Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2013 o 16:25, Janek_Izdebski napisał:

Przydałoby się troszkę więcej konsekwencji, Karharot.

Lol, chyba w przypadku twojej osoby. Przykład:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2035&pid=11630

Ciekawe o czym jutro Pepsi napisze newsa. Jak to o czym? O grach! Może coś o Batman: Arkham Origins, Battlefield 4, Fifa 14, Gta V, Grid 2...? Któż to wie? Nieprawdaż, Janek_Izdebski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wtrącaj się, proszę, do spraw, które Ciebie nie dotyczą, to po pierwsze. Sprawa dotyczy wyłącznie mnie i Karharota. Znowu wykorzystujesz sytuację, aby mnie zaatakować.

Po drugie, radzę nauczyć się pisać zaimki osobowe i dzierżawcze wielką literą jak się do kogoś bezpośrednio zwracasz.

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 00:09, Janek_Izdebski napisał:

Nie wtrącaj się do spraw, które Ciebie nie dotyczą, to po pierwsze. Sprawa dotyczy wyłącznie
mnie i Karharota.

Po drugie, radzę nauczyć się pisać zaimki osobowe i dzierżawcze wielką literą jak się
do kogoś bezpośrednio zwracasz.

Dobranoc.


To jest forum publiczne każdy ma prawo do dyskusji.
Poza tym od upominania i zwracania uwagi jest Moderator.

Szczerze mam ochotę wlepić Tobie bana, ale wstrzymam się do decyzji administracji, do której się zwróciłem o radę i sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 00:09, Janek_Izdebski napisał:

Nie wtrącaj się, proszę, do spraw, które Ciebie nie dotyczą, to po pierwsze. Sprawa dotyczy
wyłącznie mnie i Karharota. Znowu wykorzystujesz sytuację, aby mnie zaatakować.

Twój spam dotyczy każdego gramowicza, który musi się z nim męczyć, także jest to również moja sprawa.

Dnia 22.05.2013 o 00:09, Janek_Izdebski napisał:

Po drugie, radzę nauczyć się pisać zaimki osobowe i dzierżawcze wielką literą jak się
do kogoś bezpośrednio zwracasz.

Niedawno toczyła się tu wielka dyskusja o zaimkach osobowych i żadna ze stron nie miała wystarczająco przekonujących argumentów, aby ostatecznie zdecydować kiedy takowe należy stawiać. Wielką literą to ja się mogę zwrócić do adresata pisząc pocztówkę, a nie do spamera, który myśli, że jest świętą krową i wali focha o byle pierdołę.

Dnia 22.05.2013 o 00:09, Janek_Izdebski napisał:

Dobranoc.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/05/Jim-Carey_Excited.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wtrącę do dyskusji o spamie :D Pamiętam miesiąc, podczas którego Janek opublikowal prawie 1000 postów (swoją drogą, na forum są osoby, które miały podobne wyczyny) i rzeczywiście - prawie w każdym temacie pełno było jego wpisów. Później (po interwencjach innych użytkowników i moderatorów) jednak się trochę uspokoił, ale niektórym nadal przeszkadzał. Niektórzy twierdzili, że przez Janka wątek o promocjach i wyprzedażach stał się kompletnie nieczytelny. Jednak ostatnio Janka na forum nie było (nie wiem z jakiego powodu, nie obchodzi mnie to) i co się stało z tym wątkiem? Nikt praktycznie w nim niczego nie dodawał (a były w tym czasie różne promocje) i wątek zamarł. Wcześniej byłem na bieżąco (między innymi dzięki Jankowi) ze wszystkimi promocjami, ostatnio dowiadywalem się na nich po czasie. Byli tacy, którzy twierdzili, że Janek dodaje informacje o promocjach, które nikogo nie interesują (bo oni oczywiście wiedzą co kogo interesuje), ale jednak można było się dowiedzieć o ciekawych promocjach :)
Kwestia spamu jest więc dość delikatną kwestią - co innego gdy ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia, a co innego gdy ktoś doda post z uśmieszkiem (a w tematach z aktualnościami takich postów, nic nie wnoszących do dyskusji, jest mnóstwo :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślij link z tym postem do każdego moderatora bo właśnie za dawanie postów w temacie o promocjach Janek dostał bęcki za spam.
Twój post będzie dobrym argumentem w obronie Janka
zacznij od Isildur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I lizaczka jeszcze mu pocztą prześlijcie, żeby się nie czuł urażony.

Prawda jest taka, że wątek o promocjach zmarł śmiercią naturalną, a Janek go tylko dobił swoim spamem (mówię tu o kombosach x3/x4 jakie potrafił walnąć w ciągu kilkudziesięciu minut).
Odkąd GMG, Gamersgate i reszta przestały być "jakimiś sklepami z UK", a stały się głównym źródłem tanich kluczy Steam i wraz z wielkim sukcesem jakim okazali się Łowcy Gier, po prostu nie ma potrzeby, aby tam zaglądać. Równie dobrze można zmienić jego tytuł na "Co, gdzie i za ile - poradnia Janka Izdebskiego", bo praktycznie tylko on tam jeszcze coś pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 01:27, Hartus napisał:

I lizaczka jeszcze mu pocztą prześlijcie, żeby się nie czuł urażony.


Jak macie coś z Jankiem do siebie, to załatwcie to sobie poza forum :D Ja z nim nigdy, żadnych problemów nie miałem, a nawet jak się spieraliśmy, to z pełną kulturą :) dlatego wlaśnie go bronię. Zresztą, Janek i tak zmienił znacznie zachowanie na forum - dlatego nie rozumiem straszenia banem przez Isildura. Na forum są osoby, które bardziej zapracowały na bana, a jeszcze się jakoś trzymają :D

Dnia 22.05.2013 o 01:27, Hartus napisał:

Odkąd GMG, Gamersgate i reszta przestały być "jakimiś sklepami z UK", a stały się głównym
źródłem tanich kluczy Steam i wraz z wielkim sukcesem jakim okazali się Łowcy Gier, po
prostu nie ma potrzeby, aby tam zaglądać. Równie dobrze można zmienić jego tytuł na "Co,
gdzie i za ile - poradnia Janka Izdebskiego", bo praktycznie tylko on tam jeszcze coś
pisze.


Równie dobrze można by zrezygnować z większości tematów na forum, bo w internecie są strony im poświęcone :D Po co ludzie proszą o pomoc w zlożeniu zestawu komputerowego, skoro PurePC i PCLab publikują obszerne poradniki? Na tym forum jestem w zasadzie kilka razy dziennie, na Łowców Gier wchodzę sporadycznie. Mi na przykład taki temat o promocjach bardzo się przydaje i żałuję, że oprócz Janka prawie nikt tam nic nie dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2013 o 16:25, Janek_Izdebski napisał:

Przydałoby się troszkę więcej konsekwencji, Karharot. Przykład:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=24159

Konsekwencji? Odpowiedziałem jakiego rodzaju zwracanie uwagi jest traktowane jako pomoc (czyli nie będzie w ogóle oceniane pod kątem pseudomoderatorki) oraz za co może się komuś oberwać (w domyśle sprawa może trafić pod lupę moderatora jako potencjalne przewinienie).
W przypadku sytuacji do której podałeś link moderator zadecydował że wystarczy zamknąć dyskusję i nie ma potrzeby karania uczestników (w tym Ciebie). Nie widzę tu niekonsekwencji.

@ rob006
Nie wiem o jakie konkretnie sytuacje chodziło ale przyznam Ci rację że "cięcie cytatów" jednak może okazać się płynnym pojęciem :) Osobiście doczepiam się jedynie do "drzewek" ale może to tylko przez lenistwo które sprawia nie chce mi się brać za ręczne edytowanie dodatkowych postów ^^
Co do problemu to przewijanie kolejnych stron tematu w których 3+/4 tekstu to cytaty jest męczące, zwłaszcza gdy ma to miejsce w komentarzach do tekstu gdzie całość dyskusji mieści się na maksymalnie kilku stronach i jej przebieg może być łatwo prześledzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę tutaj niekonsekwencję, Karharot. Z wielką gorliwością upomina się mnie oraz karze za najmniejsze nawet uchybienia.

Natomiast jak ktoś sotsuje wycieczki osobiste wobec mojej nie jest nawet upominany czy ostrzegany. Przykład z linku, który podałem wyżej jest bardzo znaczący. Co więcej, był to podręcznikowy przykład tak tępionej przez Ciebie pseudomoderatorki.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to chyba powinieneś urodzić się kobietą, bo tak upierdliwej osoby na tym forum to jeszcze nie widziałem przez kilka lat mej działalności.
I właśnie dlatego dostajesz upomnienia/degrady itp., których normalny forumowicz za to samo zwyczajnie nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sirufok, nikt Ciebie nie zmusza do dyskutowania ze mną na forum. Nie lubisz mnie, Twoje prawo. Nie chcesz ze mną dyskutować w konkretnych wątkach, również Twoje prawo. Jednak przed nieuzasadnionymi atakami i wściekłym hejtem skierowanym w moją osobę będę się bronił. Mam do tego prawo.

Dodam jeszcze, że jakoś większości nie przeszkadza moja osoba. Atakuje mnie tylko głosna mniejszość. Tylko tyle i aż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2013 o 00:15, Isildur napisał:

Szczerze mam ochotę wlepić Tobie bana, ale wstrzymam się do decyzji administracji, do
której się zwróciłem o radę i sugestie...


Jak mu wlepisz bana to w kilku tematach zrobi się cholernie nudno :)
A tak przedniego trollingu, flameu, wycieczek osobistych, cudów na kiju i gimba-dziecinady nie było na gramie od dawna. Jak na to spojrzeć szerzej, człowiek ubarwił nam życie - nie wmówisz mi, ze jakaś chociaż malutka cząstka ciebie nie bawi się świetnie =)
Taki grajdołek jest potrzebny, relaksuje, zmniejsza niektórym jak widać napięcie gumy w majtkach - ja widzę same pozytywy stary.

A tak bardziej poważnie - sami gościowi dajecie pożywkę, nikt go nie olał, dalej "grupa starająca się trzymać władze" aka gstw [nie mam tu na myśli moderacji tylko kilku userów - to tak, żeby było jasne] karmi go kolejnymi postami. Nakręcacie dyskusję, nakręcacie wzajemny grajdołek przepychania się racją najmojszą a wystarczyło zachować minimum jakiejś dojrząłości intelektualnej i nie odpowiadać na kolejny post. Ja wiem, ze to korci, nęci bo przecież trzeba wydłużyć e-pena przeświadczeniem, ze ma się ostatnie zdanie i jest się wtedy "zajedwabistym ziomkiem z dzielni", ale nie czepiajcie się, ze gość dalej postuje i kręci te przepychanki jak sami dostarczacie pożywkę.
Niech jeden z drugim da sobie na luz, nie odpisuje przez 2-3 dni to się temat urwie - tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja wiem, ze to korci, nęci bo przecież trzeba wydłużyć e-pena przeświadczeniem, ze ma się ostatnie zdanie i jest się wtedy "zajedwabistym ziomkiem z dzielni"

Dnia 22.05.2013 o 14:04, Pietro87 napisał:

Niech jeden z drugim da sobie na luz


patrzcie państwo jaki cwaniura, tutaj swoje ostatnie zdanie wrzuca i jeszcze racjonalizuje, że inni wrzucać nie powinni

internety prawdę powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 13:48, Janek_Izdebski napisał:

Sirufok, nikt Ciebie nie zmusza do dyskutowania ze mną na forum. Nie lubisz mnie, Twoje
prawo. Nie chcesz ze mną dyskutować w konkretnych wątkach, również Twoje prawo. Jednak
przed nieuzasadnionymi atakami i wściekłym hejtem skierowanym w moją osobę będę się bronił.
Mam do tego prawo.

Dodam jeszcze, że jakoś większości nie przeszkadza moja osoba. Atakuje mnie tylko głosna
mniejszość. Tylko tyle i aż tyle...



Jeśli tamtą wypowiedź odbierasz jako atak i hejt to ja nawet nie staram się próbować opisać postów, którymi osobiście nas tutaj uszczęśliwiasz.

Nigdzie nie napisałem, że Cię nie lubię, że nie chcę z Tobą pisać itd. Jeśli miałbym o czym z Tobą pisać to bym pisał, ale Ty jesteś po prostu przewrażliwiony na punkcie odpowiedzi innych użytkowników, bo wszędzie masz swoje racje i prawie wszystko odbierasz jako "ataki" na Twoją osobę.
Ostanio np. dostałeś chyba odgórny nakaz pouczania wszystkich o zasadach pisowni z wielkiej litery. W internecie. ŁOŁ.
Wszędzie sypiesz linkami do jakichś wypowiedzi z fejsbóków itp. itd. Po co to komu?
Wcześniejszych dokonań nie będę wymieniał.

Aha, przestań na siłę wciskać wszędzie te wielkie litery. Moją ksywkę pisze się akurat z małej. Nawet na początku zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 12:31, Janek_Izdebski napisał:

A ja widzę tutaj niekonsekwencję, Karharot. Z wielką gorliwością upomina się mnie oraz karze za najmniejsze nawet uchybienia.
Natomiast jak ktoś sotsuje wycieczki osobiste wobec mojej nie jest nawet upominany czy ostrzegany. Przykład z linku, który podałem wyżej jest bardzo znaczący. Co więcej, był to podręcznikowy przykład tak tępionej przez Ciebie pseudomoderatorki.

Akurat w sytuacji do której podałeś linka również Ty nie zostałeś ukarany pomimo tego że podważałeś decyzję moderatora w nieprzeznaczonym do tego miejscu (a kto jak kto ale Ty na pewno już wiesz jaka jest poprawna droga odwoływania się od decyzji moderatorów). Pamiętam również co najmniej jedną sytuację w której to Ty bawiłeś się w moderatora i nie zostałeś za to ukarany bo uznałem że można Ci to darować, nie mów więc proszę że ktoś tu się czai na najmniejszy pretekst aby Ciebie ukarać - to że Tobie obrywa się za takie rzeczy częściej niż innym wynika przede wszystkim z faktu że Ty (dużo) częściej robisz coś co Cię stawia na celowniku.

Do wszystkich
Proszę o zakończenie tej dyskusji bo nie dość że jest ona bezcelowa to jeszcze zaczyna się przeradzać w coś nieprzyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak w modzie na sukces - raz na miesiąc zaglądam do wątku i dalej dzieje się dokładnie to samo. Może wydzielcie Jankowi osobny wątek do toczenia wojenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ale tak swoją drogą to chyba nie powiesz mi, że spodziewałaś się czegoś zuuupeeełnie innego niż akcje Jankowe i podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się