Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2014 o 21:17, Volvox napisał:

/.../ > - Nadejdzie nowa epoka lodowcowa ;)

>
Zaraz, zaraz, Towarzyszu Stachanowcu. Wypadliście z łask SYSTEMU", który zmienił Wam czcionkę na czarną?
Aaaa, to już inny przypadek. Kontakty z Wami, były Towarzyszu mogą być niebezpieczne. Musicie złożyć samokrytykę i odbyć wskazaną przez SYSTEM pokutę. Postarajcie się zrozumieć Wasze błędy i odpowiednio je naprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszki i towarzysze, użytkownicy Forum, forumowicze! Dzień 27 Maja to również nasze, forumowe święto. Moderatorzy mocno wrośli głęboko w życie naszego forum. Ukształtowali myśli, ambicje i dążenia milionów forumowiczów i forumowiczek. Przed kilkoma miesiącami na VII zjeździe Polskiej Zjednoczonej Partii Moderatorskiej wytyczyliśmy program wyrosły z patriotycznych aspiracji naszego Forum. Droga dalszego rozwoju Forum i podniesienia jakości warunków postowania prowadzi poprzez wyższą jakość treści. Wykonanie tych zadań wymagać będzie uporu, wymagać będzie zdwojonych wysiłków, a niekiedy nawet i wyrzeczeń. Stawiamy, drodzy towarzysze, sprawę jasno, bez niedomówień, bo tylko w ten sposób można pozyskać miliony forumowiczów do myślenia i do działania w imię żywotnych interesów naszego Forum.
Dlatego też w ramach poświeceń w walce z wichrzycielami i bumelantami oraz dla naszego wspólnego dobra zdecydowałem się na opuszczenie szeregów ekipy moderatorskiej.
Dziękuję wszystkim za te mile spędzone lata!

PS. Nie martwcie się spakowałem ciepłe skarpetki na moje wygnanie na cyber Syberie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nieco zaskoczony jestem :/

Ale oczywiście życzę powodzenia w dalszym życiu bez błękitnego atramentu. Chociaż wprowadzony został on dosyć niedawno... no ale zawsze to inna strona barykady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wszystkiego najlepszego na nowej, niemoderatorskiej, drodze życia! :D
Dołączam się do podziękowań za lata starań, aby uczynić to forum lepszym i przyjaźniejszym miejscem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za współpracę i powodzenia w dalszej przygodzie tym razem bez czerwonego statusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachodzi zasadnicze pytanie: Czy musiało do tego dojść, żeby Volvox zrezygnował? Odpowiadam. Skoro do tego doszło, to tak musiało być.

Dzięki Volvox za te lata współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 22:33, Volvox napisał:

Towarzyszki i towarzysze, użytkownicy Forum, forumowicze! /.../

No cóż, Towarzyszu Stachanowcu!
Żałuję niezmiernie, ze Wasza samokrytyka nie znalazła należytego uznania w Wyższych Władzach. Czeka Was teraz trudna praca organiczna niemal od podstaw. Niemal, bo wprawdzie tytuł MODERATORA został Wam odebrany, jednak pozostajecie nadal w gronie najbardziej doświadczonych i zasłużonych forumowiczów. A czymże byliby Moderatorzy bez nas? Niczym! Zatem witamy w naszym gronie, w gronie, bez którego to forum zwiędłoby, jak zerwana w ogródku róża przeniesiona na pustynię.
Życzę powodzenia!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 22:33, Volvox napisał:

PS. Nie martwcie się spakowałem ciepłe skarpetki na moje wygnanie na cyber Syberie ;)

Globalnego ocieplenia xD
Tak swoją drogą to szkoda, bo byłeś dobrym moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 22:33, Volvox napisał:

PS. Nie martwcie się spakowałem ciepłe skarpetki na moje wygnanie na cyber Syberie ;)

W stawie za mało wody było ? :->
Rozstania i powroty tylko... Wrócicie towarzyszu tylko Wy jeszcze o tym nie wiecie. Patrz ta moderator Wojman. Kiedyś i on odszedł w ramach jakiegoś tam protestu czy czegoś tam [ogólnie pamiętam, że powód to nędzny był]
I zobaczcie wrócił do łask systemu. Trochę na czarnej czcionce posiedział jasno stwierdzając, że tak być nie może! :D i postanowił przywrócić sobie licencje na banowanie po cichu za plecami wszystkich aby nikt nic nie widział, nie czytał jak i of kors nie słyszał..
Decyzję podjąłeś jaką podjąłeś. Nie łatwo będzie się przyzwyczaić do czarnego statusu obok twojego awatara. Na Twoje miejsce raczej nikogo nie wezmą [za Wojamna pamiętam nikt nowy się nie pojawił] więc jeśli to zrobiłeś w formie manifestu czy czegoś tam to powiem jedno. Szkoda było tracić niebieską czcionkę ;-)
Ale tak jak ktoś tu wspomniał. Wszystkiego dobrego na nie moderatorskiej drodze życia.

Witaj w sferach.... witaj w udręce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 11:06, Braveheart napisał:

Patrz ta moderator Wojman. Kiedyś i on odszedł w ramach jakiegoś tam protestu czy czegoś
tam [ogólnie pamiętam, że powód to nędzny był]

To miała być forma protestu, bo dodatek, który gram załączyło do jakiejś gry mający być bonusem, okazał się być darmochą, który każdy mógł sobie pobrać. LINK: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23512

Dnia 28.05.2014 o 11:06, Braveheart napisał:

I zobaczcie wrócił do łask systemu. Trochę na czarnej czcionce posiedział jasno stwierdzając,
że tak być nie może! :D i postanowił przywrócić sobie licencje na banowanie po cichu
za plecami wszystkich aby nikt nic nie widział, nie czytał jak i of kors nie słyszał..

To Kraju namówił Wojmana, by ten wrócił, więc świadkowie byli. :) Według mnie to tylko kuszenie losu, ale może i rzeczywiście dobrze moderuje, bo ma autorytet. Moim zdaniem jednak potrafi trochę przegiąć. LINK: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=23945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jest sens to wyciągać teraz? To co było to minęło i nie ma co rozpamiętywać co, kto, z jakiego powodu, przez kogo i tak dalej... Ja bym prędzej zastanowił się nad tym, czy faktycznie nie będzie dodatkowego naboru do grona Moderatorów, chociaż patrząc na to jak to działa w tym składzie raczej to nie będzie potrzebne. Wszystko działa całkiem sprawnie. No oprócz przycisku "zgłoś", ale to wszyscy o tym wiedzą chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 18:54, Muradin_07 napisał:

Wszystko działa całkiem sprawnie.

Czy ja wiem? Chociażby to, że przez 2 tygodnie nikt nie zorientował się że skrzynka nie działa to wystarczający dowód na to, że nie wszystko działa tak, jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się i tak. Jak ja nie dostawałem informacji związanych z czymś to powiedziałem wtedy - a może po prostu jest wszystko ok. A potem się okazało, że jednak nie. Moderatorzy to jednak ludzie, nie maszyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 18:54, Muradin_07 napisał:

A czy jest sens to wyciągać teraz? To co było to minęło i nie ma co rozpamiętywać co,
kto, z jakiego powodu, przez kogo i tak dalej...

A dlaczego nie? Przecież nikomu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, po prostu z mojego punktu widzenia nie ma potrzeby brać i tego nieprzyjemnego faktu przypominać. Tym bardziej, że wiele osób wie dokładnie o co chodziło. Jeśli ktoś by się zapytał wprost wtedy bym o tym wspomniał. A tak to nie ma o złych sytuacjach wspominać i rozmawiać o tym, co się dzieje teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się