Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2015 o 21:01, sinir napisał:

Zalecam zwiększenie
stopnia tolerancji, szczególnie na takie błahe i powszechne w naszych czasach zjawiska
jak wulgaryzmy.

To, że coś jest powszechne, nie znaczy, że ma być wszędzie akceptowane. Widok palacza też jakoś nikogo nie dziwi, ale mimo wszystko nie ma przyzwolenia, żeby ktoś sobie popalał w tramwaju. Ba, nawet ostatnio przyczepili się do Michnika, za to, że popalał e-papierosa w kilku programach publicystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 19:21, Snafu napisał:

Gdzie indziej użytkownik może napisać co mu się w pracy danego moderatora nie podoba?


Może napisać na dowolnej kartce, pod warunkiem, że ją później zniszczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 21:43, Rick napisał:

też jakoś nikogo nie dziwi, ale mimo wszystko nie ma przyzwolenia, żeby ktoś sobie popalał
w tramwaju.


No i słusznie, jeszcze tego by brakowało, żeby mi ktoś papierosem dziurę w ubraniu wypalił. Lodów też nie wolno jeść w autobusie. Dziury nie wypali, ale poplamić może.

Dnia 07.01.2015 o 21:43, Rick napisał:

Ba, nawet ostatnio przyczepili się do Michnika, za to, że popalał e-papierosa
w kilku programach publicystycznych.


A czy wziął za reklamę, że wystąpił z e-papierosem w telewizji? O ile pamiętam, to nawet za reklamę mebli pewną żonę ongiś bardzo wysoko postawionego polityka bardzo zjechano.

J już raz wywaliłem swoje żale na stosowaną na forum politykę poprawności politycznej, ale i brak tolerancji dla dosadności sformułowań też daje mi się we znaki. Jak mawiał pewien mój znajomy umiar jest potrzebny, nawet w umiarze, a tutaj chyba zaczyna brakować umiaru w tępieniu "odstępstw od jedynie słusznej linii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2014 o 23:23, Pietro87 napisał:

Dobrze wiedzieć. Generalnie chyba wszyscy się zgodzą, ze fajnie by było, gdyby tak zwyczajnie,
po ludzku jakiś zielony konkretnie się tu ustosunkował do pewnych spraw. Szczególnie
gdyby był to ktoś z ekipy "zarządzającej" poniekąd gramem, np Krzysiek Ogrodnik [nie
ujmując innym czy to gramowym pracownikom, czy konsulom - ot zwyczajnie chodzi o kogoś
kto tu bardziej siedzi w temacie].
Naprawdę słabo by było, gdyby kwestia forum zamarła tak jak obecnie kwestia nowych GSów
[chociaż mam nadzieje, ze nowe sajty jednak ruszą i nie poleciały całkiem na gilotynę]


I co? Pojawił się już gdzieś ten "magiczny" community manager, o którym tutaj mówiono, że się szkoli, czy też jak zwykle był to pic na wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej pytanie nie do mnie =)
Ale na moje oko to "zabili go i uciekł".
Taki trochę mityczny gość, coś jak Lucas który niby jest administratorem ale jak by nim nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 14:15, Pietro87 napisał:

To raczej pytanie nie do mnie =)
Ale na moje oko to "zabili go i uciekł".
Taki trochę mityczny gość, coś jak Lucas który niby jest administratorem ale jak by nim
nie był.


Ah, po prostu byłem ciekawy, zwłaszcza, że powinien tutaj się pojawić. Czyli wracamy do punktu wyjścia, gdzie tak naprawdę nad modem nie ma nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 16:16, maniekk napisał:

Czyli wracamy
do punktu wyjścia, gdzie tak naprawdę nad modem nie ma nikogo.


Nie! Z całą pewnością jest, tylko nie chce mu się (nie ma czasu, ma ważniejsze sprawy - niepotrzebne skreślić, potrzebne dopisać) zajmować wszystkimi duperelami. Bo to, co komuś wydaje się ważnie, niekoniecznie takim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 16:16, maniekk napisał:

Ah, po prostu byłem ciekawy, zwłaszcza, że powinien tutaj się pojawić. Czyli wracamy
do punktu wyjścia, gdzie tak naprawdę nad modem nie ma nikogo.


Ktoś jest nad nimi, tak jak oni stoją nad naszymi marnymi, forumowymi mogiłami.
Mam nawet dowód. Jaki? Choćby ten niedawny nabór do straży forumowej, ktoś musiał obdarzyć mocą nowo wybraną grupę... Chyba, że stoi za tym jakaś sztuczna inteligencja, wtedy jesteśmy zgubieni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 16:51, Kakarotto napisał:

>/.../ Chyba, że stoi za tym jakaś sztuczna inteligencja, wtedy jesteśmy
zgubieni. :D

Myślisz, ze stoi za tym SYSTEM?
Dawno, bardzo dawno temu, SYSTEMOWI dał radę Główny Informatyk CDP ( to było wtedy, kiedy SYSTEM dał mi bana). Czyżby od tego czasu SYSTEM aż tak się rozwinął? Jeśli tak, to rzeczywiście, jesteśmy zgubieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie stare przysłowie "Co wolno wojewodzie...". Można by jeszcze trochę postękać o równych i równiejszych - tylko po co, na gramie to nigdy sensu nie miało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 20:05, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Co innego bezsensowny bełkot nie na temat, a co innego inteligentna szarada na obrazki;)


Czyt: co innego spam robiony przez modow, a co innego spam plebsu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 20:05, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Co innego bezsensowny bełkot nie na temat, a co innego inteligentna szarada na obrazki;)


A jak rozróżniacie bezsensowny bełkot od inteligentnej szarady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2015 o 21:24, rob006 napisał:

A jak rozróżniacie bezsensowny bełkot od inteligentnej szarady?

Inteligentne są na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2015 o 21:24, rob006 napisał:

A jak rozróżniacie bezsensowny bełkot od inteligentnej szarady?


Szczerze? (Mówię oczywiście o sobie).

Są tematy, w których spam jest, był i będzie. Są użytkownicy, którzy jak raz zaspamują, to nie robię z tego szumu, ale osobiście spamu pod komentarzami, w trakcie konkretnych dyskusji, czy też postów ażeby coś napisać nie toleruję. I tyle. Wydaje mi sie to sprawiedliwe i przejrzyste.

Poza tym, powinniście się cieszyć, że jednak mamy jakiś dystans do tego co robimy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się