Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Ciekawe, że macie takie problemy z jednym człowiekiem i nie możecie sobie poradzić. Jakbym miał podobny, to zwyczajnie bym takiego osobnika ignorował (a jakby na forum była opcja ukrywania postów danego usera, to też bym jej użył).

Dla mnie Janek nie jest jakimś szkodliwym userem (i nawet Go lubię), może dlatego, że nie zdołał mnie zdenerwować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem poza tematem - można traktować Janka na dwa sposoby. Albo to jest troll, albo zwykły użytkownik. Jeżeli to jest troll, to należy go ignorować. Trolle szukają publiki, czekają na reakcje, jeśli publiki i reakcji nie ma, to zmieniają lokum. Jeżeli to jest zwykły użytkownik, to starajcie się każdego jego posta traktować oddzielnie - jeśli jest w nim coś sensownego, to z tym dyskutujcie, jeśli nie ma - jak wyżej, trzeba to ignorować.

Nie ma po co próbować go na siłę zmienić, nie jesteśmy moderatorami, ani tym bardziej administratorami tego forum. Jeśli nie łamie regulaminu, jeśli nie przeszkadza adminom, to nie powinniśmy go na siłę z forum wypraszać. Zbudował sobie i tak już tutaj taką renomę, że nikt go nie bierze na poważnie, więc też bardziej użytkownikom nie przeszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że spiąłeś poślad i to na tyle mocno, że wszyscy to widzą. Człowieku wyluzuj trochę bo jeszcze trochę to i ty staniesz się większym poszkodowanym niż Janek_Izdebski..

Dnia 18.06.2013 o 01:29, Hartus napisał:

Co gorsze, Janek znalazł sobie kompana.

You Made my nite.! Leżę i kwiczę ze śmiechu.
Dla ciebie każdy kto odpisze pozytywnie Jankowi albo da mu coś np na zasadzie +1 do posta stanie się jego kompanem. Przecież to śmieszne i niedorzeczne.

Dnia 18.06.2013 o 01:29, Hartus napisał:

który wypowiada się w bardzo podobnym stylu.

Nie no poliglota forumowy się znalazł. ;]
Wzór elegancji, kultury.

Dnia 18.06.2013 o 01:29, Hartus napisał:

Jak widzę takie posty http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=85113&pid=28
to mam ochotę spakować wirtualną walizeczkę i spieprzać na inny portal.

Still buthurt ?
Kto ci broni w spakowaniu ów wirtualnej walizeczki.? Nikt tu cię "Tony Starku" na siłę nie trzyma. Zobowiązań jako takich też raczej wobec kogoś nie masz.... a może masz ?

Dnia 18.06.2013 o 01:29, Hartus napisał:

Jednego nie idzie opanować, a co dopiero taki duecik.

Wciąż leże. Zabij mnie proszę a nie pastwisz się nade mną w postaci łez ze śmiechu.

Dnia 18.06.2013 o 01:29, Hartus napisał:

Wojman był chętny, ale nie ma uprawnień.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale Wojman czaił się na Janka jeszcze jak był moderatorem.
"dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf" Wojman chyba szukał i nie zdążył go znaleźć bo odszedł dobrowolnie. Co do Isildura to on sam go odbanował z tego co się orientuję. Nie wiem jak ekipa moderatorska działa i na jakich zasadach czy prawach. Ale Isildur nie jest jedynym modem. jest jeszcze Hellmut Karharot i Volvox. Może ich poprosisz o nadanie bana Jankowi ?./ Bo skoro nie dostał perm bana to jeszcze widocznie nie zasłużył.

Zluzuj poślady i więcej dystansu do siebie stary a będzie dobrze bo już się chyba zacząłeś czepiać niczego. Ja wiem, że za oknem gorąc niemiłosierny [choć nie we wszystkich częściach kraju] i może on lekko wpłynąć na korę przed czołową ale na to pomaga chociażby kubeł zimnej wody.

EDIT:
Adjatha miał tu rację.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=24327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 02:18, Furr napisał:

Zbudował sobie i tak już tutaj taką renomę, że nikt go nie bierze na poważnie,
więc też bardziej użytkownikom nie przeszkodzi.

Na jakiej podstawie zakładasz, że nikt na forum nie traktuje mnie poważnie? Na jakich przesłankach wysnuwasz taką tezę? Rad byłbym się tego dowiedzieć. :) Owszem, są osoby, które irytuje moja obecność na forum i tego już raczej nie zmienię. Są także inni forumowicze, z którymi można całkiem ciekawe dyskusje poprowadzić. Większość użytkowników tego forum ma swoje za uszami, ja nie jestem tutaj wyjątkiem. Jednakże takie uporczywe dążenie co poniektórych do permanentnego wywalenia mnie z Gramu, jest wielce niesprawiedliwe oraz krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 02:51, Janek_Izdebski napisał:

> Zbudował sobie i tak już tutaj taką renomę, że nikt go nie bierze na poważnie,
> więc też bardziej użytkownikom nie przeszkodzi.
Na jakiej podstawie zakładasz, że nikt na forum nie traktuje mnie poważnie?

Są takie posty, na które nie warto odpowiadać. I żeby naświetlić sprawę - ten był właśnie jednym z nich. :D
Potrzebujesz trochę dystansu do siebie bo albo go utraciłeś, albo nigdy nie miałeś. Przynajmniej spróbuj.
Właśnie używanie jako nicka swojego imienia i nazwiska nie tylko temu nie pomaga, lecz wręcz przeszkadza bo jak możesz mieć dystans do czyjejś wypowiedzi kiedy ty sam nie dajesz na to szansy, ani sobie, ani nikomu innemu.

Dnia 18.06.2013 o 02:51, Janek_Izdebski napisał:

Jednakże takie uporczywe dążenie co poniektórych do permanentnego wywalenia mnie z Gramu, jest wielce
niesprawiedliwe oraz krzywdzące.

Nikt Cie z forum nie wywali poza Tobą samym. :)
Są tacy, którzy muszą dostać bana i pojawią się kiedyś w innym wieku i wcieleniu, a są i tacy, którzy mimo dużej aktywności nie są w stanie na dłużej odbić się od robotnika. I tak właśnie jest z Tobą. Wykres Twoich statusów przypomina falę dźwiękową zamiast rosnącej linii - nie bez powodu.

Być może nie jesteś w stanie mieć do siebie dystansu w obecnej sytuacji. Ja bym na Twoim miejscu po prostu wykombinował nowy śmieszny nick i ponownie się zalogował. Nie po to, żeby się ukrywać, ale żeby móc zacząć od nowa i umiejąc śmiać się z siebie. Albo przynajmniej spróbować. Dlatego właśnie mało kto nie używa nicka w sieci. Ma to poza względną anonimowością pewne inne zalety, których być może nie dostrzegasz.
Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:09, pawbuk napisał:

A na forum nie istnieje czasem opcja zmiany nicku? :D Czy tylko mi się coś takiego przyśniło? ;D

Istnieje, ale jest spora szansa, że Wojman wróci do moderowania. ;D
A z taką kartoteką i punktem lasera na czole dalsze życie jest bez sensu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:17, Olamagato napisał:

Istnieje, ale jest spora szansa, że Wojman wróci do moderowania. ;D
A z taką kartoteką i punktem lasera na czole dalsze życie jest bez sensu. :D


Trzy razy czytałem pierwsze zdanie, żeby zrozumieć o co chodzi... A później przeczytalem drugie :D
Zawsze jednak można spróbować zmienić nicka...a następnie całe swoje życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 16:08, maniekk napisał:

1. Spytałeś wszystkich, że wiesz iż 99% użytkowników nie będzie interesował? Czy na zasadzie
mnie interesuje to innych też nie?

Na pewno nie interesuje wszystkich, więc po co podpinać? Jeśli chcesz - proszę bardzo, masz taką opcję na forum przecież :)

Dnia 17.06.2013 o 16:08, maniekk napisał:

2. W związku z tym, że puby itp. zwykle nie pojawiają się codziennie, to normalne, że
nikt nie będzie się dopisywał, stąd przypięcie.

Ale postulując przypięcie tego tematu narzucasz mi niejako co ja mam mieć na stronie głównej forum. Z jakiej racji? To ja chcę temat o skokach, chociaż jest środek czerwca. Posty nie pojawiają się codziennie, stąd przypięcie.

Dnia 17.06.2013 o 16:08, maniekk napisał:

Będzie raczej na zasadzie: miasto-nazwa miejsca-adres -co tam się odbywa i to wszystko.

Kogoś to zainteresuje to sobie przypnie. Mnie nie obchodzi, więc nie chcę mieć tego przypiętego, poza tym tak jak napisał rob006 - miałoby to charakter raczej lokalny, gdyż nawet gdyby mnie to zainteresowało, musiałabym się przedzierać przez dziesiątki postów, żeby znaleźć coś w Krakowie. Tematu o promocjach nikt nie podpiął, choć np. kwestia promocji w empiku dotyczy raczej szerszego grona osób, niż pub w Lublinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy temacie zmiany nicka. Żeby zmienić ksywkę to trzeba chyba wysłać do modów specjalne podanie z załączoną kopertą, bo normalnie ta opcja jest nieaktywna ;D
Jak to dokładnie wygląda, bo mój nick już mnie męczy, zresztą powstał dość przypadkowo, ale to już inna historia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:06, Olamagato napisał:

Są takie posty, na które nie warto odpowiadać. I żeby naświetlić sprawę - ten był
właśnie jednym z nich. :D

Krótko, by już nie epatować swoją osobą. Stram się nie nakręcać spirali, ale często jest takk, że czego nie napisze to zaraz pojawia się Hartus, Tyler_D lub kotkolwiek inny z ich kolegów i zaczyna się festiwal wzajemnych wyrzutów i oskarżeń. Myślisz, że sprawia mi przyjemność te ciągłe odpowiedanie na ataki innych? Nie, nie sprawia mito żadnej przyjemności.

Dnia 18.06.2013 o 21:06, Olamagato napisał:

Potrzebujesz trochę dystansu do siebie bo albo go utraciłeś, albo nigdy nie miałeś. Przynajmniej
spróbuj.

Mam sporo dystansu do siebie, ale niektórzy już od dłuższego czasu obrali mnie sobie za cel. Wielką przyjemność sprawia im eskalowanie wzajemnych oskrżeń i epitetów. To już się staje nie do wytrzymania.

Dnia 18.06.2013 o 21:06, Olamagato napisał:

Właśnie używanie jako nicka swojego imienia i nazwiska nie tylko temu nie pomaga, lecz
wręcz przeszkadza bo jak możesz mieć dystans do czyjejś wypowiedzi kiedy ty sam nie dajesz
na to szansy, ani sobie, ani nikomu innemu.

To jest coś, czego nie chciałbym robić.

Dnia 18.06.2013 o 21:06, Olamagato napisał:

Nikt Cie z forum nie wywali poza Tobą samym. :)

Niektórzy na tym forum chcieliby być czyści niczym Piłat i życzyliby sobie, gdyby zostało to załatwione rękami moderatorów. Nawet wprost się do tego przyznają.

Dnia 18.06.2013 o 21:06, Olamagato napisał:

Są tacy, którzy muszą dostać bana i pojawią się kiedyś w innym wieku i wcieleniu, a są
i tacy, którzy mimo dużej aktywności nie są w stanie na dłużej odbić się od robotnika.
I tak właśnie jest z Tobą. Wykres Twoich statusów przypomina falę dźwiękową zamiast rosnącej
linii - nie bez powodu.

Nie chcę otrzymać bana. Chyba nikt, komu zależy na tym forum i społeczności, tego nie chce. Zależy mi na tym, być aktywnym członkiem tej społeczności i tego forum pod moim oryginalnym nickiem.

Dnia 18.06.2013 o 21:06, Olamagato napisał:

Być może nie jesteś w stanie mieć do siebie dystansu w obecnej sytuacji. Ja bym na Twoim
miejscu po prostu wykombinował nowy śmieszny nick i ponownie się zalogował. Nie po to,
żeby się ukrywać, ale żeby móc zacząć od nowa i umiejąc śmiać się z siebie. Albo przynajmniej
spróbować. Dlatego właśnie mało kto nie używa nicka w sieci. Ma to poza względną anonimowością
pewne inne zalety, których być może nie dostrzegasz.
Miłego dnia.

W obecnej sytuacji, trudno zachować zimną krew i nabrać więcej dystansu. Ja nie krytykuje nicków innych osób. Co więcej, zauważyłem, że kilka osób tutaj ma nick składający się z imienia i nazwiska. Także na Eurogamer.pl sporo osób ma nicki, które są realnymi ID. Tam nikt nie robi z tego żadnego problemu i nikt nie pozwala sobie na wycieczki osobiste. A więc jednak można. Trzeba tylko chcieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2013 o 21:30, Janek_Izdebski napisał:

/ciach/ Co więcej, zauważyłem, że kilka osób tutaj ma nick składający się
z imienia i nazwiska.


Kto niby? Jesteś jedyny na tym forum raczej. Nikt przy rejestracji jako nicku nie podaje swoich prawdziwych danych osobowych ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:32, SiDi napisał:

Kto niby? Jesteś jedyny na tym forum raczej. Nikt przy rejestracji jako nicku
nie podaje swoich prawdziwych danych osobowych ;O

Nie ma wiele takich osób, ale kilka jednak jest. Przypomnę sobie/odnajdę takie nicki, to ewnetualnie mógłbym je później podać.

EDIT: Marcin Małysza to chyba był jeden z takich przykładów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:30, Janek_Izdebski napisał:

Co więcej, zauważyłem, że kilka osób tutaj ma nick składający się z imienia i nazwiska.

Jesteś fenomenem jedynym w swoim rodzaju! :D. Podaj ze dwie osoby z tego forum co w nicku mają imię i nazwisko bo mnie to też ciekawi. Ja jakoś do tej pory nie miałem tej przyjemności jak spotkanie gramowicza który by się słaniał swoim imieniem i nazwiskiem w nicku.

EDIT:
Zobacz go.. chyba rzeczywiście trafił lulz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówię, że jest ich niewielu. Na polskim Eurogamerze jest ich o wiele więcej i nikt z tego jakoś nie robi żadnego problemu.

Poza tym, w dobie FB Connect w wielu miejscach ludzie podają swoje realne ID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:46, Janek_Izdebski napisał:

Poza tym, w dobie FB Connect w wielu miejscach ludzie podają swoje realne ID.

Podawanie w sieci swoich prawdziwych danych [ zwłaszcza w miejscach takich jak gram czy inne fanowskie portale ] ma sensu ... niewiele mówiąc delikatnie. No chyba, że lubisz być znany, szpiegowany i nazywany per pan.

Czytam sobie tę farsę od czasu jakiegoś, już głównie jako tylko widz i przyłączam się do apelu - nie traćcie na Janka czasu, to nie może być prawdziwa osoba i prawdziwe intencje, to jakiś Truman Show albo co, po kilku mailach odpadł z dyskusji z podkulonym ogonem [ bo jak nazwać to, że nie odpisał? a potem jojczy na ludzi, że nie odpowiadają na posty / maile, komedia ;-D ].

Dobijające jest to jak z takich dupereli można zrobić poważnie niepoważne dysputy. Ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:30, Janek_Izdebski napisał:

Mam sporo dystansu do siebie, ale niektórzy już od dłuższego czasu obrali mnie sobie
za cel. Wielką przyjemność sprawia im eskalowanie wzajemnych oskrżeń i epitetów. To już
się staje nie do wytrzymania.

Cóż, cena popularności. :)
Jaka by nie była... Popularność, nie cena. :D

Dnia 18.06.2013 o 21:30, Janek_Izdebski napisał:

To jest coś, czego nie chciałbym robić.

Ok, ale po prostu będziesz miał trudno.
Nonkomformizm nie bez powodu ma w nazwie przeczenie. :)

Dnia 18.06.2013 o 21:30, Janek_Izdebski napisał:

W obecnej sytuacji, trudno zachować zimną krew i nabrać więcej dystansu. Ja nie krytykuje
nicków innych osób.

To nie krytyka, tylko obserwacja i logiczne wnioski. Ludzie są jacy są i tego nie zmienisz, choćby wstąpiło w Ciebie 10 wcieleń Don Kichota. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 22:09, Olamagato napisał:

Cóż, cena popularności. :)
Jaka by nie była... Popularność, nie cena. :D

Nie traktowałbym tego w takich kategoriach. Hejterzy wszęzie się znajdą i to nawet bez powodu.

Dnia 18.06.2013 o 22:09, Olamagato napisał:

Ok, ale po prostu będziesz miał trudno.
Nonkomformizm nie bez powodu ma w nazwie przeczenie. :)

Coś w tym może i jest. :)

Dnia 18.06.2013 o 22:09, Olamagato napisał:

To nie krytyka, tylko obserwacja i logiczne wnioski. Ludzie są jacy są i tego nie zmienisz,
choćby wstąpiło w Ciebie 10 wcieleń Don Kichota. :)

W tym miejscu mógłbym wrzucić kamyczek do Waszego ogródka. W końcu to Wy dbacie tutaj o porządek i o kulturę dyskusji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2013 o 21:29, Wszystkozajete napisał:

Jak już jesteśmy przy temacie zmiany nicka. Żeby zmienić ksywkę to trzeba chyba wysłać do modów specjalne podanie z załączoną kopertą, bo normalnie ta opcja jest nieaktywna ;D

Nick można zmienić klikając na "moje konto" w prawym górnym rogu ekranu a następnie na "moje dane" (też w prawym górnym rogu), potem wpisujesz nowy nick w polu "Xywka" i zatwierdzasz wybór. Zmiany tej może dokonać każdy bez kontaktowania się z kimkolwiek ale jest to opcja jednorazowa i przestaje być dostępna po jej wykorzystaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się