Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2014 o 22:08, pawbuk napisał:

A co tu taki front poparcia dla Ostrowiaka? :D


Żadne poparcie tylko ban miał się skończyć. Nie wiem, robicie w majtki z tego powodu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 22:13, Jerjerrod napisał:

Żadne poparcie tylko ban miał się skończyć. Nie wiem, robicie w majtki z tego powodu
czy jak?


Gdyby miał się skończyć, to by się skończył :D Bardzo tu spokojnie bez Ostrowiaka i jego nic nie wnoszących do dyskusji beznadziejnych postow, które miał okazję popełnić w wielu tematach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bardzo tu spokojnie bez Ostrowiaka i jego

Dnia 03.03.2014 o 22:17, pawbuk napisał:

nic nie wnoszących do dyskusji beznadziejnych postow, które miał okazję popełnić w wielu
tematach ;)

/signed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 22:26, Wolus1 napisał:

A co tu taki front anty-ostrowiakowy? :3


Widać zalazł komuś za skórę :D Tak szczerze, facet mnie od bardzo dawna denerwował swoimi postami - większość była zwyczajnie niezrozumiała i nie wnosiła nic do tematu dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 23:05, pawbuk napisał:

Tak szczerze, facet mnie od bardzo dawna denerwował swoimi
postami - większość była zwyczajnie niezrozumiała i nie wnosiła nic do tematu dyskusji

Ja tam się nie raz zdrowo uśmiałem, ale to pewnie dlatego, że zawsze byłem tylko biernym uczestnikiem dyskusji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej: Ostrowiak - taką nazwę ma konto, które dostało bana. Pytanie więc powinno brzmieć - skąd to całe poruszenie, skoro to nie jest sprawa nikogo ze zgromadzonych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo lubisz abstrakcyjne poczucie humoru :)

Niektóre teksty Ostrowiaka na jego GSie były całkiem ciekawe, taki trolling z wyższej półki. Z drugiej strony reszta była niekiedy rynsztokową krypto-obelgą pod adresem różnych osób które raczyły się z jego "majestatem" nie zgadzać [co ja osobiście postrzegałem jako dziwnie dziecinne na tle tych wpisów udanych i ciekawych].Posty jakie wbijał na forum natomiast były w zasadzie śmietnikiem w celu nabicia od nowa na daną chwilę zdegradowanej rangi i przeważnie faktycznie - nie wnosiły do dyskusji absolutnie nic.
Mogę się też zgodzić, ze spory kawałek gramu sie "odchlewił" od czasu tego bana. Bo zmniejszyła się ilość głupot, bezsensownego spamu i chlewika Ostrowiak VS AntyOstrowiaki.
Aczkolwiek osobiście - mocno mi zwisa czy Ostrowiak wróci czy nie, zawsze stałem z boku [podobnie chyba jak ty], biernie bez uczestnictwa w tych głupotach [ot jeśli owe głupoty wrócą - będzie więcej postów do ignorowania niż teraz ^^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 23:17, theZoSo napisał:

Może inaczej: Ostrowiak - taką nazwę ma konto, które dostało bana. Pytanie więc powinno
brzmieć - skąd to całe poruszenie, skoro to nie jest sprawa nikogo ze zgromadzonych?
:D

Poprzez regulaminowe metody kontaktu dostałem od moderatora (nie wiem jakiego) informację o 3-miesięcznym jego banie. Czas karencji się skończył, ban nadal trwa. Więc albo moderator sam nie wie na ile dał bana, albo wprowadził w błąd, albo po cichu bana przedłużono, licząc, że nikt się nie upomni. Ewentualnie bana czasowego trzeba po upływie czasu zdjąć ręcznie i ktoś o tym zapomniał. Takie widzę na chwilę obecną wyjaśnienia tej sytuacji, wątpliwości zostaną rozwiane jeśli Isildur napisze czego się dowiedział.
Może sprawa nie dotyczy mnie, ale uważam, że coś jest nie tak, gdy ktoś dostaje daną karę, a "odsiaduje" dłuższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 23:17, theZoSo napisał:

Może inaczej: Ostrowiak - taką nazwę ma konto, które dostało bana. Pytanie więc powinno
brzmieć - skąd to całe poruszenie, skoro to nie jest sprawa nikogo ze zgromadzonych?
:D

A żeby sobie pokopać leżącego. Bo czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 23:39, Pietro87 napisał:

Albo lubisz abstrakcyjne poczucie humoru :)

W tym pewnie też część zasługi, choć tak jak mówisz, myśląc "ostrowiak" do głowy przychodzą mi przede wszystkim jego gramsajtowe przygody. Na forum praktycznie go nie widywałem albo tak mocno był mi on obojętny, że już nawet tego nie pamiętam.

Dnia 03.03.2014 o 23:39, Pietro87 napisał:

Aczkolwiek osobiście - mocno mi zwisa czy Ostrowiak wróci czy nie

Mi chyba też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda. Gdyby nikt nie wiedział, na jak długo Ostrowiak ma bana, to by mógł tak się kisić w nieskończoność. Nie rozumiem tylko, po co Tobie były informacje o banie i po co teraz takie poruszenie w tej kwestii poczyniłeś. Główny zainteresowany raczej sam doskonale wie na czym stoi i chyba potrafi o siebie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 00:43, theZoSo napisał:

Co prawda, to prawda. Gdyby nikt nie wiedział, na jak długo Ostrowiak ma bana, to by
mógł tak się kisić w nieskończoność. Nie rozumiem tylko, po co Tobie były informacje
o banie i po co teraz takie poruszenie w tej kwestii poczyniłeś. Główny zainteresowany
raczej sam doskonale wie na czym stoi i chyba potrafi o siebie zadbać.

O długość bana pytałem jeszcze tego samego dnia, w którym go dostał. I od początku uważam go za raczej niesprawiedliwego. "Poruszenie" zrobiłem, bo po cichu liczyłem, że Ostrowiak może wróci na sajty, a za nim Demagol i Thrandir, na powrót Zajanskiego już raczej liczyć nie mogę.
A w ogóle, to jakie to poruszenie? Zadałem jedno pytanie, nie zwoływałem nikogo ani nie atakowałem moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że raczej nie jesteś zwolennikiem spokoju na gramie... Jedyne do czego piję, to to, że wiecej korzyści jest ze zbanowanego Ostrowiaka niż z odbanowanego, dlatego zastanawia mnie, po co wywołujesz wilka z lasu. Może dla niektórych jest on totalnie obojętny, ale wielu, ktorym zaszedł za skórę, pewnie totalnie gdzieś ma, czy ten ban był sprawiedliwy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jeśli nie za trollowanie na gramie to za obrażanie użytkowników gram.pl w sposób dość ofensywny bana permanentnego dostać powinien.

Spoila dla osób, które nie wiedzą osochosi:

Spoiler

obrazek, Muradin to pies w googlach

. Nie wspominając innych rzeczy pojawiających się poza gram.pl. A poza tym jakby Ostrowiak chciał, to by se konto nowe założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś rzecznikiem prasowym bądź też adwokatem Ostrowiaka pokaż pisemne upoważnienie. Z regulaminu gram.pl: "Decyzje Moderatorów lub Pracowników gram.pl dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą gram.pl oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo i cały regulamin jest bez sensu.

Pominę już fakt, że Ostrowiak przez ostatnie trzy miesiące domagał się dostępu do swoich tekstów na Gramsajcie żeby je sobie zarchiwizować. O bana też pytał i z tego co wiem do wczoraj odpowiedzi nie dostał.

I jak chceta to mogę przynieść pisemne upoważnienie od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się