Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2014 o 18:51, rob006 napisał:

Ty tak serio? Jeśli tak, to doczytaj sobie dokładnie od początku o co chodzi, bo chyba
nie wyłapałeś kontekstu. Któryś z moderatorów podjął już decyzję, ja tylko napisałem,
że się z nią zgadzam. Faktycznie, straszny ze mnie aferzysta, w końcu nic ta nie rozjusza
ludzi, jak wybicie się przed szereg i zgodzenie się z modem :D

Faktycznie. Tylko mimo wszystko nie zachęcałbym do naruszania czyjejś prywatności poprzez zachęcanie do googlowania. Wiadomo, że wszystko na tacy jest dostępnę, ale moralnie tego nie pochwalam.

Ja również jest za moderatorem. Skoro uznał, to za spam to miał do tego podstawy. Zainteresowany zawsze może napisać do moderatora i wyjaśnić sprawę. Koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 19:02, SurgeonOfDeath napisał:

Faktycznie. Tylko mimo wszystko nie zachęcałbym do naruszania czyjejś prywatności poprzez
zachęcanie do googlowania.

WOT? Przecież człowiek nawet się nie podpisał, nie wiadomo kim jest, dla kogo tą pracę piszę i o czym ona dokładnie jest. Jeśli aż tak boi się o swoja prywatność, to niech nie wchodzi do internetu :D

@maniekk
Złośliwi mówią, że równie dobrze można je samemu wymyślić - dane zbierane przez takie ankiety nie mają żadnej wartości statystycznej, mogą dawać całkowicie losowe wyniki. Zresztą nierzadko ich wyniki są fałszowane, żeby pasowały do schematu pracy - no bo kto udowodni :D. Niektóre dobre dusze wypełniają też takie ankiety losowymi danymi, tylko po to aby podbić licznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 19:55, rob006 napisał:

@maniekk
Złośliwi mówią, że równie dobrze można je samemu wymyślić - dane zbierane przez takie
ankiety nie mają żadnej wartości statystycznej, mogą dawać całkowicie losowe wyniki.
Zresztą nierzadko ich wyniki są fałszowane, żeby pasowały do schematu pracy - no bo kto
udowodni :D. Niektóre dobre dusze wypełniają też takie ankiety losowymi danymi, tylko
po to aby podbić licznik.


Może i tak, jednak nie mam tak, jak i mam nadzieję wszyscy użytkownicy tego forum oszukiwania przy większych pracach/projektach. W związku z czym zwykle podaję prawdziwe dane, a im większa liczba ankiet, to przy odfiltrowaniu bzdur można co nieco wywnioskować. Pomijam już tutaj kwestę naginania faktów do rzeczywistości.
Zwłaszcza, że to już nie czasy szkoły, gdzie nauczyciele twierdzili, że "ankieta jest anonimowa, ale trzeba podać numer z dziennika lub się podpisać" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2014 o 19:55, rob006 napisał:

ankiety nie mają żadnej wartości statystycznej, mogą dawać całkowicie losowe wyniki.
Zresztą nierzadko ich wyniki są fałszowane, żeby pasowały do schematu pracy - no bo kto
udowodni :D. /.../

Wszystko to prawda (albo prawie prawda), ale...
Ale skąd takie zapotrzebowanie na wszelkiego typu ankiety przedwyborcze? I dlaczego mam ukrywać na forum, ze tak, jak od lat, będę głosował na Korwina Mikke''go? I czy moje oświadczenie jest już, czy jeszcze nie jest, agitacją wyborczą, która jest, w dniu dzisiejszym, zabroniona?
Podążając Twoim tokiem rozumowania, mógłbym stwierdzić, ze cały szum medialny niemal linczujący Mikke''go jest wymyślony. Tylko po co to ktoś robi i dlaczego?
Nie przyłączam się ani do Twojego stanowiska, ani do stanowiska Twoich oponentów. Dla mnie to kolejna akcja/reakcja na błahe w końcu wydarzenie, którym była i sama ankieta i reakcja moderatorów. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorom polecam lekturę wątku o piłce nożnej na dzisiejszą noc, zanim zacznie tam się robić klimat z kibolskich fanpejdżów. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 16:18, KrzysztofMarek napisał:

Ale skąd takie zapotrzebowanie na wszelkiego typu ankiety przedwyborcze?

Ano stąd że partyjni decydenci potrzebują czegoś albo żeby umocnić swoją pozycję (dobry wynik) albo zachęcić "swoich" do wyborów" i zniechęcić "wrogów" (kiepski wynik). Płacisz i wymagasz jak to mówią, w tym przypadku takiej "próbki reprezentatywnej" żeby wyniki sondażu ci odpowiadały. Wyjątkiem jest nieprzewidywalny "przedlokalowy" ale ten z kolei jest potrzebny do wieczoru (po)wyborczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 00:45, Kadaj napisał:

Moderatorom polecam lekturę wątku o piłce nożnej na dzisiejszą noc, zanim zacznie tam
się robić klimat z kibolskich fanpejdżów. ;p


Jest subtelna różnica między wyzywaniem innych klubów, a próbą dotarcia do ludzi. Trzeba niektórych uświadomić czym jest La Decima, ale rozumiem Twoją frustrację, bo pewnie sam nie bardzo zdajesz sobie sprawe czego dokonał Real.

Ale co tam, trzeba nabić posta, bo po co go zgłosić. Status "własny tytuł" powinien być przyznawany za wartość merytoryczną postów, a nie ich ilośc. Ale to tylko moja skromna opinia. Co ja tam mogę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2014 o 11:05, Chaotizz napisał:

Jest subtelna różnica między wyzywaniem innych klubów, a próbą dotarcia do ludzi. Trzeba niektórych uświadomić czym jest La Decima, ale rozumiem Twoją frustrację, bo pewnie sam nie bardzo zdajesz sobie sprawe czego dokonał Real.

Twoja opinia nie jest tą jedyną słuszną i ludzie mają prawo do posiadania odmiennej. Uszanuj to albo źle się to dla Ciebie skończy.

Dnia 26.05.2014 o 11:05, Chaotizz napisał:

Ale co tam, trzeba nabić posta, bo po co go zgłosić.

Przycisk "zgłoś" nie działa od 22 dni o czym ostatnio była w tym temacie mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jak dobrze żę tu wszedłem, nie wiedziałem nawet o tej awarii i mam prośbę zainteresujcie sie użytkownikiem kevciu, człowieszcz co jakiś czas wchodzi i prowo robi, wiem ze nie jestem aniołem ale do jego prowokacji dochodzą wyzwiska. Zgłaszałem go ale dopiero teraz się dowiedziałem że przycisk "zgłoś" nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=25727

Wrzucam to tutaj, bo Isildur wcześniej pisał, aby zgłoszenia wysyłać na jego maila.

Też taka mała prośba do Moderatorów: jakbyście mogli w przypiętym poście napisać, że jest problem ze skrzynką i aby zgłoszenia wysyłać mailem to z pewnością pomogłoby to Gramowiczom w kontakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli szuka kontaktu to także tutaj się kiedyś pojawi. Oczywiście gdyby to był np. reddit na górze można byłoby walnąć box, gdzie byłoby napisane - kontakt z moderatorami jest utrudniony, więcej info tam i tam. Ale to nie jest reddit, a gramowe forum...

Edit: chociaż powiem szczerze - chciałbym, aby forum było w ten sposób utworzone. Może nie 1:1, ale czymś w tym stylu... ale dobra, o forum miałem nie myśleć jeszcze tak intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 18:59, Muradin_07 napisał:

Ale jeśli szuka kontaktu to także tutaj się kiedyś pojawi. Oczywiście gdyby to był np.
reddit na górze można byłoby walnąć box, gdzie byłoby napisane - kontakt z moderatorami
jest utrudniony, więcej info tam i tam. Ale to nie jest reddit, a gramowe forum...

Ale można stworzyć wątek "Uwaga! Kontakt z moderatorami ograniczony" czy jakoś tak i wyjaśnić co robić. Następnie taki temat przypiąc na górze forum i dziękuję do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile można postów przypiąć na górze, ale jakby tak przypinać każdy w pewnym momencie robiłoby się małe zamieszanie chyba. Chociaż tutaj już ja tutaj nic powiedzieć nie mogę, zapewne Modkowie wiedzą więcej na ten temat co można byłoby zrobić, aby info o problemie było widoczne nieco bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy stworzyć temat z informacją o tym i go zamknąć by nikt tam się nie udzielał i przypiąć go wyżej.
Zapytam ekipę czy mogę coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie skrzynki i zgłoszeń staramy się interweniować. Mam nadzieję, że się uda sprawę w miare szybko pozytywnie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 20:35, Isildur napisał:

Zapytam ekipę czy mogę coś takiego zrobić.


Ciekawe co będzie szybciej:
- Odpiszą,
- Naprawią,
- Nadejdzie nowa epoka lodowcowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 21:17, Volvox napisał:

Ciekawe co będzie szybciej:
- Odpiszą,
- Naprawią,
- Nadejdzie nowa epoka lodowcowa ;)

- przestanie działać dodawanie postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się