Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2013 o 18:19, Fumiko napisał:

Może wydzielcie Jankowi osobny wątek do toczenia wojenek?

Janek ma już swoją piaskownicę - świetnie się bawi sam ze sobą w wątku o promocjach. Co gorsza, ostatnimi czasy coraz częściej przychodzi z grabkami do tego tematu więc radzę utrzymywać dobrą postawę i dalej go ignorować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie patrząc, to na każdy post Janka_Izdebskiego przypadają z cztery posty osób, które narzekają na to, że Janek śmieci. Wietrzę hipokryzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno była premiera Xbox One. Niebawem będzie premiera "The Last of Us". E3 także jest już coraz bliżej.

Naprawdę nie macie innych tematów do komentowania? Nudzi się Wam, czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 18:19, Fumiko napisał:

Czuję się jak w modzie na sukces - raz na miesiąc zaglądam do wątku i dalej dzieje się
dokładnie to samo.


Ja mam tak samo jak zaglądam do wątku o bogu - w kółko mantra o wierzących ateistach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 19:33, rob006 napisał:

Ja mam tak samo jak zaglądam do wątku o bogu - w kółko mantra o wierzących ateistach.
:D

To zdanie bardzo mnie rozśmieszyło. serio +5 za nie. I nie tylko bo... to co napisałeś to prawda . Wierzący ateista wierzy w nie istnienie boga.

:3

PS: Jeszcze temat o polityce też fajny :D... aa i o relacjach damsko-męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątki o Siłach Wyższych, polityce i relacjach damsko-męskich są najbardziej potrzebne, bo dyskusje ich dotyczące trwają od tysięcy lat i raczej są skazane na kolejne wieki rozkmin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

po 68 miesiącach opuszczam szeregi gram.pl. Długo zastanawiałem się co, ile i w jaki to napisać - w końcu to kawał mojego życia, a praca tutaj była przygodą mocno związaną z prywatnym życiem - ale proste słowa są ponoć najlepsze. :)

Gdy przyszedłem tutaj ( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=467684&n=10 :D) i dołączyłem do Sol, Spaykiego i reszty wspaniałej ekipy, jeszcze pod skrzydłami CD Projektu, nie mogłem przypuszczać, że zabawię tu tak długo. Przez te lata wydarzyło się tak wiele – trudnych momentów i czystej frajdy, dotkliwych porażek i wielkich sukcesów - że ciężko byłoby takie wspomnienie złożyć w jakąś krótką i sensowną całość.

Dziękuję Wam za wspólnie spędzone tu lata, możliwość poznania wielu fajny ludzi (trolli i hejterów również :>), bezcenną naukę i zdobyte doświadczenie. Przepraszam za obietnice, których - jak się potem okazywało - nie mogłem spełnić. Czasem takie głupoty i wydawałoby się banalne rzeczy, okazują się w praktyce nie do przeskoczenia... Żałuję, że nie dałem rady doprowadzić forum, kolektywu i gramsajtów do stanu moich i Waszych marzeń, oraz wykorzystać odpowiednio ich potencjału. Z drugiej jednak strony cieszę się, że udawało mi się je (nie raz) uchronić przed zamachami na nie ;). Liczę, że będzie tylko lepiej - życzę tego sobie i Wam. Mam też nadzieję, że te setki nagród, które rozdałem w konkursach przez lata, sprawiły sporo frajdy - a bany i kary nie były zbyt bolesne. ;)

Ogromne podziękowania dla byłych i obecnych Moderatorów (sorki za wpis w Waszym wątku, ale nie chciałem nudzić w osobnym :P), Konsuli oraz wszystkich ludzi, którzy i tak tego nigdy nie przeczytają, a zasłużyli! :)

Stery społeczności przejmuje redakcja, ja będę pewnie czasem zaglądał - nie piszę więc żegnajcie, raczej do przeczytania i zobaczenia.

Piotr “Laid back” Szyfter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana na stanowisku komjuniti manażera?

CZAS SZYKOWAĆ LISTĘ ŻĄDAŃ!

A Laid backowi ino życzyć wszystkiego najlepszego i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 15:06, Budo napisał:

Dzięki i pozdrawiam. To kto teraz będzie szefem? :)


Redakcja pod kierunkiem Krzyśka Ogrodnika. Teraz jego męczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 14:57, Laid_back napisał:

Ogromne podziękowania dla byłych i obecnych Moderatorów (sorki za wpis w Waszym wątku,
ale nie chciałem nudzić w osobnym wątku :P), Konsuli oraz wszystkich ludzi, którzy i
tak tego nigdy nie przeczytają, a zasłużyli! :)


Również dziękuję za współpracę, życzę powodzenia w dalszej drodze zawodowej :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia! Troszkę nam się tutaj roszad zrobiło w gramie. Rzecz nieunikniona, ale wszystkim Wam zebrało się na to w jednym czasie.

PS ALE MYŚLAŁEM, ŻE DEAD ISLAND: RIPTIDE TO UDA MI SIĘ ZGARNĄĆ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To szerokiej drogi Panie :-) Powodzenia, nie hulaj za wiele, dobrze sie odzywiaj i podlewaj kwiaty raz w tygodniu przynajmniej ;D Najlepszego Laid!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się ciepło i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Może kiedyś podzielisz się swoimi doświadczeniami z bycia CM Gramu na jakimś spotkaniu dla graczy? Byłoby fajnie. :)

Jeszcze raz wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moderatorzy są grupą osób o bardzo wybiórczym karaniu użytkowników?
Dostałem ostrzeżenie za przekręcenie nawy Sony. Dziesiątki użytkowników przekręcający nazwę Microsoftu są zostawiani w spokoju.
Rozumiem, że niektórzy z moderatorów preferują Sony, ale już nie przesadzajcie. Jeśli karać, to wszystkich. Jeśli nie karać, to też wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2013 o 13:26, Sigu napisał:

Dlaczego moderatorzy są grupą osób o bardzo wybiórczym karaniu użytkowników?

Zauważyłem dokładnie to samo.

Dnia 15.06.2013 o 13:26, Sigu napisał:

Dostałem ostrzeżenie za przekręcenie nawy Sony. Dziesiątki użytkowników przekręcający
nazwę Microsoftu są zostawiani w spokoju.

Mam podobne obserwacje.

Dnia 15.06.2013 o 13:26, Sigu napisał:

Rozumiem, że niektórzy z moderatorów preferują Sony, ale już nie przesadzajcie. Jeśli
karać, to wszystkich. Jeśli nie karać, to też wszystkich.

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat za przekręcanie nazw Moderatorzy wieolkrotnie ostrzegali, że będą dawać nagrody i tego się trzymają. I, wbrew temu co twierdzisz, te nagrody nie są przyznawane tylko za przekręcanie nazwy Sony. Co do oskarżeń, że Moderatorzy bardziej preferują Sony niż Microsoft to cóż akurat ja znam tych chłopaków i wiem, że i tak wolą PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się