Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2013 o 22:15, Darkstar181 napisał:

Ale zakładać konta mailowe [...] żeby sobie porobić jaja to Ci się chciało,nie ?

Pfff... tworzysz aliasa i jedziesz z tym koksem ;):

20130616224331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 22:21, Chaotizz napisał:

Aaa, no i Człowiek z każdym dniem się zmienia, tak dla Twojej wiadomości. Choć pewnie
jesteś tego świadom. ;)

Jednak przeszłość ciągnie się za człowiekiem jak ogon hmmmm... Do tej "parszywej" to rzadko kiedy chcemy się przyznać i przemawia czasem przez nas wręcz wstyd co.??? drogi PRINCE_JANKU ;-).
Bądź co bądź są i plusy bo jednak "sumienie" cie po roku czy jakimś tam dłuższym czasie ruszyło i raczej zdałeś sobie sprawę co na tym forum wyprawiałeś jaki byłeś i takie tam :3. Trudno stać się królem jeśli wszyscy widzą w tobie błazna.. [tak na poczekaniu powiedzonko mi się skleiło do sytuacji ;-)] więc słusznością i jedynym celem było zrobienie nowego już głównego konta.. by stać się nową, czystą kartą, bez jakiejkolwiek przeszłości. Ale i to nie pomogło bo odpowiednie służby i grono gramowiczów wiedziało i wie do dziś co wie i kto kryje się pod ksywką Chaotizz.

Dnia 16.06.2013 o 22:21, Chaotizz napisał:

choć na początku raczej nieświadomie to robiłem.

To na pewno. Wtedy przemawiał przez ciebie jakiś demon albo inne diabelstwo które opętało ci świadomość... :3

Dnia 16.06.2013 o 22:21, Chaotizz napisał:

W ogóle to zmuszałeś mnie do zakładania kolejnych kont

Że ci się chciało te konta zakładać... miałeś zawzięcie.

Dnia 16.06.2013 o 22:21, Chaotizz napisał:

Ale tak to jest jak dziecko dostanie internet.

Ile miałeś lat 8-10

Jednak z tym pytaniem o ilość multikont i tak wygrałeś wszystko...

EDIT:
@Piotrek_K

Dnia 16.06.2013 o 22:21, Chaotizz napisał:

Pfff... tworzysz aliasa i jedziesz z tym koksem ;):

Myślisz, że on wtedy w ogóle wiedział co znaczy chociażby samo słowo "Alias" ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 22:55, Braveheart napisał:

Jednak przeszłość ciągnie się za człowiekiem jak ogon hmmmm... Do tej "parszywej" to
rzadko kiedy chcemy się przyznać i przemawia czasem przez nas wręcz wstyd co.??? drogi
PRINCE_JANKU ;-).

Wiesz co... Nigdy jakoś nie uciekałem od Prince Janka, ba, powiem Ci szczerze, że nie jest mi wstyd tego co robiłem na różnych kontach. Wiem jaki jestem teraz, jaki byłem kiedyś... No i muszę Cię z przykrością uświadomić, że choć postarzałeś się o tyle samo lat co ja, odkąd tu jestem, to raczej ja jestem przed Tobą. Bez obrazy, nigdy jakoś nic do Ciebie nie miałem, ale po stylu, a także intensywności pisania można wysnuć różne wnioski. Ale błagam Cię, nie bierz tego do siebie, to tylko forum. :)

Dnia 16.06.2013 o 22:55, Braveheart napisał:

Bądź co bądź są i plusy bo jednak "sumienie" cie po roku czy jakimś tam dłuższym czasie
ruszyło i raczej zdałeś sobie sprawę co na tym forum wyprawiałeś jaki byłeś i takie tam
:3. Trudno stać się królem jeśli wszyscy widzą w tobie błazna.. [tak na poczekaniu powiedzonko
mi się skleiło do sytuacji ;-)] więc słusznością i jedynym celem było zrobienie nowego
już głównego konta.. by stać się nową, czystą kartą, bez jakiejkolwiek przeszłości.

Te konto byłem zmuszony raczej założyć z prostego powodu. Inne mi zbanowali. Ot co. Nie chciałem się od niczego odcinać, czy czegokolwiek zaczynać od nowa. Choć i tak większosć wiedziała kto się kryje pod tym nickiem, jakoś mi to nie przeszkadzało. Po prostu kiedyś to forum trzymało poziom, było śmiesznie, poważnie, było o czym dyskutować (jak już mi się zachciało) i z kim, ale teraz to jest jeden wielki śmietnik. IMO zero tu ciekawych wymian zdań czy tematów. Wcześniej jak zakładałem ente konto miałem jeszcze ochotę popisać, ale później forum podupadło, sam jakoś nie miałem też ochoty pisać całymi dniami na forum... No zmienia się sporo. Mimo wszystko, czasem z nudów wracam na stare śmieci i ogarniam co i jak funkocjonuje. Niestety gorzko się rozczarowuje, bo forum funckojonuje bardzo słabo, jest wręcz prawie martwe. Nawet typowych trolli nie widać.

Dnia 16.06.2013 o 22:55, Braveheart napisał:

To na pewno. Wtedy przemawiał przez ciebie jakiś demon albo inne diabelstwo które opętało
ci świadomość... :3

Miałeś kiedyś mniej niż naście lat? Raczej tak, no właśnie... Reszte dopowiedz sobie sam.

Dnia 16.06.2013 o 22:55, Braveheart napisał:

Że ci się chciało te konta zakładać... miałeś zawzięcie.

Bo w życiu nie wolno się poddawać.

Dnia 16.06.2013 o 22:55, Braveheart napisał:

> Ale tak to jest jak dziecko dostanie internet.

Napisałbym coś, ale sobie to podaruję. Powiedzmy, że byłem za młody na rozumne korzystanie z internetu. Wiesz co, przemyśl jednak też to, czy aby sam nie traktujesz cyberprzestrzeni zbyt poważnie. Nie napinaj się tak. Wiem, że chcesz mnie zmieszać z błotem i pokazać jaki jesteś fajny, ale stary, wyluzuj. Chcesz przeskoczyć nieskromnie mówiąc, jednego z największych prowokatorów tego forum? Dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 17:33, Janek_Izdebski napisał:

O ile wiem w innych miastach nie ma jeszcze takich lokali. Poza Jaki to kłopot dopisać
"i w innych miastach" w nazwie tematu? Nie widzę żadnego problemu. :)


W Gdyni jest, chociaż teraz mają przerwę wakacyjną. Zwykły pub w którym weekendowo prowadzone są rozgrywki i turnieje na X360. Zwie się "Donegal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Bez obrazy, nigdy jakoś nic do Ciebie nie miałem, ale po stylu

Za styl zawsze miałem pałę z polskiego ;-)

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

a także intensywności pisania można wysnuć różne wnioski.

Święty nie jestem i nigdy nie byłem. Staram się też trzymać i pilnować swoich trupów w swojej szafie.

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Ale błagam Cię, nie bierz tego do siebie, to tylko forum. :)

Dobiłeś mnie. Pędzę zakładać pętlę na szyję... [Czekaj gdzie ten sznur był] ;-)

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Te konto byłem zmuszony raczej założyć z prostego powodu. Inne mi zbanowali.

A wtedy choć małe coś, cię nie ruszyło by poczuć ogniste spojrzenie chomika i zmienić swoje postępowanie [jak na tamte czasy]

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Po prostu kiedyś
to forum trzymało poziom, było śmiesznie, poważnie, było o czym dyskutować (jak już mi
się zachciało) i z kim, ale teraz to jest jeden wielki śmietnik.

Pamiętam jak kiedyś nawet ktoś [nie pamiętam już kto.. dawno to było] u siebie na GSie dał ankietę , petycją? czy coś podobnego by PRINCE_JANKA odbanować :D

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Mimo wszystko, czasem z nudów wracam na stare śmieci i ogarniam

A kto nie ?. Coś czuję, że każdy jak nie większość tych "starszych", ze tak to ujmę choć może mniej się wypowiada albo prawie wcale to jednak wchodzą dla samego wchodzenia. Ot przyzwyczajenie/rutyna ? ;]

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Nawet typowych trolli nie widać.

Pewnie odeszli bądź umarli śmiercią naturalną. Nowe pokolenie trollów już nadeszło. Choć o tych najwyższej kategorii nie ma co marzyć.

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Miałeś kiedyś mniej niż naście lat? Raczej tak, no właśnie... Reszte dopowiedz sobie sam.

No miałem a kto nie miał. Ale jakoś nigdy mnie do tego typu rzeczy nie ciągnęło. Za moich czasów to faksy w autobusie nieznajomym się pokazywało ]:->

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Bo w życiu nie wolno się poddawać.

+1

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Wiesz co, przemyśl jednak też to, czy aby sam nie traktujesz cyberprzestrzeni zbyt poważnie.

Za 5 lat to bez cyberprzestrzeni nie będziesz mógł żyć.

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Nie napinaj się tak.

Skąd że znowu

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Wiem, że chcesz mnie zmieszać z błotem i pokazać jaki jesteś fajny

Wiem, że teraz to znów chcesz być ty fajny :P

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

ale stary, wyluzuj.

Skończył mi się skun.. wybacz mam zespół odstawienia

Spoiler

]:-> diaboliczny śmiech w tle

Dnia 16.06.2013 o 23:07, Chaotizz napisał:

Chcesz przeskoczyć nieskromnie mówiąc, jednego z największych prowokatorów tego forum? Dobre sobie.

Wiele hektolitrów młodej nowej krwi tu zawędrowało. Pojedyncze osoby wiedzą kim jesteś a o ich istnieniu mało kto wie. Już nie przypisuj sobie cudzych dokonań!!

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 23:16, maniekk napisał:

W Gdyni jest, chociaż teraz mają przerwę wakacyjną. Zwykły pub w którym
weekendowo prowadzone są rozgrywki i turnieje na X360. Zwie się "Donegal".

Nie wiedziałem nawet. Dzięki za cynk, maniekk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 23:35, Janek_Izdebski napisał:

> W Gdyni jest, chociaż teraz mają przerwę wakacyjną. Zwykły pub w którym
> weekendowo prowadzone są rozgrywki i turnieje na X360. Zwie się "Donegal".
Nie wiedziałem nawet. Dzięki za cynk, maniekk. :)


Spoko. Dopisz w temacie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2013 o 19:57, Janek_Izdebski napisał:

> A może nazwać temat po prostu "Kluby i bary dla graczy w Polsce- jakie znacie, jakie

> polecacie?"...
Całkiem rozsądna propozycja, Muradin_07. :)

I taką drogą pewnie pójdziemy :)
Anyway, pax vobiscum, ludzie. O ile nie ma się strasznego nadmiaru czasu, nie ma o co kruszyć kopii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 06:14, Lucas_the_Great napisał:

Anyway, pax vobiscum, ludzie. O ile nie ma się strasznego nadmiaru czasu,
nie ma o co kruszyć kopii :)

Tylko kto w takim wypadku ma założyć taki wątek? Ty, Lucas? Ja? Inni forumowicze? Moderatorzy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 12:08, Janek_Izdebski napisał:

> Anyway, pax vobiscum, ludzie. O ile nie ma się strasznego nadmiaru czasu,
> nie ma o co kruszyć kopii :)
Tylko kto w takim wypadku ma założyć taki wątek? Ty, Lucas? Ja? Inni forumowicze? Moderatorzy?
:)


Najlepiej ktoś z modków lub zielonych, żeby temat był przypięty, a nie zniknął po X czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 12:11, maniekk napisał:

Najlepiej ktoś z modków lub zielonych, żeby temat był przypięty, a nie zniknął
po X czasie.

Też tak uważam, ale wolałbym mieć pełną jasność w tej kwestii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie i tak ciekawi to, że lepiej było małe wojenki toczyć między sobą o słuszności czy też nie tematu, o tym czy jest reklamą czy też nie... a przyszedł jeden człek, totalnie nie w temacie i zaproponował rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 12:11, maniekk napisał:

Najlepiej ktoś z modków lub zielonych, żeby temat był przypięty, a nie zniknął po X czasie.


Najlepiej podepnijmy połowę tamtów na forum, aby nie zniknęły po X czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 12:11, maniekk napisał:

Najlepiej ktoś z modków lub zielonych, żeby temat był przypięty, a nie zniknął po X czasie.


Tematy z reguły przypinają osoby z gram.pl nie Moderatorzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 12:11, maniekk napisał:

Najlepiej ktoś z modków lub zielonych, żeby temat był przypięty, a nie zniknął po X czasie.

Temat to temat. Zostanie raczej założony jako zwykły i będzie miał na gramie zielony kolorek <-- tak jak ten w którym teraz siedzimy.
Białe tematy należą do ekipy gramu i to oni tam swoje podpinają wedle ich "widzi mi się". Zazwyczaj to konkursy czy też jakieś ogłoszenia. To czy temat zdechnie śmiercią naturalną zależy od jego popularności. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 13:13, rob006 napisał:

> Najlepiej ktoś z modków lub zielonych, żeby temat był przypięty, a nie zniknął po
X czasie.

Najlepiej podepnijmy połowę tamtów na forum, aby nie zniknęły po X czasu.


Nie sądzisz, że czepiasz się bezpodstawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 13:18, Isildur napisał:

> Najlepiej ktoś z modków lub zielonych, żeby temat był przypięty, a nie zniknął po
X czasie.

Tematy z reguły przypinają osoby z gram.pl nie Moderatorzy :P


Co nie zmienia faktu, że mogą to zrobić ;) Przy okazji miałbym pewne objekcje do bana, który dałeś jednemu użytkownikowi w temacie technicznym. Jednak to sprawa między wami i nie będę się wtrącał.

@Braveheart:
Po prostu powstanie temat z możliwością edycji tylko przez moderatora i tyle, tak jak to jest na innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 14:10, maniekk napisał:

Nie sądzisz, że czepiasz się bezpodstawnie?

On nie czepia się Ciebie, tylko tego, że gram.pl zmienia się w poddyktandojanka.gram.pl
A co do tego całego spamu, scenariusz jest tradycyjny. Nie brakuje osób, których Izdebski doprowadza do szału, ale jak zawsze pojawiają się też gramowicze, którzy z Jankiem nie mieli za dużo kontaktu i uważają go za sympatycznego faceta, na którego wszyscy bezpodstawnie naskakują. Nie znają jego śpiewek, zamiłowania do tworzenia nagonek na samego siebie i durnych problemów, którymi zawraca moderatorom du..., ekhem, głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się