu kręcą :>


Ale skoro wiesz, że to konkurencja, to chyba logują się z firmówki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się